Masina za pranje sudova

odgovora

Objavljeno

A caseeeeeeeeeee :)))))) pa program za case i solje obozavam :D Lepo opere, osusi i sve sija i blista! :)

Moja je masina dobila milion puta kompliment od gostiju da su case kao kristalne, sve bljesti... dobro, ja sam dobila kompliment, a posle sam ga prenela masini, malo i ja da se kitim tudjim (masininim) perjem... :rolleyes:

Ajde ti onda lepo reci kad odes kod nekog u goste, da li po casama mozes da vidis da li ima ili nema masinu za sudove? :P

Ja zezam moju mamu, koja nema masinu pa joj kazem da cu da joj spakujem case u kutiju i odnesem kod mene da se operu pa da joj ih vratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ti onda lepo reci kad odes kod nekog u goste, da li po casama mozes da vidis da li ima ili nema masinu za sudove? :P

Ja zezam moju mamu, koja nema masinu pa joj kazem da cu da joj spakujem case u kutiju i odnesem kod mene da se operu pa da joj ih vratim.

Pa bukvalno po casama mozes da primetis da li su oprane u masini ili ne! Ne mislim da su rucno prane case neuredne, daleko bilo, cisto je cisto, ali iz masine bukvalno nema ni jedan jedini trag na casi! :)

Dobra ideja, nego, sto joj ne ponudi da joj kupis masinu? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jednog predloga,za one koji kupuju mašinu- kako smo se opredelili baš za našu mašinu- Nakon kuckanja po netu, raspitivanja po forumima i ovako "uživo", mm-genijalac, se seti da odemo u servis i da pitamo koje se najviše kvare. Rekli su nam da imaju delove za sve modele, samo što se BOSH ne kvari! ...Videćemo!

P.S. hahhahahha- Videćemo koliko krpa može da izdrži!!!! :lol:

A, da preporučili su nam i Beko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas upravo Bekova AA (veci model, kao 12-ica se bese vodi :blink: ) sluzi ooodlicno, 5,6 godina. Jedino joj fali ono trece A, ne osusi ih bas potpuno, ali meni ne smeta nista. Spas za sve nas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bukvalno po casama mozes da primetis da li su oprane u masini ili ne! Ne mislim da su rucno prane case neuredne, daleko bilo, cisto je cisto, ali iz masine bukvalno nema ni jedan jedini trag na casi! :)

Dobra ideja, nego, sto joj ne ponudi da joj kupis masinu? :P

Nece, prvo jer nema mesta a drugo, znas kako-zena ulazi u godine pa misli da je najbolje kad ona to opere, kakva masina kakvi bakraci. :lol: I da joj se kupi, mislim da je ne bi tako cesto ukljucivala, jer njoj je lakse da odmah opere par tanjira nego da ceka da eko drugi opere. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bukvalno po casama mozes da primetis da li su oprane u masini ili ne! Ne mislim da su rucno prane case neuredne, daleko bilo, cisto je cisto, ali iz masine bukvalno nema ni jedan jedini trag na casi! :)

Dobra ideja, nego, sto joj ne ponudi da joj kupis masinu? :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jednog predloga,za one koji kupuju mašinu- kako smo se opredelili baš za našu mašinu- Nakon kuckanja po netu, raspitivanja po forumima i ovako "uživo", mm-genijalac, se seti da odemo u servis i da pitamo koje se najviše kvare. Rekli su nam da imaju delove za sve modele, samo što se BOSH ne kvari! ...Videćemo!

P.S. hahhahahha- Videćemo koliko krpa može da izdrži!!!! :lol:

A, da preporučili su nam i Beko!

tako slicno je i meni rekao zet, koji zivi u Zvorniku i ovlasceni je serviser za Beko mislim za veci deo BIH, tj mislim da je u Tuzli sediste glavno.. no to nije ni bitno. kad sam ja rekla da hocu gorenje zbog duze garancije rekao je ne gledaj na to, dzabe ti i sto godina garancije ako ce se nesto stalno kvariti.

svekrva ima gorenje, neki slabiji kako su mi ovi rekli model, mada nije bila nesto jeftina bas.. ona tabletu ubaci direktno u "kadu" sa posudjem, kaze da joj se cesto desi da ili se ne otvore vrata ili tableta ostane zalepljena na tanjirima, stalno joj svetli indikator soli-iako ima i tako sto sta nesto a ona vise nece ni da zove servis, vec nekoliko puta su joj dolazili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece, prvo jer nema mesta a drugo, znas kako-zena ulazi u godine pa misli da je najbolje kad ona to opere, kakva masina kakvi bakraci. :lol: I da joj se kupi, mislim da je ne bi tako cesto ukljucivala, jer njoj je lakse da odmah opere par tanjira nego da ceka da eko drugi opere. :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, da li je stigla???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, da li je stigla???

stigla je ali sam je vratila.. uzela pare i kupila drugu u bg. kad stigne - rekli su do kraja nedelje pisem detaljno.

nije ova bila falicna i sl, ninsmo je ni palili vec jednostavno nije ono sto sam trazila- velike lazi losih prodavaca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj, bas mi je zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam sredila i oprala masinu za sudove, ma koliko to cudno zvucalo.

