Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ja sam sa mojim na distanci ne diram te ne diraj me al se zato sveki u sve mesa.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi verovatno već i jeste hi hi :lol::lol::lol:

Sanjaaaaa nešto te nije bilo ni na temi sveki ni ovako te nisam nešto viđala...Šta bi? Da li ti se sveki smirila kad te nema? Ili si se smorila više da pišeš dogodovštine? :)

Ma sad je ok ona,cuva Ognjena kad sam na poslu i tako...Ne pravi problem oko toga ali svekar da...Kad se nasljoka samo trazi nekog da se svadja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sad je ok ona,cuva Ognjena kad sam na poslu i tako...Ne pravi problem oko toga ali svekar da...Kad se nasljoka samo trazi nekog da se svadja.

Znači čim ste se zaposlili, sveki je iskulirala :) Pa super, još ste sad i odvojeni...baš mi je drago zbog tebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači čim ste se zaposlili, sveki je iskulirala :) Pa super, još ste sad i odvojeni...baš mi je drago zbog tebe :rolleyes:

Cudna mi je ta njena nagla promena na bolje.Mozda se setila da njeni svekar i svekrva nisu hteli da cuvaju njenu decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj svekar je dusa od coveka,dobar ,pravedan i vredan...Uvek spreman da pomogne...Ni svekrva nije losa, osim sto mnogo prica, nemam vecih zamerki...

Kad mi nesto ne odgovara, sklonim se i precutim. U svakom slucaju vise se svadjaju sa sinom nego sa mnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cudna mi je ta njena nagla promena na bolje.Mozda se setila da njeni svekar i svekrva nisu hteli da cuvaju njenu decu.

Ili kad vi niste tu oni su se malo opustili pošto vas nema po 8-9 sati pa su se malo počeli baviti sobom a ne vama, pa malo i unukom...i ljubav cveta :)

Eeee možda da živite od starta odvojeno, i da se viđate jednom nedeljno ili mesečno ti bi je ovde hvalila kako je divna žena :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izludice me!!! Ja sad hranim Tasu, i ona nesto pocela da nervozi, a moja svekra da ispadne dobra da joj sladak sok na bljutavi krompir i mrkvu! I naravno ova vise ni da prismrdi hrani, kad je okusila slatko! I koliko god ja govorim da joj se daje voda u takvim situacijama ona joj gura sok! Izludi me vise sa tim sokom! :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje zar ne mislite da je ova tema ista kao prva??? Da ste je u stvari duplirale ili mozda gresim?Bez svadje molim,samo pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje zar ne mislite da je ova tema ista kao prva??? Da ste je u stvari duplirale ili mozda gresim?Bez svadje molim,samo pitam

Nismo Baco,sad su svekri na udaru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xa xa xa xa xa... divno se slazemo... ne mozemo jedna bez druge... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta zena je divna prema meni, sva je puna razumjevanja i covjek bi rekao da je naivna i dobra osoba ... Nije ona ni malo naivna i u srcu znam da je ne interesujem ni 5% ... interesuje je samo njen sin i da njemu bude dobro a sto se mene tice tacno vidim da glumi da joj je stalo. Nije da me ne voli nego joj je svejedno ... i tako se mi "dobro" slazemo mada meni to ide na zivce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta zena je divna prema meni, sva je puna razumjevanja i covjek bi rekao da je naivna i dobra osoba ... Nije ona ni malo naivna i u srcu znam da je ne interesujem ni 5% ... interesuje je samo njen sin i da njemu bude dobro a sto se mene tice tacno vidim da glumi da joj je stalo. Nije da me ne voli nego joj je svejedno ... i tako se mi "dobro" slazemo mada meni to ide na zivce

