Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Porodila sam se! Hahahah salim se, salim se.... Zaboravih da kod doce imam zakazano tek u 16:45 :P Tako da jos cekamo...

Ma,Luna,mozda i neces,meni su serklaz skinuli u 37.nedelji,a ja se porodila 3 dana posle termina!

Ma znam ja, Joko, da to ne mora odmah, nego mi ova mala nesto upire vec danima, ne da mi mira, kao da hoce da izleti! A inace citala sam da ako je serklaz stvarno bio neophodan, porodjaj bi trebalo da krene u roku od 48h od skidanja! :o Ako nije bio neophodan, idem da trazim nazad mojih 250e :angry: Salim se, u svakom slucaju sam bila sigurnija ovako, morala sam i da putujem i da se bakcem sa cerkom... Sad smo vec na sigurnom tlu ;)

Pozdrav, koleginice!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila sam se! Hahahah salim se, salim se.... Zaboravih da kod doce imam zakazano tek u 16:45 :P Tako da jos cekamo...

Ma znam ja, Joko, da to ne mora odmah, nego mi ova mala nesto upire vec danima, ne da mi mira, kao da hoce da izleti! A inace citala sam da ako je serklaz stvarno bio neophodan, porodjaj bi trebalo da krene u roku od 48h od skidanja! :o Ako nije bio neophodan, idem da trazim nazad mojih 250e :angry: Salim se, u svakom slucaju sam bila sigurnija ovako, morala sam i da putujem i da se bakcem sa cerkom... Sad smo vec na sigurnom tlu ;)

Pozdrav, koleginice!!

I ja pomislih stvarno se porodila!!!!

Jeste to za serklaz.Imam utisak da je meni dr ispanicila,jer koje ironije,ja nisam posle ni mogla da se otvorim i radjen mi je hitan CR. Tako da je kod tebe mozda ta varijanta,da ces posle skidanja odmah u porodjajnu,a ti nam se otud javi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Nema mi je Mara dva dana i Wida se izgubila,pocela sam da brinem :( Zna li neko nesto sta se desava?

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke porodila se Mara1986,devojcica 2700,53 dugacka.Porodila se danas u 12h!

Maro ljubim vas puno i zelim sve najlepse za tebe i tvoju devojcicu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke za Maru!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAAAAAAAA evo me tu sam jos necu da se poradjam ...odbijam!!!

Maro nisi fer preskocila si red :P ma neka je bebica ziva i zdrava jos 1000 godina.

Zamislite mi juce imali i struju i vodu a ja se taman pripremila za havariju napunila sve u kuci..al zato u starom stanu u zfradi riknula cev oni danima nemaju vodu...muhahah..nego ja debil nisam uplatila net pa nisam imala juce odakle da kuckam

Danas sam bila u DZu na vezbicama za trudnice, pa da do Zvezdare da zakazem Uz htedose odmah al dr se nije pojavio pa idem napokon sutra posle skoro dva meseca...aaaa jedva cekam....i na sred zelenjaka me od silne setnje takooo zaboleo stomak da mi je doslo da sednem na ulicu i da placem...jedva se dovukoh kuci...sad sve 4 uvis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Maro neka je ziva i zdrava sto godina!!!! Koje sledeci? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marooo, cestitke, bice to zgodna curica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam! Tisa maše Neveni :P :P

Devojke, nadam se da ste sve ok, da sve ide po planu i programu :rolleyes: Uglavnom vas pratim preko telefona, ali nikako da uhvatim vremena da sednem na miru i posvetim se malo duže Bebcu :mellow:

Uživajte sa stomacima, i lepo se porađajte :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, neka je sa srecom...da je beba ziva i zdrava 1000 godina......... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego,i ja sam jos uvek tu :D Bili smo danas kod doce kaze on sutra je 40 nedelja ja ocekujem za 4-5 dana ako ne cekamo do sledece srede pa cemo indukovati.Reko kakvo indukovanje ..Sad cu da vucem neki orman mozda pomogne :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Mari :) srecno dalje sa novom bebicom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima !

Ja se jos lecim od prehlade ,a nos mi curi ko slavina,ne mogu da spavam od njega :angry: .Rolnu toalet papira potrosim za noc za brisanje nosa.

