Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Danas nam je godisnjica a nismo zajedno :( po svemu sudeci bicemo zajedno tek kad se porodim. Bas mi sad fali i nekako tesko pada sve ovo. 

Kiki dobro je da su otkucaji dobri. Ja sam mislila da ce ti cr raditi zbog otkucaja kao hitno a ostavio te da cekas dva dana.. pa mi je to bilo cudno. Ovako ok. Bolje i tako da si pripremljena nego da odes na hitan cr.

Kiki92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki kakvu operaciju si imala?

Ja sam pre sest godina operisala miom na materici, pa me bas interesuje da li cu zbog toga morati na carski? Da li je to uvek tako? (Nisam jos dosla do te teme sa mojim ginekologom, a sve mislim da cu morati na carski...)

aham miom ,izvadili mi jajovod desni i imala priraslice, i to sve bilo prosle godine.. 

ma.za.m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, a jel ovo sad VTO ili si prirodnim putem uspela?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, a jel ovo sad VTO ili si prirodnim putem uspela?

 

prirodno

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo moje dete opasno zeza. Noćas i ore podne pokoja kontrakcija a CTG popodne ravan.

Kiki92, meni se na CTG)u pojavilo 2 puta 180 i vise i dr mi je rekao da se u tom trenutku moja debela ritnula 99%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Mm,razumem...Drzi se,tu su dva pilenceta da te oraspoloze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM nemoj da kukaš, lepo je kad ste zajedno, ali lepo je i kad ste odvojeni. Taman se uželite jedno drugog, i kad se vidite bude vam baš lepo. Znam da ti je teško jer si sad trudna, a lepo je da muž učestvuje u trudnoći, ali zamisli ti na hormonima, nervozna, možda bi ste se svađali...ovako će ti ovaj period u odnosu na njega buditi samo pozitivne emocije.

Mm i ja se svađamo kao pas i mačka, s tim što u tim duelima sam ja do sad učestvovala kao ravnopravna strana, a sad mi mozak ne radi tako dobro, pa ne mogu ni da se svađam kao čovek. A još mi se i plače non stop, a neću da plačem jer i inače slabo nešto plačem, pa mi i to otežava. Sve u svemu, svašta nešto moram da oćutim i da progutam zbog svoje trenutne nemoći. Ali čim se porodim, otkinuću mu glavu.

malagarava, leni, merima i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Kikiriki lako je kad to napises al nije to bas tako. On je otisao dan pre nego sto sam saznala da sam trudna i bio je u avgustu na devet dana i docice kad se porodim. Da makar moze cesce dolaziti.... najteze mi pada kada me cera svaki dan pita kad ce tata doci. Onda me uzdrmaju hormoni pa mu bude tesko i placem. Al nije ni to tako cesto. Sad je malo teze jer je zahladnelo pa smo mahom u kuci i bile smo bolesne pa onda ne znas sta ces sa mislima. Tesim se sto je jos malo ostalo i sto ce brzo proci i bicemo opet zajedno. 

Kikiriki i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM rasplaka me ladno a ja inace ne placem nikad...eto sta naprave hormoni kad podivljaju^_^

 

Vuciguraj i malagarava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM rasplaka me ladno a ja inace ne placem nikad...eto sta naprave hormoni kad podivljaju^_^

 

izvini, nije mi to bila namera :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas vodila dete na dečiji sajam, baš je bilo fino. Dobili smo par sitnih poklončića.

Kukovi me otkidaju, prepone zezaju, kičma kolje, noge natekle, stomak težaaaak jedva ga držim a još me boli i du#e od inekcija. Uh, već mi je baš teško da nosim bebe. Iskreno, jedva čekam da prođe ovo vreme dok ove dve guze dozreju pa da se već porodim.

merima, Vuciguraj i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMara,drzi se draga. Uskoro ćete biti zajedno i neka te to drzi kada god se oneraspolozis.