Rekla bih da je i kod mene ista situacija...ali provaljenje su :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT ste :lol: tema je za svekre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok moja sveki je zvanično luda. Meni nije smela da kaže, nego je rekla mm da bi valjda bilo dobro se porodim pre 31. marta biće razlika u porezu za ovu godinu zbog uvećanog broja članova domaćinstva. :blink: E sad nisam je skapirala da li ja treba ili ne treba da se porodim do tad ili ona hoće da malog prijavimo na njihovu adresu zbog poreza, ali iskreno rečeno neću ni da znam!!! Mislim da ću otići kod lekara i zamoliti ih da mi izazovu porođaj zbog poreza :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: ,ona je stvarno pish

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT ste :lol: tema je za svekre...

ahahahahhahahahaha

:D bolje da sutim, hocu ja da tracam svekrvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahahhahahahaha

:D bolje da sutim, hocu ja da tracam svekrvu

Idi na temu za svekrvu.

Ali s obzirom na to da ima tema i o svekru i o svekrvi a i o deverima i zaovama mogli bi objediniti pod rodbina mog muža noćna mora ili ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok moja sveki je zvanično luda. Meni nije smela da kaže, nego je rekla mm da bi valjda bilo dobro se porodim pre 31. marta biće razlika u porezu za ovu godinu zbog uvećanog broja članova domaćinstva. :blink: E sad nisam je skapirala da li ja treba ili ne treba da se porodim do tad ili ona hoće da malog prijavimo na njihovu adresu zbog poreza, ali iskreno rečeno neću ni da znam!!! Mislim da ću otići kod lekara i zamoliti ih da mi izazovu porođaj zbog poreza :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol:

Kako je nenormalna. I moja je imala slicnu izjavu ali ne zbog poreza vec horoskopskog znaka. Kad sam ja trebala da se porodim meni je rekla da bih trebala da se porodim 15-og maja jer ce biti bik i oni su super a blizanci su bljak. Naravno da sam rodila malog, brbljivog blizanca :rolleyes: .

A kad smo isli da im kazemo da sam trudna svekrva je digla casicu i nazdravila " Da je zivo i zdravo i musko!" Kad joj nisam svasta rekla ali nisam zelela da u tom blazenom stanju sebi dizem pritisak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok moja sveki je zvanično luda. Meni nije smela da kaže, nego je rekla mm da bi valjda bilo dobro se porodim pre 31. marta biće razlika u porezu za ovu godinu zbog uvećanog broja članova domaćinstva. :blink: E sad nisam je skapirala da li ja treba ili ne treba da se porodim do tad ili ona hoće da malog prijavimo na njihovu adresu zbog poreza, ali iskreno rečeno neću ni da znam!!! Mislim da ću otići kod lekara i zamoliti ih da mi izazovu porođaj zbog poreza :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: E stvarno, svasta mozes da cujes od njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi na temu za svekrvu.

Ali s obzirom na to da ima tema i o svekru i o svekrvi a i o deverima i zaovama mogli bi objediniti pod rodbina mog muža noćna mora ili ne :D

Dobar prjedlog! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Kako je nenormalna. I moja je imala slicnu izjavu ali ne zbog poreza vec horoskopskog znaka. Kad sam ja trebala da se porodim meni je rekla da bih trebala da se porodim 15-og maja jer ce biti bik i oni su super a blizanci su bljak. Naravno da sam rodila malog, brbljivog blizanca :rolleyes: .

A kad smo isli da im kazemo da sam trudna svekrva je digla casicu i nazdravila " Da je zivo i zdravo i musko!" Kad joj nisam svasta rekla ali nisam zelela da u tom blazenom stanju sebi dizem pritisak!

O bože, pa ništa sledeći put ti konsultuj astrologa i sveki pa da pravite bebu po narudžbini, a ja ću nakon porođaja da odem do poreske uprave da se raspitam za kad bi mi oni preporučili da počnemo da pravimo sledeću bebu. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo Baco,sad su svekri na udaru :D

soriska,nisam dobro procitala naslov teme :lol: . Ali to ti nekako dodje skoro pa isto,zar ne???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

soriska,nisam dobro procitala naslov teme :lol: . Ali to ti nekako dodje skoro pa isto,zar ne???

