Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Helo my girls t5202.gif

Veseljace konacno su te zvali,eto vidis,cekanje se isplati :)Veliki korak je nacinjen,cilj je sve blizi,tebi i Malisi zelim bebu iz "prve"a ostalim cekalicama da dobiju h0541.gif tek krajem,eventualno pocetkom sledece godine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Suncokret - April 13

*Mali Veseljak - April 13

*Jela Jela - April 15

*Vienna - April 18

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Јекић- Мај 2

*Ljubinka- Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Jeka Beka - ???

Želim vam od srca da sledeći datum bude termin porođaja!!!!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja da se upisem pred Grand finale,1 day to go t4105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa suncokreticu moj beybe jos 1 dan t4836.gif

Yes t2802.gif danas cu da kupim test,da bude ready za sutra t3608.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yes t2802.gif danas cu da kupim test,da bude ready za sutra t3608.gif

Počinje navijanje!!!h13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja da se upisem pred Grand finale,1 day to go t4105.gif

Heheheh :D jos malo :)

Ja sam kupila maybe baby pre 2 dana. Bas cu vam reci kakvog ja iskustva imam. Mojoj kumici je bio tacan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheheh :D jos malo :)

Ja sam kupila maybe baby pre 2 dana. Bas cu vam reci kakvog ja iskustva imam. Mojoj kumici je bio tacan.

Daj Bože da i tebi bude tačan i da imaš koristi od njega...i ja sam razmišljala o kupovini, videću već...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam mejbi bejbi, i nije mi od neke koristi......

pre upotrebe ne smeš ni jesti ni piti, da bi soli u pljuvački bile onakve kakve su, a isto jako moraš obratiti pažnju kako pljuvačku stavljaš jer ako dodirneš prstom staklo, hoće da pokazuje pogrešan rezultat.... sve u svemu meni lično bačene pare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda hoće malo da odmori mozak i skrene misli na drugu stranu...jer iskreno, forum nam dosta pomaže, tu je podrška i sve, ali onda se stalno razmišlja o bebama, stalno iščekujemo i o tome pričamo...samo njoj da bude dobro, pa neka nam svrati kad god oseti da treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda devojka hoce da se odmori malo od svega,utucena je,imala je i prosle godine fazu kad se nije javila mesec dva,neka je malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja sad odo kod mog doce malo da me pregleda i verovatno da me napusi zbog nalazaaaaaa :lol:

:lol: ma sta te gabri,na jedno udje na drugo izadje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maliveseljek i Malisa lepo sto idete zajedno, sve najbolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZ tek sutra danas sirim noge ......k28005.gif

draga samo ti siri noge..

ja tek 3 maja idem ali planiram da pomerim za nedelju ranije. tad cu vec biti 37+2 i realno mogla bih se vec i poradjati a treba da mi da da radim test na zuticu, ipak i on se ceka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA VAM DRUSTVO t5101.gif

Nadam se da necu proci kao u Nisu, posto cu i na ovaj pregled sigurno sa vesticom :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da se javim,citam koliko stizem,puno pisete ovih dana,i da vam pruzim podrsku.

Mi i dalje nastavljamo,malo sporije nego pre al ide...i bas mi ovih dana kasni,tacnije dva dana,zadnjih pola god sam dobija tacno na 28. Da je drugacija situacija dosad bi uradila test,al cini mi se kako sam pocela raditi sve mi se poremetilo,ovulacija kasnila,nisam je toliko osetila,grudi me nisu pocele boleti na sredini ciklusa kao do sad,nisam samo o tome razmisljala kao do sad,pa verujem da je to samo malo pomeranje.Do 14 je ocekujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da se javim,citam koliko stizem,puno pisete ovih dana,i da vam pruzim podrsku.

Mi i dalje nastavljamo,malo sporije nego pre al ide...i bas mi ovih dana kasni,tacnije dva dana,zadnjih pola god sam dobija tacno na 28. Da je drugacija situacija dosad bi uradila test,al cini mi se kako sam pocela raditi sve mi se poremetilo,ovulacija kasnila,nisam je toliko osetila,grudi me nisu pocele boleti na sredini ciklusa kao do sad,nisam samo o tome razmisljala kao do sad,pa verujem da je to samo malo pomeranje.Do 14 je ocekujem.

