Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Uzas

Moram da se nastavim na temu povodom pronadjenog oruzja, jer ovaj covek i ova njegova izjava me strasno ljute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas

Moram da se nastavim na temu povodom pronadjenog oruzja, jer ovaj covek i ova njegova izjava me strasno ljute.

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas

Moram da se nastavim na temu povodom pronadjenog oruzja, jer ovaj covek i ova njegova izjava me strasno ljute.

Kreten...svima smo trnu u oku, čuj etničko čišćenje, o čemu on priča...Pa prva Hrvatska ulazi u EU a urađeno je etničko čišćenje....Pustite nas da živimo, da dišemo...nismo mi to tražili, to se od nas tražilo...Glupani....Ko da nama vlada...tamo neki bošnjački zagovarači politike 90-tih... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kreten...svima smo trnu u oku, čuj etničko čišćenje, o čemu on priča...Pa prva Hrvatska ulazi u EU a urađeno je etničko čišćenje....Pustite nas da živimo, da dišemo...nismo mi to tražili, to se od nas tražilo...Glupani....Ko da nama vlada...tamo neki bošnjački zagovarači politike 90-tih... :angry:

Ne znam sta da ti kazem. Ovo sam cula na TV-u onako u prolazu, ali sam juce u novinama procitala.... :angry::( Jako tuzno da neko moze ovako nesto da kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta da ti kazem. Ovo sam cula na TV-u onako u prolazu, ali sam juce u novinama procitala.... :angry::( Jako tuzno da neko moze ovako nesto da kaze.

I još Srbin...čitam da je dobio tamo neku evropsku nagradu za književnost...prodate duše...šta radimo sami sebi...strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još Srbin...čitam da je dobio tamo neku evropsku nagradu za književnost...prodate duše...šta radimo sami sebi...strašno.

Ma to je ono sto je najgore, ko ce koga ako ne svoj svoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas

Moram da se nastavim na temu povodom pronadjenog oruzja, jer ovaj covek i ova njegova izjava me strasno ljute.

Nisam imala zivce do kraja da procitam!!! :angry: :angry: :angry:

Jadne ove nagrade, ko ih urucuje, i ko ih prima.... Jos ce nekad u buducnosti tjerati djecu da mu se dive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li videli da je Wikipedia danas ceo dan blokirana (svi clanci na engleskom)?

Pojavljuje se sledece obavestenje:

Imagine a World

Without Free Knowledge

For over a decade, we have spent millions of hours building the largest encyclopedia in human history. Right now, the U.S. Congress is considering legislation that could fatally damage the free and open Internet. For 24 hours, to raise awareness, we are blacking out Wikipedia. Learn more.

O ovome se vec pricalo na jednoj drugoj temi, ali sada se blizi realnosti <_<

Evo jos informacija: http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:SOP...tive/Learn_more

Tek sad primetih. :(

A kad sam danas videla ovo:

http://www.njuz.net/studentkinja-uspela-da...nja-vikipedije/

baš sam se smejala. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka mu čast

Kada bolje razmislim i u pravu je...

Da nasa Buhla vid ovo da zna da ljudi mogu i tu dovitljivost da upotrebe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nasa Buhla vid ovo da zna da ljudi mogu i tu dovitljivost da upotrebe :lol:

Vid'la! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rusomir :lol: (moram se nasmejati imenu) se oooodlično dosetio i svaka mu čast za ovaj posao! Što se tiče iznajmljivanja ovakvih krpica kao maramče,tašna,zbog 'svakodnevnih aktivnosti',za mene NE-NIKAKO....ali ako se neko nađe u situaciji da mu je hitno potrebna dobra i jako svečana kombinaciji a nema ništa takvo u svom ormaru onda što da ne...ali ovo 'da barem jedan dan ličite na svoju omiljenu zvezdu...joj...ne <_< '...dalje,jahte,avioni,helikopteri što da ne,ako to sebi neko može da priušti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.