Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

Cestitke Mileni :wub: zelim ti brz oporavak :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

  1. IIina 20.11.2016.
  2. Sandra95 29.11.2016.
  3. Kikiriki 12.12.2016. X2
  4. Malagarava 17.12.2016.
  5. Tamaricasestra 18.12.2016.
  6. Jaca 1988 21.12.2016.
  7. Cojecoje 29.12.2016.
  8. Melissa 04.01.2017.
  9. Attina 05.01.2017.
  10. MarijaMara 05.01.2017.
  11. Vuciguraj 05.01.2017.
  12. Ella90 14.01.2017.
  13. Tackicca 14.01.2017.
  14. Cintia 15.01.2017.
  15. Bepce 16.01.2017.
  16. Sakovac 28.01.2017.
  17. ma.za.m 07.02.2017.
  18. Zoe86 9.02.2017.
  19. Espera  16..02.2017.
  20. Maajaa:) 23.02.2017.
  21. Nira 26.02.2017.
  22. Talestrida 07.03.2017.
  23. Argata 08.03.2017.
  24. jacaa0203 09.03.2017.
  25. Jecy 12.03.2017.
  26. Ehinacea 12.03.2017.
  27. Ana87 29.04.2017.
  28. svejedno 31.5.2017.
  29. MatroNadja 09.06.2017.
  30. Učiteljica 18.06.2017.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znali se sta o @Jaca1988 ? Ako se ne javi do ponedeljka skidamo je sa spiska.;)

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to da mene gurnes u prvih 6 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to da mene gurnes u prvih 6 :D

Daaaa:D  pa da malo razmrdamo ovaj spisak niko ni da se porodi ni da se upise danima :D

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pale zene u zimski san :rolleyes:

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bas tako. nekim zenama prodje termin i po dve nedelje, a ovde ih odmah skidaju cim nastupi predvidjeni datum porodjaja ili ako se neko ne javi da kaze pol. mozda neko i sam nece da zna pol itd. do sada smo brisali sa spiska tek kada debelo prodje od termina i to je jedino ispravno. nije ovo nikakav zvanican spisak koji utice na nase datume porodjaja i brisanje sa spiska je na zahtev pojedinacne clanice ili ako se ne javi, kada joj dosta prodje od termina, a to je, rekoh i do dve nedelje, koliko se termin moze prebaciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je malo glupo skidanje sa spiska. ako nekoj trudnici znaci da se problizi terminurazumem,ali skidanje trudnica sa spiska nece nikog pribliziti terminu jedino ovde a na forumu vam nista ne znaci.... Ja kada sam bila u bolnici neke zene su lezale 10-14dana od termina jer su lekari cekali da krene prirodno,stoga ni ja ne vidim svrhu brisanja cim se neko ne javi. Moje misljenje

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brisu tj. skidaju se sa spiska clanice koje nisu aktivne na forumu,tako da je njima apsolutno svejedno,svejedno:)da li ce na istom biti ili ne,a nama nestrpljivicama je psihicki lakse kada vidimo da se pomeramo napred,pa makar to bio i spisak na Bepcu:rolleyes:

Jaca1988, Kikiriki, Bubu 2 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije fazon u prijavljivanju kao na biro, već je bolja analogija sa javnim preduzećima :D ima ljudi koji su prijavljeni, ide im staž, a niko ih nikad nije video.

Za mene je ovo nekako spisak žena sa kojima zajedno delimo strahove, strepnje u najemotivnijim trenucima u životu. Kad sam se upisivala ovde, meni je to nešto značilo. I kada sam videla da se upisuju meni drage virtualne drugarice ja sam se radovala, kada dođu do porođaja, pratim kad će koja da se porađa pa brinem, pa čekam. Nekako, nije mi svejedno. Zato lično ja ne volim kad neko kome nije stalo, dođe jednom, upiše se i više nikad ništa ne napiše na forumu. Isto sam se tako radovala i kada sa spiska čekalica neka pređe u trimestre... Tako da ja jesam za to da ovde budemo svi mi koji se družimo ovde.

 

Maajaa:), merima, sakovac i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima se neki poseban osjecaj kad se trudnjace penju ka prijestolju i to znaju one aktivne clanice :) ali opet je bezze zenu skidati mjesec i po prije termina.

