Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Moja dr. kaže samo kad je baš sigurna...nama je rekla..i tada se u meni ugasila nada o roze benkicama i zekama... :lol::lol::lol:

:lol: :lol: JA SAM NAJVISE ZBOG TIH ROZE LILA I OSTALIH MALIH MEDENIH STVARCICA ZELELA DEVOJCICU... A I LUTKICE SU LEPSE A MAMA ISTO TREBA POOONEKAD DA SE POOOIGRA... :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: JA SAM NAJVISE ZBOG TIH ROZE LILA I OSTALIH MALIH MEDENIH STVARCICA ZELELA DEVOJCICU... A I LUTKICE SU LEPSE A MAMA ISTO TREBA POOONEKAD DA SE POOOIGRA... :D:)

I ja... a ovako moraće tata da se bavi igračkama više nego ja, ili ću potati stručnjak za autiće :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja... a ovako moraće tata da se bavi igračkama više nego ja, ili ću potati stručnjak za autiće :lol::lol::lol:

PUSKICE ROBOTE I OSTALE ZEZALICE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PUSKICE ROBOTE I OSTALE ZEZALICE...

Ali što sam videla helikopter u Ušću juče...sam leti i možeš da im upravljaš..7000 din najmanji :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali što sam videla helikopter u Ušću juče...sam leti i možeš da im upravljaš..7000 din najmanji :blink:

SAMO 7000? :blink: MENI JE TO MNOGO... JOS DECA KO DECA POLOME TO ZA CAS I...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SAMO 7000? :blink: MENI JE TO MNOGO... JOS DECA KO DECA POLOME TO ZA CAS I...

Po reakciji mm-a on bi to kupio "malom" a igrao bi se on :lol::lol::lol: ma bre, skupo užas!!! A dete to skrši..dok si rekao keks...živeli Kinezi :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po reakciji mm-a on bi to kupio "malom" a igrao bi se on
:lol: :lol: KAKO CE I ON DA PODETINJI PORED NJEGA PA POSLE KAO DA SI DOBILA DVA DETETA...

.živeli Kinezi :lol::lol:

ZIVELI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, tako nešto. Prekjuče smo saznali da i kumova žena nosi dečaka. A još Lukin tata i kumov tata su se družili, pa onda Luka i kum pa sad oni imaju plan kako će i njih dvojica da se druže...a mm kaže ma, vidiš samo jednog dana deca sede musava od čokolade a nas dvojica se igramo njihovim igračkicama :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, tako nešto. Prekjuče smo saznali da i kumova žena nosi dečaka. A još Lukin tata i kumov tata su se družili, pa onda Luka i kum pa sad oni imaju plan kako će i njih dvojica da se druže...a mm kaže ma, vidiš samo jednog dana deca sede musava od čokolade a nas dvojica se igramo njihovim igračkicama :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: KAKO BI DOBRO IZGLEDAO TAJ PRIZOR... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

383073babe2898752d8b4616c7e0bac8.gifI I MOM DOKTORU JE TREBALO STO GODINA DA MI KAZE...

ne znam da li nije siguran..ali ja sam sigurna da se vidi od petog pa nadalje...i jos kaze nije dobro da znas to ne valja :ph34r:

gluposti,cisto sam znatizeljna..ne znam kako bebcu da se obracam..uglvnom smo ga svrstali u muskoi rod.. a sto se boja tice uvek bih kupovala neutralne,ne mozes da pogresis nikad,mada sam ja vise volela automobile i da se igram sa bratom,sve lutke sam unistila jos kao mala..tako da ako je bebac no problemo ali ako je zensko tesko cu se snalazti..jos ne volim roze bojuuuuuuuu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam da li nije siguran..ali ja sam sigurna da se vidi od petog pa nadalje...i jos kaze nije dobro da znas to ne valja :ph34r:

gluposti,cisto sam znatizeljna..ne znam kako bebcu da se obracam..uglvnom smo ga svrstali u muskoi rod.. a sto se boja tice uvek bih kupovala neutralne,ne mozes da pogresis nikad,mada sam ja vise volela automobile i da se igram sa bratom,sve lutke sam unistila jos kao mala..tako da ako je bebac no problemo ali ako je zensko tesko cu se snalazti..jos ne volim roze bojuuuuuuuu :wub:

Za curice je sad in i ljubičasto, hi hi tako da ako ti je bebica curica uvek možeš da je poljubičanstveniš :) Pa što ne odeš kod drugog doktora samo na UZ? Ili idi na 4D, tamo će se sve jasno videti. Jel bi ti barem rekao da su blizanci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam naprotiv oduvek zelela devojcicu i mm i ja kad smo pricali o bebi i nazalost kad smo jedno vreme pricali o usvajanju beba uvek smo zeleli da imamo devojcicu. Mm nema neku zelju da dobije sina od starta je govorio tatina devojcica i eto ispunila nam se oboma zelja :)

Mi jos ne znamo da li cemo smeti jos jednu bebu i ova jedna je dosla jedva, nakon toliko mucenja, a i da se zbog promena u trudnoci rak ne vrati... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam naprotiv oduvek zelela devojcicu i mm i ja kad smo pricali o bebi i nazalost kad smo jedno vreme pricali o usvajanju beba uvek smo zeleli da imamo devojcicu. Mm nema neku zelju da dobije sina od starta je govorio tatina devojcica i eto ispunila nam se oboma zelja :)

