Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Prije neki dan je brat od MM organizovao neko okupljanje ... imao je povod i njegova žena pita S da joj pomogne a ova joj reče, ja ti mogu dati savjet ali u kuću ti dolazim kao gost :lol::lol::lol::lol::lol:

Tako je i meni u babinama, kao došla je da mi pomogne a zna da ja ne dam da se išta radi na crveno slovo i nedeljom (a Januar, Bogu hvala ....) i ja joj dva puta rekla da ne radi ništa jer je svetac i treći put kaže "neću ja ništa da radim, šta god da uzmem ti kažeš nemoj danas" :lol: :lol:

I kada su nam dolazili gosti na babine, njeni kumovi, došla je sa njima kao gost i čekala da joj se servira kafa a naravno ručak se očekivao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Et prodje i ovaj susret dugo ocekivani hehe,bila otisla sad mogu bas da se derem,da odem pod tusom,da vicem jer sam pobjesnila u sebi,ali nema veze,svakom svacije..Ev nekoliko njenih bisera,ulazi u kucu bez pozz,dolazi do bebe,naginje se i kaze pa et porasla je,drugo --danasnji kad se ozene dignu noseve i nikog ne poznaju sem zene,trece prica ona malenoj kaze njoj mm ma ne zna ti glas,prvi put ga cuje kaze et jok nek zna tvoj hehe,a vrhunac je bio kad sam donijela flasicu da joj dam ona govori mm daj mi je malo da je uzmem,kaze on cekaj dok jede,kaze ona pa nece vise,a ja je dizala da podrigne i spustila ja ceru ponovo da jede,malena malo mi se smije nece odmah flasicu da uzme ona ti prilazi meni i otima mi je iz ruku,kaze dodji ti meni,ja kazem nije jela ona se vrati na mjesto,znaci cijelo vrijeme rijeci sa mnom nije progovorila..Kad je jela dam joj da je drzi,stavila curicu u krilo da sjedi od 2 mjeseca,i djete pocelo da place,stavili je u stolicu kad ona njoj kaze sto si pobjegla od mene,pobjeces ti meni sama kad narastes,samo sam tada rekla nema od koga da bjezi...I et da spomenem poklon mada je nebitan ako je ljudska rijec,o parama koji su dio tradicije kad vidis unuce nema govora,ni dinar nismo dobili,ali smo dobili odijelo i carape za dijete od 5 godina,mm se puko smijati,ja se suzdrzala..Kaze ona ja sam mislila da su njene noge vece..Et na kraju ode i cao rece maloj to je sve....Do ponovnog susreta

:lol: Hahha....my beby jesi se istuširala i došla k sebi?! Mi smo prvi put dobili trenerku na kojoj je pisalo princess...sa cirkonima....a imamo dječaka... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My baby - :D Sad si mirna do daljnjeg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije neki dan je brat od MM organizovao neko okupljanje ... imao je povod i njegova žena pita S da joj pomogne a ova joj reče, ja ti mogu dati savjet ali u kuću ti dolazim kao gost :lol::lol::lol::lol::lol:

Tako je i meni u babinama, kao došla je da mi pomogne a zna da ja ne dam da se išta radi na crveno slovo i nedeljom (a Januar, Bogu hvala ....) i ja joj dva puta rekla da ne radi ništa jer je svetac i treći put kaže "neću ja ništa da radim, šta god da uzmem ti kažeš nemoj danas" :lol: :lol:

I kada su nam dolazili gosti na babine, njeni kumovi, došla je sa njima kao gost i čekala da joj se servira kafa a naravno ručak se očekivao!!!

Sto se ovoga tice, moja S bi i htela nesto da mi pomogne ali hvala joj puno ja najvise volim kad ona dodje, popije kafu i ode. Ako bi imala slobodu da mi radi po kuci onda bi verovatno ocekivala i slobodu da dodje kad hoce i da odmara i gleda tv a meni to ne treba. Sad kad je mm bio rodj dosla je s prijateljicom, kafa torta i sretan put, ja cu sudje oprat sutra samo da nas troje konacno ostanemo sami :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veceras su nam baba i deda izasli gore u posetu posle mesec dana, i to u 21h kada beba ide na kupanje, i zamislite, dobila je "Barni" biskvit, ceo jedan! :lol:

Posle 20min sam je odnela u spavacu sobu da je spremam za spavanje, i nakon 5 min nema vise nikog u dnevnoj, potrcali su brze bolje dole. Pa Boze moj, videli bebu, srknuli casu soka za pet minuta, i dosta! Zasto bi ostajali i popricali sa nama?! :wacko::huh:

