Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Bubu cestitam od srca!

Zene nemojte me vise plasiti sta vam je...sad sve redom ne osecate a otvarate se do 7 prstiju haha moja najveca nocna mora da ne stignem do porodilista ..salim se tako je i bolje

Ajmo sledecaaa!!!

Chipsym, miliccam i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu, cestitaaam! :baby::baby::baby:

O divnoce! :wub::wub::wub:Stalno sam se zalila kako znam malo ljudi rodjenih na moj rodjendan, a sad dvoje drugara stiglo! 

Inace, Nina, Andrej se rodio tacno 30 godina posle Mesia :D, mozda je to neki znak. Kupite vi njemu odmah loptu, za svaki slucaj, sta ce mu zvecka:D.

Znaci Chipsym pa ja B)

Bubu 2, Chipsym, neca79 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu kad budes mogla pisi nam jel bilo nekakvih simptoma vece pre. Jel ti vodenjak pukao dok si spavala? Malo opisa :D

Chipsym, MicaZoki i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve virkam dal se neka porodila :D 

MalaNina i Bubu cestitamooo i da ste i vi i decica zivi i zdravi :babymommy::wub:

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve virkam dal se neka porodila :D 

MalaNina i Bubu cestitamooo i da ste i vi i decica zivi i zdravi :babymommy::wub:

kakvi ste vi? Kako je bata docekao batu? Jel sikite, jel spavate? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa, još jedna bebica stigla! Bravo Bubu, sve čestitke i dobrodošlica za drugaricu :-) I kod tebe je sve išlo baš brzo. Meni je današnji ctg bio još bolji nego jučerašnji. Bilo je tu par puta i do 180,190,ali ni blizu kao u domu zdravlja kad rade. Rekoše kući i 1x nedeljno ctg, ali čekam šta će moja dr reći. Chipsym ima li šta novo? Uči, piši nam kako protiče adaptacija? Cipelicka i MicoZoki spremajte se iz niskog u visoki start :-) Doduše tu smo Mamino i ja odmah za vama

svejedno, Bubu 2, Cipelic i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 bravo bubu!

 

shana, super i za tebe.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, stabilizuje se ctg, Shano? Super!

Nista kod mene. Cekam jos neko da se porodi, da pokupim vasa iskustva, pa da spremna krenem na porodjaj ;) meni samo pomalo izlazi neka providnaprovidna, ponekad rozikasta, zelatinasto vodena masa. Sta je nemam pojma. Cekam do ujutru u svakom slucaju.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu,cestitam,da ste zivi i zdravi,uzivajte zajedno. :wub: Pisi detalje kad budes mogla i za taj epidural...Vidim ja da se ovo nesto ubrzalo,samo tako nastavite,da svima ide brzo i lako. Shana,super sto se malo smirilo,bice to sve dobro. :) Sve mi se cini da imam jos malo,ali kada pogledam  da je to jos 24 dana,mozda jos duze,a nadamo se da ce biti krace,jedva cekam,jeste da se bojim,ali nemogu da docekam. :)

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakvi ste vi? Kako je bata docekao batu? Jel sikite, jel spavate? 

E snalazimo se nekako. Stariji malo trazi paznju i sad moram obojicu da uspavljujem pa show. A bata ovako super sa batom smesan mu je tako mali. Vojin je za sad super beban lepo spava i nocu super spava pa uspem da odmorim lepo i sikimo veliki je sisavac samo bi na siki bio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je tacniji datum porodjaja po ultrazvuku ili po datumu zadnje menst. Meni je termin po ultrazvuku 10 dana raniji. Opet je to razlika ako mi beba porani i 4 dana porodila bih se prvih dana avgusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moj ginekolog rekao da je najtacniji datum porodjaja,onaj koji se prvi odredi i da nema veze to po ultrazvukovima,jer kao datum nemoze da se pomera. Nerazumem se,ali on mi je tako rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco, pa super. A i stariji je jos bebac, a vec stariji brat. 

