Pamučne pelene

odgovora

Objavljeno

Sve ti je to dovoljno....Ove druge ti ne bih preporucila,ove prve sije mama iz Zrenjanina i nisam cula bas ok misljenja,pa ih nisam ni uzimala a ove druge imam jednu i uzasna je i pelena i cover.

hvala.

definitvno ostajem pri cokiloki, dajdaj i flafi. :)

ostaje mi sad da uzivam u narucivanju dezena. :rolleyes:

I ja sam čula za te flafi da su odlične,al koga god sam pitala nemam mogućnosti dostave :( .Ako su to one koje Rodice pominju.

svejedno kako si ti sredila dostavu flafi pelenica?

imam kod koga da ih narucim i ko da mi ih donese, jer je cesto na relaciji rs - hr.

a jednom kada sam narucivala iz hrvatske proizvod koji nisam mogla da cekam da mi neko donese, kontaktirala sam direktno proizvodjaca i pitala da li postoji mogucnost da mi posalju na adresu u bg i pristali su, a cenu proizvoda i slanja posiljke sam prethodno platila preko wu.

cica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta kazete za ove,one mu dodju najjeftinije platnene-pelene.net/pelene-porudzbenica.aspx#

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta kazete za ove,one mu dodju najjeftinije platnene-pelene.net/pelene-porudzbenica.aspx#

pitala sam za njih, nekoliko poruka iznad :)

cica kaze da su lose, pogledaj njen komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sta kazete za ove,one mu dodju najjeftinije platnene-pelene.net/pelene-porudzbenica.aspx#

Ne da u lose nego ocajne,duboke su i usecaju bebi noge,nemaju lastis oko nogu i imaju gore veliki cicak tj sirok,a zastitne su jos gore jer su nekako gore duboke a nema mesta za nogice.Sva sreca pa sam samo jednu uzela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super da ima neko da nam kaze sta je dobro,a sta ne.Hvala puno

cica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super da ima neko da nam kaze sta je dobro,a sta ne.Hvala puno

A meni je to tako falilo :)https://www.facebook.com/groups/179817228697734/ to je moja grupa na fb ,imate gomilu informacija o pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam dodala,preletela sam malo,sviđa mi se stranica.Ti si cico baš fan pp :) .Vidim da će ženice ovde imati pravog savetnika. ;)

*andjelcic* i cica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam dodala,preletela sam malo,sviđa mi se stranica.Ti si cico baš fan pp :) .Vidim da će ženice ovde imati pravog savetnika. ;)

Ja sam zaludjenik :) Ako ovako nastavim bankrotiracu,ubise me dezeni :) Drago mi da pomognem,znam kakva je zbrka na pocetku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Coki Loki,naidine,al razmišljam da uzmem za novorođenče ove Mio Banbino u početku,jer su mi ove nekako velike(imam split) za prvih par meseci.Šta misliš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Coki Loki,naidine,al razmišljam da uzmem za novorođenče ove Mio Banbino u početku,jer su mi ove nekako velike(imam split) za prvih par meseci.Šta misliš?

Mio bambino su ti prefold pelene,tj nesto kao tetra i zastitne,tako da mozes da uzmes samo njihov cover i tvoje tetre,ja tako radim do nekih 8,9 meseci ili dok beba ne puzi i slicno.Cover im je odlican ja imam dva.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mio bambino su ti prefold pelene,tj nesto kao tetra i zastitne,tako da mozes da uzmes samo njihov cover i tvoje tetre,ja tako radim do nekih 8,9 meseci ili dok beba ne puzi i slicno.Cover im je odlican ja imam dva.

A cokiloki ima i newborn pelene sa bebe sa malom tesinom i drikerom na sredini zbog pupka :) Bas su male :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mio bambino su ti prefold pelene,tj nesto kao tetra i zastitne,tako da mozes da uzmes samo njihov cover i tvoje tetre,ja tako radim do nekih 8,9 meseci ili dok beba ne puzi i slicno.Cover im je odlican ja imam dva.

I meni su izgledale kao tetra i zaštitne.Uzela sam jedne njihove zaštitne,al za veću kilažu čisto da probam.Odlične su.Imam i njihove gaćice za odvikavanje,nisu loše,al ipak propuste kad beba piški.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovo belo pored može da se zameni običnim tetra pelenama?Pa to bi bilo super u početku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi mislila na ove?

Fotografija0400-vi.jpg

Da to belo je prefold pelena,ja sam umesto toga koristila tetre ionako ih imam gomilu,preko cover i tako sam do 8,9 meseca i nikad nije propustilo.Uvece za spavanje sam u tetru samo dodavala ulozak od bambusa zbog boljeg upijanja jer su mi deca spavala po 10-12h.Sad se spremam i ovo trece u pp,eno sve sam oprala,pa cu jos jednom.On se rodio dva meseca ranije pa nije bilo sanse odma u pp ali sad vec moze,ima 3kg.

brbljiva76 i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na ideji,tako ću taman u prvim mesecima i da uradim ;) .

Skroz je prakticno...kad ti ponestane tetri imas pelene i tako u krug a i stedis pelene od silnog pranja..tako su moje sad docekale trecu guzu :)

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam tek veceras pocela da istrazujem ovu temu, a sad sam puna informacija, zahvaljujuci vama :wub: !

