Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

:lol::rolleyes: Bice divno!

Iiii onda je usla Hanica i zidovi su poprimili tufnasta oblicja :lol:

:rolleyes::)

Cekaj jos da ubedim sponzora :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti, ja bi ovo u dnevnu, nego psssst :lol:

Good luck with that :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro tako nesto samo sto u stepenicama imas jos i fioke. Cekaj, pisala sam u jednoj temi i tamo postavila slike pa da ne postavljam opet, evo linka ;)

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry472152

To bi bila onda kombinacija ovih tvojih i one moje slike :)

Al kazem, to kad bude malo starija.

Imam i ja jos dosta vremena da razmisljam sta cu i kako cu. Nije da sad sutra idemo da kupujemo stvari. Nece od toga nista biti jos barem mesec dva ;)

Tako da sve ideje i saveti dolaze u obzir :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ovo svidja

stylish-italian-kids-bedroom-furniture.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

best-design-kids-bedroom-for-minimalist-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

camerette-moderne-kids-bedroom-by-arredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjajne su Secerko :)

Takav fazon se i meni svidja jako, em sto je prakticno em genijalno izgleda :)

Nama bi dobro doslo ovako nesto kao na zadnjoj slici al umesto onog kreveta dole da bude stocic za komp. A kasnije kad bude drugo dete, da se zameni krevetom :P

Joj, jos uvek ne znam sta cu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ovo svidja

stylish-italian-kids-bedroom-furniture.j

Meni nešto ovako odgovara,razmisljam o ovojqBpTI.jpg

Legenda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

masa super je ova sto si postavila.

koliko su otprilike ovakve sobe u srbiji?

ovde su paprene, ispod 1000 evra nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

masa super je ova sto si postavila.

koliko su otprilike ovakve sobe u srbiji?

ovde su paprene, ispod 1000 evra nema

Ja sam nasla u Yisk-u pre par meseci za 600e. Samo sto nije bila u bojama vec siva cini mi se (al to je apsolutno najmanji prblm).

Kad bi neko pravio, bilo bi verovatno jos jefyinije.

Treba se raspitati i pocacksti net. Moze se naci za neku normalnu kintu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nasla u Yisk-u pre par meseci za 600e. Samo sto nije bila u bojama vec siva cini mi se (al to je apsolutno najmanji prblm).

Kad bi neko pravio, bilo bi verovatno jos jefyinije.

Treba se raspitati i pocacksti net. Moze se naci za neku normalnu kintu.

Ma naravno. Ja da zivim u srbiji ne bih nikad nista gotovo kupovala, iskljucivo bih davala nekom stolaru sliku da mi napravi bas ovo sto hocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebin kutak

Mesto u vasoj spavacoj sobi, ili mozda samo bebina soba?

Krecenje ili tapete?

Kakav krevetac kupujete i sta vam je bitno kod njega?

Komodica za presvlacenje, vazna ili ne?

Sta jos od namestaja?

Da li obratiti paznju na neko posebne materijale i sl.?

Ja i mm jos nismo poceli da opremamo, tek smo 17 nedelja trudni, ali razmisljamo, gledamo, uporedjujemo...

Mi cemo u nasoj spavacoj sobi napraviti deo za bebu, sto kod nas zahteva prvo izbacivanje suvisnog namestaja, potom ce doci krecenje i stavljanje tapete na taj zid gde ce biti beba. Gledacemo da uzmemo tapetu koja se moze prati, mozda nije "pufnasta" kao sundjeraste, ali je mnogo prakticnija. Uzecemo krevetac 120x60, veci ne bi stao, a kasnije kad beba preraste, napravicemo joj njenu sobu sa redovnim krevetom. Komoda, hm, pa razmisljamo da li je ipak zgodnije uzeti neki visi orman i time dobiti jos prostora za stvari i kupiti podlogu za presvlacenje koja se montira na ogradicu kreveca? Od dodatnih stvari, razmisljamo da li da nabavimo neku fotelju za dojenje, koja ce mi biti udobna za tu svrhu, a i moci ce u njoj da se sedi pored kreveca...

Eto, to smo smislili za sada. Slobodno pisite svoja iskustva, razmisljanja, savete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebin kutak

Mesto u vasoj spavacoj sobi, ili mozda samo bebina soba?

Krecenje ili tapete?

Kakav krevetac kupujete i sta vam je bitno kod njega?

Komodica za presvlacenje, vazna ili ne?

Sta jos od namestaja?

Da li obratiti paznju na neko posebne materijale i sl.?

Ja i mm jos nismo poceli da opremamo, tek smo 17 nedelja trudni, ali razmisljamo, gledamo, uporedjujemo...

