Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Brbljivice jedna :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brbljivice jedna :lol: :lol: :lol:

:P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Dobrodosla i sto pre na prvo tromesecje :) Sto se tice onog boldovanog znam kako ti je,skoro svi nasi prijatelji imaju po dvoje dece,sve mame i trudnice a ja :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bibi-libi g20014.gif...i ne brini mi te razumemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas jako rastuzila,setila sam se mog malenog decaka koga sam izgubila u drugoj trudnoci :( Sinoc su nam bili kumovi sa bebcem od 11 meseci,ja sam go skoro cele veceri nosala i gnjavila, kad sam ga spustila kumi,njegovoj mami a on pruzio rucice ka meni :wub: I danas mi je bilo jako tesko,jos uvek osecam miris njegove bebece koze,ceo dan sam :( :( Koliko god imala dece jednog dana nikad necu prezaliti mog deckica koga sam ga izgubila....Izvinjavam se sto sam vas malo smracila,morala sam malo sa se ispraznim,pred mm necu jer cu ga izbedaciti a moramo da idemo napred,nikako nazad,pozdrav za sve cekalice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0403.gif

e sad si me ubila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0403.gif

e sad si me ubila...

Celo prepodne sam ja kao ovaj smajlic,tj.tuznic,manje cu da piskim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Dobro nam dosla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas jako rastuzila,setila sam se mog malenog decaka koga sam izgubila u drugoj trudnoci :( Sinoc su nam bili kumovi sa bebcem od 11 meseci,ja sam go skoro cele veceri nosala i gnjavila, kad sam ga spustila kumi,njegovoj mami a on pruzio rucice ka meni :wub: I danas mi je bilo jako tesko,jos uvek osecam miris njegove bebece koze,ceo dan sam :( :( Koliko god imala dece jednog dana nikad necu prezaliti mog deckica koga sam ga izgubila....Izvinjavam se sto sam vas malo smracila,morala sam malo sa se ispraznim,pred mm necu jer cu ga izbedaciti a moramo da idemo napred,nikako nazad,pozdrav za sve cekalice...

Rasplakala si me. :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam se javim da znate da mislim na sve vas!!! Vučem vas za nosiće i držim vam fige! Samo hrabro drage moje dame!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Голубице, мени је то сумљиво, мислим да ти је најсигурније да одеш да ти изваде крв и ураде бету, то ти је једини сигурни показатељ трудноће

Iskrena da budem, plasim se negativnih rezultata....puno je vec bilo corak krugova(znam da ne treba tako da razmisljam).

U subotu ujutru radim test i javljam vam.

Hvala svima na odgovorima, puno mi znace. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko i Ivana84, nemojte ni da spominjete vesticu...ako vas cuje pomislice da jedva cekate da je vidite a nije tako...is vestice!

Lepe misli ovih dana i da se cekalice presele u druge teme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jekic..evo da vam javim da mi je ODOBRENA VTO ,sledece nedelje idemo za Nis :D :D :D

Uraaa!!! Navijamo svi za tebe, taj pozitivizam koji nosis u sebi odrazice se i na ishod, bice bebice, bice...!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakav simptom nemam ni s od simptoma!jos sam neku kijavicu zaradila jedva sam se izlecila a nisam nista od tableta pila nisam htela zato sto neznam da li sam trudna!tako da sad samo imam povisenu temp vec nekoliko dana je 37 sa 1-2...ali ja sve to jos uvek prepisujem prehladi zapravo ovoj kijavici koju vucem vec nekoliko dana mada danas mi je mnogo lakse dobila sam energiju za dve zene radila sam generalku u kuci a temp i dalje 37!mozda je to to ali necu mnogo da se nadam!pa sta mi bog da za 5 dana! :rolleyes:

jeko beko, nemoj da mislis na najgore...da sam na tvom mestu, ja bih bila realnija. Da je u pitanju prehlada, ta temperaturica bi se popela na 38, 39...drzim ti palceve da bude jedna ogromna pluscina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure moje drage, nije me bilo danima, a reci cu vam i razlog! Prvo da vam se pozalim jer je stigla vestica! :( Dva dana pre njenog dolaska bila sam kod ginica na uz. Pogledala me ona i konstatovala da je sve ok, nema cista, stranih sadrzaja i tome slicno. Dodjem ja kuci, proguglam malo po netu i skontam da nije sve tako sjajno...endometrijum mi je veoma tanak za 24. dan ciklusa, svega 5mm. To me ubilo u pojam, ziva nisam vec danima. ne znam sta mi je bilo gore, nezainteresovanost doktora ili to sto nije sve u najboljem redu...Jeste li imale iskustva sa tim, tankim endometrijumom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Dobrodošla, i kao što rekoše neki, da se kratko zadržiš na ovoj temi! m1277.gif

