Nokti-Nega,nadogradnja,lakovi...

odgovora

Objavljeno

Da Cicana, plaća se - u salonu skidanje 500 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana jesi li sigurna da se placa toliko,mislis li na gel lak?Gel ne moze da se skine sam valjda mora da se struze,turpija i sl.

Veverice,zasto da ne.I ja sam razmisljala da kupim sebi uv lampu za nokte,ali bojim se koliko da ne bih vadila prste odatle. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana jesi li sigurna da se placa toliko,mislis li na gel lak?Gel ne moze da se skine sam valjda mora da se struze,turpija i sl.

Veverice,zasto da ne.I ja sam razmisljala da kupim sebi uv lampu za nokte,ali bojim se koliko da ne bih vadila prste odatle. :D

Ovde gde sam radila nokte, sve jedno šta si gurala u lampu, skidanje je petsto. Lak ili gel isto košta. :D

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je u najboljim salonima uv gel lak 500 din.Naravno sredi nokte ako je potrebno.Ako se desi da nesto spadne besplatna popravka itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uv gel lak se skida tako sto se na vaticu natopi aceton stavi se na nokat,zavije se u malo alu folije i drzi 5 min.To se podlupu i samo otkines.Nokat ostaje cist.Meni je kozmeticarka to objasnila,ali obicno kazu da moras da dodjes da ti skinu verovatno da bi uzeli novac.Zeznuto je samo kome se nokti listaju,pa to hoce da se izlista sa noktom i otpadne.

Nasha kazu da ima i do gel laka koliko traje,ali opet ti kazes da tebi ne moze ni nadogradnja. ;)

Mna a kako kazes da si posle 2 god skinula gel,zar nije izrastao sa noktom?

Ovo je super sto deluje potpuno prirodno,znaci kao normalan lak,samo sto ima sjaja i duze traje

Mna ovde kod nas negde ima,negde ne,ali sad se bas dosta trazi.

2 godine sam konstantno imala gel na noktima,naravno išla sam na korekcije u proseku jednom mesečno i nedavno sam odlučila da malo "odmorim" i nisam išla da mi ga skinu nego sam čekala da mi izrastu nokti...e sada mi reci da li ti pričaš o nekoj baš novoj tehnici,jer vidim da ima to ojačavanje gelom (što ja nosim) i trajni lak,obe varijante se rade pod lampom i isto koštaju oko 1800 din (u mom salonu)....cicana vidim da ta "tvoja varijanta" ne ide pod lampu i tretman traje samo par minuta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna kao sto rekoh ovo je uv gel lak.Znaci prvo ide podloga pa se susi pod lampu,pa lak opet susenje i zavrsni sloj i susenje.Mozes sama da skines.

E sad otkrila sam i obican gel lak,koji ne mora pod uv lampu,koji cu isprobati dok skinem ovo.

Nego kakvi su ti nokti posle gela?

Sto se ovoga tice ne ostecuje nokte,traje najmanje dve nedelje.Voda mu ne moze nista jedino ako se izlista nokat spadne ili od nekog udara da se okrzne.

Inace kosta 500 din,izlivanje noktiju nadogradnja 800 i to da ti dam link kako devojka radi ima i cenovnik najbolja je u gradu.https://www.facebook.com/ana.selakovic.7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve te gelove kazu da ne ostecuju nokte ali, zapravo zavisi od nokta tj mislim da ne postoji dovoljno "kvalitetan" nokat pa da mu ne bude nista.Ja sam sve zivo radila sa noktima, sve moguce nadogradnje, izlivanja, ojacanja.. i uvek mi presedne jer su mi potrebni meseci da mi se nokat vrati koliko toliko u normalu..

Ja uvek radim ojacanje i trajni frenc za more jer mi je to mnogo lakse nego da svaki dan lakiram nokte..

Volela bih kada bi stvarno postojao neki gel koji se samo tako nanese i lako skine i ne osteti nokat..

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja lepo kazem da je to ovaj gel lak.Lakira se normalno kao lak,skida se acetonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle skidanja u salonu (a radila mi je samo ojačavanje mojih - frenč) trebalo mi je mesec dana da se nokat oporavi. To i nije oporavak nego prosto kad izraste ceo - onda si se rešio neravnina, istanjenosti i krzanja noktiju. Posle toga su mi se jedno vreme lomili, al beli luk je uradio svoje :)

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle skidanja u salonu (a radila mi je samo ojačavanje mojih - frenč) trebalo mi je mesec dana da se nokat oporavi. To i nije oporavak nego prosto kad izraste ceo - onda si se rešio neravnina, istanjenosti i krzanja noktiju. Posle toga su mi se jedno vreme lomili, al beli luk je uradio svoje :)

Sta i kako beli luk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna kao sto rekoh ovo je uv gel lak.Znaci prvo ide podloga pa se susi pod lampu,pa lak opet susenje i zavrsni sloj i susenje.Mozes sama da skines.

E sad otkrila sam i obican gel lak,koji ne mora pod uv lampu,koji cu isprobati dok skinem ovo.

Nego kakvi su ti nokti posle gela?

Sto se ovoga tice ne ostecuje nokte,traje najmanje dve nedelje.Voda mu ne moze nista jedino ako se izlista nokat spadne ili od nekog udara da se okrzne.

Inace kosta 500 din,izlivanje noktiju nadogradnja 800 i to da ti dam link kako devojka radi ima i cenovnik najbolja je u gradu.https://www.facebook...ana.selakovic.7

A taj uv gel lak što ne ide pod lapmu radiš sama ili u salonu?? Ček,ja sam te razumela da si to već odradila,rekla si da tretman traje par min?

