Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ja da se pohvalim da sam dobila od svekrve parfem i ogrlicu :D A plate nema,a plate nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lijepo od nje,naravno bilo bi bolje i kad bi plata bila..Mozda ona misli da ti trebas da radis bez plate,ko zna,svasta je u njihovim glavama moguce..Kad si primila zadnju platu?

Nisam primila nijednu punu,uglavnom sve na sitno.Ali kada potrazim za nesto sto nema u dragstoru daje mi novac.Sve ostalo uzimam u dragstoru i zapisem.Od otvaranja do danas nismo podigli nijedan dinar sa racuna,sve ulazemo u robu jer je konkurencija velika.Tri dragstora u malom mestu.Hvala Bogu imamo sve sta nam je potrebno i ne mogu da se zalim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, svako ima pravo na svoj izbor, samo mislim da je to malo preterivanje ;)

I ja dijelim ovo mišljenje,i samo sam htjela biti iskrena.Željela sam da razmisli o tome koliko je to "strašno" da se deca igraju sa kučićima.Hajde da razumem da je nešto drugo u pitanju tipa da ih neko zaista ugrožava.Koliko god na lijep način da kažeš nekome da skloni svog ljubimca iz kuće kad tvoja deca dođu,nije lijepo.Jedino ako su ta djeca alergična na kučiće.To je samo moje mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma hajde sve mi snahe u necemu pretjerujemo i svaka ima neke svoje zelje i principe..Sve sto majka zeli dobro svome djetetu meni nije pretjerivanje..Neko dodje na forum da pita za savjet kako na fin i blag nacin da kaze s a da je ne uvrijedi a dobije ona kritike kako pretjeruje..Pretjerivale smo i mi ovdje vecina sa svojim pricama pa nas niko nije kritikovao nego pruzao podrsku...

U pravu si. Ako zena ne zeli zivotinje u blizini svoje djece drugi to treba da postuju. Ko zna kakvi su njeni razlozi..

Potpisujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,

Udasrilo lepo vreme tvoju sveku u glavu ;) Nek ne kupuje ti ništa, pa re nek ti da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si. Ako zena ne zeli zivotinje u blizini svoje djece drugi to treba da postuju. Ko zna kakvi su njeni razlozi...Mene je kao djete vjerovali ili ne ujela macka :blink: I dan danas imam strah i bjezim kao luda kad je vidim.

Moju koleginicu sa fakulteta je kljucnulo pile kada je bila mala i imala je zena uzasan strah od svih pernatih stvorenja.

Tako da podrzavam stav da svako za svoje dete zeli najbolje i neka tako dela!!!

Licno obozavam pse, ali ne dele svi moje misljenje.

Prema tome draga moja, izbori se za svoje misljenje. Jos bolje posto su s&s u pitanju neka to uradi tm.

Sanja, kada dobijes punu platu ima da nas castis, hihihii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na vasim misljenjima i savetu.

Nisam od onih koje ne vole zivotinje, naprotiv. Vec ne vidim sta detetu od godinu dana moze koristiti da se igra sa dva psa, koji vecinu "slobodnog vremena" napolju provode ispred svinjca, po barama i blatu. Ne radi se o sredjenim psima vec o cesto prljavim a nazalost, vecinom i smrde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na vasim misljenjima i savetu.

Nisam od onih koje ne vole zivotinje, naprotiv. Vec ne vidim sta detetu od godinu dana moze koristiti da se igra sa dva psa, koji vecinu "slobodnog vremena" napolju provode ispred svinjca, po barama i blatu. Ne radi se o sredjenim psima vec o cesto prljavim a nazalost, vecinom i smrde.

Samo napred sa mužem stavite s i s do znanja da nećete dete blizu prljavštine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na vasim misljenjima i savetu.

Nisam od onih koje ne vole zivotinje, naprotiv. Vec ne vidim sta detetu od godinu dana moze koristiti da se igra sa dva psa, koji vecinu "slobodnog vremena" napolju provode ispred svinjca, po barama i blatu. Ne radi se o sredjenim psima vec o cesto prljavim a nazalost, vecinom i smrde.

uh ovo već mijenja stvar.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na vasim misljenjima i savetu.

Nisam od onih koje ne vole zivotinje, naprotiv. Vec ne vidim sta detetu od godinu dana moze koristiti da se igra sa dva psa, koji vecinu "slobodnog vremena" napolju provode ispred svinjca, po barama i blatu. Ne radi se o sredjenim psima vec o cesto prljavim a nazalost, vecinom i smrde.