Mi ovde te najbolje razumemo...meni je pun komšiluk bebica, sve ih volim i volim da se igram sa njima, ali mi je isto i teško kad to radim, jer hoću i ja jednu moju!!! Biće, biće, za sve nas, smo polako!!! ;)

Cvetiću ispitaj malo bolje tvoju dr oko toga ili ako nisi zadovoljna promeni dr. Koliko ja znam endometrijum u vreme ovulacije, a kasnije i za uspešno začeće treba da bude minimum 8-10 mm. Čitala sam po netu da ako dođe do trudnoće onda se zadeblja još, a ako ne, onda prvo kad prođe ovulacija nekoliko dana se zadebljava ali malo, oko 0,2 mm dnevno, a onda kako se bliži menstruacija tanji se. Ne znam koliko je sve ovo tačno, kao što rekoh, najbolje da pitaš nekog stručnog, a i ako ti kaže da treba da bude deblji nego što ti je, postoji terapija i za to, nemoj da se sekiraš. ;)

Jeko Beko, Ivana84 i Mališa držim palčeve da ne dođe ta...neću ni ime da joj spomenem i da nas obradujete!!! :wub:

Suncokret, nemoj da si nam tužna i nas da rastužuješ...jeste teško, ali biće bolje, na kraju krajeva, suncokret je lep, veseo i optimističan cvet, a i ti si sigurno takva, teraj crne misli i sunce će doći, da ogreje naš slatki suncokret m1235.gif

Meni treba sutra da stigne, ali kako mi se čini, poraniće i iznenadiće me danas već...ali ja se ne nerviram i pevušim ovo...http://www.youtube.com/watch?v=sk212GaPz1E

t57077.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Dobro nam doslai da predjemo uskoro na druge teme....jer ovde nam nije mesto <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas jako rastuzila,setila sam se mog malenog decaka koga sam izgubila u drugoj trudnoci :( Sinoc su nam bili kumovi sa bebcem od 11 meseci,ja sam go skoro cele veceri nosala i gnjavila, kad sam ga spustila kumi,njegovoj mami a on pruzio rucice ka meni :wub: I danas mi je bilo jako tesko,jos uvek osecam miris njegove bebece koze,ceo dan sam :(:( Koliko god imala dece jednog dana nikad necu prezaliti mog deckica koga sam ga izgubila....Izvinjavam se sto sam vas malo smracila,morala sam malo sa se ispraznim,pred mm necu jer cu ga izbedaciti a moramo da idemo napred,nikako nazad,pozdrav za sve cekalice...

Nadam se da si danas bolje,nemoj biti tuzna....

razumem te kako ti je..i ja stalno mislim i pitam se zasto? imam malu komsinicu dve godine,pa je cesto kod mene,a kad je par dana ne vidim bas mi nekako prazno..jos moram cetiri meseca cekati pa opet da pokusamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla, i kao što rekoše neki, da se kratko zadržiš na ovoj temi! m1277.gif

Mi ovde te najbolje razumemo...meni je pun komšiluk bebica, sve ih volim i volim da se igram sa njima, ali mi je isto i teško kad to radim, jer hoću i ja jednu moju!!! Biće, biće, za sve nas, smo polako!!! ;)

Cvetiću ispitaj malo bolje tvoju dr oko toga ili ako nisi zadovoljna promeni dr. Koliko ja znam endometrijum u vreme ovulacije, a kasnije i za uspešno začeće treba da bude minimum 8-10 mm. Čitala sam po netu da ako dođe do trudnoće onda se zadeblja još, a ako ne, onda prvo kad prođe ovulacija nekoliko dana se zadebljava ali malo, oko 0,2 mm dnevno, a onda kako se bliži menstruacija tanji se. Ne znam koliko je sve ovo tačno, kao što rekoh, najbolje da pitaš nekog stručnog, a i ako ti kaže da treba da bude deblji nego što ti je, postoji terapija i za to, nemoj da se sekiraš. ;)

