Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

lepi stomacic. :wub:

merila sam rucno puls. 88otkucaja u minuti. Nije strasno,ali.smatram da bi se svakako.bolje osecala da je ispod 80. Ali do 100 se tolerise tj.ne racuna kao hitan slucaj  a u trudnoci tek. 

Merila sam i pritisak 110/70. Sto znaci da normalno da mi srce lupa brze jer je pritisak nizi.

i sad sam sad.rucala...nisam.se.prejedala. pojela sam normalno....i osecan tacno da ako biu jela jos da.bi se stvoeio taj osecaj jer je ovako skoro ta nelagodnost i pojacano lupanje  to sto mi.preskoci srce.jer sigurno.od.napora(ako je uopste to preskakanje)...em beba em pun zeludac..... pazicu sada.da ne jedem puno. 

Kam,za ubrzan.puls znam ali nisam aigurna da limje artimija takodje normlna.u trudnoci. Ici cu.da vadim krv pa kad budem isla sa rezultatima reci cu i za ovo. Ali idem tek za dve nedelje. Bila sam prosle srede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel pada sneg? 

Ovde je padao jutros *_*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel pada sneg? 

Ovde je padao jutros *_*

kod mene napadao :) 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel pada sneg? 

Ovde je padao jutros *_*

Kaze mi mm da je nocas padao krupan sneg, ali se nista nije zadrzalo. Jutros je samo vlazno sve bilo.

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde je ceo dan tmurno ali ne pada.

Da li neku od vas bole kukovi,mene vec treci dan boli levi kuk i raspadam se,ne znam da li je to neka priprema pred porodjaj ili sta je a i beba je danas slabije aktivna,juce sam se bas umorila i ceo dan na nogama i u pokretu pa ne znam da li bebi to prija,a kuk boli bez obzira da li lezim ili hodam.

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dva ipo sata je krenuo da pada, I I dalje pada :) sve je pobelelo :)

 

Inace kod svekra I svekrve smo, pijemo kafu. 

Oni imaju pitbula koji je velika maza, od kad smo dosli on spava ovako. :) 

IMG-20181118-180609.jpg

Mnogo je meden, dodje njuska mi stomak ili krene da lize. :D 

pa legne ovako I ne moze niko da pipne stomak,.

k a m , miliccam, mmaka i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas licnog cuvara on sve oseca,divan je

prava je dusica :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gde god psi na meme,mom sar pej samo trazi paznju kad odem kod strica,jer mi je tamo,samo da se mazi i rukuje:lol:

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gde god psi na meme,mom sar pej samo trazi paznju kad odem kod strica,jer mi je tamo,samo da se mazi i rukuje:lol:

neverovatni su, macke isto dodju na stomak I masiraju sapicama. :)

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika,meni je slovacki maternji jezik,problem je samo sto mi slovaci u Srbiji pricamo malo drugacije i dosta srpskih reci ubacujemo pa to ispada neki nas novi sleng i naravno drugaciji je dijalekt pa me ovi ovde odmah provale.

Kako tebi ide jezik?

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kika,meni je slovacki maternji jezik,problem je samo sto mi slovaci u Srbiji pricamo malo drugacije i dosta srpskih reci ubacujemo pa to ispada neki nas novi sleng i naravno drugaciji je dijalekt pa me ovi ovde odmah provale.

Kako tebi ide jezik?

ide nekako, slican je nasem jeziku. :)

jel radite negde?

Izmenjeno od strane KikaC96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim,ovde sam planski dosla bas zbog ovog posla jer sam konkurisala online i odmah me zvali na razgovor,ucinilo mi se kao dobra prilika jer slican posao sam radila u BG a ovde je vise placeno,i tako bez mnogo razmisljanja smo se preselili i krenuli u akciju da sredimo papire za mm a to je bilo teze nego naci posao

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dva ipo sata je krenuo da pada, I I dalje pada :) sve je pobelelo :)

 

Inace kod svekra I svekrve smo, pijemo kafu. 

Oni imaju pitbula koji je velika maza, od kad smo dosli on spava ovako. :) 

IMG-20181118-180609.jpg

Mnogo je meden, dodje njuska mi stomak ili krene da lize. :D 

pa legne ovako I ne moze niko da pipne stomak,.

mi ih imamo 10 :) i svi su sa nama ukucanima pazljivi

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim,ovde sam planski dosla bas zbog ovog posla jer sam konkurisala online i odmah me zvali na razgovor,ucinilo mi se kao dobra prilika jer slican posao sam radila u BG a ovde je vise placeno,i tako bez mnogo razmisljanja smo se preselili i krenuli u akciju da sredimo papire za mm a to je bilo teze nego naci posao

papirologija ume za se oduzi. A posao I plate su skroz ok.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi ih imamo 10 :) i svi su sa nama ukucanima pazljivi

mi smo cuvali jednog, napustio nas je u maju. Tesko se razboleo. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas su toliko puta vracali za glupost da sam trazila sefa,ja sam dobila odmah pobit a onda na konto toga smo radili spajanje familije za mm,svi papiri koje smo im dali su bili identicni kao moji ali oni nisu hteli da ih prihvate i to bez srama su mi rekli zasto: ti si nasa a on nije,znaci ladno mi to rekli i nekoliko puta nas vracali nazad u BG po jos dodatne papire dok nisam poludela i trazila sefa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas su toliko puta vracali za glupost da sam trazila sefa,ja sam dobila odmah pobit a onda na konto toga smo radili spajanje familije za mm,svi papiri koje smo im dali su bili identicni kao moji ali oni nisu hteli da ih prihvate i to bez srama su mi rekli zasto: ti si nasa a on nije,znaci ladno mi to rekli i nekoliko puta nas vracali nazad u BG po jos dodatne papire dok nisam poludela i trazila sefa

strasno, samo komplikuju.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve kupila sto mi treba ovako,ostalo je dusek,baldahim,kadica za kupanje i podloga za presvlacenje :)

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve kupila sto mi treba ovako,ostalo je dusek,baldahim,kadica za kupanje i podloga za presvlacenje :)

ja cu da sacekam da saznamo pol, pa cu onda da se bacim na kupovinu. :D 

ali ovo sam morala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce bila u iskusenju da kupim neke stvarcice ali onda sam se ipak predomislila,ali ima toliko preslatkih stvari i jedva cekam da kupim nesto samo se ja jos tripujem da mi je rano

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

primetila sam da ima nas par koji kuckamo ovde stalno, sta je sa ostalim zenicama na spisku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.