Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Joooj, Sanjice, baš se patiš! Žao mi je što prolaziš kroz sve to! Ja bih poludela!

Moji roditelji a i svekar i svekrva su mnogo, mnogo slični, tako da mi nije bio problem da se uklopim! Nije baš sve savršeno, ima tu i tamo različitih mišljenja, ali sve se da rešiti!

Bilo šta da mi zasmeta (a to je vrlo retko) mm je taj koji sredjuje situaciju.

Ona je ta koja sprema, čisti jer je meni jako teško da se savijam (i sve mi je teže) a i ne smem da podižem teško.

Evo, baš danas smo zajedničkim snagama sašile stolnjak i zavesu za kuhinju. Ja - puna ideja a ona ume da šije. Dobar smo tandem c018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Saaaaaaanja pa ona je bezobrazna na kvadrat u stvari ne kulturna i ne vaspitana.Da li takvo ponasanje i takav recnik prilici jednoj baki?????Meni su isto tvoji postovi na ovoj temi urnebesni ali na ovo sam ostala zatecena,strasno :o:o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima jos...Pre neki dan mi pokazuje tasnu sto joj je navodno kupila gazdarica,bukvalno mi je nabila na nos,ali briga me,ja ih imam dosta.A juce mi kaze da joj pokazem oblik mojih srebrnih mindjusa tj opet da mi nesto nabije na nos i da mi bude krivo.I sinoc mi svekar kaze da joj je opet gazdarica kupila srebrnu ogrlicu i narukvicu!Dokle ce vise da laze?Kakva je to gazdarica sto radnici kupuje takve stvari?Moze da joj bude prijateljica 100 puta ali je toliko ocigledno da muzu prica da joj gazdarica kupuje a ustvari kupuje sama sebi!Za to ima a sto su mom muzu juce dali 500 dinara da kupimo detetu sta treba to je nista.Sta da kupim detetu za 500 dinara?Meni stvarno nije krivo,imam nakit i tasne.Nije mi bitno da se kindjurim vec da imam pelene dete da presvucem i mleko da mu dam da jede!Zato cu nesto da prodam od zlata.A sto se prodaje imanja tice,to jos uvek nije obavljeno ali sam se licno pobrinula da ne vide ni evro od tih para!Predlozila sam babi da pare podeli unucima.E sada mozda ce traziti deverove ali napravice se ugovor da moze da ih podigne tek kada se ozeni.

Nadam se da ce shvatiti da treba da prestane sa mnom da se kaci,jer svako ko se sa mnom zakacio nije dobro prosao!A neki put ako mi prekipi prebicu je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena, jeste zvuci bezobrazno to sa zabranom, ali i ja sam nesto slicno uradila. Ja ne umem da se branim kada krene da me napada i prazni se na mene i naravno samo cutim (iako ne treba), pa sam je zato udarila tamo gde najvise boli. Vidja unuce kod nas i po dvoristu kad izadjemo, ali van ne moze, jer "ona je jos mala i vezana za mene i plakace kad shvati da nisam u njenoj blizini" (to mi je bio super izgovor kad je bila manja, ali ona sad ima dve godine i sad stvarno ne znam sta da izmislim). A inace, posto mi je dosadilo da mi non- stop dolazi, jednom sam se uinatila, i cim ona na vrata, ja pocnem da se spremam kao idemo do prodavnice, idemo da se prosetamo, ali ona ne shvata da je dosadna, a ja nemam bas toliko slobodnog vremena, pa da po sedam osam puta (nekad i vise) izlazim do prodavnice i da se setam. Pa me interesuje kako to uzvratis "udarac zabrane". Verovatno ne kazes "Ej iznervirala si me, ne mozes da vidjas unuce", sigurno imas neki smisljen kulturan plan, ALI KOOOOOJ???

