Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Pa ako se ne porodim veceras,a ni sutra,onda cu da nazovem mog doktora da vidim sta mi je ciniti :) Dobro ti kazes,da se ne setam bezveze :D

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene uzasno bole kukovi, stvarno ne znam vise sta da radim, kao da mi neko odjednom zabode noz u kuk, a inace prosle nedelje sam bila na kontroli i doca mi kaze da bebirona mogu da ocekujem par dana ranije :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene uzasno bole kukovi, stvarno ne znam vise sta da radim, kao da mi neko odjednom zabode noz u kuk, a inace prosle nedelje sam bila na kontroli i doca mi kaze da bebirona mogu da ocekujem par dana ranije :unsure:

Mene ponekad zabole, al i logicno mi je, telo se siri i priprema za porodjaj. Ali kod mene to nije neki jak bol i javi se samo ponekad, nikad konstantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako se ne porodim veceras,a ni sutra,onda cu da nazovem mog doktora da vidim sta mi je ciniti :) Dobro ti kazes,da se ne setam bezveze :D

BnoGp1.png

Bas tako. Ne mora da bude da su ti bas u dan izracunali termin. Mozes jos deset dana, ako treba. Ja sam drugi put prenela 5 dana, a kao da nisam, beba i plodova voda su bile ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene uzasno bole kukovi, stvarno ne znam vise sta da radim, kao da mi neko odjednom zabode noz u kuk, a inace prosle nedelje sam bila na kontroli i doca mi kaze da bebirona mogu da ocekujem par dana ranije :unsure:

oce to. ne brini to je nerv malo pritisnut jer se sve buduce mame sire u kukovima ;) ja sam fizioterapeut, tako da ne brines. i mene sevne kako kad a tek sam usla u osmi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene uzasno bole kukovi, stvarno ne znam vise sta da radim, kao da mi neko odjednom zabode noz u kuk, a inace prosle nedelje sam bila na kontroli i doca mi kaze da bebirona mogu da ocekujem par dana ranije :unsure:

Cim se porodis, probem ce biti resen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim se porodis, probem ce biti resen.

I mene je krenulo da boli jos od ulaska u osmi, nisam pridavala neki znacaj tome, znam da zene moraju da se prosire u kukovima, ali obzirom da postaje sve jaci i jaci bol proslo mi je kroz glavu da je to mozda najava da je porodjaj blizu, pa sam se ponadala :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, tu se cesto svadjaju oko misljenja i ostalo. A najveci je problem ako primis pacijenta na lezanje. To su im strogo zabranili, sem ako bas jako mora.

Danas je u porodjajnoj sali, pa ce mi sutra doci iscedjen, a kad je dezuran na gin.prijemu i zaduzen za lezece pacijente, onda uzasno mrzi one sto se sete u 4 nocu da provere da li su trudni ili kog je pola beba. <_<

Ahahaha pa stvarno ima bisera od ljudi...A ovo za ležanje, to je stvarno strašno, kapiram ja da nema mesta i da su verovatno stišnjeni sa sredstvima, ali...šta posle kad pacijentu stvarno bude loše ili još nešto gore ne daj bože...rećiće lekar je kriv što ga nije primio, a njegov šef sigurno neće izaći ispred i reći..."Ma neee to sam mu ja rekao da nikog ne prima" Uh, eto nam još jednog razloga za strah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje puno vam hvala :) Mislim da ako ne odem veceras u Betaniju,onda cu ili sutra ili prekosutra posto me krsta i stomak bole malo jace nego juce... Pa sad videcemo... :)

BnoGp1.png

Samo nemoj da zaboraviš da nam javiš preko nekog da si se porodila. I šta da ti kažem...srećno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su kukovi boleli u početku trudnoće, sad više imam osećaj da mali rovari po karlici i da traži izlaz za napolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo nemoj da zaboraviš da nam javiš preko nekog da si se porodila. I šta da ti kažem...srećno!!!

Kako sam krenula,necu ja skoro :D Ispraticu ja jos neku od vas odavde dok ja odem da se porodim.Bila sam danas na ctg-u,sve je ok,ako se ne porodim do srede,a kako sam krenula necu :D, idem u sredu popodne opet i tako dok moj Viktor ne odluci da je doslo vreme da za upoznavanje :D Svakako cu se javiti,vas necu zaboraviti sigurno

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava, ne brini, izaćiće on :D samo mu je tamo kod tebe lepo i toplo i sve ima na tacni...pametan je mali :) hoće što duže da ostane u tom hotelu sa pet zvezdica :D

Nego mene opet hvata trema kao pred ispit. Ovaj mali rovari li rovari tamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aman zeno makni se iz ove teme , kad god pogledam poslednja poruka KIKIRIKI strah od porodjaja :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava, ne brini, izaćiće on :D samo mu je tamo kod tebe lepo i toplo i sve ima na tacni...pametan je mali :) hoće što duže da ostane u tom hotelu sa pet zvezdica :D

Nego mene opet hvata trema kao pred ispit. Ovaj mali rovari li rovari tamo :D

Draga moja se nameracila... Zadrzavam je unutra :unsure:

