Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

jekic sto kazu zene bolje je da das krv ako je takva situacija bila sa testom i nemoj da se razocaravas previse, samo pozitivno molim te :wub: :wub: :wub:

jeko beko zao mi je zbog tvoje mame,ali uradi ti test i obraduj zenu videces da ce joj biti bolje, i nemoj da brines mi smo uz tebe i naravno uz luciju2, jekic, bibi libi, suncokret, yoru....ma sve vas volim i posmatram b0342.gif

A mene ne voliš?b0404.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mene ne voliš?b0404.gif

Upravo sam se vratila da dopisem i tebe i malisu ...pa vi ste nekako moje i to se podrazumeva srceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee t4532.gif

ljubiiimmmmmm vasssss t4836.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic sto kazu zene bolje je da das krv ako je takva situacija bila sa testom i nemoj da se razocaravas previse, samo pozitivno molim te :wub: :wub: :wub:

jeko beko zao mi je zbog tvoje mame,ali uradi ti test i obraduj zenu videces da ce joj biti bolje, i nemoj da brines mi smo uz tebe i naravno uz luciju2, jekic, bibi libi, suncokret, yoru....ma sve vas volim i posmatram b0342.gif

t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok!odo po testic!javljam vam se brzo!

Ajde, ajde, požuri, mi čekamo nestrpljivo..k05191.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok!odo po testic!javljam vam se brzo!

h13006.gif aj pa da pucamo vatromet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam se vratila da dopisem i tebe i malisu ...pa vi ste nekako moje i to se podrazumeva srceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee t4532.gif

ljubiiimmmmmm vasssss t4836.gif

Pa da mi smo tvoje, pa nema veze, nas nećeš da ljubiš,a? Šalim se, ljubim i ja tebe!!!t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neces paces budi doba ja te volim t45160.gif aj cekamo jeko beko s0807.gif

Ma to me rasplakala Maliveseljak, što me zaboravila, pa ne mogu da prestanem da plačem...šalim se, pogrešan smajlić ostao...ima da se radujemo sad kad nam javi Jeka Beka!!!t2712.gif

I da, volim i ljubim i ja tebe!!!t4872.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic sto kazu zene bolje je da das krv ako je takva situacija bila sa testom i nemoj da se razocaravas previse, samo pozitivno molim te :wub: :wub: :wub:

jeko beko zao mi je zbog tvoje mame,ali uradi ti test i obraduj zenu videces da ce joj biti bolje, i nemoj da brines mi smo uz tebe i naravno uz luciju2, jekic, bibi libi, suncokret, yoru....ma sve vas volim i posmatram b0342.gif

ijoa sad sam se baš raznežila....

jedva čekam akciju :P

mada sad sam videla drugaicu kako šeta sa bebicom.... osetila sam takav napad ljubomore, da sam se pravila da je ne vidim...

baš sam grozna..... sad me grize savest..... osećam se tako loše.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic,ne ocajavaj,mozda si stvarno kupila neispravan test,lepo ti idi da izvadis krv i resen problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, tako je mila moja, znam ja tebe, ti si pozitivna...uradi lepo betu, pa da budeš sigurna...šta god da je uz tebe smo sve!!!h13085.gif

Bibi libi u akciju, nego šta!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi se vratismo sa vecere a nismo ni vecerali. svekrva me zvala da kaze da mi je mali dobio temperaturu pa je plakao zamnom,sigurno su zubici u pitanju. elem pre nego sto smo krenuli ipak sam uradila test i samo jedna crta,medjutim malo pre pogledam ponovo na svetlosti kad ono jasno se vidi roze linija,mozda da sam odmah pogledala bih je videla,ne znam....uradicu ujutru jos jedan pa ce mo da vidimo. nisam muzu nista rekla dok nebudem sigurna necu da ga razocram,jer mozda ta linija vise nevazi nakon par sati,bar tako pise u upustvu. eto rekoh samo na brzinu da vam javim pa idem uspavati dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi se vratismo sa vecere a nismo ni vecerali. svekrva me zvala da kaze da mi je mali dobio temperaturu pa je plakao zamnom,sigurno su zubici u pitanju. elem pre nego sto smo krenuli ipak sam uradila test i samo jedna crta,medjutim malo pre pogledam ponovo na svetlosti kad ono jasno se vidi roze linija,mozda da sam odmah pogledala bih je videla,ne znam....uradicu ujutru jos jedan pa ce mo da vidimo. nisam muzu nista rekla dok nebudem sigurna necu da ga razocram,jer mozda ta linija vise nevazi nakon par sati,bar tako pise u upustvu. eto rekoh samo na brzinu da vam javim pa idem uspavati dete

lucija,ja tipujem na t8313.gif bez obzira sto pojavila dosta kasnije,ali se POJAVILA ,uzmi ti jos jedan sutra pa nam javi,veselo,veselo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао Леночка шта да кажем, видиш да сам окупирала тему, немам ским ни да причам, сестра ми данас отишла, па сам сва луда, толко се надам, ево сад сам опет гледала ове тестове, свугде црта, само је на уни тест роза.

