Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Maro (sto volim to ime, tako mi se zove najbolja drugarica odavde koja se pre 2 meseca odselila u kanadu :( ), u pravu je jelena...spakuj se i na ceo dan kod jelene. prijace i tebi i njoj.

a onda jedan dan sve na avion pa kod mene :lol:

ali ja ne pustam bez par dana da ostanete. :P jeste da bi u kuci sa tolikom decom bilo ko ziv ko mrtav, ali opet jedno iskustvo vise :lol:

joj kad pricate o tim migrenama, ja ni ne znam kako to izgleda, mene je mozda par puta bolela glava u zivotu i ja se uvek stripujem da mi je ko zna sta, eto toliko znam o glavobolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ima li koga ? Nedelja je , pa su se svi izgleda uspavali. Mi planiramo mali izlet,dok odlucimo gde cemo. Dan je prelep, treba ga iskoristiti.

Idete li u Srbiju za Vaskrs ? Ja ziva nisam kada pomislim na taj put. Bas me brine kako ce se mala ponasati, nije vise bebica pa da samo spava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

post-31531-1301857921_thumb.jpg

post-31531-1301857911_thumb.jpg

post-31531-1301857916_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru, ovo su ti slike koje sam obecala. Sada radimo i ostatak planiranog,a ovim sam prezadovoljna, potpuno je promenilo izgled kupatilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prazno kafance :blink: :blink:

sta je spava dijaspora skroz!!!!

Viktorija super vam je kupatilce,neka je sa srecom!!!

kod nas nista novo,oni spavaju(konacno),ja gledala Novaka i sad dosla da vidim sta se radi po forumu!!! danas opet lepo vreme pa smo bili do sela odakle je mm,prosetali se isli na rucak i popodne kuci!!! gde su ostale zenice?Sta nam je sa Alisom i milicom-nadam se da je sve ok i da su bebici jos uvek stpljivi!!!

gde je Mara nema je da se javne u kafanici,ni Jasmin...a tek Pace nema 100god!!!

ljubim vas zenice i laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prazno je bilo, izgleda da su svi provodili sate napolju, i ovde je vreme bilo prelepo. Danas je vec pocela kisa, a nisam joj se nadala pre kraja nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro,srecan mini rodjendan sa zakasnjenjem,da bude ziv i zdrav i da pocne da jede lepo,da se mama ne sekira ... :)

Jeco,a i svi,vi,dodjite u Rim,sada kada je pocelo lepo vreme,stvarno je prelepo :) Doooodjiteeeee :)

Nije me bilo ovih dana bas zbog toga,25°C,sunce,leto bukvalno,pa smo bili napolju non stop ... Poceo je konacno da spava,mica moja mala,jer se toliko izmori kada izadjemo ... Video je konjice prvi put,poludeo je,nije hteo da se odvoji od jednog ponija,samo ga je mazio (dok nisu mami prepukla ledja :) )

Vidim da nema nesto buducih mama,jel sve ok ? Da nije neka beba poranila ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicice moja draga nemoj da dajes ni pet para za to sto ti pricaju...samo kreten moze trudnici da prica te kretenske stvari....ja sam celu svoju trudnoci slusala razne price od moje iskompleksirane jetrve o tome kako je neka njena drugarica bila trudna sa blizancima pa joj jedno umrlo,pa onda kako je muska tetka od njenog dede rodila bolesne blizance,pa kako je jedna umrla na porodjau i svaki put kad je vidim je imala po jednu ili dve tako "vesele" price da mi isprica sa blagim osmehom na usnama-100% ni jedna od tih prica nije bila istinita ali je ona morala da mi kenja o tome non-stop...naravno da sam na kraju odlucila da je izbegavam maximalno sto radi i dan dans!!!!!tek da vidis kad se porodis sta ces se gluposti naslusati za odgajanje deteta!!!

samo ti uzivaj i neoj misliti o tome!!!Evo ja da ti kazem-nosila 2 bebe,pila terapiju za lazne kontrakcije,imala stomak za medalju(svi koji su me videli kazu da veci stomak nikad nisu videli),ali nisam slusala nikoga sem svog ginekologa i porodila se zadnji dan 38 nedelje,rodila dvoje velike i zdrave dece,za 2 meseca izgubila svu kilazu koju sam nabacila i sve super!!!!samo misli pozitivno i uzivaj!!!Veliki kiss za tebe i Taricu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Milice!!!!

