Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ja moju sveki još nisam ni upoznla, niti imam želju <_<

Kako nisi :unsure:

Mozda je dobra sveki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,duga priča... Ako želiš, mogu detaljno da napišem, ali evo ukratko-mm godinama nije u kontaktu sa njom tako da nisam imala prilike nigde ni da je sretnem, a kamoli upoznam, a kao što rekoh-nemam ni volje ni želje za tim!

A na osnovu svega toga što znam o njoj-nije uopšte dobra osoba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,duga priča... Ako želiš, mogu detaljno da napišem, ali evo ukratko-mm godinama nije u kontaktu sa njom tako da nisam imala prilike nigde ni da je sretnem, a kamoli upoznam, a kao što rekoh-nemam ni volje ni želje za tim!

A na osnovu svega toga što znam o njoj-nije uopšte dobra osoba...

Mislim da je onda i bolje sto je ne poznajes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas raznih, tolerancija jekljuc svega. Strasno mi je kad neko nekog maltrewtira ali mi se ne dopada ni to sto su mlade mislim sveze snajke suvise negativne prema svekrvama,kao da ih gledaju kao pretnju.Meni je to ruzno,a malopre sam se zgrozila kad sam cula kako jedna zena negoduje jer muz mora da ide da pomaze majci oko bolesnog oca, u fazonu "sto ga ona sama ne neguje" :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene drage, molim vas da mi otkrijete tajnu, kako da precutim mojoj svekrvi kada me iznervira??? Ja i do milion u sebi da brojim....ne mogu.....puknem na kraju uvek!!!! Mada evo tek drugi put da smo se "zakacile" veceras......

Ja sam po prirodi svadjalica....ne mogu da trpim kada me neko nervira i da se pravim da sam cool, odmah kazem sta mislim i aj zdravo.... I sa mamom mojoj rodjenom se tako nekada posvadjam, ali se cujemo nakon 5 minuta i sve bude ok....naravno....pa to je moja mamica!!! Ali sa sveki......hmmmmmm.......joooooooj!

Ustvari bas kao sto je neka od vas gore napisala........bas mi se to dopalo i tu sam se pronasla, nervira me njena pojava!!! I to odkada se bebica moja rodila, pre toga mi je ona bila super bas!

Zao mi je samo zbog mm, zato hocu sa njom da budem u dobrim odnosima....sto za sada i jesmo, ali ako ja jednom puknem skroz, i posvadjamo se.......to bi mi bilo bas krivo......a ne znam kako da uspem da je iskuliram!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to nisam znala ni ja i onda sam skontala da nju vise nervira kad je kuliram ;) I sad se suzdrzim a ona puca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to nisam znala ni ja i onda sam skontala da nju vise nervira kad je kuliram ;) I sad se suzdrzim a ona puca :D

Joj, to je divno!!! Hihihihihihi!!!

Ali ja jos nisam bila u situaciji da tako iskuliram nesto.....

Prvi put smo se zakacile sada na moru.....otisli mm i ja da plivamo na kratko zajedno, i samo sto smo usli u vodu, evo ti nje mase sa balkona da se brzo vratimo posto beba place :blink::blink::blink: Moja mama tako nesto nikada nebi uradila!!!! Ja sam odleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepila bila! A njena je ideja bila da idemo da se kupamo.....idite, idite, samo opusteno, ja sam sa njom :blink: !!! A veceras.....jooooj.....ma mozda i nece zvucati da je fuj, ali bas je bilo, uglavnom mm je bolestan sada, ima mononukleozu, i po cele dane odmara, spava, ja malo oko njega, malo oko bebe.....i sve je to ok, slazem se ja da treba da odmara, ali moze brate mili da hoda malo, da se istusira, presvuce, malo bude aktivan, pridrzi bebu dok se ja kupam itd..... I bili kod nas oni veceras, i kada je doslo vreme kupanja kaze mm odoh ja da spremim kadicu, a ona skocila neeeeeeeeeeeeeeee, nemoj ti, mi cemo......ja na to kazem pa nece mu nista biti, nije to neki napor, i navedem primer moje kume ciji je muz isto imao mononukleozu kada im je cerkica bilamala, i kazem kako je on tada nosao bebu od 10 kila pa mu nista nije bilo......jooooj, kako je ona odlepila bila........ma ne interesuje mene kako su drugi, to je moooooojeeeee deteeeeee i on nece nista da radi, samo da odmara, bla bla bla bla bla. Sta reci?!?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je B.mama upravu..Koliko god mozes potrudi se da na jedno uho udje na drugo izadje kad ona prica jer namjerno i zeli isprovocirati..Pravi se da je nisi cula i nek prica u prazno,valjda joj nekad dosadi..

Da, ali ne znam kakooooo?????

Evo malopre, bili oni kod nas, i kao cuvaju bebu.....mozes misliti.......a beba spavala sat ipo vremena i upravo se probudila.....i cujes sveki......jao, nesto mi ona trlja oko, ja kazem ma dobro, mozda je pospana, nek trlja, cujes je posle minut, evo opet trlja oko......i tako brate mili jedno deset puta, opet trlja oko, jao evo opet, bebo zasto trljas oko, evo opet trlja oko...... Meni doslo da je bacim kroz prozor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona sve radi da bi se ti osecala lose, isti je slucaj i kod mene, al kad sam to shvatila, ja je cutanjem nateram da se ona oseca lose ;) mozda grozno zvuci al jedino tako ja mogu sa njom da funkcionisem, jel sto se ja vise branim ona vise napada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sama pomisao na ove recenice mi je vec digla pritisak..Pa da namjerno ponavlja da se ti nadovezes i da pocne prepirka,uf sto ne volim takve zene opcenito,bila ne bila svekrva..Et kako ja radim--moja vadi mast na svakom koraku,da ne pisem primjere jer vec jesam ali ja se okrenem bebi tad kad ona krene da prica to na sta bi ja trebala da eksplodiram ili i prije kad nije bilo bebe izadjem u kuhinju kao po nesto,ili daljinski u ruke,mijenjam kanale itd..Znaci ne obracaj paznju,ja tada crknem od muke,crvenim,bude mi unutra u meni lose ali ona me nece izazvati..Jer draga ova moja i kad sutim i kad nista ne kazem mm kaze kako sam je napala..Pa budi sad normalan..Zato se vise sama s njom ne sastajem,sad kad bi mi dosla sama na vrata da udje,rekla bi --dodji kad ti je sin tu..