Trebalo je to da napises u prvom postu, jedino sto sam ja iz njega ukapirala je da teras inat s&s. Izvinjavam se sto sam donela pogresan zakljucak na osnovu jednog tvog posta, ako je u pitanju higijena i zdravlje tvog deteta u tom slucaju te podrzavam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo je to da napises u prvom postu, jedino sto sam ja iz njega ukapirala je da teras inat s&s. Izvinjavam se sto sam donela pogresan zakljucak na osnovu jednog tvog posta, ako je u pitanju higijena i zdravlje tvog deteta u tom slucaju te podrzavam ;)

Nema potrebe za izvinjavanjem, delimicno je moja krivica sto nisam bolje objasnila situaciju. U svakom slucaju, moj suprug im je rekao kada smo dobili dete, da izbace pse iz kuce, na sta oni nisu dali ni jedan komentar, niti nesto promenili.

Zato sam dosla na ideju da ja nesto kazem, samo ne znam kojim recima, jer pretpostavljam da sta god rekla- ispascu najgora od svih. <_<

Jer beba ne zna da se cuva psecih dlaka, ona uzme igracku sa poda i tako prljavu je stavlja u usta.

Mame, znate vec kako se ponasaju mala deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mojoj svekrvi kriva ako sam bolesna, ako mi mm kupi pantalone ili nesto..ubija me u pojam.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema potrebe za izvinjavanjem, delimicno je moja krivica sto nisam bolje objasnila situaciju. U svakom slucaju, moj suprug im je rekao kada smo dobili dete, da izbace pse iz kuce, na sta oni nisu dali ni jedan komentar, niti nesto promenili.

Zato sam dosla na ideju da ja nesto kazem, samo ne znam kojim recima, jer pretpostavljam da sta god rekla- ispascu najgora od svih. <_<

Jer beba ne zna da se cuva psecih dlaka, ona uzme igracku sa poda i tako prljavu je stavlja u usta.

Mame, znate vec kako se ponasaju mala deca.

A, ne, moram da se izvinjavam kad pogresim ;)

Pa mozda upravo ovako kako si nama objasnila sada, valjda je i njima prece unuce nego psi.

Samo pazi da ne preterujes u sklanjanju deteta od pasa, na to sam i mislila u prethodnim postovima, da ne bi stvorilo averziju i strah. Meni se desavalo da setam sveze okupanog i iscetkanog zlatnog retrivera i da prolaze pored nas mame koje sklanjaju decu od njega, bukvalno prelaze na drugu stranu ulice (to smatram preterivanjem). Nadam se da nisam dosadna, ali ja mnogo volim pse :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, ne, moram da se izvinjavam kad pogresim ;)

Pa mozda upravo ovako kako si nama objasnila sada, valjda je i njima prece unuce nego psi.

Samo pazi da ne preterujes u sklanjanju deteta od pasa, na to sam i mislila u prethodnim postovima, da ne bi stvorilo averziju i strah. Meni se desavalo da setam sveze okupanog i iscetkanog zlatnog retrivera i da prolaze pored nas mame koje sklanjaju decu od njega, bukvalno prelaze na drugu stranu ulice (to smatram preterivanjem). Nadam se da nisam dosadna, ali ja mnogo volim pse :rolleyes:

Slažem se, to nikako ne treba da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam za djecu,i ja se slazem da to ne treba ako ga sklanja npr da se boji dlaka ili sl,ali moram reci da je moju mamu ugrizao pas i da od tada zena,ne da prelazi ulicu da se skloni nego bjezi ljudima u bastu,gdje god stigne samo da se ne sretne sa njim,jer poslije ujeda je napao cijeli copor lutalica i ona ima nesto u sebi sto ih privlaci,samo na nju idu..Mozda sto ona i ima toliki strah,osjete to,ali nikada ne osudjujem ni one sto drze pse ali Boga mi ni one sto bjeze od njih,ne mora ih svako da voli,neko se stvarno boji..Kad sam bila manja bilo mi je to smijesno kod mame,a sada se sebe stidim zbog toga jer vidim koliko se zena boji i koliko je taj ujed ostavio traga na njoj..

Slažem se kad nekog ujede, ali ima ljudi koji se bezrazložno plaše pasa i onda taj strah prenose na decu, što je greška. Mm sestra se plaši pasa, beži kao djavo od krsta od njih, nikad je nije ujeo al' eto, ona se plaši, vrišti i beži od njih, plaši se porodičnog psa, šteneta bretonca, koji je u dvorištu. Taj strah je bespotrebno prenela na dete, to dete sada dobija fras kad vidi kuče, bez ikakvog razloga, video od majke da histeriše, pa ajde i on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mojoj svekrvi kriva ako sam bolesna, ako mi mm kupi pantalone ili nesto..ubija me u pojam.. :blink:

A je l' ti svekrva Italijanka? :rolleyes:

A, ne, moram da se izvinjavam kad pogresim ;)

Pa mozda upravo ovako kako si nama objasnila sada, valjda je i njima prece unuce nego psi.

