U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

Sinoć na pregledu, doktor kaže sve je uredu, trudnoća i plod fino napreduju :) hvala Bogu

i kaže :) najvjerovatnije curica, ali ništa još nije sigurno, jer je beba bila u nezgodnom položaju pa tako da nije mogao vidjeti :)

ja mislim da je spavala, obično tad spava, a oko pola osam je vrlo aktivna :)

vidjećemo :)

najbitnije je da je sve uredu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam raznih priča, tipa sve pokupovali za curicu u roze i ljubičastoj boji i na porodu ''čestitamo dobili ste sina'' :D

Koliko sam mislila da će me riješiti zagonetke šta li je, vidim da me sad još više interesuje :)

Sad se obraćam bebi sa ''mamina cura'' :) i navikavam se na tu ideju, da je curica :) do naredne kontrole i potvrde ili promjene :D

Hvala Bogu, najbitnije je da je sve uredu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u 13toj nedelji bila na 4d i rekli su mi najverovatnije devojcica, danas sam bila na pregledu i doktorka je to i potvrdila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je jako loš UZ i nemamo nikako 4D :(

Ne znam je li se vama dešavalo, ali zadnja 2 dana imam osjećaj da se beba umirila, ne osjetim je toliko, ili je moja psiha. Sinoć u 1h je počela, prošlo je pola osam kad se obično javlja, pa sam se nekako bila zabrinula.

Nadam se da je to normalno. Osjetim je, al ponekad, šutne tu i tamo :) Vjerovatno joj je dosadio mokraćni mjehur, pa se premjestila na drugo mjesto :)

Duša mamina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je jako loš UZ i nemamo nikako 4D :(

Ne znam je li se vama dešavalo, ali zadnja 2 dana imam osjećaj da se beba umirila, ne osjetim je toliko, ili je moja psiha. Sinoć u 1h je počela, prošlo je pola osam kad se obično javlja, pa sam se nekako bila zabrinula.

Nadam se da je to normalno. Osjetim je, al ponekad, šutne tu i tamo :) Vjerovatno joj je dosadio mokraćni mjehur, pa se premjestila na drugo mjesto :)

Duša mamina :wub:

nemoj da te to brine skroz je normalno, nekad mi se desi da se sutira i mrda ceo dan, cak mi se i desavalo da me nocu probudi koliko je nemirna, a nekada po 2-3 dana bas bas miruje, i ja sam se zabrinula prvih puta kada je tako ,,mirovala,, ali uvek se ona javi ;) sve je to ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru, odmah mi je lakše kad vidim da je normalno :) Sinoć smo skontali da reaguje na glas mm :)

Recimo, kad on uzme gitaru i kad pjeva, ona se odmah javlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cekamo decaka...oko 20 nedelje su nam rekli u wrbasu u bolnici da je decak...sad cekamo da idemo u betaniju da nam potwrde...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u nekoj neizvjesnoti, ne znam da li da pitam da li je musko ili zensko ili da to bude iznenađenje :D ... Inace oba puta mi je doktorica rekla šta nosim i oba puta je bilo tako.

Pitanje za mame koje nisu htjele znati šta nose. Kakav je osjećaj saznati kada se tek rodi, da li je nekako "veća" radost?

ja sa prvim sinom nisam znala, saznala sam na rodjenju , a sa drugim mi je doktorka sama rekla, ista je radost! Da je zivo i zdravo je najvaznije sve ostalo ......mada bi ja sada jednu devojcicu , ali cu verovatno jos jednog decaka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa prvim sinom nisam znala, saznala sam na rodjenju , a sa drugim mi je doktorka sama rekla, ista je radost! Da je zivo i zdravo je najvaznije sve ostalo ......mada bi ja sada jednu devojcicu , ali cu verovatno jos jednog decaka ;)

