Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala :) nemam bas mnogo uslova da joj napravim samo njenu sobu, pa sam u nasoj spavacoj napravla njen maleni kutak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pamucne tetra pelene :rolleyes: Ja svedske nisam nigde videla,samo ove tetra :unsure: A volela bih i svedske da nadjem negde :rolleyes:

Olja,divan deciji kutak!!Bice to malo carstvo za bebca :rolleyes:

E kod mene obrnuto. Kako je bilo juce na ctg,rekla si da imas pojacane kontrakcije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kod mene obrnuto. Kako je bilo juce na ctg,rekla si da imas pojacane kontrakcije?

Bila sam po onom kijametu djavo da ga nosi ;) Pa da i dalje je tako,ma samo me cima bezveze da idem dva puta nedeljno po ovoj mecavi,nisu one Bog zna kako jace,doktorica koja je juce bila na dezurstvu posto je subota i pogledala ctg nalaz kaze da je to normalno i pita me zasto me tako cesto salje,eto :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dančić :rolleyes:

Olja bas je divan taj kutat za tvoju bebanu :wub:

Ivana super pelene , ni ja kod nas u Bosmi nisam vidjela da to ima....istina to je bilo pre 5,5 god kad su mene itrebale, mozda se sad nesto promijenilo :lol:

Milance , gdje su tvoje slikice' :rolleyes:

Kao ste mi jutros? Kod nas snjeg i daljepomalo pada..pitam se kao li cu sutra na posao ?

Ja sam nesto lose nocas spavala, grcevi me hvatali u nogama :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, jedi banane, imaju dosta kalijuma, a to ti nedostaje, zato te hvataju grcevi ;)

Ja sam naisla samo na pelene u boji ali ne i tako sarene, bas su mi medene.

Svedske sam dobila, a ove tetra jos tragam koje da kupim...

Odoh da kuvam rucak pa se kasnije kuckamo!!! Ici cu i malo na sneg pa cu i slikati malo da vidite moj NS u snegu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D I meni mm pomaže kad je kod kuće, ali njih dvojica bolje funkcionišu kad su sami (onda me ne zovu svaki čas :)), bez obzira što kuća posle toga izgleda kao da je bomba pala (tako je izgledala kad sam prošli put počinjala da radim pa kad se vratim s posla padnem u nesvest).

On za sada voli tu ideju, ljubi stomak, čak je on sam rekao na uz-u da će biti seka i pogodio je pa se jako radovao.

:lol: ja imam srecu sto imam tetu sto mi cuva sinčica pa kad dođem kuci bude u boljem stanju neo sto sam je ostavila :rolleyes: a kad mm neradi pa teta ne dođe taj dan.... jedva uđem u stn od haosa :lol:

I kod mene sincic ljubi stomak i raduje se bratu...ali po nekad osijetim malo ljubomore. Nedavno me pita ko cebratu da bude baba i deda, i ja mu objasnim da isto ko i njemu...a on se malo zamisli pa kaze : Ne mora brat da ide uvijek s mnom kod babe i dede :lol: Do sad je on bio glavni kod svih...Ali ja se nadam da ce sve biti OK, mada malo se brinem jer sam cula raznih situacija :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, jedi banane, imaju dosta kalijuma, a to ti nedostaje, zato te hvataju grcevi ;)

Ja sam naisla samo na pelene u boji ali ne i tako sarene, bas su mi medene.

Svedske sam dobila, a ove tetra jos tragam koje da kupim...

Odoh da kuvam rucak pa se kasnije kuckamo!!! Ici cu i malo na sneg pa cu i slikati malo da vidite moj NS u snegu :D

Draga moja Olja ne smijem ni da ti kazem koliko banana jedem...damm kaze da mi ni jedan majmun nije ravan :blink: kaze da nece vise kupovati po kg nego da ce uzeti citavu kutiju :huh:

Istina u zadnje vrijeme sam malo smanjila jer kazu da one nisu dobre za zatvor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milance , gdje su tvoje slikice' :rolleyes:

Da napunim fotoaparat pa cu ubaciti slicice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo slicice :)

Nesto od garderobice :rolleyes:

Zeke

jov-CIMG39.jpg

nha-CIMG39.jpg

Bodici

dd-CIMG39.jpg

Benkice

5kk-CIMG39.jpg

Portikle, rukavice i carapice ;)

n98-CIMG39.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, jeste, nisu dobre, prave zatvor ali su pune kalijuma!

