Čarapice leti - da ili ne

odgovora

Objavljeno

Neznam gde da stavim ovu temu...moze valjda ovde :)

Zanima me jel obuvate carapice bebama na plus dvadeset i nesto,ja ne ali mi vrlo cesto ljudi govore kako moze da bude i neznam koja temperatura,beba mora da ima carapice a meni je malo bezveze da se dete znoji i nosi carape :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, pa tema je na pogrešnom mestu! Ima Šećer da se naljuti opet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo,i ja sam tu u nedoumici..Jedan kaze stavi mu da mu ne izgore nogice ,drugi nemoj ,ja vise ne znam sta da radim. !! Ali ne stavljam im,pa mi ne ubuvamo carape sta ce njima.. A mislim da si ovu temu trebala da stavis negde gde ima veze sa decom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, pa tema je na pogrešnom mestu! Ima Šećer da se naljuti opet!

hehehehe.... Bolje da bezimo !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Administratoru prebacuj temu dok se ŠEĆER ne pojavi...

Mi ne stavljamo čarapice kada smo napolju, eventualno stopalice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secr nam je izlgeda zauzeta :)

Ja najcesce obuvam ,cesto mu nosic curi pa sve mislim da se prehladi. Kada je bas vruce, onda ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SADA CE SECER,CEKAJTE,CEKAJTE..........mi nosimo,ali beba ih brzo skine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi nosimo, ali ne znamo kad smo ih obuli, a kad su pre one stigle u ruke. Tako da je više bez čarapica, nego u njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za vikend je F imao čarapice, nisam ni skontala da je jednu skinuo...tek kada smo se vraćali istim putem vidjela sam njegovu čarapicu na putu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za vikend je F imao čarapice, nisam ni skontala da je jednu skinuo...tek kada smo se vraćali istim putem vidjela sam njegovu čarapicu na putu...

:D:D:D ,stvarno si ne verovatna. Ja Jani ne obuvam,nisam ni proslog leta kada je bila bebica,mozda predvece kada zahladni. Ma tema je stvarno na pogresnom mestu,da su administratori azurniji ne biste prozivali secera,zena voli red :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u leto vec bili veliki tako da nismo nosili...

Inace maloj bebi do 6 nedelja bih jer im nije termoregulacija sredjena, a prerano rodjenim barem do 6 nedelja nakon predvidjenog termina. Uostalom bebe manje od tog uzrasta i ne bi trebalo da budu na velikim vrucinama- znaci ne napolju od 10-17h, samo unutra i tu ce ti ako lepo zamracis ili imas dobru izolaciju/klimu verovatno biti oko 25 sto je ok za tanke carapice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D ,stvarno si ne verovatna. Ja Jani ne obuvam,nisam ni proslog leta kada je bila bebica,mozda predvece kada zahladni. Ma tema je stvarno na pogresnom mestu,da su administratori azurniji ne biste prozivali secera,zena voli red :)

Ma, Baco, sve što si napisala potpisujem :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nekako nisam znala gde da postavim a da obuhvatim sve uzraste,interesuje me i za kasnije pa reko ajde ovde i zabrlja :blink:

Seceru oprosti miiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nekako nisam znala gde da postavim a da obuhvatim sve uzraste,interesuje me i za kasnije pa reko ajde ovde i zabrlja :blink:

Seceru oprosti miiiiiiii

Moglo je u podforum - Nega, kupanje, povijanje ili, eventualno, Oprema za bebe i decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nekako nisam znala gde da postavim a da obuhvatim sve uzraste,interesuje me i za kasnije pa reko ajde ovde i zabrlja :blink:

Seceru oprosti miiiiiiii

jaoj bezveze pusti ih....vidis ja se nisam ni javila , a one kao meni ce da smeta :lol::lol::lol::lol:

ako sebi ne obuvas carape, onda nema potrebe ni bebi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moglo je u podforum - Nega, kupanje, povijanje ili, eventualno, Oprema za bebe i decu.

jos neko voli red, a mene napadoste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj kristal, jellena, mirjana,legenda i djule, ispadoh ja bauk.....

ali nema veze bar ce svi pre nego postave temu, dobro razmiliti ako sam ja online :lol::lol::lol:

al' zato ako ja budem pogresila, ubedjena sam da cete me pojesti :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D ,stvarno si ne verovatna. Ja Jani ne obuvam,nisam ni proslog leta kada je bila bebica,mozda predvece kada zahladni. Ma tema je stvarno na pogresnom mestu,da su administratori azurniji ne biste prozivali secera,zena voli red :)

reci im baco :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos neko voli red, a mene napadoste :)

Nisam te napala :rolleyes: , samo sam prva konstatovala kako stoje stvari, pa sam te onda tek pomenula (jer znam da ne voliš kada nema reda).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam te napala :rolleyes: , samo sam prva konstatovala kako stoje stvari, pa sam te onda tek pomenula (jer znam da ne voliš kada nema reda).

ma opasna si ti kristalcicu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj bezveze pusti ih....vidis ja se nisam ni javila , a one kao meni ce da smeta :lol::lol::lol::lol:

ako sebi ne obuvas carape, onda nema potrebe ni bebi!

Jao,bre ,seceru,ja taman nesto da napisem,kad ono ti vec napisala.Pa,nisi fer,stvarno <_< .Isto vazi i za garderobu-kako vi tako i deca,ma kolika bila,eventualno mozda ono malo laganije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,bre ,seceru,ja taman nesto da napisem,kad ono ti vec napisala.Pa,nisi fer,stvarno <_< .Isto vazi i za garderobu-kako vi tako i deca,ma kolika bila,eventualno mozda ono malo laganije.

a ja viki pomislila i to ces da me napadnes :)

bitno je da smo se slozili svi oko carapica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam za vas, al nas su na casovima nege ucili da novorodjenim bebama treba jedan sloj vise no odraslim ljudima... Tako da ako ja imam dva sloja- njoj tri, ja kratke rukave- njoj tanke duge, ja bez carapa- njoj tanke letnje sokne. Sve to vazi za novordjence do par meseci, vecim bebama vec treba sve manje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam za vas, al nas su na casovima nege ucili da novorodjenim bebama treba jedan sloj vise no odraslim ljudima... Tako da ako ja imam dva sloja- njoj tri, ja kratke rukave- njoj tanke duge, ja bez carapa- njoj tanke letnje sokne. Sve to vazi za novordjence do par meseci, vecim bebama vec treba sve manje. ;)

da da,,,,,to za novorodjence stoji, do par meseci....ali ja mislim da je beba od bezveze (kako ovo smesno zvuci :) ) malo veca, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da da,,,,,to za novorodjence stoji, do par meseci....ali ja mislim da je beba od bezveze (kako ovo smesno zvuci :) ) malo veca, zar ne?

Pa ne znam- clanice bez tikera su mi konfuzne i ne mogu da popamtim svu decu i sve uzraste :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.