Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Ono što mi je najmilije od ovih alternativa..mm neće :( prostaju mi ormari :) ili da odem do obližnjeg solitera i penjem se gore dole :D

Nego Enav, probala si i trešnje :D moram to reći mužu, možda se otkravi pa mi ipak pomogne oko tih trešanja jer on neće, misli da to nije dobro za bebu :( jer je moja dr. rekla 6 nedelja pre porođaja da ne bi trebalo...Heh mada mogu da zamislim kako bih ja izgledala da uđem u apoteku i tražim kondom :D mislim da bi apotekarka pomislila "Dušo, a da ti nije malo kasno" :D

hahahahahahaa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci bebo, jos koju bebu mozemo ocekivati od tebe! Jako je bitan utisak porodilje za dalje planiranje porodice.

Jos jedno, za koju godinu sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebo da smo svi mi tako hrabri kao ti....ja se bas bojim..bas zbog toga sto sam mnogo uska....a jel boli puno busenje vodenjaka...?

Ne znam zasto, mene jeste bolelo, mozda zato sto u tom trenutku osim jakog potiska napona, nista drugo nije bolelo... A i mozda zato sto je sve to islo prebrzo, prekasno su me spustili u porodiliste, pa je zena sve radila ogromnom brzinom i beba je odmah krenula napolje, izasla je nakon minuta, pa ti moje iskustvo tu ne pomogne, vecinu zena to ne boli... Zasto je mene, nemam pojma :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Menjaj tikere :D

Evo, evo :):lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo :):lol::P

prelepi su tikeri.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebo kako slusa mala beba...? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

Ispunice se i ovde moje tipovanje... osecam to :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki sitno, sitno :) navijamo za vas :)

Hehe Milice:* sad sam se tek uprpila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispunice se i ovde moje tipovanje... osecam to :lol: :lol: :lol:

Na šta si beše tipovala? :D Ako se ispuni, moraćeš da promeniš nik na vidoviti mali veseljak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na šta si beše tipovala? :D Ako se ispuni, moraćeš da promeniš nik na vidoviti mali veseljak :D

Pa Bebi sam pogodila,a tebi sam tipovala jos pre mesec dana...vidi temu tipovanje,

...eeeh da jesi videla kako sam te zamisljala??? tema stavi sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Bebi sam pogodila,a tebi sam tipovala jos pre mesec dana...vidi temu tipovanje,

...eeeh da jesi videla kako sam te zamisljala??? tema stavi sliku

Hahahha jesam :D ali me nisi videla pre trudnoće, bila sam baš zgodna cica :D Ej, ja ni ne znam za tu temu tipovanje, i pokušala sam sad da je nađem, ali je ne vidim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

blago tebi....jos malo.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi....jos malo.... :D

smiley-scared003.gifsmiley-scared003.gifsmiley-scared003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za dan ces biti sa bebom. Ne brini, sve ce biti ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

Kiki meni je čep ispao u petak 25.02. a porodila sam se 02.03., znači peti dan od ispadanja. Ne mora da bude odmah ali dan D je jaaaaako blizu. Nego draga moja samo opušteno, sa osmijehom na licu, misli pozitivno i tako će biti vidjećeš. Cmoka za tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki meni je čep ispao u petak 25.02. a porodila sam se 02.03., znači peti dan od ispadanja. Ne mora da bude odmah ali dan D je jaaaaako blizu. Nego draga moja samo opušteno, sa osmijehom na licu, misli pozitivno i tako će biti vidjećeš. Cmoka za tebe :wub:

Tako su nas i učili u školici za trudnice da u narednih 7-10 dana treba da se porodim, znači mogu sutra, a mogu i za 8 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako su nas i učili u školici za trudnice da u narednih 7-10 dana treba da se porodim, znači mogu sutra, a mogu i za 8 dana

O Kiki, znači kreće akcija,akcija,akcija :lol: Još malo pa ćeš se i ti upoznati sa svojim malim vragolanom :wub:

Reci mi,jel ideš na epidural ili ne? Ne sećam se da sam to negde pročitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj porodjaj cu do detalja u iskustva sa porodjaja :)

Ali je krajnje bio atipican... :)

U 19:00h, ja saznajem da nisam otvorena 5 prstiju kao sto sam mislila vec oko 4.5cm, nesto preko 3 prsta :)

Dobila sam ritmicne, ali bukvalno menstrualne bolove, moj CTG nije pokazivao jake kontrakcije ni u pola dest, 45min pre porodjaja... Ti moji menstrualni su dosli do pauze od gotovo ni minuta i ja da doem do wc-a shvatim da sam u lokvi krvi... Prestravljena odem do sestre, ona mi kaze duso to su lazni, dacu ja tebi jednu injekciju bensedina da spavas, ja lepo skinem gace pokazem joj da krvarim niz noge i da sam posejala trag niz hodnik, ona mene posalje do sobe po listu i stvari, odvedeme do porodilista, jer je postojala sumnja na marginalnu placenta previa... Ja na sto, zena se slogirala, ja otvorena 10cm, sa mnom na sto, prokinuli mi vodenjak, rekla mi da guram, Milana se zaglavila malo u karlici, velika glava, mala karlica, ja to kad sam cula, gurnula iz sve snage, babica na stomak i ona izasla...

Kontrakciju bolnu nisam imala nijedu, nijedan napon, gurala sam napamet... Bolelo me je to sto me oni buse, seku, revizija materice i sivanje, ostalo je trajalo prekratko, dok sam se osvestila vec sam se porodila :)

Bolelo me je jako krace od dva minuta, jeste jako, ali ne traje vecno... Dzabe sam se toliko plasila :)

Bravo Bebo!!! Toliko mučenje tih dana u bolnici a porođaj prošao ko od šale :) Baš mi je drago zbog tebe! Čestitam ti od srca i uživaj sa svojom Milanom :wub:

P.s.Jedva čekam da vidim njenu slikicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Bebo!!! Toliko mučenje tih dana u bolnici a porođaj prošao ko od šale

Beba izlazi kad ona hoce. Mi samo cekamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

Jeeeeej!!!! Da sto brze i sto lakse rodis malog bebca!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Kiki, znači kreće akcija,akcija,akcija :lol: Još malo pa ćeš se i ti upoznati sa svojim malim vragolanom :wub:

Reci mi,jel ideš na epidural ili ne? Ne sećam se da sam to negde pročitala...

Na kraju ću verovatno bez, pa kud puklo da puklo...a ako bude mnoooooogo bolelo, onda ću sledeći put na epidural...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra idem na kontrolu,a prekosutra ću najverovatnije kod dr. u bolnicu koja me bude porađala pa ću porazgovarati s njom o porođaju,mada sam ja najviše zagrejana za epidural... videćemo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.