Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

vi iz plusica, palo mi je na pamet i moglo bi da prodje:

malo vise posecujte teme o trudnoci, vise sa zenama koje su trudne.. izbegavajte 'plusice' i price koliko sve iscekujete.. nekoliko dana i mozda se posreci..

pa i ja im to svo vreme govorim.... :) da se trgnu malo i ukljuce u neobavezne teme da se zezamo malo ali dzaba ne slusaju cekalice :lol: ehhhhh

I ja sam uvek uz vas :D neću da vam se nešto mešam ali vas pomno pratim i navijam svim srcem!!!

I ja tebe pomno pratim da znas m1829.gif.....disiiiiiii duuuboooookoooooooo t2961.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice kad je tebi termin?

22 maj.gledam nedelja nam je ista, razlika za 1 dan ali zato razlika do porodjaja skoro 10 dana.. nesto nije bas u redu sa tikerima :lol:

kad je tebi termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki hvala sto si uz nas i mi smo uz tebe!

ajde mila samo hrabro!

samo razmisljaj o tome da ces napokon to malo stvorenje drzati u rukama,i eto snage a strah ce nestati!!!

sve ce biti ok!

saljem ti puno poljubaca!

A ti, radi taj test...i bre da imaju žene ovde više razloga za slavlje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiiiiii,samo se opusti,ja nemam neki veliki strah... samo mislim pozitivno... beba iz mene mora izaći,ne može mi ostati večno u stomaku tako da kako god da bude,proći će i sve će se zvati juče... Polako draga,znaš da smo svi uz tebe! Pozdravčić! ;):) :)

:) hvala ti na lepim rečima :) lepo je što smo tu sve jedna za drugu kad prigusti. Verujem da drugi ne bi razumeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ojjj,blama,,,ja mislila da dole stavljaju neki cep tipa tampona,pa kad on ispadne tada je blizu porodjaj...17089d1194796623-sailing-boats-stability

ja sam upoznata samo sa dva predznaka poroda,a to je da ti ode voda ili da te zaboli...

meni je otisla voda i u roku 24h sam se porodila...

kikiriki,,,jos jednom samo hrabro,,,sto ti sandra kaze,beba mora izaci i sve ce se to zvati jucer,samo sto ces biti bogatija za sina...

Heh ma opušteno...vidiš i bez da znaš sve o čepu si se porodila bez problema :D a ja sa sve znanjem i studioznim proučavanjem čepova još sedim sa stomakom do zuba :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22 maj.gledam nedelja nam je ista, razlika za 1 dan ali zato razlika do porodjaja skoro 10 dana.. nesto nije bas u redu sa tikerima :lol:

kad je tebi termin?

meni 23. maj :) zato te i pitam... po tikeru ispadne da se ti ranije poradjas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mozda tiker zna nesto sto ja ne znam !!!

mozda tako i budnnnnne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mozda tiker zna nesto sto ja ne znam !!!

mozda tako i budnnnnne :lol:

hahahaha hocu i ja tvoj tiker!!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki jos si tu a vise netipujem na tebe k28005.gif

Još sam tu...Ništa, sutra počinjem da pomeram ormare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) hvala ti na lepim rečima :) lepo je što smo tu sve jedna za drugu kad prigusti. Verujem da drugi ne bi razumeli...

Nema na čemu,znaš da smo uvek tu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) hvala ti na lepim rečima :) lepo je što smo tu sve jedna za drugu kad prigusti. Verujem da drugi ne bi razumeli...

Sit gladnom ne veruje ;) Zelim ti svu srecu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava divna prica :) Drago mi je sto ste bebac i ti dobro, cestitam ti od srca! Hvala sto si nam tako detaljno opisala, bar meni puno znaci kad procitam tako nesto i onda sam jos nestrpljivija i cekam svoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava,pre svega,čestitam ti,da budete i ti i bebac živi i zdravi.... Što kaže Jacka meni puno znači jer mi nekako olakša sve...

Uživaj sada,bitno da se sve dobro završilo... :)

Nerviraju me one žene koje vide da sam trudna i počnu namerno da pričaju svoje loše iskustvo,naprave od toga horor film... Kako je neizdrživo,kako boli ne znam kako... ma prođite me se... Šta mi pričaš kad vidiš da me čeka tek porođaj... grrrr... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava,pre svega,čestitam ti,da budete i ti i bebac živi i zdravi.... Što kaže Jacka meni puno znači jer mi nekako olakša sve...

