Kako ste dragom saopštili lepu vest?

odgovora

Objavljeno

Divno,Lenočka!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pepeljugo, konačno i ti da se oglasiš u ovoj temi :wub: Sjajna ideja i realizacija :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast na smirenosti i originalnosti....cestitam ti opet....od srca sve najlepse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He sad i ja placem. I bre Leno rasplaka nam ceo forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka divno stvarno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka predivnoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše priče...još nije potvrđeno od strane dr-a, ali jesu 2 testa,a devojke na Plusićima hoće da čuju što pre...uradim ja jutros test, kad ono odmah se pojaviše 2 jake crte, u isto vreme u roku od 2-3 sekunde! Ja gledam onaj test, ne verujem, zbunjena, izgubljena, šta to znači, da li je moguće da je to-to (a uopšte se nisam nadala, uradila sam ga na vaš nagovor :P ), i dalje mislim na one antibiotike što sam pila, haos u glavi! A onda rešim, bez obzira na sve, da sprovedem plan, koji sam isplanirala još pre par meseci...imala sam odštampano na papiru poruku za mm-a i spremljenu kovertu, na kojoj je pisalo kompjuterski njegovo ime i adresa i zamrljan pečat, da ne vidi odakle je :P pa sam još i voskom zapečatila kovertu...u poruci je pisalo "Čestitamo, osvojili ste glavnu nagradu-pa zalepljen test-bićete TATA!!!" Evo sličice:

gfn-DSC033.jpg

Ruke su mi drhtale od uzbuđenja, jedva sam sve to zalepila, nisam mogla da verujem da je najzad došlo vreme da plan sprovedem u delo, jer sam toliko puta u glavi to zamišljala!!! I pozovem ja njega da dođe, bio je napolju, ostavim mu kovertu na krevetu i kažem da je juče nešto stiglo za njega, ali da sam zaboravila da mu dam. Uzme on, gleda, pita me šta je to, ja kao ne znam, otvara...prvo vidi ono "Čestitam, osvojili ste glavnu nagradu..." jer je tako bilo savijeno, pa onda test, gleda me zbunjeno, ništa mu nije jasno, a onda ono "Bićete tata!!!"...samo me je pitao "Stvarno?" :huh: Ja sam se nasmejala i rekla "Da!", zagrlio me je počeo da ljubi, nije mogao da veruje! Ja sam nastavila da pričam 100 na sat, a on je samo gledao u onaj test na krevetu, blenuo u njega, sa blentavim osmehom i mislim da me više ništa nije ni čuo...ja pričam, on pogleda u mene, pa u test i samo se kezi...ceo dan je takav, samo me gleda i smeje se...mnogo mi je sladak :wub: Posle smo odradili zajedno još jedan test i kad su se opet brzinski pojavile dve crte, izgubio se ponovo, nije mogao da izađe iz kupatila, lupio je u vrata :lol:

Jao kako divna ideja...Odusevila sam se.. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka evo mi suze idu....u kako bre ja nisam bila nijedan put strpljiva ni kreativna...svaki put sam se 'dohvaćala' telefona i vrištala TRUDNA SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM.........PONOVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zotja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka evo mi suze idu....u kako bre ja nisam bila nijedan put strpljiva ni kreativna...svaki put sam se 'dohvaćala' telefona i vrištala TRUDNA SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM.........PONOVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa i to je kreativnost dosetiti se vristati :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Lenočka svaka čast na ideji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo Lenocka !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka, svaka čast za ideju!!!

Oduševljena sam pričom. Jooš jednom sve čestitke...

:*******

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Pa kad sam imala godinu dana da mislim, koliko smo čekali, morala sam nešto dobro da smislim :lol: Par meseci je čekalo u fijoci, spremljeno i mnogo puta sam zamišljala kako će da bude...jedva sam uspela da nalepim test koliko su mi ruke drhtale, ali važno da je upalilo ;)

LUKA I MASA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo se dogovorili da pocnemo u januaru 2011.Ali sam ja insistirala da pred kraj novembra prestanem sa pilulama jer nema sanse da se desi odmah.. :) Onda sam dobila te nedelje.Medjutim naredna dva i po meseca je kasnilo.Radila sam dva testa i oba su bila negativna.Dr je rekao da moze da prodje i do 6 meseci posle pilula dok se mentruacja ne regulise.

Bio je prvi mart,mi bili u İstanbulu da sacekamo moju mamu na aerodromu.oko podne krenemo za Ankaru.Zove me moj tata i saopstava da mi je umro deka,mamin tata.Mi u neverici.Mama samo gleda u prazno.Ne moze da stigne na avion da se vrati kuci..Ma strasno.İ jos javljaju da moraju da ga sahrane odnam ujutru jer je vec dan i po proslo od kako je umro( a niko ga nije pronasao :( )Tako da mama ne moze da se vrati u Srbiju.Tih 500 km nikda necu zaboraviti.Meni muka,lose,placem..Dodjemo mi kuci uvece,onako tuzni.Cak ga je i mm obozavao iako ga je jednom video u zivotu.Ja odem u wc i rekoh ajde da uradim taj test jos jednom.Pozitivan.Krenule su mi suze kao iz oblaka.Odlazim u sobu,stajem ispred muza i mame,placem i govorim pozitivan je.To su bile izmesane emocije..Tuga zbog deke,sreca zbog bebe.Ali hvala svemu bar je mojoj majci bilo lakse,nekako...Sutra dan smo otisli kod doktora koji nam govori da sam trudna vec 12 NEDELJA!!!!!!!!!! Dakle ono najgore je vec bilo proslo.Odmah sam posle dve tri nedelje saznala i da je decak.Sve je bilo brzo i lako. :)