Hahahahahha, joj zamisli to!!!! Ova moja bi pala u nesvest da joj to kazem...

Joj a nerviram se zato sto je vec zamisljam kako se cula sa svim rodjacima i kako je ispricala kako sam ja jedna rospija koja joj maltretira sina...... A zao mi je da takvo misljenje imaju o meni.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahha, joj zamisli to!!!! Ova moja bi pala u nesvest da joj to kazem...

Joj a nerviram se zato sto je vec zamisljam kako se cula sa svim rodjacima i kako je ispricala kako sam ja jedna rospija koja joj maltretira sina...... A zao mi je da takvo misljenje imaju o meni.......

Pa kazem ti ja to ona i hoce zato stalno cacka :angry: ali budes pametnija od nje, ona nesto kaze a ti cutis i smeskas se a u njoj kipi :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nee morala bi joj to reci jer stvarno zena voli da laze i izmislja nesto sto nije bilo,bolje da kazem vec da me glava poslije boli..Nemam svjedoka koji bi rekli da nisam nista ruzno rekla..

A ovo za rodjake,ma boli te uho sta oni misle,nemoj da se sikiras,ti znas da si dobra i ko god te upoznao nece valjda tebi suditi na osnovu njenih rijeci..I moja je tako svima rekla kakva sam losa,ali sta cu da ispravljam krivu drinu ne bih nikad uspjela..

Pa to su njihovi rodjaci, naravno da ce njoj sve da veruju...... Ali da, upravu si, ja tu nista ne mogu. Ali samo mi je krivo zbog toga, zato sto se ja stvarno trudim da budem fina sa svima njima.....ipak su to rodjaci od mm i mog deteta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toga sam se i ja plasila-sta ce ona sve da naprica rodbini kad smo se, da prostite, ras*ickale, a onda sam shvatila da nema potrebe da se cimam-oni ionako vec godinama ne pricaju sa njom :lol: Prosle godine su imali kao neko veliko pomirenje, ali mislim svi znaju kakva je, sad se jos i nadam da ce im reci kako sam ja losa, to bi mi bio najlepsi kompliment od takve osobe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim, ovdje budala na svakoj strani. :P:lol: Ja sam se sa svojom neku vece zakacila oko njene cijenjene cerkice. Tako ti ona meni podje, povremeno, da prica i da me savjetuje i desi se i to vece, po ko zna koji put, ali to je bilo prvo vece da se ja skidam sa cigara.. Eto zasto mi nismo ocistili odzak i kaljevu pec dok je bilo toplog vremena, nego smo cekali oktobar i to sve naokolo, na finjaka. A ja na finjaka kazem da smo cekali da se njena cera smiluje da nazove covjeka koji to radi. Podje ona nju da pravda, auuuu pogresan korak... Kad sam ja krenula da nabrajam, ko narikaca (Boze oprosti), ali redom, ovo je rekla, pa nije, ono pa nije, za ovo smo je cekali ovoliko, a za ono onoliko, brojeve nam nije davala zato sto ce ona, ja ne znam da ocistim pec, ali znam da ukucam 6 brojeva i da nazovem. Pa nije imala vremena, uh jos jedan pogresan korak, i tu sam joj rekla kako mm uvijek ima vremena kad treba da ide da rinta k'o konj kod nje, a ona nema vremena ni za sta. Onda neka ne obecava ili neka nabavi raketno gorivo i nabije onde dje sunce nikad ne zalazi, pa da sve stigne. Sveki me gledala :blink: :blink: :blink: . A ja :) :) :) . Koji divan osjecaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dala platu u petak :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dala platu u petak :angry::angry::angry:

:blink::angry: Ja mislim da je u stvari tvoja sveki ona sanjica... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dala platu u petak :angry::angry::angry:

Uzmi sama, ako se pobuni, moci ces da je napicis sto ti nije dala na vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink::angry: Ja mislim da je u stvari tvoja sveki ona sanjica... :rolleyes:

Moja sveki ne ume komp ni da upali :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzmi sama, ako se pobuni, moci ces da je napicis sto ti nije dala na vreme :D

Uzela bih ali ne mogu.Treba nam novca na racunu zbog robe koju je narucila previse, i previsokog racuna jedne od najvecih firmi ciji je distributer toliko bezobrazan da nemam reci.A trazi avansnu uplatu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dala platu u petak :angry::angry::angry:

Opet ti na ovoj temi :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Sanja...scenario kao kod nas...Toga sam se i bojala...Nikada neću zaboraviti kada je u radnju stigao kamiončić, i počeo čovjek da istovara...mm i ja se samo gledamo nije nam jasno...kada je on otišao mi otvorimo kutije, kada ono najlon čarape...žena naručila 1000 kom...u prodavnicu koja je orjentisana poljoprivrednim proizvodima...zbog tih stvari je i propala <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.