Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Tako i moj.. Kad smo pravili povojnicu poslala sam ga u apoteku da kupi caj od belog sleza.On poso,i meni zvoni mob,zove me muz.Ja se javim ,bez halo ili sta sad i samo kazem BELI SLEZ ,DENISE,BELI SLEZ,on a da bre,i spusti.. Slabo pamti ,brzo zaboravlja.. Uvek je takav.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja kao muskarac da napisem nesto u ovom smesnom kutku.

Otisli smo na slavu kod prijatelja ja i zena i mali je bio kod mene u krilu,i naravno tad je stalno izuvao cipelice koje mu obujemo i zena vidi da se izuo i kaze mi da ga obujen,naravno ja to i uradim ne vodeci racuna kako.Tek kad ga je moja sestra uzela da ga nosa malo,tridesetak ljudi(toliko ih je bilo na slavi) poceli su da se smeju svi a meni nista nije bilo jasno.I naravno da sam mu obuo cipelice naopako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja kao muskarac da napisem nesto u ovom smesnom kutku.

Otisli smo na slavu kod prijatelja ja i zena i mali je bio kod mene u krilu,i naravno tad je stalno izuvao cipelice koje mu obujemo i zena vidi da se izuo i kaze mi da ga obujen,naravno ja to i uradim ne vodeci racuna kako.Tek kad ga je moja sestra uzela da ga nosa malo,tridesetak ljudi(toliko ih je bilo na slavi) poceli su da se smeju svi a meni nista nije bilo jasno.I naravno da sam mu obuo cipelice naopako!

sto bi rekl moja cera dok je bila mladaja..,,unapako,, :lol: :lol: ah da imao i moj muz takve izlete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe.... Mi jos uvek ne nosimo cipeliceee, tako da jos uvek nemamo bas te bisere ali sa skidanjem ili oblacenjem novih bodica ili kompletia koji se (ne)standardno kopcaju daaaaaa....

Ali iskreno mm mi je ogromna pomoc... Mnogo je slobodniji u odnosu na druge tate. Secam se kada nam je patronazna dosla prvi put, bila je zatecena (kao i ja) znanjem i sigurnoscu koje poseduje mm oko kupanja i povijanja novorodjenceta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema vam je super :)

Kada sam se porodila,suprug je najvise vremena provodio sa cerkicom..

I tako dok sam bila u bolnici,on je nju doveo pod prozor.

Kako je samo bila obucena,dusa me zabolela...

S obzirom da sam se porodila u julu,ona je na sebi imala debela hulahopke,a umesto suknjice,obukao joj je majicicu,koja se kopca preko celih ledja...

Meni je bilo jako zao da je gledam takvu..

To nam se vec desavalo!Jednom prilikom je dok sam ja bila na poslu,vodio cerkicu u sup(imao je neke kazne da plati) ni manje ni vise nego u roze pidzami...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o :o :o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

iraela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o :o :o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

Hahahahahahahahahhahahahahahhahhaaaa :D:lol:

Bas sam se nasmejala, hocces da se porodim od smeha? ;)

Jao stvarno je dobar :) Dusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o :o :o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

hahahaa :lol: :lol: :lol: Blesav je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o:o:o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

hahahahahahahahhaha...dobar je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasmeja me slatko Kikiriki!!! :D:lol::D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KIKIRIKI i ja bih reagovala kao tvoj suprug...mislila sam da su plišani zečevi plišane igračke :lol: Prvi put čujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam ja mm u higijenski zavod da podigne rezultate vag.brisa koji se radi pre porodjaja. Na salteru pitaju njega-"Bris cega?", a on odgovori "Bris trudnice!" :D Kaze da su svi u glas poceli da smeju od med.osoblja! ...istina da je to bilo 7h ujutru i da je bio pospan...ali ipak :lol::D Mada, on i sad kaze da oni treba da znaju koji bris rade trudnice i da mu je odgovor na mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o:o:o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KIKIRIKI i ja bih reagovala kao tvoj suprug...mislila sam da su plišani zečevi plišane igračke :lol: Prvi put čujem...

Ma, na spisku piše zeke a on je mislio da su to plišani zečevi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam ja mm u higijenski zavod da podigne rezultate vag.brisa koji se radi pre porodjaja. Na salteru pitaju njega-"Bris cega?", a on odgovori "Bris trudnice!" :D Kaze da su svi u glas poceli da smeju od med.osoblja! ...istina da je to bilo 7h ujutru i da je bio pospan...ali ipak :lol::D Mada, on i sad kaze da oni treba da znaju koji bris rade trudnice i da mu je odgovor na mestu :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Pa to su muškarci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam ja mm u higijenski zavod da podigne rezultate vag.brisa koji se radi pre porodjaja. Na salteru pitaju njega-"Bris cega?", a on odgovori "Bris trudnice!" :D Kaze da su svi u glas poceli da smeju od med.osoblja! ...istina da je to bilo 7h ujutru i da je bio pospan...ali ipak :lol::D Mada, on i sad kaze da oni treba da znaju koji bris rade trudnice i da mu je odgovor na mestu :D

ahahahahahaha...bris trudnice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je čitao spisak šta sve treba bebi kad se tek rodi, i duuugo mu nije bilo jasno zašto u porodilište moraju da se nose plišani zečevi hahahahhahaha i tek kad smo počeli da pročešljavamo taj spisak rekao je da nećemo uzimati zeke jer to nije nužno :o :o :o i ja tu skapiram da on NEMA POJMA da su zeke odelca za bebu!!!

