Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

:rolleyes: pa da , al ono je bilo prije mijesec :rolleyes: ti u devetom + 13 a ja do pocetka sedmog + 11 :blink: do kraja cu dobiti jos ovoliko :lol: ali bas me briga, negdje pročita da onda treba da napadnem muza da skinem te kile :lol: :lol: ;)

Ma da,kad se porodis napadnes muza i kile nestaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da,kad se porodis napadnes muza i kile nestaju :lol:

:lol: tako su nestale i poslije prvog, zato sam s ovim drugim ostala trudna s manje kg nego dok sam cura bila :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gdje se zenske ...spavate ili ruckate :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gdje se zenske ...spavate ili ruckate :lol:

Pijem limunadu i raspisala se na temi "celulit" :D

A jela sam, naravno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo, posalji i meni jedne :lol:

moram pogledati ovde po gradu, mozda nadjem... pa ne znam ni sama... mislila sam onaj kompletic sto sam postavila sliku ovde da sam kupila, a ispod bodic....

Oljice, možeš i duplu zeku ili kompletić pa deblju zeku preko, ako baš brineš da će bebac da se smrzne, ali i ja mislim da je to jako kratko i ako je umotan u ćebe neće mu biti hladno. Nemam iskustva, prošli put sam se porodila u martu, a sad ću u aprilu, tada će već biti toplo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pijem limunadu i raspisala se na temi "celulit" :D

A jela sam, naravno :lol:

:lol: Milankicaa nam sigurno spava , ono poslijepodnevno ;)

Ja idem nesto uzeti za grickanje i odo traziti neki film na tv .

Kuckam ujutro uz kaficu s posla :rolleyes: . Kiss za sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oljice, možeš i duplu zeku ili kompletić pa deblju zeku preko, ako baš brineš da će bebac da se smrzne, ali i ja mislim da je to jako kratko i ako je umotan u ćebe neće mu biti hladno. Nemam iskustva, prošli put sam se porodila u martu, a sad ću u aprilu, tada će već biti toplo.

Pajo kad ti je termin? Gdje ti je tiker :rolleyes: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Milankicaa nam sigurno spava , ono poslijepodnevno ;)

Ja idem nesto uzeti za grickanje i odo traziti neki film na tv .

Kuckam ujutro uz kaficu s posla :rolleyes: . Kiss za sve :wub:

Ma ne spavam,gledam slike sa svadbe i jos neke iz 4og meseca i nerviram se kako sam tada izgledala, a kolika sam krofna sada :angry: i planiram da jednu od tih slika okacim u kuhinji posle porodjaja da je uvek pogledam pre nego sto uzmem nesto da jedem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenskice :)

Opet ja poranila, nigde nikog,a radan dan je :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenskice :)

Opet ja poranila, nigde nikog,a radan dan je :unsure:

Ma ima, ja budna jos od 9h, al mi djavo nije dao mira pa sam opet isla da setam do radnjice (posto sam u subotu poljubila metalnu roletnu na vratima) :) I kupila sam kompletic za bebicu... Al nemaju najmanje zeke :( Tako da moram da nadjem negde...

Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima, ja budna jos od 9h, al mi djavo nije dao mira pa sam opet isla da setam do radnjice (posto sam u subotu poljubila metalnu roletnu na vratima) :) I kupila sam kompletic za bebicu... Al nemaju najmanje zeke :( Tako da moram da nadjem negde...

Kako si ti?

Ti si od jutros bila vrednica :rolleyes: Naci ces zeke negde drugo, sacekaj da bude lepse napolju pa onda u setnju. A i ne treba ti puno zeka,ipak ce to biti kraj aprila,bice toplo,pa posle ces kupovati uglavnom letnje stvari. Evo ja se sad probudila i jos lezim, tj.mm me probudio,zvao da vidi jel sam ziva jer se ne javljam,a jutros kaze da nije uspeo da me probudi kad je ustao za posao, komirala sam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si od jutros bila vrednica :rolleyes: Naci ces zeke negde drugo, sacekaj da bude lepse napolju pa onda u setnju. A i ne treba ti puno zeka,ipak ce to biti kraj aprila,bice toplo,pa posle ces kupovati uglavnom letnje stvari. Evo ja se sad probudila i jos lezim, tj.mm me probudio,zvao da vidi jel sam ziva jer se ne javljam,a jutros kaze da nije uspeo da me probudi kad je ustao za posao, komirala sam se.

