Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Jesam li vec pisala ovde? :lol:

Meni su sinoc iskljuuuucili net... gnjavatori iz telenora, i to bas u subotu uvece... :(

A moj savrsen muz je jutros oko 7dosao iz nocne smene, a vec pre 12 je otrcao u Telenor i ostavio celu svoju nocasnju dnevnicu, i ja sam u nedelju dobila net...

Kaze - ovo je moj jedini porok i nema vremena da ceka ponedeljak, on ce to da resi odmah danaske...

Jeste da ne trazim puno, ali on se trudi da meni bas nista ne zafali... :wub:

Nadja, mislim da ne bi trebalo uopste da se opterecujete! I nama svuda zapinje, nista ne ide kako smo planirali, ali smo seli i dogovorili se da se ne nerviramo ni zbog cega sto nema veze sa zdravljem. I na to se podsecamo svaki put kad pocne da se pojavljuje nervoza... boze moj, moji su roditelji podigli cetvoro dece za vreme inflacije i svi smo zivi i zdravi, pa uspecemo i nas dvoje sa jednom bebom! A i vas dvoje sa dve divne devojcice proguracete sve, samo morate da sacuvate svoje zdravlje, sto znaci sa sto manje nervoze! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec dva dana sredjuje bastu i terasu da bi meni i bebcu bilo lepo :) I na ovoj hladnoci :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec dva dana sredjuje bastu i terasu da bi meni i bebcu bilo lepo :) I na ovoj hladnoci :wub:

:))))))))))))))) 3x ura za njega! taman kad obasja sunce i malo ogreje, imacete lepu bastu za uzivanje! :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:))))))))))))))) 3x ura za njega! taman kad obasja sunce i malo ogreje, imacete lepu bastu za uzivanje! :))))

:) bastu za uzivanje, internet i savrsene muzeve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila u porodilistu mom muzic je cuvao Janu.Bukvalno joj je i prao guzu i kupao,hranio ,presvlacio ma sve.,Samo je jednom na sat ostavio kod moje sestre dok je dosao mene da obidje.

Posto smo imali pre porodjaja radove ,kuca je ostala u blagom haosu.Kad sam dosla nisam mogla da verujem.Jedva sam prepoznala svoju kucu.Sve ocisceno,sredjeno na svom mestu.Bukvalno nisam morala prstom da mrdnem.Cak je i oprao sve zavese.Ocistio spavacu,deciju,dnevnu,odneo tepih na pranje.

A sto me je najvise iznenadilo ofarbao je jaja i to sam 150 kom. :D .Prelepa su bila sva sarena.Povrh svega narucio mi tortu koji najvise volim i kupio prelepu korpicu cveca koju mi je doneo u porodiliste.

Mnogo,mnogo mi je nedostajao.I kako da ne budem najsrecnija na svetu kad imam tako dobrog coveka i sa njim zlatnu decicu.

Jedino me malo nervira jer je mnogo dosadan,samo ide kroz kucu i vata me i spopada da nista od njega ne mogu da uradim..Jos malo ce se otimati sa bebom oko sise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila u porodilistu mom muzic je cuvao Janu.Bukvalno joj je i prao guzu i kupao,hranio ,presvlacio ma sve.,Samo je jednom na sat ostavio kod moje sestre dok je dosao mene da obidje.

Posto smo imali pre porodjaja radove ,kuca je ostala u blagom haosu.Kad sam dosla nisam mogla da verujem.Jedva sam prepoznala svoju kucu.Sve ocisceno,sredjeno na svom mestu.Bukvalno nisam morala prstom da mrdnem.Cak je i oprao sve zavese.Ocistio spavacu,deciju,dnevnu,odneo tepih na pranje.

A sto me je najvise iznenadilo ofarbao je jaja i to sam 150 kom. :D .Prelepa su bila sva sarena.Povrh svega narucio mi tortu koji najvise volim i kupio prelepu korpicu cveca koju mi je doneo u porodiliste.

