Čarapice leti - da ili ne

odgovora

Objavljeno

Jao carape, ludim od njih, po kuci ih svuda ima, u svakom cosku po neka, samo na njihovim nogama ne :) obuvam, ali im onda ne obuvam papuce, ionako je dobro za stopala da idu bosi, dok je leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer,kristal,daj bre da zakazemo jedan fajt i da razresimo ko je kriv,a ko prav. A ti bezveze molim teeeeeeeeee vodi racuna gde postavljas nove teme inace ces imati posla sa opakima :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nećemo se fajtati, previše je vruće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer,kristal,daj bre da zakazemo jedan fajt i da razresimo ko je kriv,a ko prav. A ti bezveze molim teeeeeeeeee vodi racuna gde postavljas nove teme inace ces imati posla sa opakima :ph34r:

Predajem se, nisam htela da budem provokator, samo sam se zezala, a ispade :huh: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer,kristal,daj bre da zakazemo jedan fajt i da razresimo ko je kriv,a ko prav. A ti bezveze molim teeeeeeeeee vodi racuna gde postavljas nove teme inace ces imati posla sa opakima :ph34r:

ko protiv koga??? :lol::lol::lol:

vidis da se kristal povukla, nista od fajta...... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predajem se, nisam htela da budem provokator, samo sam se zezala, a ispade :huh: .

dobro je ispalo - zezanje,,,,,,,

jes da sam ja glavni provokator u ovoj temi, ali ne svojom vec vasom krivicom :), ja ovo shvatih kao zezanje :) :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje mršav mir nego debela parnica.

Narodna Poslovica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa naravno da je sve zezanje,udarila vrucina u glavu :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od sad cu debelo da raymislim kad postavljam sledecu temu :lol:

btw ja se i dalje vodim kao neuracunljiva,njanjanjanja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao carape, ludim od njih, po kuci ih svuda ima, u svakom cosku po neka, samo na njihovim nogama ne :) obuvam, ali im onda ne obuvam papuce, ionako je dobro za stopala da idu bosi, dok je leto.

Isto i kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se nosim time da ako meni ne trebaju,nema potrebe ni njoj da ih obuvam,mada i kad joj ih obujem kretko su joj na nogama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, mi kada bi se sastale...

Ajoj...to bi bilo najbučnije okupljanje...pa završili bi u Guinesovoj knjizi.

Ovaj put ne mislim na svađu, nego na prepričavanje iskustava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz prikrajka, bojazljivo sam cekala da tema dodje na pravo mesto pa da napisem koju :P :P :P

Ja joj carapice skoro i ne skidam, tj.nazuvice.Cak i spava u njima.U kuci je bosa, pa nije za golu nogu, a napolju je u letnjim polu otvorenim patikicama pa ne ide na bosu nogu. Eto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam moje dete dok je bila beba, oblacila po pravil kako sebe tako i nju. Carape nisam oblacila na +30...kada ih obujem sebi, obujem i njoj. A ni jednu noc mi nije spavala sa carapama na nogama, ni zimi ni leti...ja licno ne mogu da podnesem da imam carape na nogama kada spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...ja licno ne mogu da podnesem da imam carape na nogama kada spavam.

Ni mm, ne bi taj zaspao u carapama ni da mu zivot od toga zavisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto sam ja tek ludela kada sam sa Minom setala na +30 i u ovom mom selu ko god bi nas sreo konstatovao bi sa cudjenjem i zaprepastenjem kako nisam pokrila bebu.Pa.valjda bebe moraju da se pokriju makar i crkle od vrucine :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto sam ja tek ludela kada sam sa Minom setala na +30 i u ovom mom selu ko god bi nas sreo konstatovao bi sa cudjenjem i zaprepastenjem kako nisam pokrila bebu.Pa.valjda bebe moraju da se pokriju makar i crkle od vrucine :blink:

Budalastine....nek se oni pokriju, ako im je zima na +35 stepeni.

Prosle zime je moja svekrva cuvala malu ( tada je imala 1.5 god) preko noci dok smo mi bili na nekoj proslavi i zove me oko ponoci i kaze da mala nece da zaspi...ja je pitam sta ima obuceno ...zamislite, obukla joj je debelu pidzamu i prsluk a na nogice joj nazula carape, cuj nece dete da spava....pa kad ju je natrontala i jos pokrila sa cebetom i jorganom,,,ja joj kazem, da obuce detetu samo pidzamu i to tanju...poslusala me je i malecka odma je zaspala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li nosite po ovom vremenu carapice deci? ja luki jos uvek nosim, ali sve nesto razmisljam da nije mozda vreme da ih skinemo skroz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel misliš po noći? Ili na štramplice? Mi ih ne skidamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel misliš po noći? Ili na štramplice? Mi ih ne skidamo...

Stramplice ni mi ne skidamo, rano je jos a i napolju postaje hladnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim na carapice nocu...a o kakvim stramplicama vi pricate? hulahopkicama mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Filipu oblačim pamučne čarapice noću...a štramplice su hulahopke :lol: ja i moji croatizmi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Filipu oblačim pamučne čarapice noću...a štramplice su hulahopke :lol: ja i moji croatizmi....

:lol::lol::lol: ja isto hulahopke zovem strample/ice :lol: Po nekad kada me pitaju sta je to ne mogu u momentu ni da se setim kako se kod nas kaze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tako oduvijek govorim...ne znam drugačije...šta mogu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa stramplice su isto sto i zeke...a hulahopkice su hulahopkice :lol::lol:

e stvarno ste pish!!!

i ja luki nosim hulahopkice i vidim da mi se krste druge mame...one ne nose nista po ovom vremenu ispod trenerkice deci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.