Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

:angry: :angry: sad.png

Ovo ti nikada necu oprostiti.... :(

:D

Lepa moja, ja samo prepisala sve koje su se upisale.

Srecna sam da se upisujes ;)

Love you! Ti znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!

Ja nemam puno problema sa spavanjem, poneka losa noc - nista strasno :D

Juce sam rezervisala krevetac :wub: Bijeli, slovenacki, sa dva nivoa i pokretnom stranicom. Mislim da necu uzimati fioku. Jeste li vi kupile?

MM hoce da odmah donesemo kuci, a meni se sve cini rano je :D

Kad ste vi pocele da slazete stvari za bebu?

Kada da kupim kolica? Da li da ih gledam prije ili posle porodjaja?

I meni se zavrtjelo u glavu od ovoliko pitanja :wacko::lol:

Ja sam kupila krevetac,pre malo vise od dve nedelje. Kupila sam i ogradicu i komodu i jos neke stvarcice za bebca. Kolica sam gledala,ali se jos nisam odlucila koja cu mada planiram da ih kupim u sto skrorije vreme.Od kume sam dobila neku garderobicu od njenog sincica i sve to sam vec oprala i slozila. I meni su svi skakali po glavi kako je jako rano i kako imam jos puno vremena ali ih nisam slusala.Uzivam u svemu tome a babe neka pricaju sta hoce! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toga se i ja boim najvise,rekli su mi da je djevojcica,ali ja im nevjerujem ,isto da su mi rekli da je djecak opet im ne bih vjerovala,zbog toga necu da kupujem mnogo stavri mozda se zeznu :)

meni su na 4d u 20-toj nedelji rekli da je devojcica..... a prosle nedelje sam isla na obican uz i nije se videlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogurah i ja dovde....pa srecno mi bilo ;) , brojim sitno i uzivam u setnjama.

Polako pocinje da mi dolazi iz d**eta u glavu da sam ja u stvari buduca mama i to USKORO!!!!!t3613.gif

Kako je brzo prošlo... ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su na 4d u 20-toj nedelji rekli da je devojcica..... a prosle nedelje sam isla na obican uz i nije se videlo.

ma ja im nista nevjerujem ,ja se boim da mi na porodjaj sta ne zeznu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja im nista nevjerujem ,ja se boim da mi na porodjaj sta ne zeznu :(

sto bi devojke rekle: potpisujem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila krevetac,pre malo vise od dve nedelje. Kupila sam i ogradicu i komodu i jos neke stvarcice za bebca. Kolica sam gledala,ali se jos nisam odlucila koja cu mada planiram da ih kupim u sto skrorije vreme.Od kume sam dobila neku garderobicu od njenog sincica i sve to sam vec oprala i slozila. I meni su svi skakali po glavi kako je jako rano i kako imam jos puno vremena ali ih nisam slusala.Uzivam u svemu tome a babe neka pricaju sta hoce! ;):lol:

Super

Mislim da cu i ja poceti ovih dana sa pripremama.:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi 22.12.2011

Sejla 28.12.2011

cazablanka 11.01.2012

Ivanchica 18.01.2012

mama Vanja 30.01.2012.

Maki-D 01.02.2012.

Ancilli 04.02.2012.

Malisa 26.02.2012

Ivana84 27.02.2012

Markova mama 28.02.2012

danica:-) 29.02.2012

OljaNS 14.03.2012.

Milanka 15.03.2012.

Spremas gnezdo? ;)

Kako "skoro" spakovana? Treba da budes spakovana.

Ovo je bio moj termin sa Stefijem :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je bio moj termin sa Stefijem :rolleyes: :rolleyes:

divno..... kad se rodio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod nas sve spremno, ustvari ostao samo krevetac (2x), inace sve oprano i ispeglano

kolica stizu tek u januaru, moramo cekati skoro 8 nedelja za njih

a torba za bolnicu ceka jos od 28. nedelje, bilo me strah da se ne rode ranije :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno bilo Woman i dobrodosla nam! :rolleyes:

Ux, imas ti jos, samo polako B)

Kada ti je termin? - da te upisemo na listu :)

Moj termin je 14.03.

:D

Lepa moja, ja samo prepisala sve koje su se upisale.

Srecna sam da se upisujes ;)

Love you! Ti znas...