vrlo jednostavno,kad dodje,kazes joj kako je super sto je dosla jer trebas do grada a ne bi da vodis i dete sa tobom nego joj ga uvalis,po mogucstvu gladno ili upisano,kako bi kenkalo,i ti odes i zadrzis se 2-3 sata i tako par dana uzastopno i videces kako ce sve redje dolaziti i sve krace sedeti,jer ce je smarati da je smiruje,hrani itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89, ako te muž podržava, zašto trpiš svekrvu...meni je to što ona radi zaista ružno i preterano...jasno mi je da ona tebe ne voli, ali ti si supruga njenog sina i majka njenog unučeta i ako ti odeš ona će ostati i bez sina i bez unučeta...nemam objašnjenja, jedino da je psihički bolesna i da joj možda treba pomoć...u početku je bilo smešno, ali sada mi uopšte nije. A ti ako ostaneš u tom okruženju, izgubićeš kvalitetan, zdrav, srećan i miran život...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka ti cast kako je trpis,ja ne bi mogla.. Zasluzujes orden ,onaj veliki !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene,ako sam vam nedostajala :lol: Ovo vise nije normalno!Bili smo na svadbu i posto smo ja,muz i dever smo otisli u restoran jer dok sam se spremila ja,pa muz i dete dok sam odvela kod majke.Vec je bilo 12 sati i onda smo ih cekali jos pola sata kad eto ide svekrva i kaze mi:"Mnogo ti je lepa haljina ista si Samanta Foksica!"I onda mi sapnu "fuksica".Toliko sam bila zatecena i iznervirana da nisam znala sta da radim!Gledam one ljude,mladenci stigli glupo da pravim skandal!A isto tako vec duze vreme mi kao u sali pokaze srednji prst!E a onda ja njoj pokazem dva :lol: I nikom nista,sve ok.A sada u subotu opet imamo svadbu,ljudi su zvali sve iz kuce ali moja majka radi popodne i ne moze da cuva Ognjena.A nikome drugom necu da ga ostavim na cuvanje jer nemam poverenja.I ja joj kazem da necu da idem i ona kaze ides ja cu da ga cuvam.Ja opet kazem da necu da idem ona opet isto!I onda ja pobesnim i kazem da ako sam rekla ne to je ne!Onda se ucutala.I rekao je moj muz da Ognjena ne nose u njihovu sobu jer ne menjaju posteljinu po mesec dana a stavljaju ga na krevet.Ne,opet ona tera svoje!A rekla je jednoj zeni da se plasi od mene da je ne bijem!I to sam cula licno da je rekla.

Koliko rece da ti je ostalo do selidbe? Bogami, nemam pojma kako izdrzavas, ne bi bilo lose da ti prekipi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam joj se bas izdrala.Dolazim ja s Ognjenom u dnevnu sobu i ona ga odmah uzima.Ok...I kaze ajde Ogi da vidimo jel su ustale komsije.Niti me je pitala da ga vodi,jos mi kaze dodji ti ako hoces.Ja joj kazem da treba da jede i odnesem ga u sobu da ga nahranim.Zavrsimo mi,i opet dolazimo u dnevnu sobu i ona ceka.Uzima ga i kaze idemo mi(bez mene).Ja kazem ne moze da ide bez mene i da je napolju mnogo vrucina,a samo sto je jeo bice mu muka.I ona pita a sto,a sto,a sto.I ja dreknem kad kazem ne to je ne bez ubedjivanja!Valjda sam mu ja majka!I odem u sobu.A juce je duvao bas hladniji vetar a ona ga iznela ispred kuce,da je vidi selo s unukom,I to bosog!A ja se udremala i cujem da kenjka i izadjem.Pitam sto ga je iznela bosog po tom vetru, ona nista!Uzmem dete i odnesem ga ali je vec poceo da kaslje!Samo mi to sad fali na ovoj vrucini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam joj se bas izdrala.Dolazim ja s Ognjenom u dnevnu sobu i ona ga odmah uzima.Ok...I kaze ajde Ogi da vidimo jel su ustale komsije.Niti me je pitala da ga vodi,jos mi kaze dodji ti ako hoces.Ja joj kazem da treba da jede i odnesem ga u sobu da ga nahranim.Zavrsimo mi,i opet dolazimo u dnevnu sobu i ona ceka.Uzima ga i kaze idemo mi(bez mene).Ja kazem ne moze da ide bez mene i da je napolju mnogo vrucina,a samo sto je jeo bice mu muka.I ona pita a sto,a sto,a sto.I ja dreknem kad kazem ne to je ne bez ubedjivanja!Valjda sam mu ja majka!I odem u sobu.A juce je duvao bas hladniji vetar a ona ga iznela ispred kuce,da je vidi selo s unukom,I to bosog!A ja se udremala i cujem da kenjka i izadjem.Pitam sto ga je iznela bosog po tom vetru, ona nista!Uzmem dete i odnesem ga ali je vec poceo da kaslje!Samo mi to sad fali na ovoj vrucini!

