Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Chipsym, čestitam od srca! Anja dobro nam došla! Kako sam ti lepo prognozirala za danas! Ma bravo, sve ste uglavnom lepo i relativno brzo prošle na porođaju. 

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chipsym, čestitam od srca! Anja dobro nam došla! Kako sam ti lepo prognozirala za danas! Ma bravo, sve ste uglavnom lepo i relativno brzo prošle na porođaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chipsym ma super!!!!! Nek je sa srećom, i da nam se brzo oporaviš!!!! A Anja nek je živa i zdrava sto godina!!!!!

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, svima :wub:

Jutros smo oko 8 pregledane, bila sam 3cm otvorena (nemam pojma koliko je to prstiju) :D i onda smo legle u salu oko 20 do 11 (bio mi sat blizu, pa zato znam), prikljucili mi indukciju. Inace ono zaista jeste bila plodova voda i izgleda da je do porodjaja skoro sve iscurelo. Tu sam se malo zabrinula razmisljajuci sta moze da joj fali bez plodove vode. Nisam imala bolove dok nisam legla na krevet, onda su poceli pomalo. Oni najtezi naponi nisu trajali duze od dvadesetak minuta, pola sata, ali su morali da me secnu malo. I iskreno usivanje mi je bilo bljak. Naponi jesu bili malo jaci, ali sam se relativno brzo porodila. Za 4 sata, nije strasno :D

Babice i dr su bile fenomenalne, sto za jednu od sestara na odeljenju i ne moze da se kaze, ali nju cemo da iskuliramo B)

U svakom slucaju tako bolno i divno iskustvo u jednom. Tako sam osetila neko olaksanje i srecu u jednom :D 

miliccam, Mamino, Bubu 2 i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Chipsym, baš lepo iskustvo. Jedino mi se ne sviđa indukcija, ali ako je otišla plodova voda, a samo 3 cm otvorena... onda to ima smisla. Sve u svemu gotovo je. Uživaj u svojoj sreći!!!!

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Chipsym jesu rekli nesto za tu plodovu vodu sto je curela? Jesi mozda ranije trebala da odes u bolnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa izgleda da jesam, ali su mi dali antibiotik zbog toga :D

Inace, zene moje, NEMAG GORUSICE POSLE PORODJAJA!!!

Lezim i jedem, verovale ili ne

Izmenjeno od strane Chipsym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chipsym, cestitammm!!! :baby::baby::baby: Predivno vam je i ime!

Ti i Nina se zameniste sa terminima ^_^

Kod mene nista se ne desava, sve jos uvek mirno... Ovo je neki kuler. Koliko je L zurio i sad je sav turbo, tako ce ovaj izgleda biti neki opusten. ^_^

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Chipsym! Beba za bebom, dan za danom! Svaka vam cast, ozbiljno ste me shvatile! :wub: 

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chipsym, cestitam :baby:

Divno ste ime odabrali. 

Bas se radujem vasim pozitivnim iskustvima, lepo je to cuti kada ti se porodjaj blizi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A stvarno ste se isporadjale ko zmajice, svaka vam cast. Ja zelim da se nastavi i tim tempom i sa takvom lakocom.

MicaZoki, In-Greed i Chipsym volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Chipsym,svaka ti cast,da ste zive i zdrave,sada odmori i uzivaj. :wub: E sada krkaj za sve sto nisi mogla od gorusice. :P

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako da izadjem iz ovog treceg trimestra. Cim udjem na forum, ja prvo ovu temu citam. Hihi.

Chipsym, cestitam, sve najbolje vam zelim! :wub:

Iiiii...  Sledeca! :D

 

Chipsym, Cipelic, Zoe86 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno onda jos jedan krug :lol: salim se malo.

Chipsym olaksanje je prava rec :lol: kad beba izadje nema druge reci koja to opisuje a onda dolazi sreca i ljubav kad je upoznas.:wub:

Cipelicka drz se sad ce i ti uskoro. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti uco, malo mi fali. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke hrabrim mamicama i dobrodošlica za male prinčeve i princeze! :baby:

Bubu 2 i Chipsym volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan! Kako ste danas? Pitanje vazi i za mamike sa bebama. Pisite nam kako se snalazite, nama je to zanimljivo :wub:

Mi dosli iz setnje. Isli smo po hladu, al opet kad smo dosli kuci, lilo je sa mene. Mm je jos pre prognozirao da cu danas da se porodim, al izgleda nista ni danas:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo se utisalo ovde,obicno kada udjem imam da citam i citam,a sada tajac. Sprema se neka beba da izadje to je izgleda. :D Cipelic,ajde,ako je muz tako rekao,sta ima da cekas vise... :) Ja sam bila danas po rezultat za epi i sve je dobro,koliko ja vidim,raspitala sam se kada da dodjem kod anesteziologa,idem u ponedeljak. Jedva cekam,malo da mi bude mirnija glava,bar sto se toga tice. A napolju je vrucincina uzasna... Kako ste trudnice,mamice i bebice? :wub:

Chipsym i Oblacak volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zatisje pred buru :)

Mi u subotu idemo na UZ da se gledamo, posle skoro 2 meseca.

Mozete zamisliti moje uzbudjenje, jedva cekam da vidim nasu malu veliku devojku sto se stalno okrece i zbog koje mi je stomak cas cetvrtast cas trouglast.:wub:

Kakve smo srece , osecam da ce bas tada spavati.

MicaZoki i Oblacak volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi veceras na kontrolu,svaki put sam nervozna kad idem!Sinoc sanjam neki ultrazvuk,kako mi neke nalaze saopstavaju,bljak.Sto znaci da sam opterecena.Nocas sam dva puta ustajala,vruce mi bilo,pa me posle spopao neki kasalj,od kaslja poterah i kiselinu,i posle ne mogu da zaspim.Uzela sam rupurut i u neko doba zaspala,sad sam kao pijana.A vreme da se crkne B)

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam,bas tako,zatisje pred buru. :) Ja idem sad u cetvrtak na uz,da vidim koliko je napredovao od predhodnog puta. Moja beba je spavala predhodni put na uz i spava kao i ja,isto iskrivi ruku i drzi ispod brade, Kaze doktor,ju sto nesto cudno drzi ruku,ja kada sam videla umrla sam od smeha,isti mama. :D 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.