U toku pranja sudova u masini, polomila se jedna staklena casa i nikako nisam mogla da nadjem deo stakla. Izvadila filter, oprala ga, one resetke na dnu oprala, oprala i odvod vode na dnu, onda one uglove kod vrata u koje ne prodire voda, ma sve sam sredila cakum pakum i nisam nasla deo stakla. Tek na kraju kad sam pocela prljave sudove da slazem u cistu masinu, nadjem to staklo u onoj korpi za escajg. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam sredila i oprala masinu za sudove, ma koliko to cudno zvucalo.

U toku pranja sudova u masini, polomila se jedna staklena casa i nikako nisam mogla da nadjem deo stakla. Izvadila filter, oprala ga, one resetke na dnu oprala, oprala i odvod vode na dnu, onda one uglove kod vrata u koje ne prodire voda, ma sve sam sredila cakum pakum i nisam nasla deo stakla. Tek na kraju kad sam pocela prljave sudove da slazem u cistu masinu, nadjem to staklo u onoj korpi za escajg. <_<

Ista se stvar meni dogodila, s' tim sto mi se rasprsla casa na ciste sudove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam sredila i oprala masinu za sudove, ma koliko to cudno zvucalo.

U toku pranja sudova u masini, polomila se jedna staklena casa i nikako nisam mogla da nadjem deo stakla. Izvadila filter, oprala ga, one resetke na dnu oprala, oprala i odvod vode na dnu, onda one uglove kod vrata u koje ne prodire voda, ma sve sam sredila cakum pakum i nisam nasla deo stakla. Tek na kraju kad sam pocela prljave sudove da slazem u cistu masinu, nadjem to staklo u onoj korpi za escajg. <_<

Ja sam tu korpu odmah izvadila. Vise mesta za tanjire, nozevi se ionako ne peru jer ce izgubiti ostrinu a kasike i viljuske ako ne perem rucno (citaj -ako se nakupi gomila :lol: ) onda ih ubacujem u one rupice u gornjem delu sa strane sto ima ona plastika.. ako iko zna na sta mislim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za prvu svadbu dobih neku joj.... da li beše zanussi ili whirpool? :huh:

kako god - sa njom sam bila zadovoljna, svakako pre nego što sam strpala sudove u mašinu sam ih gurnula pod vodu, tako da meni to predpranje nije bilo bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za prvu svadbu dobih neku joj.... da li beše zanussi ili whirpool? :huh:

kako god - sa njom sam bila zadovoljna, svakako pre nego što sam strpala sudove u mašinu sam ih gurnula pod vodu, tako da meni to predpranje nije bilo bitno.

Ja ovo uvek radim.

Ne znam ni dal postoji predpranje :lol:

Garanciju i uputstvo ne mogu da nadjem posto smo masinu (kao i veliku vecinu stvari) kupili par dana pre nego sto sam se porodila i dok sam ja bila u bolnici sa bebom mm je sredio kucu i sve te papire od svih tih masina stavio na gomilu. Epa bas samo ovaj fali <_< tako da je i dobro sto donekle umem i da je koristim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu korpu odmah izvadila. Vise mesta za tanjire, nozevi se ionako ne peru jer ce izgubiti ostrinu a kasike i viljuske ako ne perem rucno (citaj -ako se nakupi gomila :lol: ) onda ih ubacujem u one rupice u gornjem delu sa strane sto ima ona plastika.. ako iko zna na sta mislim :D

Zna, zna..:D

Predpranje i ja obavljam. Pod obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna, zna..:D

Predpranje i ja obavljam. Pod obavezno.

A gde to treba da kliknem? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim cisto ako mi bas zatreba, vec sam rekla da ja to predpranje obavljam rucno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nemam taj program, ustvari ja koristim samo jedan. :D

Rucno predpranje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samo da javnem da sam odusevljena mojom masinom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samo da javnem da sam odusevljena mojom masinom!!!

Baš mi je drago!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš mi je drago!

uh uh i meni je :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

mm kaze, sad jos vise vremena provodim u kuhinji, kao da sedim i gledam u nju hahah

ja ne mogu da verujem da sam bukvalno posle par dana primetila vec ogromno olaksanje. onako je bilo ili ne mogu napolje sa decom ili sve mogu ali uvece otpadnem po 2h dok ne sredim sudove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana :) sad tek vidim da si vracala onu sto si uzela prvu ? Sto sta je bilo ? Koju si sad uzela ? Ja imam kao onu sto si dodala sliku samo nema displey , videla si i moju na slici , ja sam mojom bas zadovoljna ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana :) Neka je srecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.