Dečija obuća

odgovora

Objavljeno

Koliko su te cicibanove?Da li imaju petno ojacanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4.390 sa popustom (30%)

Imaju petno ojacanje.

To su cipele za prohodavanje, idu do broja 22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi danas kupismo nove cipeliske :)

1529.jpg

Nasoj drugarici Mari prelepo stoje. Prava fenserka :wub:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gumene cizme za kisu koje su postavljene 'krznom' tj onim sto lici na krzno (i krzneni ulozak) koliko su dobre za zimu? Uzela sam vece da mogu da mu obujem debele zimske carape. Da li su hladne za zimu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, imam pitanje...

Uzeli smo Geox cipelice za M. E sad, sta me muci...Prodavacica kaze da je ceo djon anatomski oblikovan iako one nemaju ono klasicno jastuce. Posto je i mm bio tu, a on to po kratkom postupku resava, uzesmo ih na brzinu. Mislim, ja sam jako zadovoljna, kvalitetne su i lepe samo me brine taj anatomski ulozak koji nije klasican. Ima li neko iskustva sa Geox obucom za decu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

amor, pesmica je jako zadovoljna, to znam.

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Andi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, imam pitanje...

Uzeli smo Geox cipelice za M. E sad, sta me muci...Prodavacica kaze da je ceo djon anatomski oblikovan iako one nemaju ono klasicno jastuce. Posto je i mm bio tu, a on to po kratkom postupku resava, uzesmo ih na brzinu. Mislim, ja sam jako zadovoljna, kvalitetne su i lepe samo me brine taj anatomski ulozak koji nije klasican. Ima li neko iskustva sa Geox obucom za decu?

Sa Geox cipelicama nemaš brige, zaista. Anatomske, nogica diše, po meni odlično obrađene u svim detaljima. Moje dete ih godinama nosi i sjajne su i u plitkoj i u dubokoj varijanti.

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Voljena, sad mi je lakse... :)

Znam da se bezveze tripujem, znam da je obuca odlicna ali eto... Volela bih da sam ko mm,on je pitao, poverovao, kupio i zavrsio sa tim a ja se stalno, oko svega preispitujem i opterecujem bezveze... Stavicu na listu stvari koje treba da promenim kod sebe...stavka br.45644858 :D

Voljena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li predlog gde da gledam cizme za sneg?

Msm na prave zimske, unutra sa krznom, nepromocive, da se ne klizu i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja mi prosle god uzeli u merkatoru u onoj velikoj sportskoj radnji, ne znam koja je tacno...da li intersport ili n-sport..neke sa sertifikatom da ne propustaju, unutra krzno, spolja guma delom a gore suskavo..nisu bile ni skupe

Ima po tim sportskim prodavnicama..

Sanja 79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amorfati, nasmejala si me, ali opet šalu na stranu, stvarno su kvalitetne cipele. Ako pocastis i sebe jednim njihovim parom, videćeš i sama

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anon, gde ste kupili, prelepe su? Mi na kraju uzesmo one kaki boja Baldino. Juče smo išli u potragu br. 2 na gumenjake, obišli 16 radnji i nigde nema broja. Ali to je smešno bilo, ako nam treba br. 24, ima 23 i 25, nema taj. Ako nam zbog manjeg kalupa u drugoj radnji treba 25, baš taj nema, sve drugo ima. Na kraju svrnemo umorni i nervozni u Leto, i tu nađemo neke narandžaste s aviončićima nekim. Nije neki dezen, ali nisu ni odvratne kakve sam viđala. Hoda u njima kao patak, tri puta pao do vrtića, jadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela sam u tc banjica, ne idem tamo cesto, ali znam da imaju super par radnjica sa decijom obucom i odecom. Na drugom spratu je radnja, odmah kad se popnes uz leve stepenice :D

Imaju cak i gumenjake, prelepe!

Ma sta hoces od obuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anon, i naše su od istog proizvođača i sličan dezen. (Umesto zvezdica neke životinje ).

Ima da se kupi i onlajn.

http://www.decjisajt...t-sa-zvezdicama

ee nisam znala da ima online, ja slucajno naletela i pazarila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam posle videla nakon što sam pazarila (u prodavnici za 1400). Ja kao Amorfati, naknadno proveravam valja li to što sam kupila. :lol:

Anonymous, amorfati i jelena_ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahhaa, ja sam platila 1500 :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka, bar ste ih probali i znate da valjaju. I to zadovoljstvo se plaća.

Nego, jel ima neko iskustvo sa Baldino obućom (ne patofnama)?

Na njihovom sajtu videh preslatke šunjalice za mog dasu...

E sad, pošto ću morati onlajn da kupujem (kod nas u gradu nema ama baš ništa od kvalitetnih cipelica, a ja sa malom bebom ne mogu da putujem daleko), zanima me čisto ako je neko kupovao njihove modele, da li ste zadovoljni? Preko sajta deluju odlično.

I još jedno pitanje, kod ovakvih modela, kao ovaj dole, koji ima zip patent sa strane a od napred pertle, jel ja te pertle mogu jednom da upertlam i da samo zip otkopčavam, ili moram svaki put i bar malo da razlabavim pertle da bih mu obula/izula cipelice?

746-1.jpg

andisam i Moja pesmica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do sad uvek imali na čičak, i to je super za obuvanje, vrlo lako....

Ove su mi zapale za oko, na taj fazon.

568-2-300x300.jpg

Međutim, imamo dve jakne, sivu i crvenu, pa kontam da bism ove dole mogli baš dobro da iskombinujemo sa obe, ali ne znam koliko lako/teško ide obuvanje zbog tih pertli (imaju i patent sa strane)....

746-1-1-300x300.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena, bas su lepe!

NIsam do sada kupovala Baldino. Vidim imaju prodavnicu u Piramidi. Otici cu s Urosem ovih dana, da vidimo kako izgleda uzivo i kako nam stoje :)

JEJA* i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uvek morala i pertle da rastezem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.