Pomagajte drage moje. Sinusi i glava me ubise od juce. Ne mogu da gledam koliko me boli cela glava. Sva sam malaksala ai muka mi je. Nemam vise ideju stabda popijem da mi bude bolje.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMara,drzi se draga. Uskoro ćete biti zajedno i neka te to drzi kada god se oneraspolozis.

Pomagajte drage moje. Sinusi i glava me ubise od juce. Ne mogu da gledam koliko me boli cela glava. Sva sam malaksala ai muka mi je. Nemam vise ideju stabda popijem da mi bude bolje.:(

Milen@,a da li bi pomoglo da se paris nad nanom ili kamilicom?Da malo ih procisti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetu. Pokusaću to jer ću izludeti koliko me glava boli.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetu. Pokusaću to jer ću izludeti koliko me glava boli.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetu. Pokusaću to jer ću izludeti koliko me glava boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetu. Pokusaću to jer ću izludeti koliko me glava boli.

meni je tako mama radila kad sam bila mala i pomagalo je.u svakom slucaju,sinusi vole toplo,pa se inhaliraj,a i to je prirodno,ne moze da skodi.inace,kad sam vec ovde medju iskusnim trudnicama,da li je normalno da imate onako neprijatna probadanja kroz vaginu,na duze vreme?malo sam jutros stajala i hodala duze nego obicno,inace sve vreme lezim,ali sam jutros morala zbog misica,i sad mi je bas neprijatan taj osecaj.

Milen@ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se bas to desava ovih dana,bebica prednjaci glavicom pa me bas probada dole.

Danas idemo na svadbu,ipak ce biti oxfordice :)

da,Vuci ali ti si dva meseca ispred mene!!Lepo se provedi i krkaj ;)

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je tako mama radila kad sam bila mala i pomagalo je.u svakom slucaju,sinusi vole toplo,pa se inhaliraj,a i to je prirodno,ne moze da skodi.inace,kad sam vec ovde medju iskusnim trudnicama,da li je normalno da imate onako neprijatna probadanja kroz vaginu,na duze vreme?malo sam jutros stajala i hodala duze nego obicno,inace sve vreme lezim,ali sam jutros morala zbog misica,i sad mi je bas neprijatan taj osecaj.

Meni je tako veći deo trudnoće jer je moja strumpfeta bas nisko i pritiska glavicom ali,meni ona kaci i neki splet nerava i krvnih sudova pa imam konstantan bol ili grc u preponama,dole, levoj strani guze i levoj nozi.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim. 11.10. sam rodila Sofiju, šest dana nakon termina, teška 4100gr, 53 dugačka, sve prošlo kako treba, vodenjak delimično pukao oko 3h ujutru, bez kontrakcija, indukovli su porođaj, primila epidural, ali sam taman dovoljno osetila, ocene bebe 9/10. Svima želim da lepo protekne porođaj, veliki pozdrav!

bepce, Maajaa:), merima i 13 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Agnes!!! Velika ženska!!!

Što bih ja volela dvoje zrele dece od po tri kile...

 

Agnes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Agnes! Sad sledi mazuljkanje i uzivanje ♡

Agnes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,Vuci ali ti si dva meseca ispred mene!!Lepo se provedi i krkaj ;)

Hvala,tako i bi,uzimala sam hranu i iz sestrinog tanjira :D

Nema veze sto he trudnoca starija,osecala sam to i u tvom "uzrastu"-pa na istom mestu su nam i besika,i grlic i nervi :)

 

Agnes,cestitam smizlicu,bravo!

 

 

 

 

 

 

Agnes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da ću se noćas poroditi.  Oko 2h noćas me uhvatile kontre na 15 i 12 minuta i trajale do skoro 6 ujutru. Ustala iz kreveta da se istusiram,sredim "dole" kad me uhvati nesto kao groznica i posle 10-15 minuta kontre stadose??!! Opasno zeza ova moja strumfeta.....

Zato sam od jutros kao slogirana. Bas sam slabo spavala.

Kako ste vi?

Cestitam Agnes! :babymommy::babycrib::wub:

Agnes, Kiki92 i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.