Uživaj sada,bitno da se sve dobro završilo... :)

Nerviraju me one žene koje vide da sam trudna i počnu namerno da pričaju svoje loše iskustvo,naprave od toga horor film... Kako je neizdrživo,kako boli ne znam kako... ma prođite me se... Šta mi pričaš kad vidiš da me čeka tek porođaj... grrrr... :angry: :angry: :angry:

Ma nema sta da se plasis,mora da boli ali veruj da taj bol traje kratko i da se odmah nakon porodjaja zaboravi,veruj mi,cim je izasao ja sam zaboravila na to da sam celu noc bila u bolovima i da me je bas bolelo nakon indukcije,nije ne izdrzivo a kad vidis svoju bebu veruj da bi mogla jos sto puta da prolazis kroz sve to ako treba,sve za tvoju bebu :)

Kada budes videla prvi put te rucice,nogice,ustasca,okice,nosic,usi,neces moci da se nagledas svog deteta.Umem da sedim i da ga gledam dok spava i ne mogu da ga se nagledam,svakom je svoje dete najlepse :)

Jacka veruj da ce ti biti jos lepse kad se porodis,a to nestrpljenje i iscekivanje je najsladje :) I nema mesta strahu veruj ;)

GtsKszE.jpgGtsKp2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Miroslava, iskrene čestitke, sve najbolje od srca vam želim, malom bebcu dug i srećan život a tebi brz oporavak. Drago mi je da je sve prošlo kako treba.

Ja baš juče kontam da pitam šta nam je to sa Miroslavom kad ono eto tebe danas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sit gladnom ne veruje ;) Zelim ti svu srecu!!!

E, baš tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava3 čestitam ti od srca na tvom malom zlatu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obišla sam danas pola kruga oko Ade, bila sa drugaricama po buticima po Blevaru, a sad idem sa mm u tempo :D mali se i dalje brčka u meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiriki ti jos uvijek ovdje... :rolleyes:

izgleda da ce malisa da postuje vrijeme... :rolleyes:

taj tvoj cep slabo radi... :P

jel proslo 24h kako je ispao???

cini mi se da jest??? :blink:

Proslo je i vise...U ponedeljak joj ispao.Mozda se poradja sada???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslo je i vise...U ponedeljak joj ispao.Mozda se poradja sada???

Ne porađam se, još je mali unutra, izgleda da ću ja tako odčepljena da se još našetam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema sta da se plasis,mora da boli ali veruj da taj bol traje kratko i da se odmah nakon porodjaja zaboravi,veruj mi,cim je izasao ja sam zaboravila na to da sam celu noc bila u bolovima i da me je bas bolelo nakon indukcije,nije ne izdrzivo a kad vidis svoju bebu veruj da bi mogla jos sto puta da prolazis kroz sve to ako treba,sve za tvoju bebu :)

Kada budes videla prvi put te rucice,nogice,ustasca,okice,nosic,usi,neces moci da se nagledas svog deteta.Umem da sedim i da ga gledam dok spava i ne mogu da ga se nagledam,svakom je svoje dete najlepse :)

Jacka veruj da ce ti biti jos lepse kad se porodis,a to nestrpljenje i iscekivanje je najsladje :) I nema mesta strahu veruj ;)

GtsKszE.jpgGtsKp2.png

Pre svega Miroslava neka ti je sa srecom i da ste bebac i ti zivi i zdravi i nasmejani. U pravu si, kada vidis bebca sve prolazi, nista vise ne boli, u trenutku kada ga drzis u rukama onako modrog i zbrckanog sve zaboravljas i u tom trenutku oko tebe vise nista ne postoji, postojite samo ti i beba. Ma fantastican osecaj za koji se vredi boriti i trpeti sve bolove ovog sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,mogu misliti kako ti je...uffff bre,ti poslednji dani su najgori... Ja mislim da će mi biti kao godine i da ne mogu iščekati... Ja kad budem bilo šta osetila ja ću misliti da je to TO... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,mogu misliti kako ti je...uffff bre,ti poslednji dani su najgori... Ja mislim da će mi biti kao godine i da ne mogu iščekati... Ja kad budem bilo šta osetila ja ću misliti da je to TO... :D

E, baš tako, svaki simptom ti deluje kao onaj pravi simptom za početak... i onda ništa, pa opet ništa, pa još 100 puta ništa i smoriš se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni vec sad do guse ....nemogu docetati maj

Dočekaćeš hehe neka se malecko tamo brčka u stomačiću i raste, a mama će da se strpi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li je neka od vas imala sličan osećaj, ali kad duže sedim ili stojim meni postaje šiljat stomak dole. Mislim da se to bebica skroz spustila, ali nisam sigurna... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.