Držim ti palčeve da ne dođe sledećih 9 meseci, pa i više ;) Javi kad uradiš test!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držim ti palčeve da ne dođe sledećih 9 meseci, pa i više ;) Javi kad uradiš test!!! :D

I ja se pridruzujem zeljama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe baby samo ti dodaj, pa istim redom i da krenemo da prijavljujemo po dve crtice, sve po spisku!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe baby samo ti dodaj, pa istim redom i da krenemo da prijavljujemo po dve crtice, sve po spisku!!! :lol: :lol: :lol:

Uf to bi bilo bas lepoooooooo:))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Suncokret - April 13

*Mali Veseljak - April 13

*Natasa - April 14

*Jela Jela - April 15

*Vienna - April 18

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Јекић- Мај 2

*Ljubinka- Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Jeka Beka - ???

Izvinjavam se ako sam dosadna - ali mene odusevljava da vas sve dodajem na ovu listu, sva se nekako osecam i jace i bolje kada vidim koliko nas ceka i radi ka istom cilju ... Jos samo da polako i fino redom jedna po jedna stikliramo da je cilj postignut!

Svaka cast...na strpljenju i sto ovim pokazujes podrsku i da ti je stalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš tako!!!t2712.gif Daj Bože...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Ja to iz sebicnosti, hehe :P - da ne moram sama kroz sve da prolazim :lol:

Salim se, naravno, zelim vama svima samo isto ono sto zelim i sebi!!!

Mada, zamislite da nam se obestini, i da SVE zajedno postanemo trudnice - kakav BEBAC tandem!!! :lol:

Kakva lepa zamisao...t2012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yes t2802.gif danas cu da kupim test,da bude ready za sutra t3608.gif

smiley-music021.gifcrtiiica crtiiica druga crtiiicaaaaa t5213.gif

Možda hoće malo da odmori mozak i skrene misli na drugu stranu...jer iskreno, forum nam dosta pomaže, tu je podrška i sve, ali onda se stalno razmišlja o bebama, stalno iščekujemo i o tome pričamo...samo njoj da bude dobro, pa neka nam svrati kad god oseti da treba...

Prepisujem. Doduse, meni ovaj forum pomaze bas da ne mislim na sebe, sada mislim na vas i onu koja je na redu za crtice.... Ali kapiram da nekoga moze i da optereti...

Jeko Beko, ako virkas pomalo g1604.gif

HVALA VAM DRUSTVO t5101.gif

Nadam se da necu proci kao u Nisu, posto cu i na ovaj pregled sigurno sa vesticom :angry:

A mozda ti ni ne dodjes0115.gif

Ja samo da se javim,citam koliko stizem,puno pisete ovih dana,i da vam pruzim podrsku.

Mi i dalje nastavljamo,malo sporije nego pre al ide...i bas mi ovih dana kasni,tacnije dva dana,zadnjih pola god sam dobija tacno na 28. Da je drugacija situacija dosad bi uradila test,al cini mi se kako sam pocela raditi sve mi se poremetilo,ovulacija kasnila,nisam je toliko osetila,grudi me nisu pocele boleti na sredini ciklusa kao do sad,nisam samo o tome razmisljala kao do sad,pa verujem da je to samo malo pomeranje.Do 14 je ocekujem.

Ko zna, bebe najvise vole da dodju kad ne mislimo na njih t8707.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske dace Bog,najvise bih volela da svi koji smo sad na "plusicima"predjemo u isto vreme u "prvo",pa "drugo",pa"trece"to bi takooo bilo dobro da ne mogu da opisem,tandem boli glava k28005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam kupila test,evo ga u fioci,ceka c0535.gif

A kad sam isla do apoteke osetila sam kao da je na trenutak poceo stomak da me bolucka,tacno onaj osecaj kao kad treba da dodje prokletija t123001.gif

Bice dobra fora da dobijem jos danas ili nocas pa ce da propadne sutrasnja projekcija u mom bioskopu,a test ce da skuplja prasinu do daljnjeg b0260.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.