Misliš kao u Hamletu...muž i žena jedna duša a dva tela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj svekar je naaaapooooooraaaan covek.. ali dobar je generalno..

ipak to naporan prednjaci !!!

on je tip koji je puno u zivotu radio i leteo na sve strane, radio i u firmi i privatno i nikad nije bio kuci sa zenom i decom. mm je najstariji sin od trojice, i ja sam prva snajka i mi smo ok. on voli da filozofira, svima, ali smo svi navikli da ga kuliramo. u pocetku mi je bilo tesko dok nisam skontala da je jednostavno takav. i sad me pogodi nekad kad bi da se mesa, ne samo da iznese svoje misljenje vec u fazonu TO TREBATE TAKO!!! ali zato sam ja nasla nacin da se ne osecam ugrozeno, da kad mi nesto nije po volji to i kazem.. mislim da imamo ok odnos upravo iz tog razloga sto mogu sve da kazem bilo mu po volji ili ne.. pa i meni nesto nije po volji, pa i moji me nekad izludjuju i mislim da dobri odnosi leze u iskrenosti.. i naravno u drzanju do sebe i svoga stava!!! ja ne dozvoljavam da mi se neko mesa oko deteta, sad je i drugo na putu i on je cesto imao te ispade kako bi trebali ne znam sta... ma hajde molim te, za svoju decu nisi imao vremena i ne znas kako su odrasli a sad nama solis pamet..

ono sto me najvise nervira je stav svekra prema mm. znam da on zeli samo najbolje ali ide u pogresnom smeru. stalno kritikuje mm kako je neodgovoran, neozbiljan, ne misli na porodicu i buducnost i takva misljenja prezentuje i drugima a sve zato sto je mm na stand bay sto se tice doktorskih studija. ostalo mu jos 3-4 ispita i doktorat, ali jednostavno nema nesto volje.. a inace situacija kod njih je:

mm- od II srednje sam sebi kupuje knjige, odecu i sve potrebno. skolovao se , i radio svasta po malo. zavrsio faks i zaposlio se na faksu. honorarno radi kosarkasku statistiku i bavi se izradom sajtova. sa jos dvojicom je napravio program za kos statistiku koji su posle prodali i nasoj ligi , kao i recimo sad slovencima... da, da napomenem da pored toga sto nije zavisio od roditelja niti ista uzimao od njih, sem sto je ziveo kod njih, do momenta kad smo resili da se uzmemo imao je ustedjeno preko 20000e..

srednji brat-u aprilu prosle god je zavrsio fakultet i tek sad ce kao da trazi posao. jos uvek se finansira iz kucnog budzeta i uzima dzeparac, sa maminim parama on ide u kupovinu za kucu i stalno nesto sakriva po kuci.. kupuje najlosije kao da ustedi.. svekar dok je radio u drzavnoj firmi otvorio je na njega preduzetnicku firmu za poslove koje ima privatno da obavi i za svaki naplacen posao mu je ostavljao 10%, a nikad nista nije uradio..

najmladji-jos studira. on se snalazi i koristi sve sto moze. uradi sve i svasta i naplati, od mame i tate uzima za sve sto treba, on je slican mm sto se tice toga da hoce da radi, i on i srednji rade za mm statistiku i njemu nikad nije tesko da ode i odradi neku utakmicu..

raspisah se ja ali zato sto sam imala potrebu da ovo sve napisem i da mi neko kaze PA DA LI JE U REDU ONDA ZA MM RECI DA JE NEODGOVORAN!!! mene dusa boli kad svekar pocne njega da kritikuje.

oni su ziveli u drugo vreme, mi sad moramo da zaradimo da bi kupili stan. oni su dobili od firme, pa posle taj menjali za veci (72m2 za 113m2), stari za novi, pa kako to vec ide u firmama, godine staza, deca,... i dobili stan za 15-ak hiljada e.. nema stvarnu predstavu o novcu niti o kupovini stana.. i kaze DOSAD BI TREBALO DA SI RESIO STAMBENO PITANJE...

SORY na davljenju !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: e, stvarno su lude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.