Mnogo,mnogo mi je nedostajao.I kako da ne budem najsrecnija na svetu kad imam tako dobrog coveka i sa njim zlatnu decicu.

Jedino me malo nervira jer je mnogo dosadan,samo ide kroz kucu i vata me i spopada da nista od njega ne mogu da uradim..Jos malo ce se otimati sa bebom oko sise.

loudlaff.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

loudlaff.gif

Pa mora nešto da dobije za uzvrat... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva, ja se ne sexam jer mi je to bracna duznost,vec iz ljubavi.A ako to kod tebe tako funkcionise da odradjujete jedno drugom preko kreveta,ne mora da znaci da je kod svih tako.

Ocigledno nisi dobro razumela,sve je to uradio i povrh svega me mazi,ljubi i pazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva, ja se ne sexam jer mi je to bracna duznost,vec iz ljubavi.A ako to kod tebe tako funkcionise da odradjujete jedno drugom preko kreveta,ne mora da znaci da je kod svih tako.

Ocigledno nisi dobro razumela,sve je to uradio i povrh svega me mazi,ljubi i pazi.

Ja sam samo odgovorila na Mivin smajli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva, ja se ne sexam jer mi je to bracna duznost,vec iz ljubavi.A ako to kod tebe tako funkcionise da odradjujete jedno drugom preko kreveta,ne mora da znaci da je kod svih tako.

Ocigledno nisi dobro razumela,sve je to uradio i povrh svega me mazi,ljubi i pazi.

Nemoj da se ljutis, nisam ja nista lose mislila, smesno mi je bilo kako si to rekla :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da se ljutis, nisam ja nista lose mislila, smesno mi je bilo kako si to rekla :D:wub:

Ma naravno salimo se ;) ,samo Ruskinja namerno pecka verovatno joj je mnogo dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila u porodilistu mom muzic je cuvao Janu.Bukvalno joj je i prao guzu i kupao,hranio ,presvlacio ma sve.,Samo je jednom na sat ostavio kod moje sestre dok je dosao mene da obidje.

Posto smo imali pre porodjaja radove ,kuca je ostala u blagom haosu.Kad sam dosla nisam mogla da verujem.Jedva sam prepoznala svoju kucu.Sve ocisceno,sredjeno na svom mestu.Bukvalno nisam morala prstom da mrdnem.Cak je i oprao sve zavese.Ocistio spavacu,deciju,dnevnu,odneo tepih na pranje.

A sto me je najvise iznenadilo ofarbao je jaja i to sam 150 kom. :D .Prelepa su bila sva sarena.Povrh svega narucio mi tortu koji najvise volim i kupio prelepu korpicu cveca koju mi je doneo u porodiliste.

Mnogo,mnogo mi je nedostajao.I kako da ne budem najsrecnija na svetu kad imam tako dobrog coveka i sa njim zlatnu decicu.

Jedino me malo nervira jer je mnogo dosadan,samo ide kroz kucu i vata me i spopada da nista od njega ne mogu da uradim..Jos malo ce se otimati sa bebom oko sise.

Svaka mu cast! Retki su takvi muskarci! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj nema Boga da bi savršeno raspremio stan. On je pre za kuhinju i spremanje ručka a za ribanje bi platio nekoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je pre neki dan sredio kucu,obrisao sve staklene povrsine,oribao parket da se ja ne bih mucila kad dodjem kuci. Inace,haos u kuci je napravilo nase dete,gore je nju pustiti da radi sta hoce (kao sto je uradila tetka posto nije mogla da se izbori sa njom) nego baciti atomsku bombu. Tako da je moj dragi sve lepo pospremio za svojom mezimicom i jos je stigao da zamesi testo za picu da se opet ja ne bih cimala kad dodjem s posla.