Jeko Beko, Ivana84 i Mališa držim palčeve da ne dođe ta...neću ni ime da joj spomenem i da nas obradujete!!! :wub:

Suncokret, nemoj da si nam tužna i nas da rastužuješ...jeste teško, ali biće bolje, na kraju krajeva, suncokret je lep, veseo i optimističan cvet, a i ti si sigurno takva, teraj crne misli i sunce će doći, da ogreje naš slatki suncokret m1235.gif

Meni treba sutra da stigne, ali kako mi se čini, poraniće i iznenadiće me danas već...ali ja se ne nerviram i pevušim ovo...http://www.youtube.com/watch?v=sk212GaPz1E

t57077.gif

nece doci....nece doci....nece doci....ajde podji prva odavde a mi za tobom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure moje drage, nije me bilo danima, a reci cu vam i razlog! Prvo da vam se pozalim jer je stigla vestica! :( Dva dana pre njenog dolaska bila sam kod ginica na uz. Pogledala me ona i konstatovala da je sve ok, nema cista, stranih sadrzaja i tome slicno. Dodjem ja kuci, proguglam malo po netu i skontam da nije sve tako sjajno...endometrijum mi je veoma tanak za 24. dan ciklusa, svega 5mm. To me ubilo u pojam, ziva nisam vec danima. ne znam sta mi je bilo gore, nezainteresovanost doktora ili to sto nije sve u najboljem redu...Jeste li imale iskustva sa tim, tankim endometrijumom?

Zao mi je Cveticu :(

Mozda da promenis doktora?

Nisam imala takvih promena ali bi trebalo da detaljno preispitas, mozda hormonska terapija pomogne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakav simptom nemam ni s od simptoma!jos sam neku kijavicu zaradila jedva sam se izlecila a nisam nista od tableta pila nisam htela zato sto neznam da li sam trudna!tako da sad samo imam povisenu temp vec nekoliko dana je 37 sa 1-2...ali ja sve to jos uvek prepisujem prehladi zapravo ovoj kijavici koju vucem vec nekoliko dana mada danas mi je mnogo lakse dobila sam energiju za dve zene radila sam generalku u kuci a temp i dalje 37!mozda je to to ali necu mnogo da se nadam!pa sta mi bog da za 5 dana! :rolleyes:

ne brini,ako je prehlada u pitanju nece puno skoditi..a mozda ti je povisena temper.bas zato jer si mozda trudna :o:rolleyes:

nemoj piti neke jake lekove....a energija koju imas ;) moze isto da znaci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, nemoj da si nam tužna i nas da rastužuješ...jeste teško, ali biće bolje, na kraju krajeva, suncokret je lep, veseo i optimističan cvet, a i ti si sigurno takva, teraj crne misli i sunce će doći, da ogreje naš slatki suncokret m1235.gif

Proslo je,danas je vec bolje,dodje meni tako pa prodje,hvala na ohrabrenju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da si danas bolje,nemoj biti tuzna....

razumem te kako ti je..i ja stalno mislim i pitam se zasto? imam malu komsinicu dve godine,pa je cesto kod mene,a kad je par dana ne vidim bas mi nekako prazno..jos moram cetiri meseca cekati pa opet da pokusamo...

Jesam,ko nova sam :) Da,znam kako ti je,nasi prijatelji imaju bebca,sad ce godinu dana,zive na kilometar od nas,malo malo pa se vidimo s njima,bukvalno na dva tri dana,kaze mm"ajde bre vise,daj malo da proredimo vidjanje sa njima,da se nakupi materijal za razgovor,nemamo vise o cemu da pricamo" :) (mm i on su inace kolege s posla)a ja samo da mi je da vidim malog svrcu i da se igram s njim :wub: kakvi razgovori,pola ni ne cujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih sutra trebala dobiti,ali ukoliko ne dobijem sacekacu bar dva-tri dana,bas sam se prehladila i stalno trckam da piskim :( U svakom slucaju,javljam sta je bilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

то што стално идеш да пишкиш кажу да је је један од најчешћих симптома трудноће,

сачекај још неки дан па ради тестић ;)

било би лепо да имамо још један плусић на форуму :D

Hmmm,da ali ovo piskenje je tipicna prehlada besike,nije mi prvi put pa lako raspoznajem :( Al ko zna,mozda me iznenadi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.