Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Pa jel znači da ću izgubiti mlijeko jer sam dobila?Ja sam čula dok dojiš da nema mece..A eto ja dobih.

Nema veze, ja sam prvi put dobila posle 6 meseci, a dojila sam godinu dana ;) A sad drugi put sam dobila posle nepuna 3 meseca <_< i evo i dalje dojim bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jel znači da ću izgubiti mlijeko jer sam dobila?Ja sam čula dok dojiš da nema mece..A eto ja dobih.

Ne! Ja sam izgubila mleko od visoke temperature koju sam dobila zbog upale trbusnog zida i lekova. To nema veze sa menstruacijom... a i opet sam posle tri meseca uspela da vratim mleko, ne totalno da bi beban mogao samo da siki, ali uglavnom uvek prvo siki pa onda bebelac... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle ovog porodjaja mi je sve nesto drugacije, ne znam da li ima veze sa CR.. svakako mislim da odem do dr da je pitam malo ali mozda i neko ovde nesto zna ili ima slicno iskustvo..

pred menstruaciju do 3 dana se razvlaci taj braonkasti sekret ali se bukvalno razvlaci. nema ga puno vise je to malo braon sluzi neke.. gadne ..

a i kad dobijem stalno ima puno "ispadanja ugrusaka" da to tako nazovem. nemam obilne menstruacije, niti bolne- pre porodjaja su mi bile bolnije sad ne, cak u opste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jel znači da ću izgubiti mlijeko jer sam dobila?Ja sam čula dok dojiš da nema mece..A eto ja dobih.

Nećeš izgubiti mleko...ja sam dobila 40-ti dana sa troje starije dečie,dojila sam i dalje bez problema (osim što im se tih dana mleko nije baš sviđalo,stalno su se 'mrštili')...4. put sam dobila posle punih 15 meseci,miline :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle ovog porodjaja mi je sve nesto drugacije, ne znam da li ima veze sa CR.. svakako mislim da odem do dr da je pitam malo ali mozda i neko ovde nesto zna ili ima slicno iskustvo..

pred menstruaciju do 3 dana se razvlaci taj braonkasti sekret ali se bukvalno razvlaci. nema ga puno vise je to malo braon sluzi neke.. gadne ..

a i kad dobijem stalno ima puno "ispadanja ugrusaka" da to tako nazovem. nemam obilne menstruacije, niti bolne- pre porodjaja su mi bile bolnije sad ne, cak u opste..

Eeeee to je slucaj i sa mnom sto se ugrusaka tice. Kao neka sluz i ugrusci, ali mene boli uzasno i pored toga ima puno krvi... desi se da lije kao da sam se upiskila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee to je slucaj i sa mnom sto se ugrusaka tice. Kao neka sluz i ugrusci, ali mene boli uzasno i pored toga ima puno krvi... desi se da lije kao da sam se upiskila :(

sve isto sem bola, na srecu. cekam dr da mi se javi..

imam jos dodatnih nekih cudnih simptoma danas sam skontala jer sam dobila a pocelo je juce: tri meseca vec kad dobije podocnjaci mi jako oteknu i crvene se, pecka i svrbi i crveni se i tako bude par dana. u novembru kad se prvi put pojavilo danima mi se perutalo to crvenilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jel znači da ću izgubiti mlijeko jer sam dobila?Ja sam čula dok dojiš da nema mece..A eto ja dobih.

ne znaci...svaka zena je jedinka za sebe...ja sam dobila odmah i nemam apsolutno nikakvih problema s mlekom...

Istio kao i ja. Dobila sam odmah posle 40 dana od porođaja a dojila sam do 14 meseca. Definitivno je jedna od velikih zabluda da menst.ciklus utiče na mleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim da sam sa ciklusom dojila bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos nisam dobila menstruaciju, a Marko ce sad godinu dana, jos sisa...mada to ne mora da ima neke veze. Boli me stomak vec dva, tri dana...moguce da stizeeee :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra ce biti dva meseca kako sam se porodila a sinoc je vestica stigla u punom jeku :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra ce biti dva meseca kako sam se porodila a sinoc je vestica stigla u punom jeku :angry:

