Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav tati Dimić i hvala na obaveštenjima..divan si i hrabar, uostalom kao i naše Jelena i Milana, držim palčeve da uskoro svo troje budete na okupu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, i ti si počela polako da se otvaraš, radovaćemo se i na tvoj račun... :)

Inače, ja kada sam 1. put ušla u taj Zavod, mislila sam da sam pogrešila i ušla u psihijatrijsku ustanovu...mračno, nigde nikoga...takođe neljubaznost i požurivanje da što pre ustanem sa stola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eheheee devojke bila sam danas da radim vaginalni i cervikalni bris i HBS AG heh još sam se razmišljala da li da se tuširam, ali rekoh otkud znam, da to nešto ne poremeti mikro floru tamo...i nisam...i posle mi je bilo dragoo što nisam...malo da im smrdim... :D:P ovi iz Zavoda za kožne i venerične bolesti su kreteni. Žena nije htela ni da mi pomogne da ustanem sa stola koji je prepotopski i sa mojim stomakom je stvarno teško da se ustaje, koprcala sam se tamo kao buba... :angry: da ne pričam o tome da sam knjižicu stavila među prvima a stigla na red pred kraj :angry: Ne razumem zašto ljudi upisuju škole medicinske struke ako nemaju humanosti u sebi?! :angry:

Žao mi je Kikiriki...znam kakvi su tamo, išla sam, mislim dva puta, tamo na neke kontrole, dok sam studirala i živela u Bg, baš su neprijatni, ne zna se ko kad dolazi na red...a jednom mi se još desilo, da nas je sestra naređala nas nekoliko, ne da čekamo u onoj kabini, nego onako skinute da stojimo sve i čekamo da se popnemo na onaj sto...baš neprijatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smradom protiv bezobrazluka :D

Ahahahaha,kraljice :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se javim sa novostima o Bebi

"Ja sam inače upravo završila na odeljenju patologije visokorizičnih. Definitivno se ne otvaram. Sad sam opet iz čista mira prokrvarila. Kontrakcija ima na ctg-u, nisu lažne, ali oslabe ujutru, noću budu jače, grlič neće ni makac. Dr. je došao danas i rekao, vodite mi pacijentkinju ili u salu da je porodite ili kod mene na sprat, a ne ovde da je mrcvarite dan i noć. Pošto je grlić i dalje gde jeste, poslaše me na njegovo odeljenje. Radi tek sutra, a došao je u civilu samo zato."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Bože da se uskoro završi to mučenje i za nju i za bebu i da budu zajedno, srećne...stvarno svaka joj čast na svemu što izdržava, ali bar ima doktora koji brine za nju, što je retko danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, samo da se to sve što pre završi...svi smo nestrpljivi, a Beba sigurno najviše...puno pozdrava i uz tebe smo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eheheee devojke bila sam danas da radim vaginalni i cervikalni bris i HBS AG heh još sam se razmišljala da li da se tuširam, ali rekoh otkud znam, da to nešto ne poremeti mikro floru tamo...i nisam...i posle mi je bilo dragoo što nisam...malo da im smrdim... :D:P ovi iz Zavoda za kožne i venerične bolesti su kreteni. Žena nije htela ni da mi pomogne da ustanem sa stola koji je prepotopski i sa mojim stomakom je stvarno teško da se ustaje, koprcala sam se tamo kao buba... :angry: da ne pričam o tome da sam knjižicu stavila među prvima a stigla na red pred kraj :angry: Ne razumem zašto ljudi upisuju škole medicinske struke ako nemaju humanosti u sebi?! :angry:

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...a jednom mi se još desilo, da nas je sestra naređala nas nekoliko, ne da čekamo u onoj kabini, nego onako skinute da stojimo sve i čekamo da se popnemo na onaj sto...baš neprijatno...

:blink: U našem zdravstvu je stvarno luda kuća!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još samo jedan dan i konačno toj agoniji da dođe kraj! Namuči se Beba zbog doktora ludaka! Ali sutra već, Bože zdravlja, će držati svoju Milanu u rukama, i biće najsrećnija na svetu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smradom protiv bezobrazluka :D

joj kikiriki sou si !!!