Mozda da uzmes sumeci Ca pred spavanje...

Milanka, jaooooo sto su medene stvarcice, uh!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, jeste, nisu dobre, prave zatvor ali su pune kalijuma!

Mozda da uzmes sumeci Ca pred spavanje...

Milanka, jaooooo sto su medene stvarcice, uh!!! :wub:

Hvala :rolleyes:

Videh slike na fb,pa gde je tebi stomacic,uopste se ne vidi da si trudna i nisi se ugojila, a samo pricas koliko jedes :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ja imam srecu sto imam tetu sto mi cuva sinčica pa kad dođem kuci bude u boljem stanju neo sto sam je ostavila :rolleyes: a kad mm neradi pa teta ne dođe taj dan.... jedva uđem u stn od haosa :lol:

I kod mene sincic ljubi stomak i raduje se bratu...ali po nekad osijetim malo ljubomore. Nedavno me pita ko cebratu da bude baba i deda, i ja mu objasnim da isto ko i njemu...a on se malo zamisli pa kaze : Ne mora brat da ide uvijek s mnom kod babe i dede :lol: Do sad je on bio glavni kod svih...Ali ja se nadam da ce sve biti OK, mada malo se brinem jer sam cula raznih situacija :unsure:

Da, tvoj sinčić je stariji, ali ne znam da li je to prednost ili mana u ovoj situaciji. Biće nam veselo u svakom slučaju. Bitno je da nije dosadno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaa kako su slatke stvarčice :wub:

Olja hvala ...probacu sa sumecim tabletama. Hvala puno. :*

Hocu i ja da vidim slike Olje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, tvoj sinčić je stariji, ali ne znam da li je to prednost ili mana u ovoj situaciji. Biće nam veselo u svakom slučaju. Bitno je da nije dosadno. :lol:

Ne znam ni ja sama ... nesto se nadam da ce mi malo pomoci oko brata, jer on vec dvije godine trazi brata :lol:

Paja dosadno nam sigurno nece biti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa,jel ima jos neka bebi radnja sa kolicima u SD,sem one u TC Danubius? Meni rekli neka kolica ce stici,i na kraju nista od toga, nasla sam ista ovde samo druge boje. Ti ipak znas tamo sve radnjice,pa mi mozes reci gde da pogledam kad budem dolazila :)

Ubijaju me ove boginje sto klinac ima. Nisam se ni logovala, pa tek sad vidim pitanje, sorry Milankaa. Po citav dan ga samo mazem, trudim se da ga zabavljam, a pritom i rucak i sve drugo....... :unsure: Mm bar ode na posao, pa mu prodje vreme.

Inace, ima jos dva fine bebi radnjice kad se krene ka bolnici i bas imaju kolica.

Kad planiras ovamo? Da ti objasnim detaljnije. Koliko dobro poznajes sd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmm...ja obozavam svo suvo voce. Citam ovde na kesici pise 100g preporucljiva dnevna doza,pa zasto onda prave kesice od 200g :lol::lol::lol: ja pojela,visak ne moze da skodi, taman sam nadoknadila i za sutra :lol:

Devojke, kazu da su suve kajsije najbogatije gvozdjem. Naravno, i svo drugo suvo voce, ali kao kajsije prednjace. Ja sam se ubila jeduci ih. Ako volite, samo nvalite :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, postavila sam slike u temi "stavi sliku" pa pogledaj :)

Milanka, to je zbog crne jakne, nista se ne vidi. Veceras cu se slikati pred spavanje pa cu postaviti, videces koliki mi je stomak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm obozava da peca i on ide a ja naravno ne :) Imamo i vikendicu na Dunavu pa on sebi ugodi :) Vec planira kako ce on i beba da pecaju dok ja krckam rucak.... :)

Sto, ti volis pecanje? Pozvani ste kod nas na uzivanje!