Oci mi se vec sklapaju, pa sam se za danas umorila od "istrazivanja" i izvinjavam se unapred ako ponavljam pitanja, ali molim vas da mi odgovorite na sledece:

1. Koliko mi treba pelenica, ulozaka i zastitnih gacica za bebca ?

2. Da li se vise isplate Coki Loki ili Dajdaj pelenice, u odnosu cena-kvalitet? Jako su mi zanimljive ove pelenice sa uloskom od bambusa...

3. Da li je ok uzeti univerzalnu velicinu Coki Loki? Cini mi se da Dajdaj ne nudi univerzalnu velicinu, ili ja to nisam nasla?

Hvala vam puno! :wub:

I-uz rizik da ponavljam nesto vec ranije pomenuto, naisla sam na pakovanje od 20pp pelena sa 20 ulozaka od bambusa i spoljnim nepropusnim slojem (ne spominju da su potrebne zastitne gacice uz njih) marke BabyLand koje se narucuju i dopremaju iz SAD-a, po ceni od 133.56USD + dostava za Srbiju koja varira od 12-25USD, sto bi rekli, u najskupljoj varijanti sa dostavom, sve zajedno 158.56USD, tj. malo manje od 13.500din. Pogledajte donji link, na engleskom je.

http://www.kupinanetu.rs/index.php?_a=viewProd&productId=657

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I-jos jedno pitanje: naisla sam na pojam biorazgradivih pelenica, imate li kakvih informacija o njima?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam tek veceras pocela da istrazujem ovu temu, a sad sam puna informacija, zahvaljujuci vama :wub: !

Oci mi se vec sklapaju, pa sam se za danas umorila od "istrazivanja" i izvinjavam se unapred ako ponavljam pitanja, ali molim vas da mi odgovorite na sledece:

1. Koliko mi treba pelenica, ulozaka i zastitnih gacica za bebca ?

2. Da li se vise isplate Coki Loki ili Dajdaj pelenice, u odnosu cena-kvalitet? Jako su mi zanimljive ove pelenice sa uloskom od bambusa...

3. Da li je ok uzeti univerzalnu velicinu Coki Loki? Cini mi se da Dajdaj ne nudi univerzalnu velicinu, ili ja to nisam nasla?

Hvala vam puno! :wub:

dobrodosla u zacarani krug pp :) 1.Treba ti oko 20 pelena za pocetak i dva covera,uz svaku pelenu dobijes ulozak a ako uzmes pelene sa dzepom onda ti tu tetra zavrsava stvar ali nije lose uzeti uloske od bambusa jer bas dosta upijaju. 2.isplati se i jedno i drugo,jedino je mana sto su daj daj u 2 velicine a cokiloki univerzalne ali bambus je bambus,i mi ih volimo :) 3.Univerzalna velicina iliti OS se itekako isplati jer se beba u nekom periodu nadje ni tamo ni vamo,buca je obicno dok ne prohoda a cim prohoda salce spada i ja sam vise za OS,ali kako volim da imam sve pelene imam i dajdaj i nemam zamerki,jedino mi njihov cover ne odgovara,mnogo su bolji oni sa prosirenjem kod nogu kakve ima cokiloki.

SuperStar i Mama u avgustu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cico, hvala ti na odgovoru punooo!!! :wub:

A sta kazes za BabyLand, poslah donji link? Mozda nisi odmah videla, posto sam to dodavala u pretposlednjem postu naknadno?

http://www.kupinanet...d&productId=657

Naravno, ponovo me zanima cena VS kvalitet, jer su sa bambusovim uloscima i dobijas univerzalnih 20kom pp sa 20 bambusovih ulozaka za malo ispod 13.500din?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se kod ovih pelenica ne sviđa jer su čini mi se zaštitne gaćice spojene sa pelenicom.Ja imam jedan AIO od naide,mislim da je to baš slično ovim pelenicama koje je Mama u Avgustu zakačila.

Problem je što nisam mogla lepo namestiti pelenicu oko nogice,bolje mi je kad je cover odvojen,i skrojen prema nožici.Tada sigurno neće biti vlažna odeća.

aio-orange.jpg

Mislim da su slične ovome.

Mama u avgustu i brbljiva76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cico, hvala ti na odgovoru punooo!!! :wub:

A sta kazes za BabyLand, poslah donji link? Mozda nisi odmah videla, posto sam to dodavala u pretposlednjem postu naknadno?

http://www.kupinanet...d&productId=657

Naravno, ponovo me zanima cena VS kvalitet, jer su sa bambusovim uloscima i dobijas univerzalnih 20kom pp sa 20 bambusovih ulozaka za malo ispod 13.500din?

Imam par komada i da one su AIO,imas ih sa flisom unutra i uloskom od mikrovlakana(citaj mikrofiber) i isto to samo sa bambusom koji je onako tanak nije bas neko debelo tkanje.Prednost je sto mozes u nju da dodas svoje uloske i sto su jeftine a mane sto kad kupujes preko neta znaju da ti uvale krs od pelena kojima je pull jako los.http://www.kupindo.com/Odeca-za-bebe/13104045_PELENA-PERLJIVA-SA-DZEPOM-I-UMETKOM-bela imas ih ovde pa ti je moj savet da uzmes dve i probas jer nekome odgovaraju,nekom ne.Ja ih imam i koristim ih kad mi je frka i kad beba ima tecniju stolicu jer se odlicno peru,nisam imala problema tipa crvenila i osipa ali da propuste ponekad to da.

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno na odgovorima!!! :wub:

I jos jedno pocetnicko pitanje: Sta je to pull?

:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno na odgovorima!!! :wub:

Nema na cemu :)

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.