Ume on tako povremeno da uradi stosta i to je jako lepo i pazljivo sa njegove strane,a ne kao neki da samo primakne stolicu i ceka sve na gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao drage moje gde nadjoste te muzeve??? Nije da moj nevalja ali se bas ne hvata kucnih poslova, a ovi vasi i kuvari i spremaci i je... Svaka vam cast stvarno ste otvarale oci kad ste se udavale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco ni moj se ne hvata kucnih poslova,ali kad vidi da mora i da ja ne mogu onda pomogne i te kako..Inace je i on tipican muskarac koji ce mi nesto pomoci samo ako mu kazem.

Kada sam posla na porodjaj nabrzinu sam se okupala i oprala kosu,ostavila sam onako otvoreno sampon i balzam i sve sam tako nasla kad sam dosla posle 7 dana kuci.Znaci tipican muskarac,ali sta je sve drugo uradio nisam mu mogla zameriti na tim sitnicama,a i ne bi bilo u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bi i da kuva i da cisti. Stvarno nemogu da se pozalim na njega. Srce moje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco ni moj se ne hvata kucnih poslova,ali kad vidi da mora i da ja ne mogu onda pomogne i te kako..Inace je i on tipican muskarac koji ce mi nesto pomoci samo ako mu kazem.

Kada sam posla na porodjaj nabrzinu sam se okupala i oprala kosu,ostavila sam onako otvoreno sampon i balzam i sve sam tako nasla kad sam dosla posle 7 dana kuci.Znaci tipican muskarac,ali sta je sve drugo uradio nisam mu mogla zameriti na tim sitnicama,a i ne bi bilo u redu.

Joj Cile i moj kad mora ali ja bih volela da to bude malo cesce. Npr ganjam ga vec dva dana da ofarba prozor i hoce coek nema problema, cim ja okrenem ledja on me iskulira. A ni jednom nije rekao da nece. Naravno na kraju sam ga ja ofarbala :angry: , moj savrseni muzic :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima svoje poslove - usisavanje, ribanje poda, širenje veša i izbacivanje smeća. Ni u šta drugo ni ne želim da mi se meša :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima svoje dane kad je najsavrseniji, ali definitivno mu sad nisu ti dani... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima svoje poslove - usisavanje, ribanje poda, širenje veša i izbacivanje smeća. Ni u šta drugo ni ne želim da mi se meša :D

Ah, draga - dala si mu njjače poslove. :D Sjajno :)

Moj ima svoje dane kad je najsavrseniji, ali definitivno mu sad nisu ti dani... <_<

Ma proći će ga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima samo jedan posao koji je njegov a ne moj, i to je peglanje vesa :D

Dogovorili smo se da kada meni bude prepustio tu obavezu za stalno, obesicu se o gajtan od pegle :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco ni moj se ne hvata kucnih poslova,ali kad vidi da mora i da ja ne mogu onda pomogne i te kako..Inace je i on tipican muskarac koji ce mi nesto pomoci samo ako mu kazem.

Kada sam posla na porodjaj nabrzinu sam se okupala i oprala kosu,ostavila sam onako otvoreno sampon i balzam i sve sam tako nasla kad sam dosla posle 7 dana kuci.Znaci tipican muskarac,ali sta je sve drugo uradio nisam mu mogla zameriti na tim sitnicama,a i ne bi bilo u redu.

I mm je isti takav. Kad zna i vidi da mora on ce to uraditi. Ali najvise volim kad usisavam a on kaze: Daj meni jaci sam. :rolleyes: Sto volim da se pravim nejaka i nezna. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima samo jedan posao koji je njegov a ne moj, i to je peglanje vesa :D

Dogovorili smo se da kada meni bude prepustio tu obavezu za stalno, obesicu se o gajtan od pegle :P

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ima samo jedan posao koji je njegov a ne moj, i to je peglanje vesa :D

Dogovorili smo se da kada meni bude prepustio tu obavezu za stalno, obesicu se o gajtan od pegle :P

Stvarno si blesava skroz :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.