:D Pa kakvo je ludo vreme i ne komirala se :) Meni je bio plan da ne ustajem iz kreveta posto sam sama kod kuce, mm ima dan penzionera na poslu pa raci ceo dan, a roditelji pre podne... Al ipak je bilo jace od mene da idem da kupim :)

Znam da mi ne treba mnogo, al imam samo jednu tu najmanju, ovo ostalo su sve 68 i vece, a to ce nam biti veliko :unsure: A kupila sam kompletic kao za iznosenje bebe i ima u sebi pantalonice, bodic na bretele, benkicu, kapicu, rukavice, portiklicu, a platila 1090, sto je super bar po meni, jer ovako zasebno kad bi se uzimalo bi ispalo mnogo skuplje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Pa kakvo je ludo vreme i ne komirala se :) Meni je bio plan da ne ustajem iz kreveta posto sam sama kod kuce, mm ima dan penzionera na poslu pa raci ceo dan, a roditelji pre podne... Al ipak je bilo jace od mene da idem da kupim :)

Znam da mi ne treba mnogo, al imam samo jednu tu najmanju, ovo ostalo su sve 68 i vece, a to ce nam biti veliko :unsure: A kupila sam kompletic kao za iznosenje bebe i ima u sebi pantalonice, bodic na bretele, benkicu, kapicu, rukavice, portiklicu, a platila 1090, sto je super bar po meni, jer ovako zasebno kad bi se uzimalo bi ispalo mnogo skuplje...

To je bas povoljno, super. Ja sve cekam malo bolje vreme da idem da dokupim stvarcice koje mi trebaju i onaj prasak i omeksivac za bebine stvari pa da to operem i spremim i da odem do mojih po krevetac, kazu osusila se farba. A vec me hvata panika,sta ako pocne porodjaj ovih dana,a ja jos nisam uzela uput od doktorke,kaze ona preci cu termin pa ce mi dati 23eg kad budem radila ctg :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pajo kad ti je termin? Gdje ti je tiker :rolleyes: ?

Meni su rekli kao 16. april, mada ja mislim da će ranije. U svakom slučaju ne mogu čekati termin jer moram na cr. Što se tiče tikera ja sam za to duduk, jedva se snalazim i da nađem poruku koju sam napisala, a i retko dođem do kompa. Muž i sin su ga eksploatisali. Ja jedino što pišem neki rad u slobodno vreme. Šta treba da radim u vezi tog tikera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su rekli kao 16. april, mada ja mislim da će ranije. U svakom slučaju ne mogu čekati termin jer moram na cr. Što se tiče tikera ja sam za to duduk, jedva se snalazim i da nađem poruku koju sam napisala, a i retko dođem do kompa. Muž i sin su ga eksploatisali. Ja jedino što pišem neki rad u slobodno vreme. Šta treba da radim u vezi tog tikera?