Love you :rolleyes:

Kako je brzo prošlo... ;):)

Brzo kao treptaj oka......sve one muke sam zaboravila....ne mogu da verujem :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toga se i ja boim najvise,rekli su mi da je djevojcica,ali ja im nevjerujem ,isto da su mi rekli da je djecak opet im ne bih vjerovala,zbog toga necu da kupujem mnogo stavri mozda se zeznu :)

Meni su rekli da je sigurno decak,a sve sto sam do sada kupila je kombinacija bele,zute i zelene tako da i ako pogrese nema veze.Sve to i mala curica moze da nosi. :rolleyes: Najvise se bojim porodjaja,tj. da li ce sve dobro proci,a stvari me uopste ne brinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod nas sve spremno, ustvari ostao samo krevetac (2x), inace sve oprano i ispeglano

kolica stizu tek u januaru, moramo cekati skoro 8 nedelja za njih

a torba za bolnicu ceka jos od 28. nedelje, bilo me strah da se ne rode ranije :huh:

:wub: Ti jos i dupli posao imala, a sve sredila, a ja se kanim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi 22.12.2011

Sejla 28.12.2011

cazablanka 11.01.2012

Ivanchica 18.01.2012

mama Vanja 30.01.2012.

Maki-D 01.02.2012.

Malisa 26.02.2012

Ivana84 27.02.2012

Markova mama 28.02.2012

danica:-) 29.02.2012

OljaNS 14.03.2012.

Woman 14.03.2012.

Milanka 15.03.2012.

Vas dvije ste imate isti termin :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zene da se pohvalim sve sam precistila,i sad mogu da idem da se porodim :)

jao ja cu danas na CTG sta ce bit bog zna,samo da me ne ostavi,voljela bi samo da mi pukne vodenjak i da odem posle u bolnicu da tamo ne lezim bzvz...ako se ne budem javljala znajte da se poradjam :) mada imala sam ova dva dana kontrakcije,mada mislim da su to varalice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno poseban pozdrav za Maki-D ;)

:wub: :wub:

Dobro jutro svima!

Ja nemam puno problema sa spavanjem, poneka losa noc - nista strasno :D

Juce sam rezervisala krevetac :wub: Bijeli, slovenacki, sa dva nivoa i pokretnom stranicom. Mislim da necu uzimati fioku. Jeste li vi kupile?

MM hoce da odmah donesemo kuci, a meni se sve cini rano je :D

Kad ste vi pocele da slazete stvari za bebu?

Kada da kupim kolica? Da li da ih gledam prije ili posle porodjaja?

I meni se zavrtjelo u glavu od ovoliko pitanja :wacko::lol:

Ma kupuj sve i ređaj na gomilu, pa kad se približi termin, a vi polako u sklapanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja im nista nevjerujem ,ja se boim da mi na porodjaj sta ne zeznu :(

Sejla,Sejla,što brineš bez potrebe.Ne mogu oni ništa da zeznu,ti se porađaš,naoružaj se pozitivnom energijom.Njima je svima u interesu da sve prođe kako treba.Što ti budeš pozitivnija,i slušaš babice bolje ćeš proći..

Pa porođaj je nešto najlepše u ženinom životu,donosimo na svet novo biće,treba biti pozitivan.

Ja sam danas prešla 10km,baš mi je prijalo,divan je dan.Vikend su najavili ružan,pa da iskoristim.

Imamo puno devojčica ovde :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub:

Ma kupuj sve i ređaj na gomilu, pa kad se približi termin, a vi polako u sklapanje :)

Nema mi druge! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla,Sejla,što brineš bez potrebe.Ne mogu oni ništa da zeznu,ti se porađaš,naoružaj se pozitivnom energijom.Njima je svima u interesu da sve prođe kako treba.Što ti budeš pozitivnija,i slušaš babice bolje ćeš proći..

Pa porođaj je nešto najlepše u ženinom životu,donosimo na svet novo biće,treba biti pozitivan.

Ja sam danas prešla 10km,baš mi je prijalo,divan je dan.Vikend su najavili ružan,pa da iskoristim.

Imamo puno devojčica ovde :):):)

Svaka cast na optimizmu! ;)

Djevojcica kao kise! :lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla,Sejla,što brineš bez potrebe.Ne mogu oni ništa da zeznu,ti se porađaš,naoružaj se pozitivnom energijom.Njima je svima u interesu da sve prođe kako treba.Što ti budeš pozitivnija,i slušaš babice bolje ćeš proći..

Pa porođaj je nešto najlepše u ženinom životu,donosimo na svet novo biće,treba biti pozitivan.

Ja sam danas prešla 10km,baš mi je prijalo,divan je dan.Vikend su najavili ružan,pa da iskoristim.