Njoj bi na kraju trebalo zabraniti pristup detetu,stvarno je preterala.Trebali bi ti i tvoj muz da ozbiljno popricate sa njom o njenom ponasanju i da joj stavite do znanja da ne moze ona sa Ogijem da radi kao da mu je majka.Ja to ne bi trpela...Ja na moju majku vicem ako mi nesto smeta kad radi sa mojim detetom a kamoli na nekog drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njoj bi na kraju trebalo zabraniti pristup detetu,stvarno je preterala.Trebali bi ti i tvoj muz da ozbiljno popricate sa njom o njenom ponasanju i da joj stavite do znanja da ne moze ona sa Ogijem da radi kao da mu je majka.Ja to ne bi trpela...Ja na moju majku vicem ako mi nesto smeta kad radi sa mojim detetom a kamoli na nekog drugog.

E tako onda trebaš reagovati kada tvom djetetu daju alkoholna pića!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njoj bi na kraju trebalo zabraniti pristup detetu,stvarno je preterala.Trebali bi ti i tvoj muz da ozbiljno popricate sa njom o njenom ponasanju i da joj stavite do znanja da ne moze ona sa Ogijem da radi kao da mu je majka.Ja to ne bi trpela...Ja na moju majku vicem ako mi nesto smeta kad radi sa mojim detetom a kamoli na nekog drugog.

E tako onda trebaš reagovati kada tvom djetetu daju alkoholna pića!!!!

Pa to bi bilo nemoguce ,s obzirom da smo svi ziveli zajedno u jednom malom stanu.Verujm mi ja sam na sve nacine pokusavala da sprecim to,i htela sam mnogo puta da pred mojom majkom to kazem doktorki ,ali ona bi se izvalcila svaki put i nebi posla sa mnom,a ona i doktorka se poznaju dugo,i znam da bi je izribala samo tako.Rekla sam i sestri u bolnici i ona je ispricala mm kakve mu to stete nanosi,ali nista.Jedno je sigurno ,kad se bude nesto slavilo uz alkohol,moj sin nece biti blizu njih.Tako da mogu da se opustim na duze vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njoj bi na kraju trebalo zabraniti pristup detetu,stvarno je preterala.Trebali bi ti i tvoj muz da ozbiljno popricate sa njom o njenom ponasanju i da joj stavite do znanja da ne moze ona sa Ogijem da radi kao da mu je majka.Ja to ne bi trpela...Ja na moju majku vicem ako mi nesto smeta kad radi sa mojim detetom a kamoli na nekog drugog.

Ne pricam s njom od juce,ignorisem je.Sigurno necu prva da joj se obratim a ako mi bude nesto rekla recicu joj da kada nauci da postuje moje misljenje i stavove i kada bude sebi utuvila u glavu da sam Ognjenu ja majka,moze da mi se obrati.Resila sam da ovog puta sve isteram na cistac,da zabranim dete da vidja nije ljudski jer moji baba i deda nisu videli moju sestru od ujaka 10,a brata 5 godina!Nije do njih ali znam koliko pate zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pricam s njom od juce,ignorisem je.Sigurno necu prva da joj se obratim a ako mi bude nesto rekla recicu joj da kada nauci da postuje moje misljenje i stavove i kada bude sebi utuvila u glavu da sam Ognjenu ja majka,moze da mi se obrati.Resila sam da ovog puta sve isteram na cistac,da zabranim dete da vidja nije ljudski jer moji baba i deda nisu videli moju sestru od ujaka 10,a brata 5 godina!Nije do njih ali znam koliko pate zbog toga.