Evo mozes kliknuti na moj, i sacekas da ti se otvori prozor. Onda vidis slicice a iznad njih pise all, kliknes tu i u padajucem meniju imas opciju pregnancy i kliknes na filter pored. E sad tu izaberes koju ces slicicu. Onda imas ispod isto all, ti ides pregnancy pa filter, i izaberes slicicu. Na kraju dole pise time, tu ukucas kada ti je termin. I onda imas dugme gde pise create my ticker, tu kliknes i sacekas da ti izbaci kodove, izbacice dva, ti iskopiras prvi, pise BB code. Onda odes u tvoje kontrole, pa sa leve strane pise promena potpisa, tu udjes i u onom prozoru iskopiras onaj link. i ides update moj potpis. Nadam se da ces se snaci, bas sam ti detaljno sve napisala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je bas povoljno, super. Ja sve cekam malo bolje vreme da idem da dokupim stvarcice koje mi trebaju i onaj prasak i omeksivac za bebine stvari pa da to operem i spremim i da odem do mojih po krevetac, kazu osusila se farba. A vec me hvata panika,sta ako pocne porodjaj ovih dana,a ja jos nisam uzela uput od doktorke,kaze ona preci cu termin pa ce mi dati 23eg kad budem radila ctg :o

A mislis specijalan prasak i omeksivac da uzimas? Joj i ja jedva cekam lepse vreme, ubi me ovo sedenje u kuci :( A nasla sam kolica koja bi htela pa moram da odem do radnje koja ih ima da ih vidim i uzivo... A i mi imamo jos dosta toga da kupimo, al dobro imamo jos i vremena... Krevetac kad vec pomenu, nama jos nisu poslali ovi moji rodjaci iz Bora, treba da nam vrate nazad al ovo vreme je malo odlozilo sve to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mislis specijalan prasak i omeksivac da uzimas? Joj i ja jedva cekam lepse vreme, ubi me ovo sedenje u kuci :( A nasla sam kolica koja bi htela pa moram da odem do radnje koja ih ima da ih vidim i uzivo... A i mi imamo jos dosta toga da kupimo, al dobro imamo jos i vremena... Krevetac kad vec pomenu, nama jos nisu poslali ovi moji rodjaci iz Bora, treba da nam vrate nazad al ovo vreme je malo odlozilo sve to...

I ja samo cekam da malo toplije bude, ukocila sam se u kuci, radim neke male vezbice i to je to. Ceo dan samo s kreveta na stolicu, sa stolice na pec i tako u krug :( Pa videla sam da postoji poseban prasak i omeksivac, pa cu uzeti. Mi smo sa stvarcicama skoro gotovi, nego mi fale kadica, ogradica za krevetac, flasice, toplomer... i tako te sitnice. A kolica smo odlucili koja cemo, njih cemo uzeti pred porodjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sad od stvarcica fale 2-3 zekice ta najmanje, i ako tu racunamo tetra i svedske pelene... A od ovog ostatka pa manje vise sve sto si nabrojala i ti... Kadica, bokalce za polivanje, ogradica (tj kompletic posteljine sa ogradicom), kolica, nosiljka, kozmetika sva za bebu... A meni ostaje i ovo sve za bolnicu sto treba, to moram da vidim jos zavisno od bolnice sta traze...

E meni se ova svidjaju kolica http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=1986

A ona sto sam vas pitala za boju se svidjaju mm, al posto mi je plava takva varjanta previse nekako drecava bar na slici bila onda sam pitala za onu boju... mada opet nista dok se ne vidi uzivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni ostaje i ovo sve za bolnicu sto treba, to moram da vidim jos zavisno od bolnice sta traze...

E meni se ova svidjaju kolica http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=1986

Ova mi se svidjaju, lepa je boja. E pa za bolnice je uglavnom svuda isto sto se porodilje tice, a samo se za bebe razlikuje, negde traze odecu, negde ne. Ja sam to sve kupila, jos pampers mi ostao i mogu da se spakujem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova mi se svidjaju, lepa je boja. E pa za bolnice je uglavnom svuda isto sto se porodilje tice, a samo se za bebe razlikuje, negde traze odecu, negde ne. Ja sam to sve kupila, jos pampers mi ostao i mogu da se spakujem :rolleyes:

E tih ima na dva mesta u bulevaru, tj bar prodaju chippolino, pa kad otopli ici cu sa mm da vidimo kakva su uzivo... A taman cu da otkacim i njegove za taj dan posto su u blizini pa onda i do njih da svratimo :)

Ma nemam pojma sta cu, sad me svi pritiskaju za bolnicu, i jure me da vidim za Misovic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tih ima na dva mesta u bulevaru, tj bar prodaju chippolino, pa kad otopli ici cu sa mm da vidimo kakva su uzivo... A taman cu da otkacim i njegove za taj dan posto su u blizini pa onda i do njih da svratimo :)

Ma nemam pojma sta cu, sad me svi pritiskaju za bolnicu, i jure me da vidim za Misovic...

