Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ako si skoro radila briseve, moguce od toga jer znaju izazvati krvarenje pred kraj trudnoce. Moguce i da je pocetak cepa, sto znaci da ce beba napolje u naredne 2 nedelje. Sto ja pricam kao da sam ih petoro rodila, a ustvari prosipam znanje iz skolice :D

merima i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ma ja radila briseve prosle nedelje,nije od toga.idem popodne do dr da vidim sta se desava :-) 38.nedelja :-P

Izmenjeno od strane merima
missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Ragdoll85 hahahaha i ja prosipam znanje iz skolice :D 

@merima opaaa ti ces nama uskorooo ;) ajde javi sta kaze dr :)  

Sto se zaboravnosti u trudnoci tice, ja sam definitivno pobedila...pre neki dan sam uvece dosla kuci kolima i ostavila kljuc u volanu, izasla lepo, zatvorila vrata, i ostavila otkljucan auto sa kljucem u bravi da se posluzi ko god zeli...ujutru se muz ubio trazeci kljuc po kuci da ode na posao, i posto zna da sam rasejana od kad sam trudna padne mu na pamet da proveri u kolima... sreca pa su bila tu jos uvek :D 

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zene....guzica se spustila ljudski, kaze doktorka skoro je u kanalu!! i dalje je karlicno!! da pratim stanje i ako krenu bolovi da zovem.ako ne, u nedelju u bolnicu na ctg pa da vide kad rade carski!

Ehinacea, Ana87 i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zene....guzica se spustila ljudski, kaze doktorka skoro je u kanalu!! i dalje je karlicno!! da pratim stanje i ako krenu bolovi da zovem.ako ne, u nedelju u bolnicu na ctg pa da vide kad rade carski!

Uh, Merima, čitam sta si pisala i nešto me uhvatila trema kao da sam ja na tvom mestu... :-) Sad sam nestrpljiva zbog tebe... :-) 

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao da smo juce pricale o tome ko je poceo da oseca pokrete bebe, a ko jos ne, kad tebi vec vreme za porodjaj! Kako god, bitno da sve dobro prodje i da ces uskoro biti sa svojom cerom :wub:

missN, Nira, Ehinacea i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja gospojica je vec dve nedelje u kanalu pa jos nista gegam se kao patka bas je nezgodno. Pipi se sigurno porodila do sada eto i meni sutra termin ne mogu da verujem.

Ana87, missN, Ragdoll85 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, ali ti cekas prirodan porodjaj,a meni ce sigurno ranije, jer je karlicno i idem na carski.

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su, čini mi se, sve došle do termina, tako da ja nista ne očekujem bar još desetak dana... :-) a i danas kažem sestri kako imam osećaj da neću u porodiliste jod dve nedelje... :-) 

Ragdoll85, ma.za.m, merima i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da se spustila a karlicno je minimalne su sanse za okret tako da ce carski verovatno sledece nedelje samo da ti kazem ne mora znaciti da ce krenuti porodjaj ako se spusti beba.

missN i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da se spustila a karlicno je minimalne su sanse za okret tako da ce carski verovatno sledece nedelje samo da ti kazem ne mora znaciti da ce krenuti porodjaj ako se spusti beba.

pa znam ja to.tako su mi i rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira, meni se cini kao da se necu poroditi jos 2 godine, a ne 2 nedelje. Povremeno i zaboravim da sam trudna :)

merima, missN i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce te sve za koji dan hop hop i bebice u rukice :wub:.... sta cemo mi bez vas ovde u trecem.... bas sam se navikla na vase postove a i za savet u svakom trenutku ^_^

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce te sve za koji dan hop hop i bebice u rukice :wub:.... sta cemo mi bez vas ovde u trecem.... bas sam se navikla na vase postove a i za savet u svakom trenutku ^_^

onda cete vi biti matorke, pa savetovati nas novopridosle- nadam se :D:D:D

merima, učiteljica, missN i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auu vreme stvarno jako brzo prolazi,secam se kad smo se zalile na jutarnje mucnine,meni se ne cini da cu uskoro,ove dve nedelje kao da imam jos dva meseca,nije me jos puklo i nisam svesna svega jos..

Ove noci sam sanjala da sam se porodila doma u kuci bez bolova i problema :D

Pipi se nejavlja,samo da je proslo sve u redu :)

missN, Zoe86 i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je bas brzo proslo, sto kazete kao da su juce bile mucnine, pa onda prica o tome ko oseca pokrete, pa da li su pokreti ili creva hehehe a evo ja vec krenula da brojim na trojku, 30.nedelja... jos malo :)  kad udjem u 8.skroz cu da se useprtljam sta prvo da spremam, da li cu da stignem, i tako dalje... 

Uskoro ce malo nas da ostane ovde na temi, moracete da svracate malo da nas opravite :D 

Ragdoll85, Oddie i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam gde je proletelo vreme od avgusta prosle godine :o od tada ne radim a evo vec je dobro zagazio februar i danas termin, kao juce da sam isla po rezultate AC neverovatno leti vreme jedino sam ja jos trudna haha imam osecaj da se nikad necu poroditi.

Ragdoll85, missN, Oddie i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da vam javim. Zbog probijanja termina juce me ostave i posalju u porodiliste, ja sva srecna mislila indukovace porodjaj i to je to. I tako posle tri sata oni meni kazu da me spustaju na odelenje jer nece indukovati porodjaj nego da me prate i venski daji antibiotike za svaki slucaj, da bakterija ne predje na bebu. I eto sad cekam da stignu rezultati brisa i primam antibiotike. Nadam se da ce bebac sam krenuti, ali s obzirom da sam u bolnici niti imas gde da prosetas, smor, tesko da ce poceti sve to samo. 

ma.za.m, Zoe86, missN i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene...mi samo da vam mahnemo Lara i ja <3

Merima,  ti to nama nesto lepo govoriš???? :-) 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.