Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

4:50 popodne,uradila bih danas ali idem sa mm na veceru pa necu da budem ne raspolozena ako bude samo jedna crta,radim ujutru i odmah javljam

Hehe,ok,sutra te cekamo sa nadamo se lepim vestima,joj blago tebi sto zivis tamo,sad cu u OT ali na kratko :D omiljena Australijska serija pa i sire mi je"Heartbreak High"kako sam volela tu seriju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razumem te...onda ti i ja zelim da povracas.

:lol::lol: Ovakvu zelju niko garant nije imao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehheheeee ljudi traze svasta i zele al ti si lik :)

:lol: Skromno,ja samo zelim povrackicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam tu..... samo vas posmatram iz coska.....

ijaoooo pa da li je moguce....

nema me dva dana i vec ima novosti...

JEKO BEKO i JEKIC....sta da vam kazem.... TO JE TO !!!!!!!!!

svaka cast....

jutros upalim forum posle dva dana kad ono stranice i stranice ispissane.... a tek novosti... bas sam srecna...

mene vesticara prolazi tako da uskoro pocinjemo sa radovima...

mm ce ici na neke analize i ja se nadam da ce roda preleteti i preko mog dvorista i baciti malo pogled i na mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје немам ништа лепо да вам јавим, сад сам урадила тест и розе ни црвено, има линија бела на Т траци то је можда маркер и била је у праву јуче моја сестра он се натопио јуче урином и зато је био жут.

e jekic ne ocajavaj nego odmah vadi krv... nemoj da se mucis sa takvim mislima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје немам ништа лепо да вам јавим, сад сам урадила тест и розе ни црвено, има линија бела на Т траци то је можда маркер и била је у праву јуче моја сестра он се натопио јуче урином и зато је био жут.

Jekic, ja bih ti preporucila da ponovis test, to sto je linija bela, upravo dokazuje da je test neispravan. A NAJBOLJE BI TI BILO DA URADIS TEST IZ KRVI! DRZIM PALCEVE ZA TRUDNOCU, JAVLJAJ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје немам ништа лепо да вам јавим, сад сам урадила тест и розе ни црвено, има линија бела на Т траци то је можда маркер и била је у праву јуче моја сестра он се натопио јуче урином и зато је био жут.

Bela linija na T traci? Da ne postoji trudnoca tu ne bi stajala nikakva linija,najbolje ti je da odes lepo i izvadis krv i resis nedoumicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic bas bezveze <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić baš bezveze...odmori ti lepo, pa ako nema veštice, a bolje da je nema, inače ima sve da je bijemot0120.gif idi izvadi krv, kao što ti kažu žene...žao mi je što se ovako mučiš... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam tu..... samo vas posmatram iz coska.....

mene vesticara prolazi tako da uskoro pocinjemo sa radovima...

mm ce ici na neke analize i ja se nadam da ce roda preleteti i preko mog dvorista i baciti malo pogled i na mene :D

Bibi libi, napred u nove pobede!!!m1340.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A di ga je Jeka spavalica,ona t2205.gif boli je uvce,a mi ovde cekamo vesti t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ona izgleda t2233.gif

A ti jos ustala ranije da cujes vesti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako sam zaista trudna ,bice mi mnogo tesko da odem sa ove teme!

svaki dan cu visiti ovde!

milar daj boze da je to to!!!

videcemo vic sutra ili prekosutra ili do kraja nedelje!

Otićićeš, pa za koju godinu, daće bog i da se vratiš...:D

hehe vidim da je puno devojaka sad na temi :D mislim da svi čekamo Jeku Beku da se javi sa još jednom potvrdicom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustite je neka spava, mukica mala, sinoć je bilam1433.gif...neka odmori malo, pa će da nam javi...

A Zvončice79 ti što kažeš da ti je u svakoj trudnoći mnogo muka, da ti kažem da će deca da ti budu mnogo inteligentna...naučnici radili neke analize i tako zaključili!t9202.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4:50 popodne,uradila bih danas ali idem sa mm na veceru pa necu da budem ne raspolozena ako bude samo jedna crta,radim ujutru i odmah javljam

Javi nam, nema veze koliko je sati kod nas, da vidimo lepe vesti što pre!!!h13009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otićićeš, pa za koju godinu, daće bog i da se vratiš...:D

hehe vidim da je puno devojaka sad na temi :D mislim da svi čekamo Jeku Beku da se javi sa još jednom potvrdicom :D

E, Kiki još si tu. Ja čekam da nas obraduješ a ti se još piskaraš sa nama.

A čekam i Jeku i Jekić da potvrde 2 crtice. Ja sad odo kod dr na folikometriju i možda primim Pregnil pa dannas u akciju. Pa vas i ja obrdujem.

Svim mojim curama želim dobro juto i mali poklon

k28023.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, Kiki još si tu. Ja čekam da nas obraduješ a ti se još piskaraš sa nama.

A čekam i Jeku i Jekić da potvrde 2 crtice. Ja sad odo kod dr na folikometriju i možda primim Pregnil pa dannas u akciju. Pa vas i ja obrdujem.

Svim mojim curama želim dobro juto i mali poklon

k28023.gif

zelim ti jedan lepi folikul,od 21 mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Yora,u action pa da se radujemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neka spava srce moje juce bila uzbudjena :)

Ko zna i kad je zaspala,verovatno tek pred zoru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro da bude jedan veliki, lepi, okrugli folikul, pa da pukne i onda...action!!!t1594.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Jekoo,vidim te :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Jeko Beko ti nam baš treniraš živce!!! Ne znam šta da ti kažem, mi bismo htele da ga uradiš danas, pa da krene slavlje, ali možda je bolje sa jutarnjim urinom...m1733.gif

Nadam se da će tvojoj mami biti uskoro bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko zao mi je zbog mame,verujem da ti je tesko,sto se tice testa,s obzirom na situaciju uradi ga kad god zelis,mada, mozda ti se i popravi malo raspolozenje ako ga sad uradis,u svakom slucaju mi smo tu i cekamo vesti pa ti kad uradis javni t4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala ste se vi ispisale!

nisam uradila test!majci mi je jako lose jutros su me probudili da dodjem kod nje tako da sam u frci i zaboravila na test!izvinite!molim vas!uradicu ga ujutru!taman ce sutra da bude nedelju dana kako kasni!sta da vam kazem cure!evo drzim test sa svetlom linijom!ona je jos uvek tu!a nikad mi nije ovoliko ni kasnila v!

jekic ne ocajavaj nije nista izgubljeno dok v ne dodje!

lenocka mila samo napred!

suncokretu zvoncice volim vas!

a dal da kupim test pa da ga sad uradim...ili...da sacekam do jutra???

Ma nemoj ti za nas da brineš, bolje ga uradi i obraduj mamu, mislim da će joj odmah biti bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic sto kazu zene bolje je da das krv ako je takva situacija bila sa testom i nemoj da se razocaravas previse, samo pozitivno molim te :wub: :wub: :wub:

jeko beko zao mi je zbog tvoje mame,ali uradi ti test i obraduj zenu videces da ce joj biti bolje, i nemoj da brines mi smo uz tebe i naravno uz luciju2, jekic, bibi libi, suncokret, yoru....ma sve vas volim i posmatram b0342.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.