Mene bas hvata frka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam krenula,necu ja skoro :D Ispraticu ja jos neku od vas odavde dok ja odem da se porodim.Bila sam danas na ctg-u,sve je ok,ako se ne porodim do srede,a kako sam krenula necu :D, idem u sredu popodne opet i tako dok moj Viktor ne odluci da je doslo vreme da za upoznavanje :D Svakako cu se javiti,vas necu zaboraviti sigurno

BnoGp1.png

Svidja se malenom podstanaru,pa bi koji dan duze da ostane :) Samo hrabro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage trudnice ja sam se porodjaja plasila jako,i kad se setim sad gotovo celu trudnocu sam provela razmisljajuci kako me je strah,kako ce da boli,kako cu ja to itd!!!porodjaj mi je bio zakazan za 9h ujutru-naravno da celu noc nisam spavala i da me je uhvatila frka,cak sam ludak razmisljala o tome na koju foru da to malo odlozim :rolleyes:

panika opsta!!!!Ali kad sam tamo stigla i kad je sve pocelo strah je nestao!!!pprosto necete imati vremena da se plasite,sve se desava brzo i tek nekoliko sati posle toga se osvestis sta je bilo i kako je bilo!!!!ja sam na porodjaju toliko lepo prosla da sam se posle stalno pitala "pa od cega si se toliko plasila?" tako da vam savetujem da sto vise mozete ne razmi sljate preterano o tome(znam da je tesko) i da uzivate u trudnoci jer ja na kraju to nisam mogla od straha!!!!!Zelim vam lepe idane do porodjeja (i bez straha naravno) i lak i brz porodjaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ja da on uziva i da ga bas briga da izadje.Lepo je njemu,ali sto se mene tice sad me hvata vec frka :D Nisam se plasila,imala sam vise tremu nego strah ali sad me vec stislo :D Jos ja kreten u nedelju gledala Vreme je za bebe i tamo su pokazali kako se ona devojka poradjala,joj jadna kad je pocela da cvili,a ja kreten umesto da prebacim kanal ja dobro da nisam usla u TV... :D E posle toga sam se rasplakala i konstatovala da ja necu da se poradjam :D Ali kako god se okrene od toga ne mogu da pobegnem,ceka me svakog trenutka i od tolikog truda da ne razmisljam o tome pocela sam da sanjam da se poradjam :D Bas sam prsla u ovih par dana :D Jedva cekam da se sve ovo zavrsi pa da se on i ja napokon sretnemo oci u oci :D Samo imam osecaj da ce moja trudnoca da bude kao kod slonice 2 godine :D

wnW0p1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aman zeno makni se iz ove teme , kad god pogledam poslednja poruka KIKIRIKI strah od porodjaja :D :D :D :D

Hoću hoću, čim se porodim :D do tad kad već ne mogu da budem na seksu ozbiljno aktivna, ja ću da se tresem i paničim ovde :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću hoću, čim se porodim :D do tad kad već ne mogu da budem na seksu ozbiljno aktivna, ja ću da se tresem i paničim ovde :P

Е баш сте ме насмејале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću hoću, čim se porodim :D do tad kad već ne mogu da budem na seksu ozbiljno aktivna, ja ću da se tresem i paničim ovde :P

Nema Kiki, nas dve smo ovde najveci panicari, sto nam je blize, to vise svracamo :D

Moramo u tresnjik, a i moj je od danas zatvoren jer sam prohodna, porodjajno se otvaram i beba vise nije na sigurnom, zasticena od infekcija :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema Kiki, nas dve smo ovde najveci panicari, sto nam je blize, to vise svracamo :D

Moramo u tresnjik, a i moj je od danas zatvoren jer sam prohodna, porodjajno se otvaram i beba vise nije na sigurnom, zasticena od infekcija :(

Znači i ti si dolijala :) pa ništa, sad čekamo da ovi mali izađu pa ćemo onda u napad :D i da svraćamo na ovu temu samo da pogledamo ko se sad plaši :D...Tako sam ja posle završenog faksa još neko vreme imala onaj prijatni osećaj kad je ispitni rok, da ljudi uče...a ja ne moram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači i ti si dolijala :) pa ništa, sad čekamo da ovi mali izađu pa ćemo onda u napad :D i da svraćamo na ovu temu samo da pogledamo ko se sad plaši :D...Tako sam ja posle završenog faksa još neko vreme imala onaj prijatni osećaj kad je ispitni rok, da ljudi uče...a ja ne moram...

Hahahaahhahaaa, odlican osecaj :D

Pa moram otvorena sam dva prsta... Jos sedam i eto Milane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moram otvorena sam dva prsta... Jos sedam i eto Milane :D

Drz` se Bebo jos nekoliko dana pa da ugledas svoju bebicu bas na mladence...kako bi to bilo lepo zar ne?

Mislim na vas plasljivice i drzim vam fige :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drz` se Bebo jos nekoliko dana pa da ugledas svoju bebicu bas na mladence...kako bi to bilo lepo zar ne?

Mislim na vas plasljivice i drzim vam fige :lol::lol:

Hehehehe, hvala, bilo bi lepo, videcemo kako ce sve da se razvija :)

Sitno brojim i bas sam neki plasljivko, ali bice to bolje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaahhahaaa, odlican osecaj :D

Pa moram otvorena sam dva prsta... Jos sedam i eto Milane :D

Pretpostavljam da si jakoooo uzbuđena...Nadam se da si sa nekim razmijenila broj telefona, da budemo u toku ako krene... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.