Za mama BOJANU

odgovora

Objavljeno

Sanja, naravno da se slazem da obidjemo bebice! Ne znam kako cemo to uspeti, jer ce ih njena majka sigurno nositi za Vlasotince, ali cemo se organizovati. Javicu ti se telefonom kad budem znala gde su deca, a to ce biti, nadam se, vec sutra...Sto se tice prikupljanja novca, najbolje je da otvorimo racun na ime njene majke i da tu sve uplacujemo a kasnije mozemo i pomoci nekako drugacije, npr. u garderobi ili opremi za bebice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A otac, zar neće biti s njim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je malo bezveze da se salju pp samo osobama za koje smatrate da bi.....ne znam ni ja sta. Bilo bi lepo da sve bude javno i da moze da ucestvuje svako ko to zeli. Cemu slanje pp samo odredjenim osobama??? I ja sam izrazila zelju da ucestvujem pa nisam dobila pp??? :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, naravno da se slazem da obidjemo bebice! Ne znam kako cemo to uspeti, jer ce ih njena majka sigurno nositi za Vlasotince, ali cemo se organizovati. Javicu ti se telefonom kad budem znala gde su deca, a to ce biti, nadam se, vec sutra...Sto se tice prikupljanja novca, najbolje je da otvorimo racun na ime njene majke i da tu sve uplacujemo a kasnije mozemo i pomoci nekako drugacije, npr. u garderobi ili opremi za bebice...

A sto u Vlasotincu?Zar im tata ne zivi ovde?Koliko se secam on ovde ima firmu.Stvarno bih volela da ih vidim,ali se plasim reakcije porodice...Ne znam sto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, cveće je već plaćeno, a devojke koje su se među prvima javile će podeliti novac u ime svih nas. Suma je zapravo ispala vrlo simbolična i bilo bi besmisleno deliti je na još manje delove.

Pred nama je da organizujemo akciju prikupljanja sredstava za bebe, tako da će to biti javno objavljeno kako će moći da se uplati, a tu će svakako svi moći da učestvuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Phoenix,mislim da je to razumno i da bi tako i trebalo da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim da sam se vratila na net i da racunate i na mene. Bilo bi dobro da nam Micika ili Sanja pribave postansku adresu kako bi mogli bar tako da saljemo poklone. Za donacije kako se dogovorimo, mada sam i ja za tu varijantu da prikupljamo na jedan racun za Martu i Milana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala sam da Bojana i njen muz nisu ziveli zajedno,nasli smo Bojaninu adresu samo.Ne znam gde su bebe,jel su kod tate ili mozda kod njene mame.Cuftica ili Micika bi mogle to da saznaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala sam da Bojana i njen muz nisu ziveli zajedno,nasli smo Bojaninu adresu samo.Ne znam gde su bebe,jel su kod tate ili mozda kod njene mame.Cuftica ili Micika bi mogle to da saznaju.

Ja mislim da su kod bake ali Micika bi to mogla da nam kaze tacnije. Ako je to tako, onda saznati adresu od njene mame i otvoriti racun na njeno ime. I da se to uradi sto pre, posto pretpostavljam da su bebice izasle iz bolnice, a to znaci i ogroman trosak jer to je dve bebe, koliko samo mleka i koliko pelena je potrebno ako nista drugo....

zato micika ajde ako mozes da nabavis adresu od njene mame ili bar telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se devojke sto pre pocnemo to bolje...smatram da cemo im biti od pomoci..makar financijski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora se stupiti u kontakt sa Bojaninom mamom ili mužem, već gde su bebice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da kazem da u PP koji sam vam poslala svoj broj tlfa je greskaaaa :( broj se zavrsava na 89 a ne na 80

Oprostite mi molim vas...

Sto se tice kontakta ja jos nisam poslala Rajku e-mail o podacima za ziro racun. Da li je neka od vas to vec ucinila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bih zelela da se ukljucim u sve ovo.

jako mi je zao, tek juce sam ovo sve videla. nisam bila stalno na netu jer nemam brzi net, vec se povremeno ubacim ali sam citala vase dijaloge.

slazem se da racun treba da bude istaknut javno i da svi koji zele mogu da ucestvuju u ovoj humanoj akciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da kazem da u PP koji sam vam poslala svoj broj tlfa je greskaaaa :( broj se zavrsava na 89 a ne na 80

Oprostite mi molim vas...

Sto se tice kontakta ja jos nisam poslala Rajku e-mail o podacima za ziro racun. Da li je neka od vas to vec ucinila?

da vidimo prvo gde su bebe pa cemo tu osobu kontaktirati prvo....ja bar mislim da bi tako trebali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se devojke sto pre pocnemo to bolje...smatram da cemo im biti od pomoci..makar financijski

Definitivno. Racunajte i na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I na mene racunajte!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sada sam ovo sve procitala i jako mi je drago sto ste se organizovale, kako samo moj suprug radi nisam u mogucnosti da pomognem finansijski ali bih rado pomogla oko opreme za bebice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna ideja za racun. Nadam se da ce se to brzo srediti,racunajte na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tu...da me ne zaboravite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necemo nikog zaboraviti ne brinite se, racun cemo objaviti ovde pa onda ko koliko hoce moze da uplati. pa i 1 evro, ce znaciti, posto nas ima dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojke,tako sam ponosna na nas!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam sa vama! Imate moju podršku. Bravo za ideju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racun ce se najverovatnije otvoriti na nase ime tacnije na Phoenix ili AnuNikolic , videcemo sutra (najverovatnije Phoenix :) ) pa cemo tu uplacivati i odatle se Bojaninoj mami prebaciti pare, da ne bi gubile vise vreme.

Sutra ce koleginica Phoenix da vas obavesti o svemu detaljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno! Samo bi dobro bilo i da znamo kuda dalje sa tim prikupljenim novcem.

Informacija u vezi prometa novca:

Srbija nema unutrasnji devizni promet. Znaci da vi koji uplacujete iz inostranstva, valuta ce morati da se menja u dinar kako bi se prosledila na sledeci racun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno! Samo bi dobro bilo i da znamo kuda dalje sa tim prikupljenim novcem.

Informacija u vezi prometa novca:

Srbija nema unutrasnji devizni promet. Znaci da vi koji uplacujete iz inostranstva, valuta ce morati da se menja u dinar kako bi se prosledila na sledeci racun.

Lako cemo oko menjanja valuta posle....

A novac ce verovatno ici Bojaninoj mami. Cuce se neko od nas ovih dana sa njom, ali prvo gledamo da se ovo sa racunom zavrsi i da se neki novac bar prikupi pa onda sve to ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.