Jekić, što kaže naša Zvončica, zato smo mi tu...evo ja celo jutro ne mogu da radim, taman počnem, ne mogu da se smirim, moram da vidim šta radite ovde, šta ima novo...vi ste krive ako popijem disciplinsku :lol: :lol: :lol:

mi se vratismo sa vecere a nismo ni vecerali. svekrva me zvala da kaze da mi je mali dobio temperaturu pa je plakao zamnom,sigurno su zubici u pitanju. elem pre nego sto smo krenuli ipak sam uradila test i samo jedna crta,medjutim malo pre pogledam ponovo na svetlosti kad ono jasno se vidi roze linija,mozda da sam odmah pogledala bih je videla,ne znam....uradicu ujutru jos jedan pa ce mo da vidimo. nisam muzu nista rekla dok nebudem sigurna necu da ga razocram,jer mozda ta linija vise nevazi nakon par sati,bar tako pise u upustvu. eto rekoh samo na brzinu da vam javim pa idem uspavati dete

Lucija, daj Bože da je to-to!!! Čitala sam, ne znam na kojoj temi i ko je pisao, ali znam da ima negde, uglavnom jedna žena je isto uradila test, ništa nije bilo, ostavila ga je u kupatilu i otišla da spava, pošto je bilo rano, posle par sati kad su ustali, videli drugu bledu crticu i stvarno je bila trudna...nadam se da je i kod tebe ista stvar!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja po vasim postovima vidim da radite testove negde u toku dana.

Nadam se da znate da se test radi ujutru od prve jutarnje mokrace i da je tako najmerodavnije.

I ja sam kupila u toku dana,ali bas sam cekala rano jutro da uradim.

Eto toliko izvinite sto vam kvarim koncepciju,i sve najbolje zelim da vam svima budu pozitivni testovi. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja po vasim postovima vidim da radite testove negde u toku dana.

Nadam se da znate da se test radi ujutru od prve jutarnje mokrace i da je tako najmerodavnije.

I ja sam kupila u toku dana,ali bas sam cekala rano jutro da uradim.

Eto toliko izvinite sto vam kvarim koncepciju,i sve najbolje zelim da vam svima budu pozitivni testovi. :rolleyes:

Jeste ujutru najmerodavnije,ali ako vestica kasni dan,dva tri,beta bi trebala biti na dovoljnom nivou da se ocita na testu, pa makar i najsvetlijom linijom,ja sam oba puta radila uvece oko 22h na sam dan kasnjenja i pokazalo se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zelim ti jedan lepi folikul,od 21 mm

Vesna, da znaš i da imam folikul od 21mm. Primila sam Pregnil 5000 i sutra popodne u akciju. Pa da vas obradujem t8310.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

popijem disciplinsku :lol: :lol: :lol:

Da "popases"disciplinsku k'o Pantić :lol::lol:

Ja isto,ne mogu da se odvojim od kompa,sve cekam neke vesti t0103.gif sta ste mi uradile cekalice t0111.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesna, da znaš i da imam folikul od 21mm. Primila sam Pregnil 5000 i sutra popodne u akciju. Pa da vas obradujem t8310.gif

Super! Sad akcija!!!t1516.gif

A jesi li pila nešto za stimulaciju ovulacije ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesna, da znaš i da imam folikul od 21mm. Primila sam Pregnil 5000 i sutra popodne u akciju. Pa da vas obradujem t8310.gif

Ajde Yora t1516.gif pa t8313.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево сад сам се чула са драгим, кад се врати са посла идемо до Ниша да вадим крв. А кад раде бету јел врше све анализе или само бету раде

Ja kad sam jednom radila, uradili su mi samo betu, ništa više...ako tražiš još nešto, verovatno može...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala sutra kad ga dohvatim ima da napravimo trojke.

Pila sam klomifen i cikloproginolu.

I sad sam primila Pregnil 5000.

Akcijaaaaaaaaaaaaa

t1517.gif

t15176.gif

t15176.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesna, da znaš i da imam folikul od 21mm. Primila sam Pregnil 5000 i sutra popodne u akciju. Pa da vas obradujem t8310.gif

TO !!!!!!

samo napred!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice samo napred u akciju a ja vam drzim "fige" :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма то ми је најсигурније да урадим, два бејби рапид теста и две линије само нису розе, а урадила сам и најефтинији уни тест трачице, кошта само 150 дин и кад сам погледала на дневну светлост, има само микроскопска црвенкаста линија али то је толико танко да само кад изађем на дневну светлост се једва види.

Jekic, srce, ja sam takodje radila prvo taj najjeftiniji, uni test, i to poslepodne! takodje se jedva videla druga linija....a sta sam ja ako ne trudna! To je to!!! cestitam ti! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јоро ја по овим смајлићима видим да си се намерачила минимум трипут да обереш трешњице, свака част.

Jekić, Bog pomaže 3 puta. Moram da se potrudim, meni nije lako napraviti bebu pa da se potrudim.

Javljaj odmah kad stigneš kući kolika je beta a ja držim fige da bude trocifrena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.