tako je,treba jasno postaviti granice i pravila.pa ako ne shvataju ni to -fizicko udaljavanje.... e,boze...citam i citam i cudim se,zivi li u ovoj zemlji neko NORAMLNO! da iam svoj zivot i da ga ne zaskacu kojekakvi sa svojim kompleksima ???izgleda da ne... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo je bitno da se što pre postave granoce braka i granice uže porodice. Ako se to ne uradi na vreme, posle bude sve komplikovanije. Naravno, mnogo je lakše (mada nije pravilo) onim parovima koji žive sami... Imam komšiku koja je svojoj snaji stvarno desna ruka oko čuvanja dece (žive zajedno), ali mi se stvarno povraće kad počne da ogovara snaju ili kad počne da priča kako nju njeni unucu vole najviše na svetu. Bljak! Stvarno je pobrkala lončiće. Zna se ko je mama i ko je odgovoran za vaspitavanje deteta, postavljanje pravila i izgrađivanje navika. TAČKA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jeste tacka kod normalnih ljudi,a kod iscesenih umova nema ni tacke ni zareza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sličnost sa političkim parolama je slučajna.

OD NAS ZAVISI. Ja postavljam granice svoga braka i porodice. Ako nekome ne odgovara, neka se žali.

Mada razumem koliko je teško živeti pod istim krovom sa nekim ko se trudi da te ispoštuje a sa druge strana, za uzvrat, očekuje duplo i još malo preko više. Pa tebi bude neprijatno da ispadneš baba roga - vidiš koliko se žena trudi oko nekih stvari. Znam kako mi je lako da se istresem na mamu kad mi nešto što ona radi ili govori nije po volji. A svekrvi se svaka od nas usteže da iskreno kaže šta nam smeta.

Moja svekrva je divna: udaljena 240 km od mene. :) Volimo se i poštujemo. Tako je i moja mama prošla: voljena snaja koja živi daleko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam za to,svako na svoju stranu!tad se svi najvise volimo :)

e,sad,bilo bi lako da nam je svima standard bolji,pa da to sebi mozemo da priustimo,ali zaista verujem da gde ima volje ima i nacina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Povlacim sve sto sam rekla da su ljudi dobri i losi.. Mozda, ali ne i ovo dvoje- svekar i svekrva.. :angry: :angry: :angry:

Evo price..

Svekar:

Jutros oko 8 ja lepo spremim dete i sebe za setanjac, divno jutro, ma milina, da se ne setamo po jakom suncu.. Stavila sam ga u kolica pa tek mu onda namazala kremicu posto to ne voli.. Odjednom eto ga svekar nocna mora u dvoristu.. Ja da iskoristim sto je on tu da vratim kremicu kod nas u sobu i da operem ruke, kad izlazim u dvoriste, otvorena kapija, nema deteta ni svekra!!!! ja t1944.gif Covek lepo dobio dete na gotovo i otisao sa njim u setnju!!! Lonac u glavi mi je prekipeo!!! Sta sam ja tu? Ko mene sta pita?? Ne mogu da vam opisem sta sam osetila u tom trenutku, pardon u tim trenucima dok se nisu vratili.. Rekoh sebi :" Doci ces ti, pa ce biti m1330.gif

Da se razumemo, ja sam vrlo fina i kulturna prema njima, ali kad je dosao, eeeee, video je sta je luda snajka! Rekoh: "Sta je ovo, sta sam ja ovom detetu, ko mene sta sisa, da ne kazem nesto drugo???" Kad coveku padne mrak na oci, kao sto se meni desilo, bas me briga da li sam ispala nekulturna i nevaspitana.. Stigo je samo da kaze Aaaa, dok sam ja zgrabila dete iz kolica i unela ga u kucu.

Evo sad ceka da mu se zenica probudi, a to ce biti negde oko 12, kad joj se pripusi, pa da me izogovaraju..

