Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Daco, drzim palčeve :babymommy: dugo nisam bila na ovoj temi.

mi smo isto sada vec u akciji ( za četvrtim) 

Nego sam dosla da pitam da li neko ima neke informacije o Pilče? Nisam videla dugo da piše, nema je ni da čita poruke. A bas bih volela da znam sta se sa njom dešava. 

I gde je Ljuba? Plusici su zamrli, ove je bil pre najaktivnija tema 

kako? Mislim svaka cast, al kako? :) Sad na domak devetog sve mislim "kako ljudi imaju po troje i vise dece". Mislim imala bih i ja bez problema, da mm radja. :D 

Kolika su ti starija deca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako? Mislim svaka cast, al kako? :) Sad na domak devetog sve mislim "kako ljudi imaju po troje i vise dece". Mislim imala bih i ja bez problema, da mm radja. :D 

Kolika su ti starija deca?

Ako ti je drugo, tako sam i ja u devetom mesecu mislila :D ali definitivno znam da mi je četvoro limit. Treba se posvetiti svima dovoljno da se niko ne oseti zapostavljenim, a i najlepše mi je kad zajedno odrastaju bez velike razlike.

Najstariji ima 4 (u martu napunio), mladja u julu puni 3, a najmladja sada ima 8 meseci.

A sto ne bi smela :) Ponosna vlasnica 39. ljeta, sledece godine punim 40.

i ja se slazem da nije puno, bitno je kako se ti osećaš i da li zelis dovoljno :babymommy:

bikica85, Bubu 2 i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti je drugo, tako sam i ja u devetom mesecu mislila :D ali definitivno znam da mi je četvoro limit. Treba se posvetiti svima dovoljno da se niko ne oseti zapostavljenim, a i najlepše mi je kad zajedno odrastaju bez velike razlike.

Najstariji ima 4 (u martu napunio), mladja u julu puni 3, a najmladja sada ima 8 meseci.

i ja se slazem da nije puno, bitno je kako se ti osećaš i da li zelis dovoljno :babymommy:

Jeste drugo, dobro ko zna:)al svaka cast za tako malu razliku. U svakom slucaju da se sto pre upises na prvo tromesecje:wub:

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste drugo, dobro ko zna:)al svaka cast za tako malu razliku. U svakom slucaju da se sto pre upises na prvo tromesecje:wub:

hvala :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni,ako zelis,sto da ne? :)

 

 

Pa...stvar je u tome sto ne znam sta zelim...

Sa jedne strane bih volela jos jedno dete, znam da ce im sutra biti lakse da podele radost, duznost, zalost...mozemo i finansijski da podnesemo, u ljubavi smo...a sa druge se stalno preispitujem hocu li moci fizicki da sve to podnesem, podmirim, blokira me strah. Pitam se hocemo li moci da putujemo, letujemo...a onda mi ti razlozi izgledaju smesno...i stalno se vracam na pocetak. Pa mi te godine deluju ogranicavajuce, a onda vidim koleginice starije od mene koje se spremaju za vto i prvo dete...evo me opet na pocetku... Dve starije su vec velike, imaju 10 i 8, samostalne su, tu ima obaveza samo oko voznje...

Eto, to je to otprilike :) Mozak se ne iskljucuje :)

Zato kazem, mozda me omame letnji dani pa iskljucim mozak i predam se impulsu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, bas sam skoro pominjala moju komsinicu, par godina starija od mene, najstariji sin 3,5; blizanci u jaslicama i bebicu skoro rodila. Godine nisu prepreka:)

Jes malo izgleda iscrpljena i bleda u licu, al valjda tako svaka porodilja....

 

Vuciguraj, svejedno, leni i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, bas sam skoro pominjala moju komsinicu, par godina starija od mene, najstariji sin 3,5; blizanci u jaslicama i bebicu skoro rodila. Godine nisu prepreka:)

Jes malo izgleda iscrpljena i bleda u licu, al valjda tako svaka porodilja....

 

Koje si ti godiste Broc?