Mi jos ne znamo da li cemo smeti jos jednu bebu i ova jedna je dosla jedva, nakon toliko mucenja, a i da se zbog promena u trudnoci rak ne vrati... :(

Ja bih i usvojila curicu ako vidim da su sve muški. Volela bih da imam troje dece. S tim da sad bi mogli dvoje, a posle eventualno ako budu finansijske mogućnosti i treće. Pa ako ne bude ni jedna cura, usvojila bih ako bi se i muž složio naravno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih i usvojila curicu ako vidim da su sve muški. Volela bih da imam troje dece. S tim da sad bi mogli dvoje, a posle eventualno ako budu finansijske mogućnosti i treće. Pa ako ne bude ni jedna cura, usvojila bih ako bi se i muž složio naravno... :rolleyes:

Ja sam zelela troje u zivotu... Mada, zahvalna sam sto cu imati i ovu moju jednu, ako bude bilo ikakve sanse, radjacu ja jos jednom, ali moram prvo da vidim biopsiju grlica nakon porodjaja i na svakih sest meseci naredne 3 god i da uradim pregled dojki nakon dojenja, ni to mi nije sjajno, ako sve bude dobro, onda cu jos jednom, a nakon toga neka vade sve napolje ako treba, ja moju decu imam... Ne opterecujem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce saznala da izgleda nosim devojcicu. I meni je malo frka kako cu sa devojcicom posle sina ali snaci cu se vec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zelela troje u zivotu... Mada, zahvalna sam sto cu imati i ovu moju jednu, ako bude bilo ikakve sanse, radjacu ja jos jednom, ali moram prvo da vidim biopsiju grlica nakon porodjaja i na svakih sest meseci naredne 3 god i da uradim pregled dojki nakon dojenja, ni to mi nije sjajno, ako sve bude dobro, onda cu jos jednom, a nakon toga neka vade sve napolje ako treba, ja moju decu imam... Ne opterecujem se

Ma ti si bre borac! Sve ćeš postići što želiš. Mislim da super razmišljaš i da ćeš se odlučiti za pravu stvar, uopšte nisi razmažena a i stojiš sa dve noge na zemlji. Ne brinem se ja za tebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce saznala da izgleda nosim devojcicu. I meni je malo frka kako cu sa devojcicom posle sina ali snaci cu se vec :D

:lol: :lol: :lol: pa i ti si bila devojčica...sigurna sam da ćeš se snaći. Eto ja sad tako razmišljam kako ću sa sinom, a moje jedino iskustvo sa bebama je što sam čuvala sestru kad sam imala 7 godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ti si bre borac! Sve ćeš postići što želiš. Mislim da super razmišljaš i da ćeš se odlučiti za pravu stvar, uopšte nisi razmažena a i stojiš sa dve noge na zemlji. Ne brinem se ja za tebe :rolleyes:

Hoces da se uobrazim? :P

Ja sa decacima imam iskustva, sestra ima 2 komada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoces da se uobrazim? :P

Ja sa decacima imam iskustva, sestra ima 2 komada :lol:

Eeee pa zato ćeš i dobiti curicu, vidiš da je nama svima naopačke ko zna sa dečacima dobije curu a ko sa curama dobije momka :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..samo da su dobro snacemo se i sa curicama i deckima sve je to isto sa ljubljavlju kad pridjes svom andjelu zaista nije bitno sta je...

Potpno si u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je dr.rekla da je devojcica isto kao i beba Dimic mm i ja smo zeleli devojcicu od starta nezad 8 god kad smo pricali uvek je to bila pisulja , i eto Bog nam je ispunio zelju ma neka su zivi i zdravi nije bitno zaista...sto kaze moja kuma kad nesto iskreno-istinski zelis ispuni ti se zelja :) ja sam jos jednom proverila kod druge dr.i ukljucila je 4d curica je:) a juce sam bila kod specijaliste, zbog nekih problema verujete nije mi ni jednom palo na pamet da je pitam sta je jos je motala oko pise tamo gledal asve detaljno, zaista nije bitno..samo da su dobro snacemo se i sa curicama i deckima sve je to isto sa ljubljavlju kad pridjes svom andjelu zaista nije bitno sta je...

A sta nije ok Milice? Zasto si isla kod specijaliste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee pa zato ćeš i dobiti curicu, vidiš da je nama svima naopačke ko zna sa dečacima dobije curu a ko sa curama dobije momka :lol: :lol: :lol:

Eto vidis sve nam je naopako...

Inace ova moja se poprecila, vise nije ni karlicno, ni na glavici, nego se gospodjica poprecila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni je frka kako sa muskim detetom nakon dve devocice ...kazu usustini sve je isto samo pisa ide gore :rolleyes:

E,sad i tu nastaje dilema-da li ide gore ili ide dole?Ja sam vec pocela da razmisljam o tome... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,sad i tu nastaje dilema-da li ide gore ili ide dole?Ja sam vec pocela da razmisljam o tome... :lol:

Pisa se ne namesta uopste , po ovoj novoj medicini :rolleyes: . OT sam znam. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja devojke dosla da vam dam malo podrske u drugom semestru :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.