Svekrva:

Ovo se desilo pre neko vece. Sedimo mm i ja u dvoristu, oko 23h je bilo, noc pod zvezdama, uzivamo.. Kad eto, dolazi gospodja.. Pali cigaru i seda pored nas!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!! Sta ces mi ti?? Nego dobro.. Razvezao se razgovor, ja spustila loptu, i nekako dodjemo do toga kako mm i ja planiramo da sisamo dete.. Kad smo rekli kod koga cemo, ona je poludela i rekla da sisamo Tonija kod bilo koga samo ne kod te zene! Onda je posla u kucu posto se iznervirala, pa se ponovo vratila i tako 3 puta.. Ponovo je sela i rekla da moze ona da ga sisa.. Ja u neverici, kao da su mi rekli da smo pod opsadom Marsovaca! Najbolje je masinicom i trimerom! Kad sam to cula, na licu nisam imala nista osim ociju :blink: :blink: :blink: E onda sam joj se okrenula i rekla da prestane da mi se mesa u brak i roditeljstvo jer se ja njoj ne mesam.. Krv mi je uzavrela, doslo mi je da je uhvatim za kosu.. m1143.gif E onda je otisla ko pokisla kokoska..

Juce mi je rekla da je najbolje da oribam parket u nasoj sobi gde dete puzi i stavlja ruke u usta dzogerom iz kupatila kojim se riba kupatilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Necu vise nista da kazem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tony, i moja svekrva je notorni pušač. Ona ne vadi cigaretu iz usta nikad: širi veš sa obe ruke i cigara u zubi, prži meso i cigara u ustima, ne znam koliko popuši dnevno, to je katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tony, i moja svekrva je notorni pušač. Ona ne vadi cigaretu iz usta nikad: širi veš sa obe ruke i cigara u zubi, prži meso i cigara u ustima, ne znam koliko popuši dnevno, to je katastrofa.

EEEE, Kristal, sestro po svekrvi.. Moja drzi boks cigara pored kreveta, cigaru u ustima i prica kako nema para.. Mislim da ne pere zube, a i da pere, slaba joj vajda, poljubi bebu u rucicu!!!! Suze mi idu na oci!!! Jos neki dan pa idem kod majke u NS.. Mislim da ovde vise necu da se vracam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je totalni antipušač, što je logično s obzirom u kojim uslovima je rastao, i on ludi kada odnesemo bebu kod svekrve, a ona jadna se toliko usmrdi na nikotin da odmah moramo da je kupamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas je preslikana situacija!! I ja i mm smo antipusaci, a ona kad uzme bebu usmrdi ga na cigare.. Ali, nece jos dugo.. t1933.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Povlacim sve sto sam rekla da su ljudi dobri i losi.. Mozda, ali ne i ovo dvoje- svekar i svekrva.. :angry: :angry: :angry:

Evo price..

Svekar:

Jutros oko 8 ja lepo spremim dete i sebe za setanjac, divno jutro, ma milina, da se ne setamo po jakom suncu.. Stavila sam ga u kolica pa tek mu onda namazala kremicu posto to ne voli.. Odjednom eto ga svekar nocna mora u dvoristu.. Ja da iskoristim sto je on tu da vratim kremicu kod nas u sobu i da operem ruke, kad izlazim u dvoriste, otvorena kapija, nema deteta ni svekra!!!! ja t1944.gif Covek lepo dobio dete na gotovo i otisao sa njim u setnju!!! Lonac u glavi mi je prekipeo!!! Sta sam ja tu? Ko mene sta pita?? Ne mogu da vam opisem sta sam osetila u tom trenutku, pardon u tim trenucima dok se nisu vratili.. Rekoh sebi :" Doci ces ti, pa ce biti m1330.gif

Da se razumemo, ja sam vrlo fina i kulturna prema njima, ali kad je dosao, eeeee, video je sta je luda snajka! Rekoh: "Sta je ovo, sta sam ja ovom detetu, ko mene sta sisa, da ne kazem nesto drugo???" Kad coveku padne mrak na oci, kao sto se meni desilo, bas me briga da li sam ispala nekulturna i nevaspitana.. Stigo je samo da kaze Aaaa, dok sam ja zgrabila dete iz kolica i unela ga u kucu.