Maricia, Jaca1988 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve to stoji, ali to su nase licne preferencije, a ne i nase pravo da brisemo nekog. svako se dobrovoljno prijavio i mozda se nece javljati do porodjaja, ima i takvih slucajeva. bilo je dosta problema sa forumom, pa se neke clanice nisu javljale dugo, a to ne znaci da je zauvek. meni je ovo treca trudnoca na ovom forumu, a pratila sam spisak  i u medjuvremenu i uvek je bilo kako sam napisala. nekolicina koja sada smatra drugacije, ne bi trebalo to da menja. svakako dani idu i priblizavamo se terminu. brisanje sa spiska je pravedno samo kada prodje termin. ostajem pri tome, a vi uradite kako hocete. mene nemojte da brisete dok to ne uradim sama. 

mozda se necu javljati do porodjaja, ni sa info o polu, ni na drugim temama, ako mi tako dodje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se svima koje je moj post na bilo koji nacin uznemirio!

Jaci1988 sam licno pre par dana poslala pp bas iz razloga sto bebac nije bio u funkciji mozda devojka ni ne zna da je ponovo aktivan. A ne sto mislim da ce se bilo koja od nas brze i lakse poroditi ako se pomerimo na spisku.

Licno mislim da na spisku treba da budu aktivne clanice. A da nisu brisane neaktivne jos uvek bi smo na spisku imale georgine iz jula, avgusta...

Da se sve mi sto lakse i lepse porodimo ostalo kako god. Saljem vam poljupce drage moje trudnice i sve one koje ste to bile ili cete tek biti.:wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se čini da je dosta individualno to podizanje na spisku. Evo na primer, od Milene, čiji je termin bio 5.11, a porodila se u poslednjoj nedelji oktobra (ako se ne varam), ima dosta praznog hoda, sve do 20.11. Ilina, zahvaljujući tome, ima utisak da joj je već vreme jer je već neko vreme prva na spisku, a zapravo ne mora da znaci jer ima preko dve nedelje do termina. U mom slučaju na primer je obrnuto, od početka januara pa do 15. kad mi je termin ima bas mnogo trudnica, tako da ja verovatno nikad neću biti prva (što mi nije ni bitno), ali onda se valjda gubi i taj utisak da se porodjaj bliži. Govorim po spisku jer, ukoliko moj bebac požuri desetak dana, mogu da prestignem čak 5-6 članica, što je realno mnogo.

Ono što zapravo hoću da kažem je da spisak nije realan,ali dobro, tu je, pa ga gledamo ko u očenaš :)))).

bepce i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se čini da je dosta individualno to podizanje na spisku. Evo na primer, od Milene, čiji je termin bio 5.11, a porodila se u poslednjoj nedelji oktobra (ako se ne varam), ima dosta praznog hoda, sve do 20.11. Ilina, zahvaljujući tome, ima utisak da joj je već vreme jer je već neko vreme prva na spisku, a zapravo ne mora da znaci jer ima preko dve nedelje do termina. U mom slučaju na primer je obrnuto, od početka januara pa do 15. kad mi je termin ima bas mnogo trudnica, tako da ja verovatno nikad neću biti prva (što mi nije ni bitno), ali onda se valjda gubi i taj utisak da se porodjaj bliži. Govorim po spisku jer, ukoliko moj bebac požuri desetak dana, mogu da prestignem čak 5-6 članica, što je realno mnogo.

Ono što zapravo hoću da kažem je da spisak nije realan,ali dobro, tu je, pa ga gledamo ko u očenaš :)))).

U januaru nas ima bas puno posebno u prvoj polovini, kad krenemo ko kokice sto bi rekla kikiriki.

Cintia, bepce i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Demokratija zene,vladavina vecine :P

Svejedno,opusti se,ovo je ipak samo zanimacija i razbibriga:D

Sve cemo doci na red :babycrib:

bepce, sakovac, Cintia i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa opustite se vi brisacice i ne brisite nikog :P:D jer kao sto kazes, sve cemo doci na red.

meni je mozda ugodnije biti sto dalje od vrha, jer mi je frka od porodjaja, tako da molim vas, samo polako i bez guranja, postujte red. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ako nas  januarke strpaju u istu bolnicu pa i sobu ihaaaa  ima zurku da napravimo! :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije se Ilina jos porodila tako da ne brisite je. Ako se ne javi ona javicu vam ja. ;) 

Ja sam poslednja na spiskuuuu:angry::lol: aj pozurite malo :lol: a i hocu lepse vreme ubi ova zima brrrrr

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja bih bas volela da pada sneg kad se mali rodi. Ja volim zimu i sneg i novu godinu i bozic i sve to lepo zimsko! Ostvarice mi se zelja da imam zimsko i dete haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ilinu niko nije ni hteo da briše niti bilo koju članicu koja je ikada bila aktivna. Mislim da su devojke htele da obrišu Jacu 88 koja nije aktivna, a nije nikom ni poznato da je ikad bila aktivna. Ali s obzirom da se deo članica usprotivio nije obrisana ni ona.

sakovac i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.