Sta vas istera iz takta?Kako se svađate i kako izbegavate svađe?

odgovora

Objavljeno

Mm vodi monolog...kada završi ja kažem , ma sve si u pravu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm vodi monolog...kada završi ja kažem , ma sve si u pravu... :D

E, ja mastam, da to kod nas izgleda ovako!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bacamo stvari po kući, ne tučemo se, ne vređamo se ali zato brale moj mislim da svi okolo čuju našu svađa a vala čuju i pomirenje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: juhu!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vibriraju prozori,ptice polete sa drveca,rastrce se mravi,mislim da i jeleni u nekoj tamo prvoj sumi u blizini grada naculje usi,lava u utrobi zemlje se uzburka....da to sve od visine mog glasa :lol: ,a sve to moze da se spreci da ume sa mnom da se rukuje :lol: prosto, uputstvo, koje se obicno nalazi u srcu, mora se citati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hladna i za#ebana sam ja a on se dere. Ja kad se derem, znači da too nije strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vibriraju prozori,ptice polete sa drveca,rastrce se mravi,mislim da i jeleni u nekoj tamo prvoj sumi u blizini grada naculje usi,lava u utrobi zemlje se uzburka....da to sve od visine mog glasa :lol: ,a sve to moze da se spreci da ume sa mnom da se rukuje :lol: prosto, uputstvo, koje se obicno nalazi u srcu, mora se citati :rolleyes:

Jao Joko....kako je ovo sročeno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xixixi mi smo grlati oboje i oboje smo uvek u pravu :D i obojemo hocemo da je nasa zadnja , ali se stvarno retko svadjamo ... Mozda neka prebacivanja onako usput a kad god se orilo bi je kriv moj pms :D I uvek se zavrsi isto , ja demonstrativno napustam prostoriju i odlazim da legnem u spavacu sobu , on dodje zamnom posle par minuta i legne mi iza ledja i jako me zagrli i tu je kraj svim nesuglasicama :):wub:

što mi je ovo slatko

Moja jedna prijateljica kaze ovako : "Ej, ja s vremena na vreme kad se svadjamo onako u prazno dignem ruku kao na njega ( na muza ) cisto da vidim trza li , bogami jos trza , i treba da trza,a ja sve volim sto me se boji" :D :D ;D Kraljica :D Inace je niza od njega za dve glave

ha, ha ,ha

Ne bacamo stvari i nema ružnih reči. Ja sam glasnija, ali i za*ebanija.

A sve manje i manje se svađamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u nasem slucaju je mm taj koji u vecini prilazi i pocinje sa razgovorom,,,al sto mene nervira,kod njega se mora svaka prepirka analizirati... <_<:lol:

E, to mora i kod mene. Moram da znam kako je i od cega krenulo, zasto je tako ispalo, da izbegnem da se ponovi. A mm samo kaze: Sta ti, sta si se zalepila za to, bilo pa proslo, nije ni prvi ni zadnji put...Aj' ti stavi kafu, a ja odoh po keks i sokic, pa da pustimo neki film da gledamo...

Od te recenice meni se svaka dlaka na glavi digne i narednih pola sata stoji vertikalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rijetko kad se svadjamo u dvoje i ta svadja traje maksimum dva minuta, ali zato se ja svadjam sama sa sobom, a bogami i on sam sa sobom bar 3 puta sedmicno. :lol: Monolozi pucaju na sve strane i dok jedno prica ovo drugo cuti i na kaju bide ili nos pod oblake ili dobro, aj sad se smiri. On broji u prosjeku 15 minuta, a ja dva sata. Obavezno krenem od Kulina Bana. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se svadjamo? Ja zvonim, brojim, vicem, a kad ucutim on digne gornju usnu i imitira me, kaze da tako izgledam kad se naljutim <_< .

I onda ja pocnem da se smejem i tako... :lol:

On nikad ne vice, ne svadja se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nikad nismo mi nposvadjali ni prepirali. Oko stvari oko kojih se ne slazemo nadjemo kompromis - kome vise znaci i ko je realno vise u pravu.

Recimo, meni se ne seli i poludecu zbog toga, ali znam da je to jedino realno resenje i mora tako. On ne zeli da stavim spiralu, ali takodje zna da je to najbolje resenje tako da ce tu biti po mom... i tako, jednom njemu, jednom meni, oboje budemo srecni zbog necega, a dokle ce tako biti ne znam. Samo primecujem da postajem sve vise sebicna, tako da sve cesce mora da bude po mom.

A kada se ja razgalamim, on sedi i slusa. Niti me on iznervira, niti je njemu upuceno, uglavnom mi je mm predmet pred kojim moram da istresem svoje nezadovoljstvo, jer ne mogu bas zidovima da istresam svoju nervozu... on cuti, slusa sta pricam i podrzi me, a onda mene smori sto sam "uvek u pravu" i sto nikad nece da mi protivureci dok sam u tom stasnju pa se na kraju pokupim i odem demonstrativno u sobu a on za mnom, i sto kaze Topaz - svi cuju pomirenje... :P mada se mi ne mirimo, nego on mene da smiri... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nikad ne svadjamo, cim mm vidi da ce doci do prepirke kaze ajde da se lepo dogovorimo i nadjemo kompromis...a ja to mrzim, jer zelim da bude po mom bez dogovora i kompromisa :( I tako, sve resavamo pricom i dogovorom bez svadje, e bas kad nece da popusti ja pocnem da vicem ali bezuspesno, minut, dva i to je to, ili popusta ili opet dogovor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmmm, kad smo poceli da zivimo zajedno jako zustro, ja sam se tvrdoglavila i samo gledala kako cu da ga iznerviram sto vise, a sad (4 godine posle) sve je mnogo drugacije. Sada se sve svodi na rasprave, a kad je u pitanju bas svadja to traje par minuta, a onda se razgovara normalno, iskreno i hladne glave, bez vredjanja i vikanja, prvenstveno zato sto ne zelimo da deca slusaju viku i dreku i dobiju komplekse i traume, a i ne vidimo vise svrhu u inatu i tvrdoglavosti. To znaci da smo malo sarzela zar ne?

Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to=sam=ja verovatno cu i ja sazreti posle 4godine braka, pa cu prestati da vicem sama za sebe, iako muz nema veze sa mojim nezadovoljstvom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to=sam=ja verovatno cu i ja sazreti posle 4godine braka, pa cu prestati da vicem sama za sebe, iako muz nema veze sa mojim nezadovoljstvom... :)

sve vremenom doje na svoje mesto. mm i ja smo se jako kratko zabavljali tek nekoliko meseci i poceli smo da zivimo zajedno pa je verovatno normalno da smo se u pocetku tako svadjali zustro dok nismo upoznali jedan drugog dovoljno da ukapiramo kako treba da postupamo i sta kome smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo galamdzije ni jedno ni drugo. Samo se desi da se ponekad zanesem u nasoj raspravi, pa brze pricam i podignem glas tek toliko da se malo bolje cujem. :D Obicno bude:"Pa, sto sad vices?", i ja se smirim i nadurim... Citavih 5 minuta! :lol:

Obicno su to gluposti, ne sjecam se neke vece svadje, hvala Bogu. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Boki...hvala Bogu. Ni ja nisam neka svađalica, odnosno, u pravom trenutku kažem prave riječi i zapušim usta...

Ja nekako više i volim "svađu", nego da nadureni legnemo u krevet pa da ne pričamo par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xixixi mi smo grlati oboje i oboje smo uvek u pravu :D i obojemo hocemo da je nasa zadnja , ali se stvarno retko svadjamo ... Mozda neka prebacivanja onako usput a kad god se orilo bi je kriv moj pms :D I uvek se zavrsi isto , ja demonstrativno napustam prostoriju i odlazim da legnem u spavacu sobu , on dodje zamnom posle par minuta i legne mi iza ledja i jako me zagrli i tu je kraj svim nesuglasicama :):wub:

Ovo kao da sam ja pisala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nekako više i volim "svađu", nego da nadureni legnemo u krevet pa da ne pričamo par dana.

To i jeste bolje.

Mi do sada nismo imali te nesuglasice koje su se vukle toliko da se ljutimo ili ne pricamo danima, ali mi se desilo da odem ljuta na spavanje. Tada je mm sacekao da svane jutro, lijepo me poljubio, nasmijesio se, kao da mi time daje do znanja da nista nije vaznije od toga sto imamo jedno drugo. I stvarno je tako. Hvala mu sto me tako dobro poznaje i razumije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se vi svadjate sa partnerom? Vicete li, vredjate, bacate li stvari po kuci? Koliko vam treba da se ohladite i smirite?

Ja se u stvari svadjam sama sa sobom, tj ja se derem da slucajno ko iz komsiluka ne propusti nasu dramu a moj mili me gleda i ceka kad cu pobogu da zacutim. Tj pusti me da se izduvam i to je to :lol:

Ovako je i kod nas.Do nedavno.Ja se izvikala na mm muža što je ostavioa opet čarape tamo gde ne treba,a beba gleda u mene pa u čarape(mm je drži u naručju),raširila okice,a ja onda pukla od plača..E neću više da vičem zbog male bebice,iako je mala ona već sve oseća.

Inače mm ne podnosi svađe,ali i pored toga što mu nešto kažem 100 puta,on ponovi 101 put.A kad mu opet kažem,on meni odgovori nemoj mi nešto ponavljati..pa sigurno i ne bih da i on ne ponavlja radnje koje ne treba.

Svađamo se uglavnom zbog takvih sitnica,al koje postanu iritantne.

A na početku braka,bilo je i lomljave čaša.Npr,ja uzmem čašu i razbijem o pod,pa se osetim nekako lakše,bolje nego da sam njega u tom trenutku..

Nadam se da ćemo se harmonizovati vremenom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako je i kod nas.Do nedavno.Ja se izvikala na mm muža što je ostavioa opet čarape tamo gde ne treba,a beba gleda u mene pa u čarape(mm je drži u naručju),raširila okice,a ja onda pukla od plača..E neću više da vičem zbog male bebice,iako je mala ona već sve oseća.

Inače mm ne podnosi svađe,ali i pored toga što mu nešto kažem 100 puta,on ponovi 101 put.A kad mu opet kažem,on meni odgovori nemoj mi nešto ponavljati..pa sigurno i ne bih da i on ne ponavlja radnje koje ne treba.

Svađamo se uglavnom zbog takvih sitnica,al koje postanu iritantne.

A na početku braka,bilo je i lomljave čaša.Npr,ja uzmem čašu i razbijem o pod,pa se osetim nekako lakše,bolje nego da sam njega u tom trenutku..

Nadam se da ćemo se harmonizovati vremenom :P

Jooojj, dušica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.