S kim ja zivim <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Et prodje i ovaj susret dugo ocekivani hehe,bila otisla sad mogu bas da se derem,da odem pod tusom,da vicem jer sam pobjesnila u sebi,ali nema veze,svakom svacije..Ev nekoliko njenih bisera,ulazi u kucu bez pozz,dolazi do bebe,naginje se i kaze pa et porasla je,drugo --danasnji kad se ozene dignu noseve i nikog ne poznaju sem zene,trece prica ona malenoj kaze njoj mm ma ne zna ti glas,prvi put ga cuje kaze et jok nek zna tvoj hehe,a vrhunac je bio kad sam donijela flasicu da joj dam ona govori mm daj mi je malo da je uzmem,kaze on cekaj dok jede,kaze ona pa nece vise,a ja je dizala da podrigne i spustila ja ceru ponovo da jede,malena malo mi se smije nece odmah flasicu da uzme ona ti prilazi meni i otima mi je iz ruku,kaze dodji ti meni,ja kazem nije jela ona se vrati na mjesto,znaci cijelo vrijeme rijeci sa mnom nije progovorila..Kad je jela dam joj da je drzi,stavila curicu u krilo da sjedi od 2 mjeseca,i djete pocelo da place,stavili je u stolicu kad ona njoj kaze sto si pobjegla od mene,pobjeces ti meni sama kad narastes,samo sam tada rekla nema od koga da bjezi...I et da spomenem poklon mada je nebitan ako je ljudska rijec,o parama koji su dio tradicije kad vidis unuce nema govora,ni dinar nismo dobili,ali smo dobili odijelo i carape za dijete od 5 godina,mm se puko smijati,ja se suzdrzala..Kaze ona ja sam mislila da su njene noge vece..Et na kraju ode i cao rece maloj to je sve....Do ponovnog susreta

Još mi deluje da je bilo zabavno ;) Prođe i to sad si mirna... Ako krene češće da dolazi, sredićeš i to, na taj način što si već planirala da... ideš kod drugarice, mame, komšinice ;)

:lol: Hahha....my beby jesi se istuširala i došla k sebi?! Mi smo prvi put dobili trenerku na kojoj je pisalo princess...sa cirkonima....a imamo dječaka... ;)

Strašno...

Veceras su nam baba i deda izasli gore u posetu posle mesec dana, i to u 21h kada beba ide na kupanje, i zamislite, dobila je "Barni" biskvit, ceo jedan! :lol:

Posle 20min sam je odnela u spavacu sobu da je spremam za spavanje, i nakon 5 min nema vise nikog u dnevnoj, potrcali su brze bolje dole. Pa Boze moj, videli bebu, srknuli casu soka za pet minuta, i dosta! Zasto bi ostajali i popricali sa nama?! :wacko::huh:

S kim ja zivim <_<

Ćuti, bar je dobila Barni... ;) Mogli su da dođu i ne donesu ništa...

Slušam vas i ne smem da pišem moje detalje, nećete imati smajlije za mene... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my baby sto kaze moja mama"i taj grad sagradiste" bila otisla i caoss..nervira znam uzasno i mene moja, ali staces, tako nam je sto se manje nerviramo lakse ce nam biti...

danas smo posle mes i po dana isli kod sveki... ono za izdrzati je bilo mm sam rekla da kaze da se ruke peru pre nego neko uzme Taru on je uredno obavio svoj dio zadatka malo su se frnjili, ali Boze moj ostalo je sve bilo ok, ali zato sto smo dosli imali su punu kucu gostiju, nosali su je malo cim kemekne "ajd ti kod svojih" tj mene i mm :D nije bilo nekih ispada nismo ni dugo ostali, sve u svemu ovako bi se mogli druziti :D i da dala joj je baba para i to prilicno dosta da joj kupimo nesto, kupila joj nekog puza plisanog, kasice vocne i sokice, mislim oni su sto se toga tice ono bila bi najvece djubre kad bi rekla da joj ne daju daju joj bas dosta..ali ovako nerviraju me bas, no danas su bili dobri...da rezimiram : vidjati se jednom na mes.dana, doci kad imaju punu kucu gostiju, ostati max sat vremena i super :D

Milice*, tvoja bar ne štedi za dete... :) A i meni su moji davali bebca posle 5 minuta držanja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvo mirna,sad kad je ona otvorila vrata jednom,eto nje cesto,oslobodila se :D ..

Ako je vec tako, onda kad ona tebi 'kuc kuc' na vrata, ti njoj 'nismo kod kuce' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D ,sve biser do bisera..Je li ona znala da imate djecaka haha :D ,ocigledno nije..

Istusirala se jesam,ali nisam jos dosla sebi,tesko da cu ikad to moci,mislim da objasnim sebi njene poteze,ali navikajem se pomalo

Uf...dugo će to trajati....moj savjet je nemoj se ni navikavati...samo ladno pusti... ;)

Ma kakvo mirna,sad kad je ona otvorila vrata jednom,eto nje cesto,oslobodila se :D ..