Ja sam pre nedelju dana bila kod mm na poslu i zatekla glavnu sestru patologije iz D.Misovica i pricali za tamo sta i kako. Odmah mi je rekla da je tu nesigurno, jer nisam od pocetka tamo vodila trudnocu i ne mogu sada tek tako da odem, cak se desava i one koje imaju uput za D.Misovic da ih vrate sa porodjaja jer nema mesta i posalju u Visegradsku, sto se desilo i mojoj drugarici. Tako da sam sad sigurna za Visegradsku, necu da pokrecem nesto u Misovicu, a da posle bude da me vrate. Uzecu uput za Visegradsku i tamo vec imam babicu koja ce me odvesti kod doktora koji ce me primiti cim uzmem uput na pregled i UZ, da cujem sta on preporucuje, kakav porodjaj :)

Ja se iskreno ne bih usudila za D.Misovic da odem na slepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj i ja bi da pocnem da kupujem stvarcice ali svi mi govore da ne valja dok se ne rodi :(( onda da mi drugi biraju bzvzz :((((((((((((((

i ja te tickere slabo kapiram ali pokusacu po uputstvu ;)))

vi sve vec kupujete stvari, hocu i jaaaaa :(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj i ja bi da pocnem da kupujem stvarcice ali svi mi govore da ne valja dok se ne rodi :(( onda da mi drugi biraju bzvzz :((((((((((((((

i ja te tickere slabo kapiram ali pokusacu po uputstvu ;)))

vi sve vec kupujete stvari, hocu i jaaaaa :(((

Koja si ti nedelja? i meni su pricali kao ne valja unapred, ali muz hoce da kupimo sve zajedno a ne posle da on ode i kupi sto mi se ne svidja. Tako da smo zajedno isli, i opet cemo zajedno kad budemo dokupovali stvarcice.

Pitaj za tiker sve sto ti nije jasno, gledala sam da sto detaljnije napisem da se snadjete ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre nedelju dana bila kod mm na poslu i zatekla glavnu sestru patologije iz D.Misovica i pricali za tamo sta i kako. Odmah mi je rekla da je tu nesigurno, jer nisam od pocetka tamo vodila trudnocu i ne mogu sada tek tako da odem, cak se desava i one koje imaju uput za D.Misovic da ih vrate sa porodjaja jer nema mesta i posalju u Visegradsku, sto se desilo i mojoj drugarici. Tako da sam sad sigurna za Visegradsku, necu da pokrecem nesto u Misovicu, a da posle bude da me vrate. Uzecu uput za Visegradsku i tamo vec imam babicu koja ce me odvesti kod doktora koji ce me primiti cim uzmem uput na pregled i UZ, da cujem sta on preporucuje, kakav porodjaj :)

Ja se iskreno ne bih usudila za D.Misovic da odem na slepo.

Šteta. Ja sam bila u D.Mišović i idem ponovo. Uslovi su odlični, ali ja tamo imam vezu pa nisam imala tih problema. Par ljudi mi se žalilo na Višegradsku, mada je moja kuma tamo bila dva puta i odlično je prošla. Valjda sve zavisi od lekara koji ti zapadne. Jedino što u D.Mišović nije gužva i beba je sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad cemo da vidimo da li radi tiker :)

pa to i ja mislim, a moj muz ne voli shoping tako da bi to verovatno moja mama i svekrva, pa mi to i nema neku car :) ma samo da malo smiri ovaj led i ja cu da krenem po radnjama, ionako samo lezim u kuci hocu da poludim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.