Jedino sto nikada necu prezaliti sto moj deka nije doziveo da vidi Boru ili barem da cuje da ce se roditi.Ali eto,na isti dan jedna pretuzna vest i jedna najlepsa na svetu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki najezila sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tuzno i lepo...

Ja sam upala kod mom momka,sadsnjeg muza u pola 12 nocu,dosla kuci na vikend,sela na ivicu kreveta pored njega,i koliko god smisljala usput govor,sve je nestalo ,samo sam mu pruzila test i pocela plakati,da nisam imala glasa,Samo me je zagrlio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja smo zajedno odlučili da uradimo test :) dan prije njegovog rođendana. Otišla sam u kupatilo, završila što treba i vratila se zajedno sa testom u sobu, a cijelo vrijeme nisam smjela da pogledam u test.

Ostavili smo ga i posmatrali sa sigurne udaljenosti :) Joj tih 5 minuta kao 5 godina!

Njegovo je bilo da provjeri test :), samo me pitao: ''Koliko crtica nam treba?'' :) Rekla sam: ''Dvije, znače pozitivan test''

Polako se nageo da pogleda i samo je meni rukom iza leđa signalizirao sa dva prsta :)

Nismo mogli vjerovati, ja sam skočila da pogledam, pa smo okretali test, obrtali kutijicu sa uputstvom, pa opet gledali test... pa se grlili, ljubili, smijali :) Presretni smo, hvala Bogu, nismo morali dugo čekati, bilo je prva proba i uspjelo je :)

Na kraju smo stavili ruku u ruku i test smo zajedno držali i slikali naše dvije crtice :D

Zotja, LUKA I MASA i Crno i belo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre svega svaka cast svim mamama i buducim mamama koje su imale tako kreativne ideje za saopstavanje lepih vesti.

Mi smo u sustini zajedno saznali za lepu vest. Ove godine je nekako nase okruzenje pocelo da se menja, dosta poznanika se vencalo, dobilo bebu... Kod mene proradilo nesto tako da sam i ja pocela da zelim da zatrudnim, da dobijemo bebu. Muz me je pitao jesam sigurna, na sta je dobio potvrdvan odgovor. Taj mesec kad smo prestali da pazimo, nazalost nije bilo nista, test bio negativan i kad sam dobila sam plakala kao mala beba. Rekla sam sebi da moram malo manje da razmisljam o tome, i kako sam to uradila vec tog meseca je bilo lepe vesti. Opet je bilo vise uradjenih testova, al ocigledno zbog mog nestrpljenja prerano tako da su bili negativni. Kad sam trebala da dobijem resim ja da ponovim test, al opet nestrpljenje pa nisam mogla da cekam jutro i uradim uvece nakon posla . Kako je on dosao po mene na posao, samo sam ga pozvala i pokazala mu test. Ja mislim da nije mrdnuo jedno 5 minuta, nakon cega me je samo zagrlio. Kao potvrdu smo uradili i beta hcg, i otisla i do lekara i tamo sam dobila potvrdu da sam u 6-toj nedelji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mm probudio u 5 ujutru kad je krenuo na posao da radim testic :D posto je prvi bio negativan ja smela da gledam, a onda je on posle 5 mininuta dosao i poceo da skace po kuci poslo se pojavila i druga crtica i dete smo probudili od vristanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mm probudio u 5 ujutru kad je krenuo na posao da radim testic :D posto je prvi bio negativan ja smela da gledam, a onda je on posle 5 mininuta dosao i poceo da skace po kuci poslo se pojavila i druga crtica i dete smo probudili od vristanja :lol:

WOW..čestitam draga!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

WOW..čestitam draga!!! :wub: :wub: :wub:

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mm probudio u 5 ujutru kad je krenuo na posao da radim testic :D posto je prvi bio negativan ja smela da gledam, a onda je on posle 5 mininuta dosao i poceo da skace po kuci poslo se pojavila i druga crtica i dete smo probudili od vristanja :lol:

ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mm probudio u 5 ujutru kad je krenuo na posao da radim testic :D posto je prvi bio negativan ja smela da gledam, a onda je on posle 5 mininuta dosao i poceo da skace po kuci poslo se pojavila i druga crtica i dete smo probudili od vristanja :lol:

Jao cestitam tiiiiiiiiiiii!!!!! Nisam znala ni da pokusavate! Bravo, jao divno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B. mama cestitam! Najdivnije je kad zajedno uradite test i kada vidite zajedno lepe vesti! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama - CESTITAM!!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.