Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

29,ali dok rodim prvo,pa da malo poraste to je vec 32,pa drugo,pa da poraste,35-36.i kad cu trece,u 40-oj? I to sve pod uslovom da mi uspevaju trudnoce i da ne cekam dugo da zatrudnim.No wayt2638.gif

ja sam Luku rodila sa punih 28, sad cu Stefana sa nepunih 31.. nije ti kasno, samo da krenes, pa jedno za drugim. bez pauze duze od 2,5god!!!

evo mene...danas sam bila samo na kratko ali morala sam nazad ukrevet!

imam odliv!stomak me mnogo boli!

juce nije bilo toliko strasno,ali jutros ustanem da ide u wc i sednem na soljuonokao dasam cesmu pustilacuri li curi kao da piskim a jos nisam ni pocela da piskim.uplasila sam se sve sam pobledela u trenu!to mi se prvi put desilo!do malopre me boleo stomak!sad je proslo i ovo drugo se smirilo slabije ide!

jbm ti zensko!

uffffff.......

danas mi je jos teze nego juce!

sad sam stvarno pala u depresiju!ne prestajem da placem!

mnogo mi je tesko a kod kuce me niko ne razume!mnogo mi je tesko!

draga stvarno mi je zao.. svi smo uz tebe i ne ocajavaj.

g33013.gif

evo malo i od mene, pa valjda ce se toliko prasine negde primiti..

ljubim vas puno sve !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam Luku rodila sa punih 28, sad cu Stefana sa nepunih 31.. nije ti kasno, samo da krenes, pa jedno za drugim. bez pauze duze od 2,5god!!!

draga stvarno mi je zao.. svi smo uz tebe i ne ocajavaj.

g33013.gif

evo malo i od mene, pa valjda ce se toliko prasine negde primiti..

ljubim vas puno sve !!!

He,videcemo,za pocetak jedno :) Ljubimo i mi tebe i zahvaljujemo na podrsci t48108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se prikljuci i Aurora, dovodim vam tri dobre vile da oteraju zlu vesticu! :rolleyes:

g20091.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela Jela i Aurora84 odbrodošle! I vama želim što i svima nama, da što pre prete na lepše teme!

g20063.gif

Ljubinka super ti je priča, svaka čast!!!m1234.gif

Jeko Beko, dušice naša, odmori se, nije ti lako, ali nemoj da mučiš sebe više...isplakala si, olakšala dušu, dosta je više, sad se okreni novom mesecu i novoj šansi...mi smo uz tebe!!!t4623.gif

Suncokret odbrojavamo, odbrojavamo....i navijamo...m1207.gif

Maybe baby pronašla sam se u onoj tvojoj priči o planiranju...i ja sam tako, ništa preko reda, škola, pa posao, pa brak, pa malo da smo sami, e onda hoćemo bebu, ali ona neće... :lol: nema veze tvrdoglava sam i ja, znam da čekam... ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuuuuu beybe to srce temp.37.2 divno divnoooot4836.gif

Videcemo bejbe,ne mora da znaci t4105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

videcemo beybe....t4451.gif

'fala,evo uzvracam t4414.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam bila aktivna par dana jer sam pocela da radim, Jeko beko mnogo mi je zao bas sam se radovala zbog tebe,ali ne ocajavaj,bices ti ubrzo sa stomakom do zuba,i zalices nam se kako ne mozes da se okrenes u krevetu,ili kako mali ili mala sutiraju ko fudbaler.Znaj da ce te sve ove muke kroz koje sada prolazis samo uciniti boljom mamom sutra,kao i Lenocku i Jekic i sve ostale koje su ovde malo duze zaglavile.Ljubim vas sve puno i imajte vere,bice bebica uskoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja jutros dobila! :angry::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe ... na to je verovatno mislila ... kad bolje pomislim, mozda je i rekla zavaljena, pa ja to pretumbala u zabacena :blink:

............

hehe, evo mene opet, Cika Internet kaze da je to jedno te isto, zavaljena ili zabacena materica ... Da li je imala koja od vas iskustva sa tim? Izgleda da mozda i nije cudno sto nama pokusaj traje vec 2 godine ...