Mi evo napolju. L u bazenu, a mm i ja se kuvamo u hladu. Ja sam sad primetila da su pocele i noge da mi oticu. Znaci krajnje je vreme da bebac izlazi. 

Za termin, pa nemam pojma. Nekako ja uvek gledam taj po ciklusu. 

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam sigurna u zadnji dan ciklusa, nikada ne dobijem u isto vreme.Sedam godina se ja i muz nismo pazili i bila sam ubedjena da nikada necu da zatrudnim.Kad sam pocela da se osecam lose u decembru prosle godine pomislila sam da sam mozda trudna i tada sam uradila test a kada sam zadnji put imala u novembru pojma nemam.Ja najvise zurim da se porodim i da vidim kako ce moja cerkica da prihvati brata, ona mi je sada sve na svetu i bas bi mi bilo tesko ako se ona nesto povuce u sebe ili bude tuzna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najtacniji je po prvom uz jer su tad odstupanja najmanja kako je trudnoca veca svaka beba se individualno razvija i mere po uz nisu merodavne. Meni su ciklusi bili i po 55 dana tako da mi se termin po uz i ciklusu razlikovao tacno u 2 nedelje i uvek su mi racunali termin po prvom ekspertnom uz mada je po prvom gde je ustanovljena srcana ràdnja termin bio 11.2. a ona se rodila 12.2. a u porodilistu su na otpusnoj listi napisali starost trudnoce 42+3 tu su racunali termin po ciklusu.

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco, pa super. A i stariji je jos bebac, a vec stariji brat. 

Mi evo napolju. L u bazenu, a mm i ja se kuvamo u hladu. Ja sam sad primetila da su pocele i noge da mi oticu. Znaci krajnje je vreme da bebac izlazi. 

Za termin, pa nemam pojma. Nekako ja uvek gledam taj po ciklusu. 

Pa da to mu i patronazna kaze da je on velika beba :lol:  mada od je toliko brbljiv i sve razume da izgleda ko da ima 4 a ne 2.5 god. Mislim jedino da je on odma ocekivao velikog batu za igranjac :lol: 

Cipelic i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Milicam, nadam se i ja.

Sto se tice termina, meni nijedan nije pogodjen ni po uz ni po menstr. Po uz je 18 (tako je po menstruaciji da su mi redovne), ali posto su bile na 30, 31 i vise dana onda su racunali 24. Ali posto je beba jos u stomaku, oba su mi omasili :D

Uco, super! Samo uzivajte :wub:

miliccam i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Milicam, nadam se i ja.

Sto se tice termina, meni nijedan nije pogodjen ni po uz ni po menstr. Po uz je 18 (tako je po menstruaciji da su mi redovne), ali posto su bile na 30, 31 i vise dana onda su racunali 24. Ali posto je beba jos u stomaku, oba su mi omasili :D

Uco, super! Samo uzivajte :wub:

Sutra je tvoj dan nema sta vise da cekaju ;) 

Chipsym voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Shano kad napišeš da ćemo uskoro nas dve biti na redu,  nije mi dobro, kuva mi nešto u stomaku, strah valjda.

Mene oticanje nogu počinje da zabrinjava. Ne znam dokle je to normalno, do koje mere, a kada treba da se prijavi doktoru. Da li je neko imao komplikaciju zbog toga?

shana i MicaZoki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Bubu, i navijam za ostale cure!

Mi uzivamo, bas mi prija sunce, voda, to sto smo sami i sto je svaki dan avantura. Bebi luduje, jedino je mirna dok sam u vodi (ili je tad ne osecam). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamino i mene strah,kad samo pomislim,sva se preznojim,vruc znoj me oblije u sekundi. :( Sto se tice oticanja,svakako prijavi ginekologu kada budes isla kod njega,mada jeste normalno da se otice,a i vrucine su velike. Margaritta,blago tebi,samo uzivaj,tako i treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.