Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hristos voskrese!

Tila i Hellen Vaistinu voskrese!

Lepo provedite danasnji dan i puno pozdrava za sve trudnice od moje bebironke i mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretan praznik svim drugovima i drugaricama i od nas!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HRISTOS VASKRS!!!Neka vam je svima srecan praznik kao i predstojeci dani-MIR BOZIJI!!!

Sve vas pozdravljam-sada idemo moje dete, suprug i ja da rucamo knedlice, krompir i piletinu i naravno zelenu salatu(danas opusteno bez grize savesti)...pa odosmo da lutamo. Pisem vam sutra!!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeee Hristos Vaskrese!!! Svima srecan Vaskrs i da ga provedete u zdravlju i veselju sa vasim najmilijima...pogotovo sa vasim bebironima... masemo vam ja i moja devojcica... idemo da budemo vredne...ceka nas goomila posla...danas imamo puno gostiju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze meni neko da obijasni kako da napravim ovaj tiker? Nemam blagu vezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze meni neko da obijasni kako da napravim ovaj tiker? Nemam blagu vezu.

Iskreno, svi su se uglavnom mucili da to postave. Ides na pocetak foruma/ od tema odaberes/ pitanja o forumu i onda u okviru toga imas temu -tiker/ udji tu i imas pitanja i odgovore. Uglavnom ovako probacu ja da ti pojasnim-kliknes na neciji tiker i pocnu da ti se nude opcije-prvo pozadina, pa oblik pokazatelja-beba, andjelcic, roda... Tako samo biras opcije i kliknes na next, kada dodjes do kraja imaces ponudu bb cod , onda desni klik-pa copy, pa spustis prozor, onda otvoris opciju moje kontrole pa promenu imena, onda desni klik pa past i kada ti se to kopira trebalo bi da ides na opciju sacuvaj/ medjutim ja tu opciju nemam pa sam na kompu kopirala i sada kad ocu da ga ubacim ja samo sa vorda kopiram i postavim...Nadam se da sam ti pomogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, svi su se uglavnom mucili da to postave. Ides na pocetak foruma/ od tema odaberes/ pitanja o forumu i onda u okviru toga imas temu -tiker/ udji tu i imas pitanja i odgovore. Uglavnom ovako probacu ja da ti pojasnim-kliknes na neciji tiker i pocnu da ti se nude opcije-prvo pozadina, pa oblik pokazatelja-beba, andjelcic, roda... Tako samo biras opcije i kliknes na next, kada dodjes do kraja imaces ponudu bb cod , onda desni klik-pa copy, pa spustis prozor, onda otvoris opciju moje kontrole pa promenu imena, onda desni klik pa past i kada ti se to kopira trebalo bi da ides na opciju sacuvaj/ medjutim ja tu opciju nemam pa sam na kompu kopirala i sada kad ocu da ga ubacim ja samo sa vorda kopiram i postavim...Nadam se da sam ti pomogla...

Hvala ti duso ali ja na internet idem preko telefona. Pokusacu da nadjem na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, svi su se uglavnom mucili da to postave. Ides na pocetak foruma/ od tema odaberes/ pitanja o forumu i onda u okviru toga imas temu -tiker/ udji tu i imas pitanja i odgovore. Uglavnom ovako probacu ja da ti pojasnim-kliknes na neciji tiker i pocnu da ti se nude opcije-prvo pozadina, pa oblik pokazatelja-beba, andjelcic, roda... Tako samo biras opcije i kliknes na next, kada dodjes do kraja imaces ponudu bb cod , onda desni klik-pa copy, pa spustis prozor, onda otvoris opciju moje kontrole pa promenu imena, onda desni klik pa past i kada ti se to kopira trebalo bi da ides na opciju sacuvaj/ medjutim ja tu opciju nemam pa sam na kompu kopirala i sada kad ocu da ga ubacim ja samo sa vorda kopiram i postavim...Nadam se da sam ti pomogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ne moze preko telefona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao,devojke! Vama i vašim stomacima želim sve najlepše na današnnji dan! A dogodine kad se bacimo na farbanje jaja sa našim bebicama, lepota :wub:

Mi samo da vas sve pozdravimo! Nikakvih novosti nemamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze meni neko da obijasni kako da napravim ovaj tiker? Nemam blagu vezu.

Kliknes na tudji tiker pa ces otici na sajt za pravljenje istih..tamo uneses tekst, datum i izbaci ti kod..posle taj kod ubacis ovde kao potpis

Devojke kako vreme leti ja jos malo pa idem u Rim, ne mogu da docekam :rolleyes: ...bas mi je dosta sedenja kod kuce vise..

Pre toga jos da obavim po drugi put laboratorije i odnesem nalaze double testa doktorki pa mogu da putujem mirne glave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pozdravim sve mamice!

Mi smo dobro, ovih dana sam se naradila, farbala su se jaja, pravile salate, svakakva jela i torte, druzilo sa gostima pa se puno stajalo na nogama i bas umorilo.

Danas sam na odmoru, strogo mirovanje i izlezavanje dok kosti ne zabole! :D I tata je tu sa nama citav dan pa smo bas srecni.

Srecni praznici svima koji slave!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ja sam se bas ulenjila.. Radim samo ono sto moram :unsure:

I ja ceo dan lezim, vec dva dana me boli grlo, a danas me toliko iritira da kasljem kao magarac! Jako me to sad nervira. Muz mi non stop pravi cajeve, serbete, limunade, ne mogu vise ni da pijem, kao baloncic sam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos drage moje:)

Evo ja sad stigla sa kontrole i istraumirala se, a sa kime to da podelim ako ne sa vama...