Moja sestra ima zavaljenu matericu i oba puta je zatrudnela tako sto je posle seksa drzala noge u vazduhu po pola sata, jeste mozda smesno ali kazu da tako mora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece, devojke...nema me nekoliko dana,a vi se raspisete...novima zelim veliku dobrodosilicu i da se sto krace zadrze ovde. :)

Jeko Beko, Jekic bas mi je zao zbog losih vesti, ali vam drzim palceve za sledeci mesec, nepredajte se tako lako. CMOK :wub:

Ja sam trebala dobiti 06.04 ali evo nista, sad neznam da li to sto treba, ili mi kasni zbog umora i nervoze posto je moja princezica proteklu nedelju provela u povracanju i visokoj temepraturu pa je mama(tj. ja) imala puno neprospavanih sati. Nemam neke simptome, pa neznam ni sama, prve simptome sam i u prvoj trudnoci osetila tek negde oko 8 nedelje, ali sam tad vec uveliko znala da sam trudna. A sad me strah da neradim prerano pa da se opet razocaram, a mojoj curici zaista zelim da poklonim seku ili batu od koga nece biti puno starija,a njoj je sad oko 2,5 god , znaci vec ce biti starija 3 godine ili vise, a ja bas nezelim preveliku razliku i da mi se ovo cekanje oduzi. JOJ, bas me nesto frka uhvatila. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe, evo mene opet, Cika Internet kaze da je to jedno te isto, zavaljena ili zabacena materica ... Da li je imala koja od vas iskustva sa tim? Izgleda da mozda i nije cudno sto nama pokusaj traje vec 2 godine ...

Moja sestra ima zavaljenu matericu i oba puta je zatrudnela tako sto je posle seksa drzala noge u vazduhu po pola sata, jeste mozda smesno ali kazu da tako mora

Upravo sam to i ja htjela da napisem.

Kada mjesecima nisam ostajala u drugom stanju, ja sam pokusala sa dizanjem nogu, i uspjelo je... Mozda ima neke veze... Uglavnom, nista te ne kosta da pokusas, a ja ti od srca zelim srecu!

Sada sam procitala sta se Jeki beki desilo.... :(

Cak nije ni sigurno da je postojala trudnoca, ali ja u svakom slucaju predlazem odlazak ginekologu nakon vjestice. Mozda se radi o nekoj infekciji koje se lako rijesiti i time olaksati zacece.

Svim cekalicama zelim da im se cekanje uskoro "isplati" jednim malim slatkim zamotuljkom! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Него приметила сам да нам нема Малише, знам да очекује сад менструацију, чини ми се рекла је негде средином месеца, па после да крене са терапијом.

Мали Весељаче надам се да ипак ниси добила.

Ej zenskice samo da vam se javim da ne mislite da vas zaboravljam, mojoj nani stavljamo 40 dana pa sam u guzvi, nisam dobila ali je ocekujem oko 13. valjda tako bese, vise i ne racunam niti me je briga....

Malisa meditira i priprema se polako ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja imam zavaljenu matericu i jedva sam ostala trudna sa prvim detetom. Pokusavali smo, trudili se, nadali se 3.5 godine i nista. Nekako se dogodilo i to da bi na prvom pregledu moja, sada vec bivsa doktorka, konstatovala da imam zavaljenu matericu i da je to "verovatno" predstavljalo najveci problem zasto nisam ostala tako dugo trudna :angry: ! Naravno, odmah sam promenila lekara kako je ne bih udavila. Tada su mi neke iskusnije, tada vec mame, sa istom problematikom rekle za podizanje nogu. Prvo mi je bilo smesno, a onda sam bila ljuta zasto ja to nisam znala nego sam kroz pakao prolazila 3.5 godine.

Kada smo poceli da radimo na drugom detetu to je bila obavezna stavka. Noge u vis i uzivancija, cak mozda i staviti jastuce ispod guze kako bi se "donji trap" lepo podigao.

Tako da drage cekalice, obrni - okreni noge u vis :lol: , u akciju i zelim vam svima da sto brze stignete do cilja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja jutros dobila! :angry::(

Ajde,nista strasno,bice dana za megdana,prolece tek pocelo,rode su tek pocele da rade :)

Ja sam trebala dobiti 06.04 ali evo nista, sad neznam da li to sto treba, ili mi kasni zbog umora i nervoze posto je moja princezica proteklu nedelju provela u povracanju i visokoj temepraturu pa je mama(tj. ja) imala puno neprospavanih sati. Nemam neke simptome, pa neznam ni sama, prve simptome sam i u prvoj trudnoci osetila tek negde oko 8 nedelje, ali sam tad vec uveliko znala da sam trudna. A sad me strah da neradim prerano pa da se opet razocaram, a mojoj curici zaista zelim da poklonim seku ili batu od koga nece biti puno starija,a njoj je sad oko 2,5 god , znaci vec ce biti starija 3 godine ili vise, a ja bas nezelim preveliku razliku i da mi se ovo cekanje oduzi. JOJ, bas me nesto frka uhvatila. :(

Amidala,nije ti prerano da uradis test,to je vec 4 dana kasnjenja,opusteno ga uradi.A razlika u godinama izmedju dece taman kol'ko treba,drzim ti fige da je to to.Kupi test pa nam javi :)

Jedno znam, primetila sam, da cak i kada lezim posle khm, manje-vise odmah veci deo izadje napolje (izvinjavam se ako sam nepristojna, al' ne znam kako drugacije da objasnim) ... znam da mora naravno i da izadje napolje, ali da li mora bas odmah ??? ... vreme je da probam i to sa nogama u vis (jesam par puta, ali noge utrnu, nije ni malo zabavno :blink: , pa nisam nastavila) ...