Ama bre, mani te priče - guska jedna! Juu danas mi svi pričaju loše.....

Meni je vikend bio bljak da nemože bljaksiji da bude (ne znam odakle vadim reči :blink:<_< ) i sve se nadam da će ova nedelja biti bolje.

Mislim na vas, ali ovo moje derište je blago rečeno nemoguće - još malo pa neću moći ni da piškim do nje na miru. Samoutepaću se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tih prica o trudnoci i porodjaju se nisam htela naslusati, kada god neko krene zaustavljala sam ga. Htela sam lepo da uzivam, tako i vi treba da uradite, ne obracajte paznju, neko uvek mora da pametuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice,nemoj da se sekiras zbog glupih prica.Opste je poznatoi da se uvek nadje neko ko ce trudnici da prica horor price,iz nepoznatih razloga.Uzivaj,i filtriraj sve sto cujes.

Mi smo se isetali danas po gradu,bas je bilo toplo.Doduse,Ahil je prespavao veci deo setnje:)

Ja sam sinoc izasla u grad posle sto godina,nij ebilo lose,sem sto sam na kraju drzala glavu za povracanje mojoj 24-godisnjoj prijateljici:))Rekla sam joj da necu vise da joj dajem da pije.Hehe,bas sam se osecala nostalgicno..izlazak,alkohol,povracka..ah,mladost-ludost :lol:

Bas sam umorna par dana,moje dte place stalno,i bas me iscrpi:(

Nadam se da ste dobro sve,kao i decica.Ljub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Milice!!!!

Ama bre, mani te priče - guska jedna! Juu danas mi svi pričaju loše.....

Meni je vikend bio bljak da nemože bljaksiji da bude (ne znam odakle vadim reči :blink:<_< ) i sve se nadam da će ova nedelja biti bolje.

Mislim na vas, ali ovo moje derište je blago rečeno nemoguće - još malo pa neću moći ni da piškim do nje na miru. Samoutepaću se

Pa sta se desilo ? Nadam se da nije nista strasno ....

Milice,evo i ja da na neki nacin ponovim sve sto su ostale zene rekle-NE SLUSAJ TE PRICE,pogotovu od nekoga za koga znas da to prica namerno ... Ja stvarno ne razumem te ljude,cemu sve to ... Bozeeee ...

Maro,sta bi sada sa bebom ? Ja sam imala utisak da se malo smirio ? Jesi li probala caj da mu das na kraju ?

Gde nam je Secer ?

Jeco,ja ti se divim,divim se svim majkama blizanaca,jer ja i sa ovim jednim jedva izdrzavam nekada(iako mi je zelja da imam blizance :)

Ljub ljub ljub :*****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrovece zenske...moji kao po obicaju konacno spavaju i eto mene BU!!!!

Milicice drago mi je da se bolje osecas,kazem ti ja znam ja tacno koliko to moze da istera iz takta kad ti neko dodje u tvogu rodjenu kucu i namerno zeli da te iziritira glupim pricama...da ubijes odmah uf....asmin i mico hvala na komplimentima,jeste tesko jer je sve,ama bas sve duplo ali je i dupla sreca :rolleyes: bas danas kazem mm,oboje su kakili po 4 puta,pa jos pride redovna presvlacenja pelena-ko sta radi ja ih samo na smenu presvlacim...taman sredim jedno,operem i namazem i cim ga spustim vidim ono drugo se nateze...ma idite bre deco...ko sta radi ja se bakcem sa usranim pelenama-gadan posao :lol: :lol:

Stavarno gde je Shecerna(Zaharenia)???? :blink: navikla sam da mi ona bude ovde u trecoj smeni!!

Maro koliko zubica je njemu na kraju izaslo???mucenik on se bas namuci-i sebe i tebe?sad ce to polako da prodje,pa ce i bolje da ruca i da pije mlekce!!

