Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Neznam sta da vam kazem imam ih vec dva dana nije to da imam velike bolove svaki 5 minuta me hvacaju pa pustaju ja neznam kako i sta 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ali moja situacija nije bila takva bilo je sve dobro al vec 3 dana su me policajci nesto plasili i ja sam se plasilla i imala sam imala stres ni sama neznam i vec od jucer krvarim i sad se jako plasim

Neznam sta da vam kazem imam ih vec dva dana nije to da imam velike bolove svaki 5 minuta me hvacaju pa pustaju ja neznam kako i sta 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno sutra idi.do.lekara! 

Pogotovo ako.imas.bolove....koliko imas godina? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rumi, moj savet ti je da obavezno odes kod dr. Ne bih da te plasim, ali moje blago rozikasto krvarenje na pocetku trudnoce praceno slabim grcevima, se lose zavrsilo... :( 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@leni sta kazes za d-dimer? 

Sve je ok, ne brini, u granicama je mada je velik skok za mesec dana. 

Provericu i moje rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ona je tako nesto rekla, kao znacajno je skocio. Ajd bas pogledaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, kod mene snega na izvolte sigurnobje i kod vecine... mi danas idemo kod tate u firmu po paketic za Masu a sl nedelje moja firma uvek organizuje predstavu inpaketic

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene,ja nesto razmisljam da malo prosetam po ovom snegu da ce mi prijati:)

U je juce u vrticu imala paketic i deda mraza,pa je otisla kod tate,mm na poslu,a ja se izlezavam...mada sam se ovih dana nasetala da bih mogl i odmarati

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Opet sam bila budna od 3-7. Posle malo dremnula. Ne mogu vise ovako da funkcionisem. Mozda je problem sto zaspim u 22h. Moram terati sebe da kasnije zaspim, bar oko ponoci. Od jutros me naravno svi nerviraju i svi su mi krivi, sto su se naspavali. Izdrala sam se prvo na decu sto razgovaraju u njihovoj sobi, a onda sam nagazila mm. 

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja popijem smejuljicu i onda ko pokosena zaspim isto rano,i onda kad mm ustane u 5 ja vilenim po kuci..

Inace primetila sam da je gospodin aktivan ujutru i uvece kad legnem,imam osecaj da mu je sve tesnije i da sve vise spava

mozza i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ona je tako nesto rekla, kao znacajno je skocio. Ajd bas pogledaj. 

Pogledala, kod nas su drugacije vrednosti. Vec od 5. meseca mi je presao 1(to je kod vas 1000) i onda je bio 1,17 pa 1.22, 1,4, pa opet 1,2

Nije isao preko 1,4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo verovatno 1170, 1220 itd.

Kod nas samo pise ref vrednosti 0-230, ali ne pisu ref vr za trudnocu, a znam da su drugacije. 

Koliko ti je bio pre toga, nisi imala nikad ovako nagli skok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovde pada sneg ali se odmah i topi,sad sam bila malo da prosetam po snegu ali je bljuzgica pa i nije neko zadovoljstvo. Ni ja nisam spavala cele noci jer je mm hrkao kao drvoseca samo sam cekala da mu zazvoni alarm ujutru pa da se onda ja naspavam tako da sam danas nikakva zbog ne spavanja.

Mmaka,ja sam uvek obozavala paketice,mi smo dobijali u skoli i to vec kao velika deca,uvek je bilo 23 decembra i to je bila radost da nema vece :)

 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, imam dilemu.

Razmisljamo o kolicima, autosediste koje je kao nosiljka imamo.

Tako da bih.kolica bez toga. Preporucite nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sustini ti je najbolje da uzmes kolica na koje mozes auto sediste da montira, jer u situacijama kad zuris je prakticno da montiiras jaje na kolica...inace nosiljka pa jos beba je jako teska da se nosi u rukama a zamisli jos x2 :) moj ti je savet, nemoj na kolicima stedeti, bitno je da budu laka za upravljanje, videces to puno znaci po zakrcenim trotoarima :)

mi smo uzeli peg perego, ona su odlicna, dupla naravno... nas su izasla sa svim dodacima oko 2300 e, ali solo su sigurno upola jeftinija i ako ne uzimas sve dodatke sigurno budu znacajno ppvoljnija... sigurno i polovna mogu da se nadju i to super ocuvana... ja sam sa mojim prezadovoljna  jako su dugacka a jednom rukom mogu da ih vozim :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo kunert silver i zadovoljna sam. 3u1 su bili ali ne bih.menjala nikako...imaju kolevku,sportsko sediste i auto jaje i sve moze na ram da se kaci. Dobija se torba plus a kostaju 30.000. Do 30. Jesu veca i sve to ali vozili smo se dugo u njima i bas su se pokazala! :)

Analim i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad izadjem sa kolicima na ulicu, kao masinovodja sam, deca trce po ulici za mnom, raduju se, bas sam atrakcija hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah :D

ja sam pravila krofne iz rerne i bolje da sam jela.hleb sa eurokremom....fuj,uzas. Nisu se.ispekle iznutra i ne znam gde sam pogresila jer 3.put.pravim.....ali vise.me krofne nece videtim tj moja rerna.krofne. 

neca79, mmaka i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah :D

ja sam pravila krofne iz rerne i bolje da sam jela.hleb sa eurokremom....fuj,uzas. Nisu se.ispekle iznutra i ne znam gde sam pogresila jer 3.put.pravim.....ali vise.me krofne nece videtim tj moja rerna.krofne. 

hahaahahaah oce to nekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao vidi ih sto su slatki :wub: I ovo malo uziva na snegu! :)

Ja se raspadam ood bolova. Bas me boli stomak, karlica cela, odozdo, pa vene.. konacno sam legla. 

Sutra imamo drage goste na rucku, radujem se. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

i mi smo danas bili na snegu.

 

I zavrsili kicenje. :) i veliko spremanje konacno...jer definitvno pocinjem da ne mogu da se sagnem hahaha mada se 9vde ne vidi iap9d tv.dekoracija ali ne bitno. Vidi se gde ima i jelka....

 

Mmaka:wub::wub:

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
neca79, *Cvrky87*, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah :D

ja sam pravila krofne iz rerne i bolje da sam jela.hleb sa eurokremom....fuj,uzas. Nisu se.ispekle iznutra i ne znam gde sam pogresila jer 3.put.pravim.....ali vise.me krofne nece videtim tj moja rerna.krofne. 

Kakve su to krofne iz rerne ja nikad nisam cula a ni jela,znam one standardne i ne volim ih jer je moja majka redovno uz njih pravila i onaj sam a meni se to zgadilo.

Ja sad uglavnom samo posno kuvam jer mm posti i vec mi ponestaje ideja sta spremiti,ja jedem sve redom a on jadan radi ceo dan i onda kad dodje kuci trudim se da bude nesto toplo i sveze iako mu je vec dosadila i riba i povrce on je uporan,cenim to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.