Bas bezveze <_<

Ja dobila posle nepuna 3 meseca i evo jos se ne pojavljuje ponovo :unsure: Mozda bude bebica i ove godine, da zaredjamo po jednu svake godine :D Moracu od cekalica da trazim da mi posalju koji testic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas bezveze <_<

Ja dobila posle nepuna 3 meseca i evo jos se ne pojavljuje ponovo :unsure: Mozda bude bebica i ove godine, da zaredjamo po jednu svake godine :D Moracu od cekalica da trazim da mi posalju koji testic :rolleyes:

Jaoj :))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa M.Nadja vi se sexali?To je tako divno.Mi jos nismo,nikako nismo mogli zbog mog krvarenja :angry:

Uh ako bude jos jedna bebica kod vas bas ce vam biti zurka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj :))))))))

:D

Pa M.Nadja vi se sexali?To je tako divno.Mi jos nismo,nikako nismo mogli zbog mog krvarenja :angry:

Uh ako bude jos jedna bebica kod vas bas ce vam biti zurka :)

Uuu mi to vec uveliko... Poceli smo i pre nego sto je proslo 6 nedelja :D Cekaj, a ti ni u trudnoci nisi smela,ako se ne varam? :( Ma salim se to za bebu, pijem kontrac. pilule, ali sta znas... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisam smela ni u trudnoci,od prvog dana kako smo saznali:( kaze dragi hajde da zaokruzimo na godinu dana kada smo vec toliko izdrzali :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisam smela ni u trudnoci,od prvog dana kako smo saznali:( kaze dragi hajde da zaokruzimo na godinu dana kada smo vec toliko izdrzali :D:D:D:D

hej pa gde si ti ,bas sam se pitala sta je a stobom nema te...

ja nisam jos dobila,al sam zaradila infekciju neku ,konac mi jos nije pao,i rana me jos boli i isla sam kod dr dala mi tablete da ispijem i kaze procice a mene ne prolazi jos,mada jos nisam ispila te tabletei bas bzvz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da i ja dam doprinos ovoj temi. Prvu menstruaciju sam dobila posle dva i po meseca i ponovo mi je redovna kao i pre trudnoce. Pre trudnoce sam prvog dana kad dobijem morala popiti tabletu protiv bolova, a sad mi ne treba. Pu, pu, da ne ureknem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaaaaaaa juce se vratila,cetir i po meseca od porodjaja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej pa gde si ti ,bas sam se pitala sta je a stobom nema te...

ja nisam jos dobila,al sam zaradila infekciju neku ,konac mi jos nije pao,i rana me jos boli i isla sam kod dr dala mi tablete da ispijem i kaze procice a mene ne prolazi jos,mada jos nisam ispila te tabletei bas bzvz...

evo me :)

Ne znam gde pisete ti i ostale iz treceg koje su se porodile pa onda vise citam forum,negde nesto napisem ali to je to.

Jel ti prosla infekcija?Kako ti konac jos nije ispao?Pa koliko je to proslo od porodjaja?

E drage prosla vestica,ako Bog da sutra ce biti sexa prvi put od aprila meseca :D

Uh kako se to radi?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao i ja imam jedno pitanje,proslo je skoro pet meseci od porodjaja a menstruacije jos nema.Da li da brinem??Inace jos uvek dojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si srecnica.Uzivaj dok ne dobijas.Uglavnom zene dok doje ne dobijaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao i ja imam jedno pitanje,proslo je skoro pet meseci od porodjaja a menstruacije jos nema.Da li da brinem??Inace jos uvek dojim.

Ako nije bilo nezaštićenog sexa, smatraj se srećnicom što još nisi dobila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nije bilo nezaštićenog sexa, smatraj se srećnicom što još nisi dobila. :)

Nije bilo nezasticenog sexa.Da li da se brinem ili radujem?? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si srecnica.Uzivaj dok ne dobijas.Uglavnom zene dok doje ne dobijaju :)

Ma uzivam ja ali kao da mi nedostaje,tj plasim se da nije nesto u redu i stalno mm i ja pricamo o tome, da se raspitam ili odem kod doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne treba da brineš dok dojiš bebu...ali ako se ne pojavi u naredna 3-4 meseca otiđi na kontrolu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.