Kod nas nista novo,koristimo lepo vreme pa smo stalno napolju u setnjici!!Jasmin ja cu se prvom prilikom rado odazvati na taj poziv za dolazak jer Rim kao sto rekoh obozavam!!bilo bi lepo opet otici pa na trgu da popijemo kaficu :rolleyes: zdravo je mastati!!

Milice sve stvarcice sam oprala,opeglala i sortirala i sledece nedelje ti saljem javicu ti vec! nikako da se nakanim da ti to odradim,a muza ne mogu da cimam jer radi 12h dnevno pa mi ga je zao!!!

ljubim vas sve puno.kisss

P.S. da se neko nije cuo sa Alisom?jel kome ostavila br?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo je Shecerko online :-) daj da cujemo nove Lukine dogodovstine i vesti iz prestonice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke evo i ja da vam se javnem. ne stizem nista, posto sredjujemo neki sajt pa sam celo vece na njemu.

inace sve je ok....za vikend smo se ludo proveli, bili smo celu nedelju napolju na tenisu, basketu itd sa drustvom pa onda svi dzuture u taverno na klopu i ostali do kasno, sa sve decom, ali sta da se radi, imamo i mi dusu.

meni nesto ovih dana losikavo, kasljem kako luda, da li je od polena ili cega vec nemam pojma.

ljubim vas sve pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zeneeeeeeeeeeeeeee gdeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeee???????

:blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zeneeeeeeeeeeeeeee gdeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeee???????

:blink: :blink: :blink:

evo nassssssssssssssssssssssss....... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se zapljunem :lol:

Bila sam do ginekologa sad, novog - ovaj je ok. Za sad, a i neki mlađi (oko 35-6-7 god) pa je i zajebant uz sve to

A ni ova nedelja nije nešto bolje (osim trešanja :lol: )

Jasmine, nije se ništa posebno desilo, samo sam extremno nervozna - ali ne znam od čega :huh:

Vreme je prelepo ovde, ali trt milojka - nemam ogradu u dvorištu (baka od muža neda da se stavi) i tako ja nemam dete gde da šetam - u smislu da je pustim sama da ide, ovako čim je pustim iz kolica - trči na ulicu...

I dalje je nemoguća, ne znam koji joj je đavo, zeza me i sa klopom, govance još nismo sredili i to me dodatno frustrira....

I taaaaaaaaaaaaaaako........ cveće cveće cveće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene :)

Evo da vam se javim .... Mi smo u fazi pripremanja rodjendana (sada u subotu),pa smo u haose ... Jos ovaj mali sinoc lose spavao,pa smo ga u neko doba prebacili kod nas u krevet,gde je spavao,ali mnogo nemirno,gospodin zauzeo ceo krevet,a mm i ja na svega 10cm,hehehe ... sada sam sva slogirana,a nemam vremena da spavam,jer idemo u kupovinu :S

Sto se ginekologa tice,jel mozete da verujete da mi je doktorka ovde nasa ??? Kada sam videla ime,ozarila sam se od srece ... jeste da pricam italijanski,ali opet je lakse na srpskom :)

millar,ja kao da sebe slusam,hehehe ... :) veruj mi,cim sam se oporavila od porodjaja,ve to sam uradila,u jednom danu .... ne brini se,doci ce i taj dan i bice bolje nego ikada ...

Ja npr. ceznem za Guaranom,nisam je pila 100 godina (trudnoca i dojenje),sada cekam da mi drugaricina mama donese karton iz Srbije... :) Znam,nije dobro,ali to je moja slaba tacka... :)

Sta mi radite ?

Stvarno,gde je Alisa ?

