Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Od kako sam trudna mm mi bas ugadja,kao i u prvoj trudnoci.Inace je dobar,ali kad sam trudna nekako je posebno nezan i ugadja mi.Pre neko vece je isao na trg da mi kupi kokice i doneo mi najlepsu picu u gradu.Ganja svuda sokic koji pijem,mazi me pazi i sve mi pomaze.

I treba tako... :wub: Uživaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam trudna mm mi bas ugadja,kao i u prvoj trudnoci.Inace je dobar,ali kad sam trudna nekako je posebno nezan i ugadja mi.Pre neko vece je isao na trg da mi kupi kokice i doneo mi najlepsu picu u gradu.Ganja svuda sokic koji pijem,mazi me pazi i sve mi pomaze.

jos od prve trudnoce mm je pomagao oko vesa-uglavnom prostiranje. i posle, kad sam sve vec mogla sama ipak ne radim nista sem po kuci pa kad mu kazem da ne mora, on mi je rekao da on to ne radi sto mora vec sto uziva!!! moja mama to nije mogla da veruje, da musko uziva a on je u stvari uzivao prvenstveno prostiruci ves svog deteta to budi ono najneznnije u njima, a takodje uzivao je da pomogne zeni koju toliko voli..

ja mm ne izmernno volim. mozda nekima nije savrsen ali meni i nasoj deci jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana divno,moj to vec ne bi radio,ali mi vadi ves iz masine i nosi lavor :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana uživaj u svom divnom mužu i čuvajte se i to što imate :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je potpuno nesavrsen. Ali mislim da se bas zato tako fino uklapamo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je potpuno nesavrsen. Ali mislim da se bas zato tako fino uklapamo. :D

Da li to znaci da si ti savrsena,pa se suprotnosti privlace? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je jedini koji bas ume da me izvede iz takta :angry: Nikako nije savrsen, ali nisam ni ja, mozda jos manje od njega... Par puta me je obradovao nekim sitnicama, ali meni ni to nije dovoljno... Ali ga zato njegova cera obozava, i to me raduje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li to znaci da si ti savrsena,pa se suprotnosti privlace? :lol:

Aha, skroz :D :D :D Dok nisam sebe upoznala, mislila sam da savrsenstvo ne postoji :D

A, da ti kazem, da mi nesto iskustvo i nije dokazalo da se razlicitosti privlace. Uglavnom sam se bolje uklapala sa ljudima koji su mi slicniji, jer smo se bolje razumeli i imali vise zajednickih tema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, skroz :D :D :D Dok nisam sebe upoznala, mislila sam da savrsenstvo ne postoji :D

A, da ti kazem, da mi nesto iskustvo i nije dokazalo da se razlicitosti privlace. Uglavnom sam se bolje uklapala sa ljudima koji su mi slicniji, jer smo se bolje razumeli i imali vise zajednickih tema :D

:lol::lol:

A ovo boldovano upravo tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, jutros sam otkrila da MM ima savrsenu guzu

:lol: ..... otisao je na posao u tim hlacama (inace ne nosi farmerke) ... pa sam ostala ljubomorna, u onakvo dupe moras da blejiš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VOLIM SVOG SUPRUGA NAJVISE NA SVETU!ovu temu sam postavila svim onim zenama koke bezgranicno vole svoje muzeve,i koje su srecne i zadovoljne u braku,a i onima koje to nisu,par saweta ne moze da odmogne.Ja stvarno imam savrsen brak,i vise od toga,pored svih losih stwari u zivotu moj suprug mi je bezgranicna podrska,i ne znam kako bih zivela i umela bez njega.a ja sam tako razmazena da sebi nekad idem na zivce,ali on me samo jos vise mazi i pazi i cuva i osecam se kao boginja na zemlji.a u danasnje vreme jako je tesko sacuvati zajednicu.to malo carstvo izmedju 4 zida,jer su ljudi postali jako losi,pakosni i zavidni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VOLIM SVOG SUPRUGA NAJVISE NA SVETU!ovu temu sam postavila svim onim zenama koke bezgranicno vole svoje muzeve,i koje su srecne i zadovoljne u braku,a i onima koje to nisu,par saweta ne moze da odmogne.Ja stvarno imam savrsen brak,i vise od toga,pored svih losih stwari u zivotu moj suprug mi je bezgranicna podrska,i ne znam kako bih zivela i umela bez njega.a ja sam tako razmazena da sebi nekad idem na zivce,ali on me samo jos vise mazi i pazi i cuva i osecam se kao boginja na zemlji.a u danasnje vreme jako je tesko sacuvati zajednicu.to malo carstvo izmedju 4 zida,jer su ljudi postali jako losi,pakosni i zavidni

Drago mi je zbog tebe i tm, ali tema već postoji... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zove se: Moj savrseni muz :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehheheheee...nova sam pa nemojte zameriti

Taman posla, sto se kaze...