A ti tada reci: ajoooj....ja zaboravila da danas moram u kupovinu....ne njoj, nego mužu...njega ostavi sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja ovde moram da pohvalim svoju sveki. Napomenuli smo joj da imam neki zdravstveni problem, nismo rekli kakav, jer ipak preko skajpa se ne govori. I ona bez razmisljanja kaze ja dolazim sutra da ti pomognem malo, tako da veceras stize nasa najdraza bakica. Ja sam mislila da vise nikad nece doci jer sam je prosli put zamolila da ode, ali izgleda nije zlopamtilo ili joj se snajka mnogo svidja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja ovde moram da pohvalim svoju sveki. Napomenuli smo joj da imam neki zdravstveni problem, nismo rekli kakav, jer ipak preko skajpa se ne govori. I ona bez razmisljanja kaze ja dolazim sutra da ti pomognem malo, tako da veceras stize nasa najdraza bakica. Ja sam mislila da vise nikad nece doci jer sam je prosli put zamolila da ode, ali izgleda nije zlopamtilo ili joj se snajka mnogo svidja :lol:

Jel beba ok? Kakav problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćuti, bar je dobila Barni... ;) Mogli su da dođu i ne donesu ništa...

Haha pa u pravu si, u stvari ona joj ili donese Barni, ili joj ne donese nista, treceg nema! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh to je problem,ovdje nemam nikoga sem muza,pa nemam gdje da pobjegnem a rado bi..

Uh... Nezgodno... Reci joj da mkože da pomogne - uguraš joj varjaču i najljubaznije zamoliš da skuva "to i to" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha pa u pravu si, u stvari ona joj ili donese Barni, ili joj ne donese nista, treceg nema! :lol:

Mi žele zeku :) A za jednog Barnija ima se kupi 5 žele zekaaaaaaaaaaaa :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Et prodje i ovaj susret dugo ocekivani hehe,bila otisla sad mogu bas da se derem,da odem pod tusom,da vicem jer sam pobjesnila u sebi,ali nema veze,svakom svacije..Ev nekoliko njenih bisera,ulazi u kucu bez pozz,dolazi do bebe,naginje se i kaze pa et porasla je,drugo --danasnji kad se ozene dignu noseve i nikog ne poznaju sem zene,trece prica ona malenoj kaze njoj mm ma ne zna ti glas,prvi put ga cuje kaze et jok nek zna tvoj hehe,a vrhunac je bio kad sam donijela flasicu da joj dam ona govori mm daj mi je malo da je uzmem,kaze on cekaj dok jede,kaze ona pa nece vise,a ja je dizala da podrigne i spustila ja ceru ponovo da jede,malena malo mi se smije nece odmah flasicu da uzme ona ti prilazi meni i otima mi je iz ruku,kaze dodji ti meni,ja kazem nije jela ona se vrati na mjesto,znaci cijelo vrijeme rijeci sa mnom nije progovorila..Kad je jela dam joj da je drzi,stavila curicu u krilo da sjedi od 2 mjeseca,i djete pocelo da place,stavili je u stolicu kad ona njoj kaze sto si pobjegla od mene,pobjeces ti meni sama kad narastes,samo sam tada rekla nema od koga da bjezi...I et da spomenem poklon mada je nebitan ako je ljudska rijec,o parama koji su dio tradicije kad vidis unuce nema govora,ni dinar nismo dobili,ali smo dobili odijelo i carape za dijete od 5 godina,mm se puko smijati,ja se suzdrzala..Kaze ona ja sam mislila da su njene noge vece..Et na kraju ode i cao rece maloj to je sve....Do ponovnog susreta

:lol: I nama su kupovali stvari za do kasnije, samo sto to za kasnije ide od druge pa do sedme i to baba, tetka, deda. Oni koji je vidjaju svaki dan.

:lol: Hahha....my beby jesi se istuširala i došla k sebi?! Mi smo prvi put dobili trenerku na kojoj je pisalo princess...sa cirkonima....a imamo dječaka... ;)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mogu da joj se obratim,za nju sam nevidljiva,ja jucer pokusam nesto joj govorim ona okrenula glavu od mene,apsolutno me ne dozivljava:))

Uuuuu kako je nevaljala.... :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D ...ludilo jel de,a kad je vidjela da je kupila trenerku ua 6 godina kaze pa hajd nece uvijek biti mala...Brojevi su svi 92,a mi smo jos na 62...

Bar se ne moram brinuti sta ce kad krene u skolu, bar u prvi razred. Oezbjedjena je i odjecom i obucom ;):lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.