Sto to mislis? :) Je l' to ono kao ubedjujes sebe da je tako da se ne bi posle razocarala? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su preksinoc rekli da nema pise i da ce to biti jedna devojka :wub: To je 17.nedelja,a ja se sve bojim da nam sledeci put(tek za 4 -6 nedelja) ne kazu da je bata,a mi vec svima rekli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo definitivno dobiti devojcicu ;)

ja se bas radujem, mada sam u pocetku bila ubedjena da ce biti decak, ali eto :)

ulazim u osmi mesec, bili smo pre dve nedelje na 4d da nesto pregledamo pa smo 100% utvrdili pol, imamo i sliku pike haha :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo definitivno dobiti devojcicu ;)

ja se bas radujem, mada sam u pocetku bila ubedjena da ce biti decak, ali eto :)

ulazim u osmi mesec, bili smo pre dve nedelje na 4d da nesto pregledamo pa smo 100% utvrdili pol, imamo i sliku pike haha :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo definitivno dobiti devojcicu ;)

ja se bas radujem, mada sam u pocetku bila ubedjena da ce biti decak, ali eto :)

ulazim u osmi mesec, bili smo pre dve nedelje na 4d da nesto pregledamo pa smo 100% utvrdili pol, imamo i sliku pike haha :)))

Onda se ona baš lepo namestila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

djevojčica sam!!!

ljubi je mama :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curica :)

Konačno smo dobili definitivnu potvrdu, sve do sad je bilo ''najvjerovatnije, nije sigurno, nije se okrenula beba i sl'' :)

Sad znamo da je curica i već smo počeli razmišljati o imenu :)

Cura mamina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo devojcica i zvacemo se Magdalena :wub:

Ovo je definitivno godina devojcica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravu si :) godina curica :)

Mi smo izgleda izabrali ime - Lana :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravu si :) godina curica :)

Mi smo izgleda izabrali ime - Lana :wub:

Bas je lepo ime, nama je bilo u uzem izboru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti kao majka iz Vojvodine moras najmanje 4!! :lol:

Tako je....4 je dobar broj :D

Ahahahah i moja mama isto ovo kaze! :D

djevojčica sam!!!

ljubi je mama :) :) :) :)

Divnoooooo :)))))))))

Mi smo devojcica i zvacemo se Magdalena :wub:

Ovo je definitivno godina devojcica

Mnogo lepo ime! :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo lepo ime! :))))

Hvala andjelcicu, jedva cekam da se rodi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcica moja :wub: a najverovatnije ce se zvati TAMARA! :wub: Jos uvek se dvoumim,jer imam u opticaju Ivonu i Masu,ali na ovo prvo ime sam pomislila odmah kada sam saznala da sam trudna,i znala sam nekako da je devojcica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u sedmom mesecu, i do pre 5 dana su mi rekli da nosim devojcicu..I to dva doktora... Juce sam bila na 4D i doktorka mi kaze decak.. :) Nista meni tu nije jasno... Kaze vide se genitalije..i pogresili su 50% za devojcicu..Sta im to znaci.. Ako je vec videla kako ne kaze 100% ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u sedmom mesecu, i do pre 5 dana su mi rekli da nosim devojcicu..I to dva doktora... Juce sam bila na 4D i doktorka mi kaze decak.. :) Nista meni tu nije jasno... Kaze vide se genitalije..i pogresili su 50% za devojcicu..Sta im to znaci.. Ako je vec videla kako ne kaze 100% ?

Pa verovatno nije ni ona sigurna,pa iz tog razloga kaze 50%Ali obicno je 4D tacniji ultrazvuk,jer se sve jasnije vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nosim decaka,zwace se predrag :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno, u 22 nedelja, saznali smo pol....imacemo devojcicu, mala ja prestala da se skriva :lol:

e sad ce borba oko imena, meni se svidi Ana, ali mm je zapeo da se zove Jovana (kaze ima Ana na kraju imena :lol: ) ali ima vremena za pregovora :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.