Dobro nam dosla, draga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, jutros sam otkrila da MM ima savrsenu guzu

:lol: ..... otisao je na posao u tim hlacama (inace ne nosi farmerke) ... pa sam ostala ljubomorna, u onakvo dupe moras da blejiš!!!

mm takodje :P ....moj stariji sin je nasledio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VOLIM SVOG SUPRUGA NAJVISE NA SVETU!ovu temu sam postavila svim onim zenama koke bezgranicno vole svoje muzeve,i koje su srecne i zadovoljne u braku,a i onima koje to nisu,par saweta ne moze da odmogne.Ja stvarno imam savrsen brak,i vise od toga,pored svih losih stwari u zivotu moj suprug mi je bezgranicna podrska,i ne znam kako bih zivela i umela bez njega.a ja sam tako razmazena da sebi nekad idem na zivce,ali on me samo jos vise mazi i pazi i cuva i osecam se kao boginja na zemlji.a u danasnje vreme jako je tesko sacuvati zajednicu.to malo carstvo izmedju 4 zida,jer su ljudi postali jako losi,pakosni i zavidni

Ovo je i moja situacija sto posto.

Ima toliko ljubavi i postovanja prema meni, cak i mnogo vise nego sto imam sama prema sebi ponekad. Tu je da mi pomogne bukvalno sve, ne razlikuje muske i zenske poslove, a od kada sam se porodila nije mi dozvolio da podignem nista teze od kasike i eventualno bebe kada je to bas neophodno. To mi mnogo znaci jer se jos uvek nisam oporavila od porodjaja (carskog reza od kog se mnogo sporo oporavljam) i znam da bi tako bilo cak i da sam mnogo bolje prosla na porodjaju.

Hvala njegovim roditeljima sto su od njega napravili ovakvog coveka kakav sad jeste i potrudicu se da nas mali princ ide njegovim stopama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde cu da opisem muza moje drugarice, inace nasih prijatelja. On mi je uvek bio skroz ok tip, bas smo se lepo druzili sa njima, mislila sam da imaju skladan brak ali...

Juce sam bila na roditeljskom sa muzem te drugarice (ona je bolesna pa nije mogla da dodje) i tako on i ja sedimo i pricamo kad u ucionicu ulazi jedna majka, plavusa, zgodna, lepo pristojno obucena kad on pocinje da je gleda, i gleda je, merka, gleda direktno sve vreme pricajuci meni nesto! Ja ga gledam i smejem se, sokirana a on prica i bez pardona gleda u nju dok skida jaknu, sal i seda! Znaci odmerio je od glave do pete, bez imalo ustrucavanja.

Ja sam ostala sokirana, mislila sam da je on jedan od savrsenih muzeva ali ne....

Ispricala sam to mm, posle smo se i posvadjali malo oko toga a ja jos uvek ne mogu da verujem! :angry: :angry: :angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice...pa meni je to sasvim normalno :) Ako je zgodna, mlada....zašto da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde cu da opisem muza moje drugarice, inace nasih prijatelja. On mi je uvek bio skroz ok tip, bas smo se lepo druzili sa njima, mislila sam da imaju skladan brak ali...

Juce sam bila na roditeljskom sa muzem te drugarice (ona je bolesna pa nije mogla da dodje) i tako on i ja sedimo i pricamo kad u ucionicu ulazi jedna majka, plavusa, zgodna, lepo pristojno obucena kad on pocinje da je gleda, i gleda je, merka, gleda direktno sve vreme pricajuci meni nesto! Ja ga gledam i smejem se, sokirana a on prica i bez pardona gleda u nju dok skida jaknu, sal i seda! Znaci odmerio je od glave do pete, bez imalo ustrucavanja.

Ja sam ostala sokirana, mislila sam da je on jedan od savrsenih muzeva ali ne....

Ispricala sam to mm, posle smo se i posvadjali malo oko toga a ja jos uvek ne mogu da verujem! :angry: :angry: :angry::blink:

Ma možda je hteo da ispadne "baja" u učionici, ništa drugo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice...pa meni je to sasvim normalno :) Ako je zgodna, mlada....zašto da ne.

Prepisujem :)

Ja jesam savršena žena mm ali volim da odmerim dobrog frajera, od glave do pete :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, MakiD, ali tako direktno? I to u drustvu drugarice njegove zene?!

Znam ja da svaki muskarac odmeri ali tako direktno?! Ono kao kraickom oka,ok ali taaako direktno?! Mm i ja to nikad tako ne radimo! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, MakiD, ali tako direktno? I to u drustvu drugarice njegove zene?!

Znam ja da svaki muskarac odmeri ali tako direktno?! Ono kao kraickom oka,ok ali taaako direktno?! Mm i ja to nikad tako ne radimo! :lol:

:lol: Direktno, nego šta :lol:

Ja i mm često komentarišemo tako nešto :P zato imamo oči :) sve je dobro dok se ne dira :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.