Ja zelim da ti bude bas onako kako ti zelis - i da lepo ugledas te dve crtice/plusic!!!

To sto kazes da odmah iscuri sve, to je normalno,tako je i meni,ali ono sto je najbitnije,kad partner ejakulira u tebe njegov p.o je jako blizu tvog grlica i ono sto treba da udje udje vrlo brzo po ejakulaciji,visak normalno izlazi napolje.Cini ti se da je sve izaslo.Posle odnosa,jastuk pod guzu,noge u vis i nikako wc najmanje 1h.Drzim fige za sledeci krug :)

Ej zenskice samo da vam se javim da ne mislite da vas zaboravljam, mojoj nani stavljamo 40 dana pa sam u guzvi, nisam dobila ali je ocekujem oko 13. valjda tako bese, vise i ne racunam niti me je briga....

Malisa meditira i priprema se polako ;) ;) ;)

Veseljace pa ti i ja istog datuma brojimo sitno,drzim fige za obe t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece, devojke...nema me nekoliko dana,a vi se raspisete...novima zelim veliku dobrodosilicu i da se sto krace zadrze ovde. :)

Jeko Beko, Jekic bas mi je zao zbog losih vesti, ali vam drzim palceve za sledeci mesec, nepredajte se tako lako. CMOK :wub:

Ja sam trebala dobiti 06.04 ali evo nista, sad neznam da li to sto treba, ili mi kasni zbog umora i nervoze posto je moja princezica proteklu nedelju provela u povracanju i visokoj temepraturu pa je mama(tj. ja) imala puno neprospavanih sati. Nemam neke simptome, pa neznam ni sama, prve simptome sam i u prvoj trudnoci osetila tek negde oko 8 nedelje, ali sam tad vec uveliko znala da sam trudna. A sad me strah da neradim prerano pa da se opet razocaram, a mojoj curici zaista zelim da poklonim seku ili batu od koga nece biti puno starija,a njoj je sad oko 2,5 god , znaci vec ce biti starija 3 godine ili vise, a ja bas nezelim preveliku razliku i da mi se ovo cekanje oduzi. JOJ, bas me nesto frka uhvatila. :(

da, da, to sam i ja slusala da se radi !!!

cak sam i ja dizala noge kad smo sad Stefana pravili ali vise kao radi fore inace nemam zavaljenu matericu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego da se ja upisem za danas...... 3 days to go t3785.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego da se ja upisem za danas...... 3 days to go t3785.gif

good luck!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

good luck!

Muchas gracias :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece, devojke...nema me nekoliko dana,a vi se raspisete...novima zelim veliku dobrodosilicu i da se sto krace zadrze ovde. :)

Jeko Beko, Jekic bas mi je zao zbog losih vesti, ali vam drzim palceve za sledeci mesec, nepredajte se tako lako. CMOK :wub:

Ja sam trebala dobiti 06.04 ali evo nista, sad neznam da li to sto treba, ili mi kasni zbog umora i nervoze posto je moja princezica proteklu nedelju provela u povracanju i visokoj temepraturu pa je mama(tj. ja) imala puno neprospavanih sati. Nemam neke simptome, pa neznam ni sama, prve simptome sam i u prvoj trudnoci osetila tek negde oko 8 nedelje, ali sam tad vec uveliko znala da sam trudna. A sad me strah da neradim prerano pa da se opet razocaram, a mojoj curici zaista zelim da poklonim seku ili batu od koga nece biti puno starija,a njoj je sad oko 2,5 god , znaci vec ce biti starija 3 godine ili vise, a ja bas nezelim preveliku razliku i da mi se ovo cekanje oduzi. JOJ, bas me nesto frka uhvatila. :(

Amidala to je bas ono sto i mene muci,moj sin ce uskoro da napuni tri,i isto kao i ti ne zelim da pravim veliku razliku. stvarno smo se trudili i svasta probali ali nece pa nece. tebi od srca zelim da ugledas svoje 2 crte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muchas gracias :)

de nada mi qerida :lol: :lol: :lol: koje poligote

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

de nada mi qerida :lol: :lol: :lol: koje poligote

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego da se ja upisem za danas...... 3 days to go t3785.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g33185.gif

evo jos malo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj divne,divne li slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro moje zenice suncokreticu moj jos malo pa da vas zaprasim od jutros ...g33001.gif

Ej zvonka ne bi me cudilo od silne prasine da nas sve posete blizanci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.