See who gave reputation

Nema novih sadržaja

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• "Vodena" stolica
      Započeo/la Šmizli · Objavljeno
      Dojim,ala sam joj caj od kamilice nezasladjen pa cemo videti....i be bih joj davala ch neko vreme neka samo doji dok to ne izbaci  
    • "Vodena" stolica
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      Mi imamo problem otkako smo uveli ch. Još uvek evo kad ima 8meseci. mozes da das i krusku ili šljivu. Jabuki. Tikvice. Oni otvaraju. Nudi vodu. Sto više... mozes da probas i čas neskadjeni. Ako dojis probaj i ti čaj od kamilice da piješ ali sladak. 
    • "Vodena" stolica
      Započeo/la Šmizli · Objavljeno
      Pozdrav imam bebu 4 ipo meseca poceli smo sa krompirom sargarepom i jabukom medjutim vec 5 dana nema stolicu...Stomacic nije tvrd,ona ima gasove ali ne place...da li bi mogla malo caja od kamilice da joj dam...? Hvala vam
    • Drugi trimestar
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      sena,drži se! Želim vam da izgura te i da prodje sve sto bolje da može. Javljaj nam se obavezno!
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Sena13 · Objavljeno
      Da se javim posle nedelju dana u bolnici. Napisala sam vec da sam u 34-oj nedelji pocela ozbiljno da oticem u licu i rukama ali posto je pritisak bio ok nisam tome pridavala vaznosti. Na pola 35-te nedelje, usred noci, skocio mi je pritisak i primili su me hitno u bolnicu sa dijagnozom preeklampsija. Sva srece uhvaceno je na vreme, proteini u urinu tek na gornjoj granici tako da su uspeli lekovima da zaustave sve i da me sasvim stabilizuju. Nadam se da cu za koji dan kuci na 2 nedelje pa onda nazad u bolnicu do porodjaja. Sada smo usli u 36-tu nedelju tako da se bas primaklo. Pisem ovo da podsetim sve trudnice da proveravaju krvni pritisak u osmom mesecu i da ne ignorisu otecenost jer moze da bude MNOGO opasno i za mamu i za bebu. Mene je iznenadilo sto me nisu odmah poradjali jer sam mislila da se samo to moze u preeklampsiji - ali su mi objasnili da to zavisi od stepena preeklampsije i da ako se uhvati rano, moze da se zaustavi i stabilizuje dovoljno da se bebi da jos vremena da sazri bez ugrozavanja maminog zivota. Naravno, rezim je jako strog - lekovi za pritisak, blagi sedativi, vitamini, kompletno neslana hrana, odredjena kolicina tecnosti svaki dan, strogo lezanje... ali to je nista u poredjenju sa time sto moja beba ima sanse da bude u terminu ako izguramo jos dve nedelje ovako. 
  • Teme