Torba za porodilište

odgovora

Objavljeno

Trazi jednokratne gace. Mada, meni uopste nisu bile potrebne, ja se lepo navikla bez gaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja polako krecem sa nabavkom stvari... Najzad je doslo i moje vreme... :D

Dosta stvari mi je ostalo od 1.porodjaja kao sto mrez.gacice,podmetaci...

Jedva cekam da torba bude spakovana,to ce znaciti da nije ostalo jos puno vremena... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Claro i ostale mamice,jel su vama torbe spakovane ili sam samo ja skroz poludela? laugh.gif

Bokicina mikice ako ima promene za Betaniju ti dodaj,spakovala sam torbu po tvom uputsvtu... wink.gif Hvala... smile.gif

Ps:Torba mi je sad mnogo manja nego 1.put,ima manje nepotrebnih stvari ali ima vise plazmeee... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Claro i ostale mamice,jel su vama torbe spakovane ili sam samo ja skroz poludela? laugh.gif

Bokicina mikice ako ima promene za Betaniju ti dodaj,spakovala sam torbu po tvom uputsvtu... wink.gif Hvala... smile.gif

Ps:Torba mi je sad mnogo manja nego 1.put,ima manje nepotrebnih stvari ali ima vise plazmeee... laugh.gif

Moja torba je poluspakovana :lol: :lol:..nisi bwe luda, ja bih i ranije spakovala, nego nas malo muče finansije, pa ne može sve odjednom..ali ostalo mi je još par sitnica..tako da..i ja sam spremna :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi, pa ti si bas azurna :) svaka cast. To je za svaku pohvalu.

Ja sam tek 15ak dana pred termin spremila torbu (neodgovorno sa moje strane, priznajem) al sve mi nesto govorilo da ne zurim i bila sam u pravu. Probili smo termin 4 dana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe,prvi put sam bila jos azurnija-vec u sedmom mesecu smo spakovana torba i ja zajedno cekali malisana... :lol: silly me... :rolleyes: Ali tako sam bila mirinija,sve je bilo spremno,kao i sad,ispeglano,krevetic na mestu,posteljina spremna,torba za izlazak spremna,pumpica za izmlazavanje sterilisana,... :D

I jos samo danas radim.... jupiii... :D Znaci od danas pa nadalje samo uzivanja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace,meni je Teo stigao ranije,tako da zene-slusajte instikte... ;)

Mislim da cu i sad malo ranije... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace,meni je Teo stigao ranije,tako da zene-slusajte instikte... ;)

Mislim da cu i sad malo ranije... :D

Vala kako se vučem, neko bi pomislio da ću se sada poroditi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene, mogo ste mi slatke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala kako se vučem, neko bi pomislio da ću se sada poroditi :lol:

Znaci nisam jedina... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci nisam jedina... :lol: :lol: :lol:

Danas posebno baš....počeo stomak da me bolucka i prepone da bole..počeo bebac da se spušta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja osecam cele nedelje neke bolove...Bas kao da je beba vec krenula ka izlazu... Neznam,ja sa malim nisam nista slicno osecala... A sad kao da mi se i stomak vec malo spustio... Cudno... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja osecam cele nedelje neke bolove...Bas kao da je beba vec krenula ka izlazu... Neznam,ja sa malim nisam nista slicno osecala... A sad kao da mi se i stomak vec malo spustio... Cudno... :unsure:

Šta ti je, mi kao drugorotke, možemo odmah i po ulasku u 9. da se porodimo..mada je bolje što duže izdržimo..a ovo je valjda ona priprema..totalno drugačije od prve trudnoće :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta ti je, mi kao drugorotke, možemo odmah i po ulasku u 9. da se porodimo..mada je bolje što duže izdržimo..a ovo je valjda ona priprema..totalno drugačije od prve trudnoće :blink:

Ali skroz na skroz... :rolleyes: Ja sam u 1.uzivala i bila jaka kao tenk,a sad mi na svakom koraku nesto fali... Grozno... :rolleyes: Ma ja kontam kad beba zeli nek izadje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali skroz na skroz... :rolleyes: Ja sam u 1.uzivala i bila jaka kao tenk,a sad mi na svakom koraku nesto fali... Grozno... :rolleyes: Ma ja kontam kad beba zeli nek izadje... :D

Ma žalimo se, kukamo.. ali videćeš da ćemo i da premašimo termin :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali skroz na skroz... :rolleyes: Ja sam u 1.uzivala i bila jaka kao tenk,a sad mi na svakom koraku nesto fali... Grozno... :rolleyes: Ma ja kontam kad beba zeli nek izadje... :D

i ja sma u nekom tripu da cu dosta ranije da se porodim tj cim udjem u deveti...cudno se osecam zadnjih dana ..blagi bolovi u preponama i ledjima....to mi se nije desavalo u prvoj :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma žalimo se, kukamo.. ali videćeš da ćemo i da premašimo termin :lol: :lol:

Jes' normalna? :blink::lol: :lol: Nemoj molim te...

i ja sma u nekom tripu da cu dosta ranije da se porodim tj cim udjem u deveti...cudno se osecam zadnjih dana ..blagi bolovi u preponama i ledjima....to mi se nije desavalo u prvoj :blink:

E znaci skroz ista stvar lili....

A moj dragi mislio da cemo sad sve lakse HAHAHAHAHA! :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes' normalna? :blink::lol: :lol: Nemoj molim te...

Zekim se malo heheh..ma samo mi da udjemo u 9..pa polako..kad bude.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nemoj da nas baksuziras... Sad ako prebacim termin ima i ti da prebacis... :P:lol: :lol: :lol:

Samo da udjemo u 9.i ja krecem ka bolnici... :lol: :lol: Dosta mi jeeee! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nemoj da nas baksuziras... Sad ako prebacim termin ima i ti da prebacis... :P:lol: :lol: :lol:

Samo da udjemo u 9.i ja krecem ka bolnici... :lol: :lol: Dosta mi jeeee! :lol:

OOOps... A kako sad ovo 2put?! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve zavisi od porodilista. Ja znam za Gradsku bolnicu ako nekog intersuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nemoj da nas baksuziras... Sad ako prebacim termin ima i ti da prebacis... :P:lol: :lol: :lol:

Samo da udjemo u 9.i ja krecem ka bolnici... :lol: :lol: Dosta mi jeeee! :lol:

OOOps... A kako sad ovo 2put?! :blink:

Tebi je torba spremna, a ja danas moju finiširam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas konačno opremila komplet torbu.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

За све оне које се надају да ће се породити чим уђу у 9. да вам кажем: има наде. Наиме ја сам се трећи пут породила чим сам ушла у 38. недељу, тј. било је 37,2. Овако, отишла сам у понедељак да извадим брисеве и докторка када је кренула да узима брисеве се изненадила и питала да ли има ко да ме вози у породилиште. Брисеве сам оставили на анализу, али их никад нисам подигла. Сутрадан сам се породила. Хвала Богу све је било у реду, а било је на граници са превременим порођајем. Додуше, и прве две девојчице сам родила 2 недеље пре очекиваног термина, тако да је осећај одличан, када не мораш да чекаш.

Можда и није право место за ову тему, али видим да једва чекате, рекох да вам ово кажем. Желим вам свима пуно среће и здраве бебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.