Samo pazi da ne preterujes u sklanjanju deteta od pasa, na to sam i mislila u prethodnim postovima, da ne bi stvorilo averziju i strah. Meni se desavalo da setam sveze okupanog i iscetkanog zlatnog retrivera i da prolaze pored nas mame koje sklanjaju decu od njega, bukvalno prelaze na drugu stranu ulice (to smatram preterivanjem). Nadam se da nisam dosadna, ali ja mnogo volim pse :rolleyes:

Pa znas kako, ja sam odrasla sa zivotinjama, ali ipak se sklanjam kad na ulici vidim kera, sta ja znam kakav je, svog se ne bih plasila, ali tudjeg se plasim... I grozno mi je kad vidim da setaju pse bez povodca, jako mi je to nepristojno. Jednom sam se tako posvadjala s nekom zenskom zato sto je pustila kera da se seta slobodno po ulici, pa sam ja morala svoje dete da sklanjam, umesto da ona skloni njega, na sta je ona rekla da je Boze moj taj pas odrastao sa decom i da je dobar. Pa moze to sve biti, ali otkud ja to znam? Zasto da dozivljavam stresove i da se plasim, na kraju krajeva ko mi garantuje da je uopste istina to sto ona kaze? Ima raznih gazda, nesavesnih ljudi, koji bi i krvolocnog kera pustili bez problema medju decu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se kad nekog ujede, ali ima ljudi koji se bezrazložno plaše pasa i onda taj strah prenose na decu, što je greška. Mm sestra se plaši pasa, beži kao djavo od krsta od njih, nikad je nije ujeo al' eto, ona se plaši, vrišti i beži od njih, plaši se porodičnog psa, šteneta bretonca, koji je u dvorištu. Taj strah je bespotrebno prenela na dete, to dete sada dobija fras kad vidi kuče, bez ikakvog razloga, video od majke da histeriše, pa ajde i on.

Ovo potpisujem ;)

A je l' ti svekrva Italijanka? :rolleyes:

Pa znas kako, ja sam odrasla sa zivotinjama, ali ipak se sklanjam kad na ulici vidim kera, sta ja znam kakav je, svog se ne bih plasila, ali tudjeg se plasim... I grozno mi je kad vidim da setaju pse bez povodca, jako mi je to nepristojno. Jednom sam se tako posvadjala s nekom zenskom zato sto je pustila kera da se seta slobodno po ulici, pa sam ja morala svoje dete da sklanjam, umesto da ona skloni njega, na sta je ona rekla da je Boze moj taj pas odrastao sa decom i da je dobar. Pa moze to sve biti, ali otkud ja to znam? Zasto da dozivljavam stresove i da se plasim, na kraju krajeva ko mi garantuje da je uopste istina to sto ona kaze? Ima raznih gazda, nesavesnih ljudi, koji bi i krvolocnog kera pustili bez problema medju decu...

Da ti kazem nesto, kad vidis gazdu vidis i kakav je pas ;) I ja se sklanjam kad vidim istetoviranog tipa sa nekim teletom, ali ne kad vidim devojku sa retriverom, haskijem itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ti kazem nesto, kad vidis gazdu vidis i kakav je pas ;) I ja se sklanjam kad vidim istetoviranog tipa sa nekim teletom, ali ne kad vidim devojku sa retriverom, haskijem itd...

Potpis :D devojka može da šeta i pit bulla, kao ja, i da pas bude umiljat kao beba :rolleyes: kakv gazda takav pas i punto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpis :D devojka može da šeta i pit bulla, kao ja, i da pas bude umiljat kao beba :rolleyes: kakv gazda takav pas i punto :D

Moramo da prestanemo da se potpisujemo, reci ce kako se cekalice udruzile protiv mama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ,a meni je najsmjesnije sto smo na temi svekrva mi se raspisale o psima..Je li daleko od istine :blink: ,nekad bolje da me je ujeo pas nego sto svekrva non stop

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ,a meni je najsmjesnije sto smo na temi svekrva mi se raspisale o psima..Je li daleko od istine :blink: ,nekad bolje da me je ujeo pas nego sto svekrva non stop

Vala da znas. Mnogo je bolje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.