Evo sad ceka da mu se zenica probudi, a to ce biti negde oko 12, kad joj se pripusi, pa da me izogovaraju..

Svekrva:

Ovo se desilo pre neko vece. Sedimo mm i ja u dvoristu, oko 23h je bilo, noc pod zvezdama, uzivamo.. Kad eto, dolazi gospodja.. Pali cigaru i seda pored nas!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!! Sta ces mi ti?? Nego dobro.. Razvezao se razgovor, ja spustila loptu, i nekako dodjemo do toga kako mm i ja planiramo da sisamo dete.. Kad smo rekli kod koga cemo, ona je poludela i rekla da sisamo Tonija kod bilo koga samo ne kod te zene! Onda je posla u kucu posto se iznervirala, pa se ponovo vratila i tako 3 puta.. Ponovo je sela i rekla da moze ona da ga sisa.. Ja u neverici, kao da su mi rekli da smo pod opsadom Marsovaca! Najbolje je masinicom i trimerom! Kad sam to cula, na licu nisam imala nista osim ociju :blink: :blink: :blink: E onda sam joj se okrenula i rekla da prestane da mi se mesa u brak i roditeljstvo jer se ja njoj ne mesam.. Krv mi je uzavrela, doslo mi je da je uhvatim za kosu.. m1143.gif E onda je otisla ko pokisla kokoska..

Juce mi je rekla da je najbolje da oribam parket u nasoj sobi gde dete puzi i stavlja ruke u usta dzogerom iz kupatila kojim se riba kupatilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Necu vise nista da kazem..

Jel nisu nase svekrve mozda neke sestre? :lol: Rekoh ja,postacemo ja i ti glavne u ovoj temi! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEE, Kristal, sestro po svekrvi.. Moja drzi boks cigara pored kreveta, cigaru u ustima i prica kako nema para.. Mislim da ne pere zube, a i da pere, slaba joj vajda, poljubi bebu u rucicu!!!! Suze mi idu na oci!!! Jos neki dan pa idem kod majke u NS.. Mislim da ovde vise necu da se vracam..

Au, ne znam sta bih rekla na to. Tony izdrzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jeste tacka kod normalnih ljudi,a kod iscesenih umova nema ni tacke ni zareza

Moja svekrva spada u ovo drugo,receno joj je vise puta i na lep nacin i svadjom,ali ne vredi.Ona i dalje tera po svom.Juce sam pricala sa njenom rodjenom snajom i ona mi je rekla da se ponasa prema meni isto kao njena majka prema njoj.Kaze da njena svekrva nije zasluzila dobar dan da joj kaze.Prvo zbog toga sto nije dozvolila da dodje rodjenom detetu na krstenje,kao ne valja.A kada je trebalo drugo da se krsti tada joj je rekla da ce sami da sastave spisak gostiju,sto je nju pogodilo jer vise nije glavna.Onda je potrazila da pogleda spisak i pitala zbog cega tu nema neke njene tetke!Ujni je tada prekipelo,svasta joj je rekla,da je ova zavrsila u bolnici(baba je srcani bolesnik).Tako da je za vreme krstenja bila u bolnici.

Najvise me nervira to sto prica da me ona gleda kao cerku.Ja njoj cerka nisam i to joj ne daje za pravo da mi naredjuje i odredjuje gde cu ja da idem.Imam i majku i oca,hvala Bogu,pa cak ni oni ne mogu da mi naredjuju.Ne pricam s njom vec nekoliko dana,juce je usla u nasu sobu i uzela mi dete is ruku.Pitala sam muza na sta ovo lici.Rekao je da joj sama kazem jer ne vredi da joj on vise prica,ne zna sta ni on da radi s nojm.Sada cu stvarno da budem bezobrazna,prosli put sam spustila loptu.Sada ce upoznati moju tamnu stranu koju nisam imala dok ona nije pocela da me nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.