Naime bebica je super, odlicno se razvija, raste sve je normalno. Samo se praca i bas je nemirna, ali je doktorka videla neku cistu na mozgu (cista plexusa choroideusa) za koju kaze da je sigurno bezopasna, da se bas cesto srece sa tim i da uvek nestane u roku od mesec dana, ali da ce ipak morati to da prati. I da ne brinem

E kako ja sad da ne brinem?

Da li je neko imao iskustva sa time?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos drage moje:)

Evo ja sad stigla sa kontrole i istraumirala se, a sa kime to da podelim ako ne sa vama...

Naime bebica je super, odlicno se razvija, raste sve je normalno. Samo se praca i bas je nemirna, ali je doktorka videla neku cistu na mozgu (cista plexusa choroideusa) za koju kaze da je sigurno bezopasna, da se bas cesto srece sa tim i da uvek nestane u roku od mesec dana, ali da ce ipak morati to da prati. I da ne brinem

E kako ja sad da ne brinem?

Da li je neko imao iskustva sa time?

Ne znam nista o tome, draga, al pokusaj da ne citas previse po netu, ima sigurno i dobrih i losih informacija, samo ces se nervirati..

KOliko vidim ovde

http://en.wikipedia.org/wiki/Choroid_plexus_cyst

Kazu da se desava da se javi spontano kod fetusa kao normalan deo razvitka, da su privremena i posle nestanu..sigurna sam da je tako nesto u pitanju i kod tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam da je tako jer su sve ostale mere super (butna kost, nabor na vratu), double test je bio odlcan, tako da verujem da ce se povuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga be positive nemoj da se sikiras. Tesko je ne razmisljati o tome jer is majka ali bice to uredu. Eto, zna se desiti i proci kako ti je i doktorica rekla papokusaj misliti pozitivno. Mi ti saljemo puno puno pozitivne energije kroz racunar i zelimo ti srecne dane do sljedeceg pregleda kada ce, ako Bog da, ta cista nestati! Mazi stomacic i uzivaj u trudnoci. Mi smo tu kao podrska uvijek, u slucaju da zamanjka pozitive da posaljemo novi paket, preko racunara :)

Poljupci :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hristos Vaskrse!!! Srecni praznici svima!!

Be positive znam da je lako reci da se ne brines, i da je to najverovatnije nesto sto ce proci i ostati samo losa uspomena, ali to je nesto najvise sto trenutno mozes da uradis i za tebe i za bebicu. Izgleda da vecina mama mora da prodje kroz neku traumu (ili vise njh) u trudnoci. Zelim ti da se tvoja sto pre zavrsi pa da uzivas u mirnom ostatku trudnoce.

Ja sam ih imala dosad dva puta, jednom me doktor endokrinolog izgrdio zbog stitne zlezde (napominjem da do tad nisam imala dijagnozu ni probleme te vrste, i da je TSH bio smesno povisen) strasno upasio i istraumirao. Na kraju se pokazalo da je sve to bilo bezveze.

Evo, drugi put zbog loseg triple testa ( double bio odlican) preporuce mi AC. Brinula sam, kako nisam, trudila se da budem pozitivna i da zaokupim mozak drugim mislima...(ali opet je u meni sve igralo ali sam stvarno dala sve od sebe). Delovala sam mirno i stalozeno, pa i veselo i evo rezultati su stigli: ZDRAV MUSKI KARIOTIP

Bebica je dobro i bicu majka jednog malog decaka!!! Eto zasad se pozitivizam isplati.

Ljubim te puno, i drzim fige, da sve bude dobro.

Pozdrav svim trudnicama!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga kaficice, zelim ti puno lijepih trenutaka sa tvojim deckicem, da nam je ziv i zdrav kao i sve nase dobre bebice! :wub:

bokaa

Megi

Dea

nanchika88

Lajla

milena026

Mama Goga

Ruzica

baby27

milim

Dragana baby

Lejlita

milenalena

Tila

pasuljcica

jenny

TatjanaTanja

meseceviprsti

be positive

pecoroni

kaficica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeeej kaficice, cestitam na tako lijepim vijestima, da nam poraste veeeliki lijepi momcic!

be positive, samo positive! ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

be positive,devojke su već sve rekle- samo optimizam,pozitivno i videćeš kako će sve biti u redu! ;)

kaficice,čestitam! Eto pojačanje za plavi tim!

Gde ste mi,devojke i stomaci? Kako ste ovih dana? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mame i stomačići. Sa malim zakašnjenjem vam svima želim srećan Uskrs. Nisam bila u Srbiji pa nisam mogla lepo na vreme da vam čestitam praznik.

Uskrs sam provela u etno selu Kotromanićevo i u etno selu stanišić u Bosni i bilo nam je divno i baš nam je prijalo mogu vam reći. Bebac nam je na putu bio poprilično miran ali sinoć kad smo stigli kući lupkao je sigurno sat vremena bez prestanka, taja nas je opet osetio :wub: :wub:

kaficica čestitam na malom momčiću!

be positive kao što su ti ostale mamice rekle samo pozitivno razmišljaj i biće sve super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke.

Ja i dalje muku mucim sa kasljem, suv, golica grlo, ne mogu da lezim uopste. Uzas...

Danas nisam otisla na posao, bolje da se smirim malo kuci.

Be positive, bice sve ok, drzim palceve.

Kaficice, cestitam na dobrom rezultatu i lepom decaku.

Ja sam svoje pile osetila pre par dana, a juce bas lepo. I jutros se javila mami svojoj, ne mogu a da se ne nasmejem kad je osetim... :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :) I ja moju dusicu osecam vec nekoliko dana intenzivno... Prelep osecaj <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.