Umorna sam i ja, samo bleda nisam :D Dobro ja izgledam(a i skromna sam bas :D ),jedino sede pocese.  Poslednjih par meseci su mi tesko pali, pocela sam da radim, beka je krenula u vrric, pocela da se razboljeva, meni se vratila aleegija na polen, obaveza hiljadu...

Ali ako bih ostala trudna, onda bih jos jednu godinu uzivala sa mojim devojcicama, bila bih tu da pomognem starijima i ispratim predpubertetsky fazu a mala ne bi morala u vrtic...

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

imagesDevojke, zene ako moze vase misljenje i ovde. Da li je ova jedva jedva jedva vidjiva crtica evoporacijska ili sam trudna? Ne znam ni kako izgleda evoporacijska da bih uporedila. Hvala unapred

Izmenjeno od strane Bole cole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje si ti godiste Broc?

Umorna sam i ja, samo bleda nisam :D Dobro ja izgledam(a i skromna sam bas :D ),jedino sede pocese.  Poslednjih par meseci su mi tesko pali, pocela sam da radim, beka je krenula u vrric, pocela da se razboljeva, meni se vratila aleegija na polen, obaveza hiljadu...

Ali ako bih ostala trudna, onda bih jos jednu godinu uzivala sa mojim devojcicama, bila bih tu da pomognem starijima i ispratim predpubertetsky fazu a mala ne bi morala u vrtic...

Starija sam od tebe;)

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni u nekoliko  tvojih postova se primecuje zelja za jos jednom bebanom, tako da prepusti se suncu (muzu) i eto tebe u trimestre :) A danasnje cetrdesete su kao tridesete.,  I ja se nadam ovom lepom letu:)

bikica85, leni, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ummu divna crta. :)

Leni i ja navijam za cetvrto. :) i svakako se skazem da su 40-te nove 30-te. ;)

Venera ti planiras trece,cetvrto? Nisam u toku. :)

MarijaMara, Venera, Ummu i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram drugo:) a mozda oko 40-te bude i trece:)  Jel si i ti ovom radnom letu pridruzujes:)?

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela... :) posle leta,posle mora. 

Ako uspe odmah vtp bi trebalo da bude(po menstrauciji) maj...znacineka letnja beba :D

Nadan se da cemo uspeti jer mm uzima terapiju za reumu,terapija usporava spermatozoide... -.- 

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cole ni na jednom postu ne mogu da otvorim i pogledam sliku...postavi preko slikomata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto je ovdje veselo...mitko se zalijece opet, leni se necka ...ccccc
Ummu, cestitam!
Ja samo uskocih da ovo kazem...ne cekam plusice...mene necete nagovoriti kao sto cete leni:-p;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova koju ja jedva-jedva vidim je trudnicki crta. Koliko ti kasni?

Snow, vec cemo mi nesto smisliti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ni sama da li je, mislila sam da umisljam pa da pitam jos nekog da nisam umislila od silne zelje :). Tacno kada sam trebala da dobijem pojavilo mi se nesto braon vrlo malo na dnevnoj ulosci i tako je trajalo 5 dana ali bilo mi je jako cudno jer inace imam obilne mens. I tako kupim test, ugledam nena druge crte i ne zagledam bas jer se nisam ni nadal da ce biti druge. Nakon 2h krenem da ga bacim i ugledam tu jedva jedva vidljivu liniju. Pitam se sad da li je evoporacijska ili ona najlepsa :). Inace 1.juna imam zakazano kod ginekologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ne znam ni sama koliko mi kasni jer tadnja 3 meseca sam dobila na 45 dana. A inace mi je uvek bilo na 33. Tako da ako kasni mi oko 10ak dana ako racunam da mi je ciklus na 33 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda nam kod tebe nista ne znaci da računamo :) samo da se nadamo i da držimo placeve da se obradujes. Licno bih test ponovila jer je moguće da je i rano da doktor bilo sta vidi osim ako ne uradi betu iz krvi.

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.