baletska skola za devojcice?

odgovora

Objavljeno

Pozdrav i pomagajte :mellow: mm i ja smo odlucili da nasu cerkicu upisemo na balet. nemamo ideju gde! Bila sam u nekom studiju kod Vuka, medjutim nije nam se dopalo, zivimo u Vlajkovicevoj i bilo bi pozeljno da nam je u blizini...dajte neku dobru preporuku? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojamama, veliki pozdrav za tebe i izvoli moju licnu preporuku vezanu za balet za decu. Baletska skolica Tutu u Cetinjskoj, imaju i sajt, ja cerkicu tu vodim na balet, zaista sve pohvale, nijedna zamerka, evo sajta pa se detaljnije informisi

http://www.skolabaletatutu.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo isli u tutu, bila sam zadovoljna u pocetku, ali je pred kraj prosle godine vec bilo zaista previse dece da bi se lepo radilo. inace, devojka koja drzi to je super, i stvarno je sve ok, osim sto je postala prevelika guzva. bas mi je bilo krivo zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram reci da i ja vodim kcerkicu u Tutu i da imam sve pohvale. Pa sto ako ima dosta djece? Po meni je to samo plus.Sala gdje vjezbaju je prilicno prostrana i 15 ili 20 djevojcica nije nikakav problem. Prije Tutu-a vodili smo je na B. Brdo kod neke djevojke koja je radila u stanu, e tek je to muka, djeca nemaju gdje da se okrenu.Sem toga ni ne ocekujem da moja kcerkica nesto ,,uradi,, na tom baletu, jer je jos uvjek mala da bismo ocekivali rezultat, vodimo je ne bi li se druzila, ismijala i izigrala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od dve i po godine idemo na ritmicku gimnastiku, mogu vam reci da je odlicna stvar, a mozda i zgodan uvod u balet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na prvom casu baleta! Bilo je mnogo smesno...

Termin je za devojcice od 3 do 4 godine, bilo je 8 devojcica na casu. Moja mala je odmah nasla dve drugarice iz vrtica i sa njima se jurcala, onda ih je "uciteljica" postrojila u vrstu i onda su malo vezbale, ove koje idu duze znaju i neku koreografiju i mnogo su slatke. Moja klinka je malo ucestvovala, malo je stajala i posmatrala da bi na kraju sela pored mene i vise nije htela da ustane! Ja sam bila iznenadjena, ocekivala sam totalno drugacije ponasanje, odusevljenje ali ne, moja mala nece da igra kako joj uciteljica kaze nego hoce da se juri sa drugaricama. Kaze jos da to nije balet, da se balet igra ovako, pa pokaze neko njeno okretanje u krug!!! :lol:

Pokusacu joj koji put da je odvedem, pa cu videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na prvom casu baleta! Bilo je mnogo smesno...

Termin je za devojcice od 3 do 4 godine, bilo je 8 devojcica na casu. Moja mala je odmah nasla dve drugarice iz vrtica i sa njima se jurcala, onda ih je "uciteljica" postrojila u vrstu i onda su malo vezbale, ove koje idu duze znaju i neku koreografiju i mnogo su slatke. Moja klinka je malo ucestvovala, malo je stajala i posmatrala da bi na kraju sela pored mene i vise nije htela da ustane! Ja sam bila iznenadjena, ocekivala sam totalno drugacije ponasanje, odusevljenje ali ne, moja mala nece da igra kako joj uciteljica kaze nego hoce da se juri sa drugaricama. Kaze jos da to nije balet, da se balet igra ovako, pa pokaze neko njeno okretanje u krug!!! :lol:

Pokusacu joj koji put da je odvedem, pa cu videti...

Ja mislim da je ona suviše mala za balet...obično kreće sa 5+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je ona suviše mala za balet...obično kreće sa 5+.

To se samo tako zove... inace rade vezbice, neke male koreografije uz pesmice, trcanje po sali, igraju se zeke, ledenog cike... Mnogo su slatke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se samo tako zove... inace rade vezbice, neke male koreografije uz pesmice, trcanje po sali, igraju se zeke, ledenog cike... Mnogo su slatke!

Divno. Balet je bas super za devojcice da bi dobile neku gracioznost u pokretima i uopste u izgleda. AJde srecan polazak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno. Balet je bas super za devojcice da bi dobile neku gracioznost u pokretima i uopste u izgleda. AJde srecan polazak :)

Hvala, secer. Danas nam je drugi cas!

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko može da preporuči neku baletsku ili plesnu školicu u Zrenjaninu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo probali da idemo na balet ali nam nije uspelo tj nije joj se svidelo. Odvela sam je na jedan cas da vidi kako to izgleda i kad je izasla rekla je da joj je bilo odvratno i da vise nece da ide.Postujem.

Pretpostavljam da joj je malo bilo i neugodno zato sto je ucitelj tj baletan, malo je vikao sto se njoj nije svidelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.