Osiguranje beba i dece

odgovora

Objavljeno

Ми осигуравамо само оно што нас натерају.

Ја имам неко животно осигурање, јер морам због стамбеног кредита, исто тако и стан мора да буде осигуран а ауто иде на оно, стандардно, најјефтиније.

Цео тај систем ми је хаотичан и не би никада остављао новац за тако шта. Слажем се са шећер да је боље купити некретнину/земљиште него уплаћивати у осигурање.

То кажем, јер нико не може да зна, каква ће вредност бити валуте у којој сте уплаћивали? Еуро у односу на Долар и друге валуте ... а банкари буквално једним потезом оловке обришу све "што сте уштедели" за време за које сте уплаћивали то осигурање (видели смо како то изгледа код нас 90 их).

Само некрентине, ако је могуће, све друго ми делује не реално ...

Свако добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tako razmisljam evo vec treca godina. Uplacivala bih nesto ali.....prpa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ми осигуравамо само оно што нас натерају.

Ја имам неко животно осигурање, јер морам због стамбеног кредита, исто тако и стан мора да буде осигуран а ауто иде на оно, стандардно, најјефтиније.

Цео тај систем ми је хаотичан и не би никада остављао новац за тако шта. Слажем се са шећер да је боље купити некретнину/земљиште него уплаћивати у осигурање.

То кажем, јер нико не може да зна, каква ће вредност бити валуте у којој сте уплаћивали? Еуро у односу на Долар и друге валуте ... а банкари буквално једним потезом оловке обришу све "што сте уштедели" за време за које сте уплаћивали то осигурање (видели смо како то изгледа код нас 90 их).

Само некрентине, ако је могуће, све друго ми делује не реално ...

Свако добро!

Slazem se, samo ako postoji mogucnost. U slucaju ovakvog nacina osiguravanja 'na rate' neko ce se i osigurati jer niko od nas nece 'na rate' da skupi za neku nekretninu.

To je, ustvari, i najveci problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso bas fino. Koju vrstu osiguranja si uzela? Kolika je rata? Nadam se da nisam indiskretna :unsure::wub:

Unika-KOLIBRI,placamgodisnje.Merkur-10plus placamna 3 meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.