Zeneeeee ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oo trta jos mlad komad i ginic super kombinacija ;), ali za sad mi je tih vrsta dr.dosta i jos sta me ceka druzenja sa njima :) grrrrrr :) nego kad ces ti nama malo u lj da lunjamo i setamo popijemo kaficu :)

35-6-7 godinameni nije mlado hahahahaha

ja bi tako rado sutra došla, da znam da će ova mala da bude mirna...hmm... a mogla bi sutra da klisnem, nego žmu mi radi do 18 - a idealno bi mi bilo da on dođe po nas - jer ću se utepam sa njom busom.... a dodatno na sve to - škripac sa parama nam je do neba - koliko beše karta? 7€?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao guarana...sledeceg vikenda mi je na listi cim udjemo u Srbiju.

Jasmineee, koju tortu pravis. Ja sam pravila Sneznu kraljicu,zamalo da bacim sve. U brzini sam pogresnim redom ubacila sastojke za fil, pa se nije dao stegnuti, no me je zelatin spasao. Nijedno parce nije ostalo. Sveki nam je jos narucila tortu, pola nisu pojeli :D he he...salim se,hvala joj. Lepo je to smislila, jedna polovina je bila za rodjendan, a druga za godisnjicu.

Izgleda da su svi u nekoj zurbi ili napolju. Vreme je prelepo, a ovo moje dete spava. Juce je takodje dugo spavala, i sva je umiljata. Danas bi da unisti sve igracke, sutra je mamina maza. Bubice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske moje, kod mene slicna situacija kao i juce. Juce kad nisam odapela necu nikad! Nemam snage da se mrdnem, mali trci po kuci i sve ruci, mrvica na sve strane, serpe povadjene...prolupitis! Sto je najgore grlo me jos boli, ovo je neki 20.dan <_<

Sad cu pokusati da se nakanim da usisam, iako znam da ce to za pola sata biti kao da nisam pet dana. Uff, jedva cekam da se ove dve rode, pa da svo troje malo podrastu, al ce biti, ti usisavaj, ti peri sudove, ti kuvaj rucak hihihi :P

:lol::lol::lol: Samo da ti uspe taj plan usisavanjem, kuvanjem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim od Alise ni traga ni glasa.

Moguce da se porodila.

Vi mastate o guarani, a ja sam luda za red bullo-om, ali mi mm ne da da ga pijem cesto.a obozavam gaaaa!!!!

sta da se radi.

milice sajt je onaj za srpsku dijasporu sto sam vam rekla gde su stavili obavestenje za skolicu jer to ce sad da se aktivira malo a ima jako puno stvari da se pre toga zavrsi.

ja sam inace nesto bez fuj, nije me niko iznervirao, ali eto...hiljadu gluposti kad se skupu, nastane to.

ljubim vas sve puno pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenske.Lepo sto ste ovde na okupu.Millar,izdrzi jos malo,i ja sam mastala o tome kad cu moci da uzivam hedonisticki..

Ja se mucim i dalje sa ovim detetom sto nece mleko,bas me je iscrpeo,osecam se kao da sam bez energije,vucem se po ceo dan,pa ne mogu da nateram prste da kuckaju mnogo:)Sem kad sam na temi Uvodjenje cvrste hrane(uf,nije mi bas smesno)

Pozdrav za sve,pa se pisemo.Citam ja vas;)

Umalo da zaboravim,Seceru,pitala me drugarica iz Atine gde je taj srpski vrtic,ona ima klinca ko ti,pa bi da ga da.Ajd,napisi mi info da joj kazem.Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako je vec bolje,kad dodjem i vidim da imam da vas citam,a ne ko zadnja 2 dana Viktorija i ja u krug!!!!

kod nas nista novo,vreme danas sugavo pa smo samo jednom bili napolju-isli kupovali neke poklone za uskrs!!!klinci luduju,poceli su kao nesto da razgovaraju medjusobno-potpuni pis nesto kmece i reze i jedino sto sam razumela je BUM BUM pa se nadam da to nije neki tajni dogovor kako da mamu nateramo da eksplodira-videcemo :P

sve drugo po starom,nista mi se posebno i ne radi i bas mi je dosadno ovih dana moracu da smislim sebi neku zabavu!!!drago mi je da vidim Milar da stignes da nam se javis :rolleyes: Shecerko nadam se da te nije niko maltretirao i da ce ti to fuj raspolozenje proci,mozda je blaga prolecna groznica!!ljubim vas sve pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.