Mi cemo u nasoj spavacoj sobi napraviti deo za bebu, sto kod nas zahteva prvo izbacivanje suvisnog namestaja, potom ce doci krecenje i stavljanje tapete na taj zid gde ce biti beba. Gledacemo da uzmemo tapetu koja se moze prati, mozda nije "pufnasta" kao sundjeraste, ali je mnogo prakticnija. Uzecemo krevetac 120x60, veci ne bi stao, a kasnije kad beba preraste, napravicemo joj njenu sobu sa redovnim krevetom. Komoda, hm, pa razmisljamo da li je ipak zgodnije uzeti neki visi orman i time dobiti jos prostora za stvari i kupiti podlogu za presvlacenje koja se montira na ogradicu kreveca? Od dodatnih stvari, razmisljamo da li da nabavimo neku fotelju za dojenje, koja ce mi biti udobna za tu svrhu, a i moci ce u njoj da se sedi pored kreveca...

Eto, to smo smislili za sada. Slobodno pisite svoja iskustva, razmisljanja, savete :)

Meni ovo vase super zvuci ;) Pogotovo to za presvlacenje-bebu ces na podlozi ionako presvlaciti samo prvih par meseci, a posle, kad pocne da se prevrce i da puzi, uglavnom svi predju na krevet ;) Fotelja je isto super stvar, jer ne znas kako ce ti biti najzgodnije da dojis, da li lezecki ili sedecki... Ne znam samo gde cete kupati bebu, jer ako cete tu pa vam se isprskaju tapete, mozda se uniste...

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ovo vase super zvuci ;) Pogotovo to za presvlacenje-bebu ces na podlozi ionako presvlaciti samo prvih par meseci, a posle, kad pocne da se prevrce i da puzi, uglavnom svi predju na krevet ;) Fotelja je isto super stvar, jer ne znas kako ce ti biti najzgodnije da dojis, da li lezecki ili sedecki... Ne znam samo gde cete kupati bebu, jer ako cete tu pa vam se isprskaju tapete, mozda se uniste...

Hvala! :) da, svi su nam to rekli da beba pocne jako da se vrti i svakako ne moze da se presvlaci na komodi. Sto se tice kupanja, mislim da ce najzgodnije biti u kupatilu, bebinu kadicu u kadu, a onaj peskiric s kapicom na ves masinu i pored sve sto nam treba... Valjda nam nece na taj nacin stradati ledja od kupanja ako se to radi jednom dnevno? Za fotelju jedino, razmisljam da je mozda prakticno da to bude neka pletena fotelj/stolica ili nesto tako sto je laganije, da bi se mogla lakse pomerati po sobi. Jos razmisljam da nabavim onaj jastuk za dojenje, pa ce on valjda svaku fotelju ili stolicu uciniti udobnom za bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upravo u ovim slatkim mukama :) .

Beba ce za pocetak biti kod nas u sobi. Krevetac smo pozajmili od drugarice, a umesto komode za presvlacenje i kupanje, narucili smo ormaric. Dasku za presvlacenje cemo kupiti posebno i zakaciti za krevetac. Kadicu imamo onu sto stoji na svom drzacu.

Za ormaric sam se odlucila zato sto iz te serije postoji komplet sobica za dete, pa cemo kasnije samo dokupiti ormar i krevet i napraviti deciju sobu.

Ja necu staviti tapete, samo cu taj zid okreciti u drugu boju, nalepiti stikere i ukrasnu traku. Nasla sam jako lepe stikere u jednoj apoteci.

Pokusacu da stavim link za ormaric, pa pogledaj. Mi smo izabrali ovaj zadnji.

http://www.bambino.rs/bambino/index.php/sr...i.html?start=30

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas ce beba biti u istoj sobi gde i mi spavamo.

Komodu je moj muz napravio, po merama sa neta za bebece komode - sa 3 velike fijoke, nije bebeca, obicno drvo - svetla bukva, ali ruckice smo stavili bebece, u bojama, a posle cemo je koristiti kao obicnu komodu, kad beba poraste, samo zamenimo rucke, tako da je multi praktik.

Plus je ispala po nasem ukusu a duplo jeftinija od kupovnih :)

Od gore na nju ide onaj sundjerak za presvlacenje, to sam dobila od sestre.

Krevetac smo planirali da kupimo, ali nudi mi drugarica njen, naravno samo taj drveni deo bih uzela a kupicemo dusek, posteljinu i sta jos treba..to cemo jos videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako sada izgleda decija soba sa krevetom.Krevet se razvlaci i dole ima velika fijoka u koju sam odlozila neke igracke.Sledece moze da bude neki mali stocic za crtanje.

fotografija0022.jpg

fotografija0025.jpg

My happiness i andonovic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

decije sobe

lepo radjeno i mislim da odnos cena-kvalitet nije skupo. mi smo kupili krevet njihov i bas smo prezadovljni. tu imate i cene svega..

inace, ta soba u Yisk-u je ocajna. mi smo je isto videli. em je ruzna, lose uradjena.. mada, u katalogu je delovala simpaticno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo poceti Vuku da sredjujemo sobu, s tim da ce najverovatnije sve biti u ferarri stilu, crveno zuto sa nekim gumama, tockovima, automobilima... Sve sto sam gledala je preskupo pa cemo nesto kupovati, nesto praviti, najvervatnije.

andonovic i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.