Imamo puno devojčica ovde :):):)

njih ovdje briga oce li ko rec da su dobro il lose uradili svoj poso,samo da sto pre zavrse i da idu da piju kafu i da ogovaraju,ma da upravu si samo treba mislit pozitivno...

e samo ti setaj ,a ja ugrabila dok je lijepo da zavrsim sa ciscenjem i bas sam umorna,a danas posle 3h idem na ctg pa cemo vidjet...a da dosta doslo nam je dosta djevojcica super bice dosta i beba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene danas. Juce mi je bio katastrofa dan,napali me hemoroidi pa sam ceo dan prelezala i samo se tusirala,danas je bolje.

Sto se spavanja tice,ja ne spavam pre 2h.Odgledam sve serije u nocnom terminu,i naravno divim se mm kad vidim da mirno i lepo spava.Mislim da je to trening za buduce dane.

Woman dobrodosla u zadnje tromesecje,prodje i to.Secas se da smo u decembru prosle godine spremale papire,nervirale se i mislile kako ce biti.

Ko juce da je bilo.

No dobro,krenulo nam je dobro, pripreme i ludi mesec dana na rancu prokletih u nasoj mirisljavoj sobici dva sa dva,u centru Beograda.Susret sa nasim prijateljicama sa foruma,LJUBIM VAS PUNO DRAGE MOJE,Lepo si bese.

Najlepse je sledilo za kraj a to su nase bebice koje nam sada ne daju mira.Neka su nam one samo dobro i da nam se rode zdrave,jedva cekam.

Sta mi je danas ja se bas raspricala.

Idem da nesto pocistim po kuci,lep dan danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo kao treptaj oka......sve one muke sam zaboravila....ne mogu da verujem :):)

Neka ste Mališa i ti nama žive i zdrave...i neka je sve ružno iza vas, a ispred najljepši i najnježniji osmijesi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene danas. Juce mi je bio katastrofa dan,napali me hemoroidi pa sam ceo dan prelezala i samo se tusirala,danas je bolje.

Sto se spavanja tice,ja ne spavam pre 2h.Odgledam sve serije u nocnom terminu,i naravno divim se mm kad vidim da mirno i lepo spava.Mislim da je to trening za buduce dane.

Woman dobrodosla u zadnje tromesecje,prodje i to.Secas se da smo u decembru prosle godine spremale papire,nervirale se i mislile kako ce biti.

Ko juce da je bilo.

No dobro,krenulo nam je dobro, pripreme i ludi mesec dana na rancu prokletih u nasoj mirisljavoj sobici dva sa dva,u centru Beograda.Susret sa nasim prijateljicama sa foruma,LJUBIM VAS PUNO DRAGE MOJE,Lepo si bese.

Najlepse je sledilo za kraj a to su nase bebice koje nam sada ne daju mira.Neka su nam one samo dobro i da nam se rode zdrave,jedva cekam.

Sta mi je danas ja se bas raspricala.

Idem da nesto pocistim po kuci,lep dan danas.

:wub: :wub: :wub: :wub: t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene danas. Juce mi je bio katastrofa dan,napali me hemoroidi pa sam ceo dan prelezala i samo se tusirala,danas je bolje.

Sto se spavanja tice,ja ne spavam pre 2h.Odgledam sve serije u nocnom terminu,i naravno divim se mm kad vidim da mirno i lepo spava.Mislim da je to trening za buduce dane.

Woman dobrodosla u zadnje tromesecje,prodje i to.Secas se da smo u decembru prosle godine spremale papire,nervirale se i mislile kako ce biti.

Ko juce da je bilo.

No dobro,krenulo nam je dobro, pripreme i ludi mesec dana na rancu prokletih u nasoj mirisljavoj sobici dva sa dva,u centru Beograda.Susret sa nasim prijateljicama sa foruma,LJUBIM VAS PUNO DRAGE MOJE,Lepo si bese.

Najlepse je sledilo za kraj a to su nase bebice koje nam sada ne daju mira.Neka su nam one samo dobro i da nam se rode zdrave,jedva cekam.

Sta mi je danas ja se bas raspricala.

Idem da nesto pocistim po kuci,lep dan danas.

Mi smo vama plecer bacile, ali ste morale da se nasetate da bi nas nasle :lol:

Tako sam srecna zbog svih vas,a za vas dve posebno da bih vas sve zagrlila odjednom.

Bicete sve dobre i prave majke!

Ljubim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zene :) ja se polako spremam, tj. ocekujem svakoga dana da krene :rolleyes: cesto me boli stomak pa pomislim da su krenule kontrakcije. Kupila sam sve, samo je ostalo da ofarbamo krevetac, kako ste vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.