Ja danas bih do doktora.Pozalila sam mu se kako se plasim porodjaja jer je bebac krupan, a ja sitna i uska dole.On mi je na to rekao da manje jedem.Ja i inace jedem malo,silim se zbog deteta.Posle sam isplakala,valjda treba da jedem vise,da imam snage,jer sam sva bleda ,a ne manje.Kontam da mi je rekao malo da jedem da beba ne bude jos krupnija,pa jos tezi porodjaj.A opet kad poredim tezinu svoje bebe sa bebcevim statistikama,moja beba i nije krupna ,nego verovatno za mene jeste.Ne znam,al ja cu da jedem normalno kao i svaki dan,nista od smanjivanja hrane.Nego da Vas pitam.Kada se uradi vaginalni pregled,da li onda doktor sa vecom sigurnoscu zna kada ce biti porodjaj? Ja jos nisam imala nijedan pregled,jedva cekam kada ce to,da znam malo vise.Pozdravljam Vas :)

Ne brini zbog velicine bebe,ne verujem da bi doktor rizikovao bilo sta.Sto se tice gin pregleda meni je prvi uradjen u 38 nedelji,i trajao je 15 sekundi.Vidi covek nisam bila otvorena i to je to.Danas mi je uradio drugi po redu a sutra mi je termin.Kaze smeksalo se ali nisam otvorena.On ocekuje za 4-5 dana.Znaju oni sta reba nista ne brini i zalim ti brz oporavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Mari

Danas sam usla u 38.nedelju i prestala da pijem partusisten i verapamil,sto znaci da se blizi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas i dalje ovde! Znaci-corak :P Kaze doca da nema pojma kad cu se poroditi, jer, kako sam kaze, on nije prorok :lol: Uglavnom, bas je bio fin, cak mi je dao i konac od serklaza da nosim kuci, hahahha!! Sad se tako nesto osecam gola bez mog serklazica :lol: :lol: Nadam se ipak da necu jos neko vreme, dok se moj svekar smisli da dodje ovamo...

Maro, neka je ziva i zdrava devojcica lepotica!!!! Nema veze za red, izgleda da cu ja ipak poslednja... :P

Toliko od nas, ja se danas bas nesto umorila jer smo se posle doce seckali po gradu, igrali sa cerkicom u pesku i tako...

Ljubac svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitaaaaaam Maroooo :)

Lunaisunce samo polakice... :)

Svima ostalima dobro veče , kako ste... ja dobro i tako to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

alo bre Luna pa nemoj i ti da me izdas :P:P:P

mene danas spopale kojekakve kontrakcije...imala sam tri jednu za drugom...a moj muz zvace palacinku i onako s punim ustima me pita oces ti da se poradjas ili ne...zadavicu ga majke mi :) em me zajebava em mi pravi zazubice...stomak mi se bas bas veceras spustio a ovo moje cudo se samo proteze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cectitamo maro, neka ti je bebac ziv i zdrav 100 godina :)

inace zenske drzim vam fige da se sve po redu lepo i lako poradjate. mi smo dobro, napredujemo samo jos ne znamo da pijemo lepo mlekce pa smo jos u bolnici ali polako.

pisemo se kad imam malo vise vremena, po celi dan sam ili kod njih ili sa starijim sinom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wido, pravis mi zazubice sa tim palacinkama... :( Ne jedem nista od 18h jer idem ujutru na OGTT test :(

maro, cestitam!!! Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wido, pravis mi zazubice sa tim palacinkama... :( Ne jedem nista od 18h jer idem ujutru na OGTT test :(

maro, cestitam!!! Veliki pozdrav!

i on meni pravi...od palacinki me hvata nevidjena gorusica i kad odemo u Pinokio mogu samo da njuskam jer ako li pojedem koji zalogaj ocu posle da crknem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Mari na devojcici :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,gde ste trudnice :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini zbog velicine bebe,ne verujem da bi doktor rizikovao bilo sta.Sto se tice gin pregleda meni je prvi uradjen u 38 nedelji,i trajao je 15 sekundi.Vidi covek nisam bila otvorena i to je to.Danas mi je uradio drugi po redu a sutra mi je termin.Kaze smeksalo se ali nisam otvorena.On ocekuje za 4-5 dana.Znaju oni sta reba nista ne brini i zalim ti brz oporavak.

Danas u frontu skroz druga prica.Dr mi kaze da mi beba nije krupna,vec da je normalna.Tako da vise necu da slusam o tome doktore,bitno da je beba dobro.Dr me pitao koliko sam ja bila teska,da li me majka rodila na termin ili ranije...hm,tu je malo dovodio u vezu moju trudnocu,uporedjivao.Nisam znala da i to moze da se povezuje,mislim da ima neke veze.Ctg cu raditi prvi u 38oj nedelji,verovatno i tada pregled.Beki,nadam se da ce i moj biti 15 sec.Danas me je ovaj dr u frontu malo ohrabrio,i sto je najvaznije odgovorio bez problema i ljubazno na moja pitanja.Ex,kad bi svi takvi bili...

MARO,cestitam na cerkici.Neka je ziva i zdrava :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro cestitam od t4529.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.