Ijaoooooooooooooo, sva sreca pa mm ovo ne cita. On je zaludjenik, ne obican pecaros. Doduse, volim i ja. Mi nemamo vikendicu :-) ali imamo camac i pentu. I nas klinac je navucen na Dunav, mi leti bez obzira na more i sve, samo obilazimo ade i uvale. Budemo nekad i po ceo dan na vodi. A ponekad klinca ostavimo kod baba, a nas dvoje na pecanje. I to onda bude bas fino. Mm kaze da najbolji ulov ima kad ide sa mnom, mene nekako 'oce ta riba :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :) Evo mene jos u krevetu,ne ustaje mi se jos ;) Ivana,lepe su ti pelene,nego jel su ovo tetra ili svedske? Ja sam vidjala samo svedske sarene,tetra ne videh :unsure:

Tih tetra sarenih imas u sd-u, bas u tim radnjama za koje sam ti rekla da imaju i kolica. Pakovanja su od tri pelenice, ali sam zaboravila cenu. Ja to nisam kupovala, jer sam od sina sve sacuvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ni ja sama ... nesto se nadam da ce mi malo pomoci oko brata, jer on vec dvije godine trazi brata :lol:

Paja dosadno nam sigurno nece biti :lol:

Ovaj moj je baš hteo seku. Inače se sa devojčicama mnogo bolje slaže trenutno. Valjda je to taj uzrast. Obožava dugu kosu. Biće čupanjaaaa! :lol: Joj, danas se odvalio od spavanja, a i ja sa njim. Skoro nisam tako. Od 13-18h. Nisam mogla da verujem kad sam se probudila. Ali bili smo pre toga na sankanju pa valjda je i zbog toga bio izmoren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ijaoooooooooooooo, sva sreca pa mm ovo ne cita. On je zaludjenik, ne obican pecaros. Doduse, volim i ja. Mi nemamo vikendicu :-) ali imamo camac i pentu. I nas klinac je navucen na Dunav, mi leti bez obzira na more i sve, samo obilazimo ade i uvale. Budemo nekad i po ceo dan na vodi. A ponekad klinca ostavimo kod baba, a nas dvoje na pecanje. I to onda bude bas fino. Mm kaze da najbolji ulov ima kad ide sa mnom, mene nekako 'oce ta riba :lol: :lol: :lol:

Ja nisam zainteresovana za pecanje. Mnogo sam hiperaktivna u zivotu, takav sam tip, pa me pecanje smara. Ja sam za neku dinamiku :D Ali ok, ko voli - postujem, tako da je mm super, imamo i camac tako da zna on sebi da ugodi ;)

Isla sam kao mala sa bratom i samo sam im pravila problem, vecito nesto brbljala, pa mi upadne patika u vodu, pa im prospem crvice - sta cu, zapnem za posudicu... :lol: :lol: tako da sa mnom sigurno nije dobar ulov :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubijaju me ove boginje sto klinac ima. Nisam se ni logovala, pa tek sad vidim pitanje, sorry Milankaa. Po citav dan ga samo mazem, trudim se da ga zabavljam, a pritom i rucak i sve drugo....... :unsure: Mm bar ode na posao, pa mu prodje vreme.

Inace, ima jos dva fine bebi radnjice kad se krene ka bolnici i bas imaju kolica.

Kad planiras ovamo? Da ti objasnim detaljnije. Koliko dobro poznajes sd?

Pa za neke dve nedelje,malo da otopli vreme. Ja sam iz Sd-a,znam sve,mada zadnjih par godina dodjem samo do mojih,ne skitam previse po gradu pa i nisam zapazila bebi radnje,sem one u Tc,a iskreno nisam ni gledala jer mi nisu trebale. Ti meni odprilike objasni,snaci cu se ja vec. E da,jedino sto nikad ne propustamo u Sd jeste lesnik topla cokolada u Kraljici,najbolja koju sam ikad probala,a toliko plazme i slaga ima to mi bude ceo obrok :lol: i mm kupuje slaninu u mesari Lola kod stadiona,kaze da je ta najbolja,vise mesa nego slanine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece devojke :)

Milankice stvarcice su prelepe :) Jos samo smizla da upadne u njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A setih se i pljeke u Petici i sad mi se tako jedeee. Inace pljeke jedem samo na dva mesta,tu i na Slaviji pa sad teram mm da odemo da kupimo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece devojke :)

Milankice stvarcice su prelepe :) Jos samo smizla da upadne u njih :)

Hvala :rolleyes:

Jedva cekam da joj ih obucem. Bas sam izjavila mm kako bih volela da sad porodjaj pocne, vise sam se smorila kuci i to kako mi se nista ne desava :lol:

Sta ima kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.