Bebo , polako.. jos malo pa ce sve ovo biti iza tebe !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra nam stize Milana :lol: :lol: :lol: Bebo samo izdrzi jos malo rekla sam ti ja da ces je dobiti na mladence :D jaaaoooo i ja postadoh nestrpljiva :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebo svi smo uz tebe...ti si zena lavica...ja ne znam da li bi ja mogla da izdrzim sve to sto si ti.....jedva cekamo da cujemo lepe vesti...i uskoro da vidimo prve slikice... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne daj se BEBO!!! Još malo!!! Uh jedva čekam sutra, da čujem da je sve prošlo kako treba :) i da je mala Milana upoznala svoju mamicu uživo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ehhh beba dimic se bas namucila..valjda ce se ubrzo zavrsiti ta agonija..ginekolozi i njihovi saradnici su najgori doktori :angry:

ja uzela rezultate briseva i iam kandidu..samo mi je ona trebala...i prepisao mi je povidno jod..nadam se da ce mi bar one pomoci..da li je neka od vas korisitila ove vaginalete..da li uopste vrede,jer kako sam krenula bacati pare na sve moguce dodje mi da vise ni jedne ne kupim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se javim sa novostima o Bebi

"Ja sam inače upravo završila na odeljenju patologije visokorizičnih. Definitivno se ne otvaram. Sad sam opet iz čista mira prokrvarila. Kontrakcija ima na ctg-u, nisu lažne, ali oslabe ujutru, noću budu jače, grlič neće ni makac. Dr. je došao danas i rekao, vodite mi pacijentkinju ili u salu da je porodite ili kod mene na sprat, a ne ovde da je mrcvarite dan i noć. Pošto je grlić i dalje gde jeste, poslaše me na njegovo odeljenje. Radi tek sutra, a došao je u civilu samo zato."

Ovo kao da je pisala moja jetrva koja se tako isto mucila pre 2 meseca. Na kraju je zavrsila sa CR, ali je sve bilo OK. Vazno je da Milana ima odlicnu srcanu radnju, a Beba Dimic ce brzo zaboraviti sve muke...evo koliko vec sutra. ;) Pozdrav, draga, i zelim ti brz oporavak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam slican slucaj sa jednom curom..bebica je danas posle silnih terapija tj lekova ok ali ni ona se nije sjajno provela..trebalo je prirodnim putem za zavrsila na carski..nadam se da ce sve biti ok sa bebom :unsure:

e da vas pitam kako da postavim sliku a da mi se vidi na forum :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne daj se BEBO!!! Još malo!!! Uh jedva čekam sutra, da čujem da je sve prošlo kako treba :) i da je mala Milana upoznala svoju mamicu uživo :)

Ja tek sad ovo vidim vezano za Bebu. Drži se Bebo, držimo ti palčeve svi! Samo hrabro! Poljubac veliki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam slican slucaj sa jednom curom..bebica je danas posle silnih terapija tj lekova ok ali ni ona se nije sjajno provela..trebalo je prirodnim putem za zavrsila na carski..nadam se da ce sve biti ok sa bebom :unsure:

e da vas pitam kako da postavim sliku a da mi se vidi na forum :blink:

http://www.slikomat.com/ odeš na ovaj sajt klikneš na choose file izabereš svoju sliku i onda pritisneš Naloži

U gornjem pravougaoniku će ti se pojaviti kod za forume i taj kod kopiraš u post i u tom postu će se pojaviti slika koju si izabrala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hrabra je nasa Beba,izdrzace sve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.slikomat.com/ odeš na ovaj sajt klikneš na choose file izabereš svoju sliku i onda pritisneš Naloži

U gornjem pravougaoniku će ti se pojaviti kod za forume i taj kod kopiraš u post i u tom postu će se pojaviti slika koju si izabrala.

a jesi li mislila na sliku u tekstu ili ne..jer ja sam mislila na sliku sa strane..kao sto je tvoja slicica kikirki :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

To ne mora da bude ništa ozbiljno, ja sam bila u sličnoj situaciji i sve je prošlo dobro, sa indukcijom. Pozdravi nam puno Bebu, držimo joj palčeve da se što pre porodi i da sve bude ok! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

Pozdravljamo i mi svi nju,bice to sve u redu,cim Milanu uzme prvi put u ruke,zaboravice na sve muke...Eto cak se i rimuje..odo ja u pesnike :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке!

Извињавам се што касним са информацијама, али имао сам доста посла данас око сређивања ствари за бебу, а и видео сам се са мојим кумом да ми буде лакше ;).

Беба и мала беба су добро, ја се надам да ће се у најскорије време све завршити. Ови су јој данас рекли да ће јој плафон да ти још 3 дана да крене да се отвара још и после тога ће царски рез. Мала беба има 3,05кг :). Колико сам је схватио појавили су се можда неки проблеми са постељицом, али нисам сигуран шта и како тачно, просто не умем да објасним и рекли су јој да можда има неке хематоме негде немам појма више ни ја сам о чему се ту ради. У сваком случају биће све уреду!

Пуно поздрава од Бебе :))

Da li se Beba muci mislim da li ima bolove, jer jos 3 dana mislim da je mnogo za svaku zenu jos ako trpi bolove onda bi trebalo da promeni nick u majka hrabrost .....prenesi joj malo pozitivne energije od mene i pozdravi je :)

I naravno obavestavaj nas i hvala ti tata Bebac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.