Poslala sam ja mm u higijenski zavod da podigne rezultate vag.brisa koji se radi pre porodjaja. Na salteru pitaju njega-"Bris cega?", a on odgovori "Bris trudnice!" :D Kaze da su svi u glas poceli da smeju od med.osoblja! ...istina da je to bilo 7h ujutru i da je bio pospan...ali ipak :lol::D Mada, on i sad kaze da oni treba da znaju koji bris rade trudnice i da mu je odgovor na mestu :D

280f6ef6c979d655f8d2184a0614635b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da ispricam i ja nesto na ovu temu. Moj muz nije imao bisere, vise ih ja imam,ali bilo mi je interesantno pre neki dan smo isli sa decom u setnju. Seli smo u park i beba nam se izbljuckala. Ja tumbam po torbi, trazim cime da ga obrisem a moj muz zavuce ruku u dzep i vadi portiklu. Kaze "Tata misli na sve''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da ispricam i ja nesto na ovu temu. Moj muz nije imao bisere, vise ih ja imam,ali bilo mi je interesantno pre neki dan smo isli sa decom u setnju. Seli smo u park i beba nam se izbljuckala. Ja tumbam po torbi, trazim cime da ga obrisem a moj muz zavuce ruku u dzep i vadi portiklu. Kaze "Tata misli na sve''

Bravo za tatu, nisam sigurna da bi se ovaj moj toga sjetio, ali bi se brzo snasao...

Nego, kada smo bili u gostima kod moje majke, nas troje smo imali svoju sobu, u kojoj je Miha spavao na improvizovanom krevecu, napravljenom od dvije fotelje. Jedne noci, budi se on placuci jako, mislim da je to bio prvi put da se tako probudio placuci. Nas dvoje smo skocili, i onako bunovni poceli da trazimo dudu, sudarajuci se i nesto gundjajuci... Poslije par minuta :blink: bezuspjesnog traganja, moj dragi sjedne na ivicu kreveta, i uplasen kao zec pita:"Da je nije progutao?"

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za tatu, nisam sigurna da bi se ovaj moj toga sjetio, ali bi se brzo snasao...

Nego, kada smo bili u gostima kod moje majke, nas troje smo imali svoju sobu, u kojoj je Miha spavao na improvizovanom krevecu, napravljenom od dvije fotelje. Jedne noci, budi se on placuci jako, mislim da je to bio prvi put da se tako probudio placuci. Nas dvoje smo skocili, i onako bunovni poceli da trazimo dudu, sudarajuci se i nesto gundjajuci... Poslije par minuta :blink: bezuspjesnog traganja, moj dragi sjedne na ivicu kreveta, i uplasen kao zec pita:"Da je nije progutao?"

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, kada smo bili u gostima kod moje majke, nas troje smo imali svoju sobu, u kojoj je Miha spavao na improvizovanom krevecu, napravljenom od dvije fotelje. Jedne noci, budi se on placuci jako, mislim da je to bio prvi put da se tako probudio placuci. Nas dvoje smo skocili, i onako bunovni poceli da trazimo dudu, sudarajuci se i nesto gundjajuci... Poslije par minuta :blink: bezuspjesnog traganja, moj dragi sjedne na ivicu kreveta, i uplasen kao zec pita:"Da je nije progutao?"

Kiikiikiiiiiikikiiii...

Ne mogu da prestanem da se smejem... :lol::D Kikkiiiiikkiiiikiiiii.... :D :D :D:lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za tatu, nisam sigurna da bi se ovaj moj toga sjetio, ali bi se brzo snasao...

Nego, kada smo bili u gostima kod moje majke, nas troje smo imali svoju sobu, u kojoj je Miha spavao na improvizovanom krevecu, napravljenom od dvije fotelje. Jedne noci, budi se on placuci jako, mislim da je to bio prvi put da se tako probudio placuci. Nas dvoje smo skocili, i onako bunovni poceli da trazimo dudu, sudarajuci se i nesto gundjajuci... Poslije par minuta :blink: bezuspjesnog traganja, moj dragi sjedne na ivicu kreveta, i uplasen kao zec pita:"Da je nije progutao?"

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.