Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Cvrky, koja si ti nedelja sada? Izdrzi jos malo, odmaraj, nadji neki polozaj koji ti odg, meditiraj, pokusaj da se opustis skoro ste uspeli. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, navijamooo! Javi se.

Cvrky, nije ni neobicno za kraj trudnoce da te sve zivo boli. Ali samo prati ima li kontrakcija. Da li ti je skoro gledao grlic? 

Ja u 16h idem na UZ. Strah me kao i obicno. Nesto mi se bebica slabo mrdka. Mislim mrda ali ne bas redovno, desi se i po dva dana da je ne osetim. 

Losa vest je sto je poceo da me boli zub. Juce me zaboleo na hladno, danas isto. Nije neizdrzivo ali ga osecam. Ja nmg to da trpim, cim me zaboli trcim kod zubara. Ali sad ne mogu ni danas, a ni sutra jer decu vodim kod hematologa. Gledacu da bar sutra kad sam u gradu svratim do njega da se dogovorimo. Ne znam da li to sto primam Fraksiparin ima neke veze sa popravljanjem zuba, da li treba da to napomenem? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra sam 32+0 ili ti ulazim u 33 nedelju tako da jos malo,kontrakcije nisu strasbe,a i nisu ceste hvala bogu,beban je jos poprilicno aktivan.

A grlic mi je zadnji put gledao na utvrdjivanju trudnoce,svaki put samo preko UZ.Ovih dana cu da zakazem pregled za 11.12. to ce mi biti poslednja kontrola na 3 nedelje,onda idem na nedelju dana

miliccam i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,jos malo onda izdrzite. Jos 4 nedelje i na konju si. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma meni od svega bitno da on bude zdrav i da nenaudi sebi to mi najveca briga

mozza, mmaka i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su konacno popustila ledja, mogu da funkcionisem. :)

opet mucnine. 

Bukvalno drugo stanje.

Danas bi trebalo da nas zovu za papire. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I evo nas :wub:

2018-11-26-12-47-26.jpg

Srculence kuca jako, okrenuli smo se naglavacke I kuliramo. Zurimo jedan dan alI to je ok. Mama I tata na sedmom nebu a Mila samo mazi sliku I vice beba, beba (to je cula od mene). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I evo nas :wub:

2018-11-26-12-47-26.jpg

Srculence kuca jako, okrenuli smo se naglavacke I kuliramo. Zurimo jedan dan alI to je ok. Mama I tata na sedmom nebu a Mila samo mazi sliku I vice beba, beba (to je cula od mene). 

micoo, zvanicno cestitam :) 

bitno da je sve kako treba :)

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, diiivno! Drago mi je da je sve super, uzivaj. :wub:

Kika, rasteteee!!! :baby:

KikaC96 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice,super. Sad mozes da uzivas i ne brines :wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I evo nas :wub:

2018-11-26-12-47-26.jpg

Srculence kuca jako, okrenuli smo se naglavacke I kuliramo. Zurimo jedan dan alI to je ok. Mama I tata na sedmom nebu a Mila samo mazi sliku I vice beba, beba (to je cula od mene). 

:wub:

miliccam i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Milice! :babycrib:

Cestitke i od mene !:babymommy:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz zene, lepo ste se raspricale,ja sam iscitala sve sto ste napisale i svaka ima samo dobronameran savet,hvala,nisam se uplasila svih tih predloga,malo sam se promuvala po gradu jer je sada predpraznicna atmosfera i u centru je sve kao las vegas a oni sada imaju bozicno ludilo pa se kupuje sve sto oko vidi.

Miliccam, polako rastete srculence kuca i sad samo opusteno i lagano :wub:

Ja sam danas bila na uz i sad beba kasni 10 dana a prosli put je kasnila 6 dana,dr kaze da nije strasno i da sve izgleda dobro i sad imamo 1365 grama,da beba nije nasledila srcanu manu i da je srce kuca kao svajcarski sat  :) samo da pazim na pritisak

miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz zene, lepo ste se raspricale,ja sam iscitala sve sto ste napisale i svaka ima samo dobronameran savet,hvala,nisam se uplasila svih tih predloga,malo sam se promuvala po gradu jer je sada predpraznicna atmosfera i u centru je sve kao las vegas a oni sada imaju bozicno ludilo pa se kupuje sve sto oko vidi.

Miliccam, polako rastete srculence kuca i sad samo opusteno i lagano :wub:

Ja sam danas bila na uz i sad beba kasni 10 dana a prosli put je kasnila 6 dana,dr kaze da nije strasno i da sve izgleda dobro i sad imamo 1365 grama,da beba nije nasledila srcanu manu i da je srce kuca kao svajcarski sat  :) samo da pazim na pritisak

odlicno. Meni je Masa kasnila 6 dana, ostala bi jos u stomaku ( nije joj se izlazilo) al sam presla termin i ostajala bez plodove vode. A sto “kasne” tako bebe ja nzn.. da li je doslo do kasnije oplodnje? Ja bas nzn 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace meni bas lepo sto Vas citam ( trudnice) jer znam koliko ste srecne :) ja sam svoje zavrsila :P pa se samo raznezim 

uzivajte trudnice! 

KikaC96, *Cvrky87*, Analim i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zna ni dr zasto kasni,samo da bude sve ok do kraja,a koji se onda termin gleda,posto cu imati carski kako se onda odlucuje kad cu se poroditi.

Mmaka,meni se mnogo svidja ime Masa,poljubac za tvoju princezu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam,opusti se,i ja sam isto tako nervozna pred uz i razumem te, javi nam sve kad se vratis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, uzasno me strah. Jos cekam mm da stigne..

Maka, evo ga 

https://www.dodaj.rs/image/mRWNz

 

https://www.dodaj.rs/image/mRrW6

znam, ja sam pretrnula pred ultrazvuk. Da mm nije biobio pored mene svisnula bI.

bice sve ok, kazes da se bebica mrda. Mene to smiruje, kad god je osetim.

Nagledala sam se raznih situacija koje su imali meni dragi ljudi, I uzasno me je strah.

Bukvalno zivim od uz do uz, samo da cujem da je sve kako treba.

Desava se I kod mene da dan dva ne osecam da mrda, ali kad krene onda je olaksanje. :)

cekam da javis lepe vesti :) zelim srecuuu <3 :*

miliccam i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, bitno da je sve ok. Kada je u pitanju planirani cr to uglavnom bude oko nedelju dana pre termina, da ne bi slucajno krenuo prirodni porodjaj. Ja jos uvek ne znam da li cu ponovo cr ili da probamo prirodno. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice da vam se javim nocas me boleo stomak tacnije u levu stranu..i jutros me belelo..bila sam kod lekara sad sam dosla dali mi da primam inekcije za odrzavanje trudnoce veceras idem u pola 7 na UZ pa cemo videti sta i kako..al ja se plasim jel ima neka zenica da prima inekcije za odrzavanje Prognesteron se zovu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice da vam se javim nocas me boleo stomak tacnije u levu stranu..i jutros me belelo..bila sam kod lekara sad sam dosla dali mi da primam inekcije za odrzavanje trudnoce veceras idem u pola 7 na UZ pa cemo videti sta i kako..al ja se plasim jel ima neka zenica da prima inekcije za odrzavanje Prognesteron se zovu??

ja ne znam nista o tome, mozda ima neko ko zna.

ali opusti se I razmisljaj pozitivno. JavI veceras sta su rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.