A meni su nokti kao što Ivančica reče,dok ne izraste ceo novi nokat onako sa ostacima gela,sa neravninama,ali čim izraste ceo nokat sve je kao pre....

Pa ja lepo kazem da je to ovaj gel lak.Lakira se normalno kao lak,skida se acetonom.

Uh,meni to treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1373355601' post='697661]

Za sve te gelove kazu da ne ostecuju nokte ali, zapravo zavisi od nokta tj mislim da ne postoji dovoljno "kvalitetan" nokat pa da mu ne bude nista.Ja sam sve zivo radila sa noktima, sve moguce nadogradnje, izlivanja, ojacanja.. i uvek mi presedne jer su mi potrebni meseci da mi se nokat vrati koliko toliko u normalu..

Ja uvek radim ojacanje i trajni frenc za more jer mi je to mnogo lakse nego da svaki dan lakiram nokte..

Volela bih kada bi stvarno postojao neki gel koji se samo tako nanese i lako skine i ne osteti nokat..

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna ti si sou,nista ne razumes.

Uv gel lak ide pod lampu i ja sam ga stavila pre 4 dana.Kozmeticarka mi je pokazala kako da skinem sama aceonom.Trebalo bi da traje najmanje dve nedelje.Ne ostecuje nokte i izgleda potpuno prirodno kao i obican lak samo sto ima sjaja i traje mnogo duze.

E sad postoji i obican gel lak koji nije uv.Ima ga u liliju,kosta oko 900 din i naravno sama ga lakiras i ne treba uv lampa.E to cu tek da probam,kad skinem ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, daj sliku noktića! :P

Pitam se koliko bi u salonu u BG koštalo da ti urade samo gel lak koji ide na sušenje u lampu. Ako neko zna nek napiše :)

1700 dinara je ojačavanje (ako nećeš da menjaš salon i juriš popuste), što je papreno ako želiš nekoliko meseci da nosiš sjajne noktiće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ih moje dzinovske sake. :D Moji nokti nisu nista posebno.I inace su mi uvek ovakvi i ove boje.Ljubicasta,roze,narandzasta i sl. :DMozda nekome deluje fuj,ali ja volim i nekako mi stoji i naucili su me ljudi tako.Bitno mi je samo da su uredni i prirodni.Nadogradnje ne podnosim.Sad su mi malo kraci nego inace.

fotografija0624.jpg

soleil i Ivančica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super su ti nokti! I boja, i dužina - baš su lepi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije su mi bili vise cetvrtasti,sad sam ih malo izoblicila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna ti si sou,nista ne razumes.

Uv gel lak ide pod lampu i ja sam ga stavila pre 4 dana.Kozmeticarka mi je pokazala kako da skinem sama aceonom.Trebalo bi da traje najmanje dve nedelje.Ne ostecuje nokte i izgleda potpuno prirodno kao i obican lak samo sto ima sjaja i traje mnogo duze.

E sad postoji i obican gel lak koji nije uv.Ima ga u liliju,kosta oko 900 din i naravno sama ga lakiras i ne treba uv lampa.E to cu tek da probam,kad skinem ovo.

Ej,da da da,ma zbunilo me (osim što često sporo kapiram :unsure::lol: ) to što si, Čini mi se,na početku pomenula,da nokti ne idu pod lampu i da tretman traje samo par min(i ja se odma' u'vatila toga ^_^ ).....a tretman trajnog laka ,tamo gde ja radim nokte a i u 2 salona u komšiluku; košta skoro isto kao i ojačavanje,a traje u proseku duplo manje,dakle samo 2 nedelje,ojačavanje je 1900 dinn,a trajni lak 1700 din :huh: ,u ovom drugom salonu je 1600 :huh: .......i opet je pitanje kako rade :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekoh vec kod nas je trajni lak,tj ovaj uv gel lak koji traje dve nedelje 500 din.Mna stvarno preskupo.Mislim da kod nas u salonima ne postoji tretman za te pare. :D Eventualno neke masaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,da da da,ma zbunilo me (osim što često sporo kapiram :unsure::lol: ) to što si, Čini mi se,na početku pomenula,da nokti ne idu pod lampu i da tretman traje samo par min(i ja se odma' u'vatila toga ^_^ ).....a tretman trajnog laka ,tamo gde ja radim nokte a i u 2 salona u komšiluku; košta skoro isto kao i ojačavanje,a traje u proseku duplo manje,dakle samo 2 nedelje,ojačavanje je 1900 dinn,a trajni lak 1700 din :huh: ,u ovom drugom salonu je 1600 :huh: .......i opet je pitanje kako rade :unsure:

Derikože... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au,pa nisam znala da je tolika razlika.....ali evo i ovde u HN-u su visoke cene <_< ...e sada me zanima taj lak koji ima da se kupi,opet mislim da i za njega treba "znati radnju"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au,pa nisam znala da je tolika razlika.....ali evo i ovde u HN-u su visoke cene <_< ...e sada me zanima taj lak koji ima da se kupi,opet mislim da i za njega treba "znati radnju"....

E to ne znam probacu pa ti javljam.Ima da se kupi i lak fiksator.Bila bih zadovoljna i makar 5 dana da traje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to ne znam probacu pa ti javljam.Ima da se kupi i lak fiksator.Bila bih zadovoljna i makar 5 dana da traje.

E da!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde u bg-u mogu da kupim Shellac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.